Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Kytku + výzdobu svat. místa a hostiny dám dělat panu Dopitovi, dělal mi výzdobu na spoustu akcí; včetně Vídně a jsem s ním moc spokojená. Účes asi svěřím p. Špilarovi, česal mě i předtím a taky to bylo fajn. Ale nad tvarem jsem zatím neuvažovala, zkusím pár účesů na akce a uvidím :-)
Odpovědět
a máš nějakou barevnou představu a třeba oblíbené květiny, nebo to necháš zcela na něm?
Odpovědět
Uvidím, až uvidím šaty :-) Nechám si poradit od stylistů v salonu, kde mi šaty šijí, myslím, že na jedné skici je i náčrt kytky, ale ten zůstal v booku v Paříži.
Odpovědět
tak to je super, že budeš mít navrženou kytku na míru k šatům, já teda taky, ale ne od autora šatů ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi my máme 3kombinaci trouby (gril, horký vzduch a mikrovlny), takže nám chyběla jen ta pekárna. Eta teda kůrku dělá a my do toho kupujeme už polotovary, tzn. krabice, co se jejich obsah jen flákne do pekárny a přidá voda. Jen kdyby nám to fungovalo...
Odpovědět
Peti a v čem je problém, že to nefunguje?
Odpovědět
Peti: ale to je klasická trouba, ne? Asi se jí nechce dělat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, my to máme jako vestavěný spotřebič. Líbí se mi hlavně, že v tom je i ta mikrovlnka. Gabi, ona chvíli peče (nebo hněte, kyne...prostě zahájí ten program) a pak zhasne displej a už nic. Poprvé jela asi 20 minut a pak umřela. Druhý den to manžel zkusil a displej se normálně rozsvítil, zase začala pracovat, ale tak za hodinku opět mrtvo. V pátek jsme byli na pivku s mým svědkem, který mi tu pekárnu daroval, takže konečně máme doklad. Zítra to budeme řešit. Jen je na houby, že je to z eshopu. Snad s nimi nebude problém (vltava.cz - nic jsem tam myslím nekupovala - natož reklamovala).
Odpovědět
A není to nějaká dietní trouba? Že nic nedodělá.. 8-( Mám z Vltavy pár cédéček a dvd a všechno bez problémů, takže s reklamací zkušenosti nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
A nějaká trouba může být dietní??? :-D Tak maximálně hrnec je dietní. :-D Já tam nikdy nic nekupovala a to mám půl domácnosti přitom z netu, uvidíme, co zítra manžel vyřídí.
Odpovědět
Správně, ať to zařídí manžel - tvůj přístup se mi líbí :-) Mimochodem, až včera jsem chytla křečka... byly to nervy, nespala jsem skoro celou noc, jak jsem byla na číhané u nastražené klece na kobcerci. Jen stále nevím, kde celou tu dobu byl, tak doufám, že se třeba v noci nezřítí podhryzaná postel ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka reklamovala na vltavě.cz žehličku, nenaskočila vůbec (prý bylo něco se šňůrou už od výroby), normálně j to vyměnili. Bylo to před 2 lety, tak snad dodržují stejná pravidla :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Novomanželky a slečny ,-) nějak nestíhám ani odpovídat na mejly,natož tady na beremku něco písnout,popř. si pročíst poštu od vás ;-) :-D Je toho nějak v poslední měsíc moc a moc změn u nás... nemůžu se ztoho vyhrabat...od čtvrtka ze mě byla slaměná vdova ;-) manžel jel na služební cestu do itálie a od pátku do neděle za mnou dojela kamarádka s mimčem.. jéé to bylo teda chichi znáte mimča,-) ikdyž má přes rok a chodí a všude všechno bere do ručiček..no aby ste měli oči na řiti :-D Novinka u nás je,že nám dali tzv. zelenou u lékařů skrz děti, tak sme po debatě s manželem teda řekli si,že když mu zvýšili ten plat,že by sme to utáhli bez problémů,že to zkusíme a uvidíme.No oba dva počítáme stím,že do nového roku se nic nepodaří a doktoři řekli,že kdo ví jesttli něco sami zvládneme...necháme tomu volný průběh a hotovo ,-) No a co vy? Mějte se pěkně a co takto někdy kafíčko? Už sme dostali fotky od kamarádů apodobně tak máme dvě plná alba -ze tří sem udělala dvě albíčka,takže je to těžký jak prase . Pěkný den pa Petra
Odpovědět
Ahojky, tak jsem dnes byla u paní doktorky a od středy mě konečně uschopnila - zas budu vydělávat korunku na svatbu :-) Jinak jsem to vzala kolem matriky a nafasovala jsem si tam knížečku o svatbách - tak uvidíme, jestli v ní najdu něco užitečného. Brnando to je prima, že se budete snažit o miminko :-D Mě dnes strašila sestra - byla jsem na odběru krve - což bytostně nesnáším - a ona asi aby mě uklidnila, ta mi říká "No a počkejte si na těhotenství, to vám tu krev budou brát každou chvilku." :-S Tak se začnu asi psychicky připravovat - kdo ví, kdy se začnem s miláčkem snažit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, pekli sme! A bylo to dobré :-) Jenom ty programy nám dávají trochu zabrat :-) Dvakrát sme mísili, protože sme nebyli schopní tam nastavit správný program a ono to furt jelo a nešlo to zastavit... :-D Čučeli sme do toho jak do televize, co to dělá :-D A kárčička byla geniální... Vltava je dobrý obchod, myslím, že nebude problém... Jenom to tam budete muset posílat a bude to trvat... Já moc nemám ráda takové ty 3v1... Mám takových několik věcí a přijde mi, že je lepší si radši našetřit a koupit si to, co potřebuješ 1v1, protože je to kvalitnější, má to lepší motor... Mám třeba mixér a odšťavňovač + dalších 5 kravin, které leží ve skříni a ten odšťavňovač (brr, hrozné slovo, furt musím mačkat ten blbý háček :-) ) teda nic moc... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivko, Vltava má sídlo v Brně a prý to máme donést tam, tak no problem...jen to bude trvat a to mě štve. Co se týče trouby, tak mě přišlo nepřijatelné si dávat do kuchyně zvlášť troubu a k tomu jestě mikrovlnku, zas tak velká ta kuchyně není. Naši tuto troubu taky mají (je to Siemens a docela dražší špás) a v pohodě, tak jsme si koupili taky jejich spotřebiče a bydlíme už 3 roky a vše funguje. No jooo, není to Eta, tak to jede. :-D
Odpovědět
Holky, tak nám zase odpadla přednáška, tak už jsem doma. A jsem smutná... :-( Máme zamluvené štěňátko borderátko v jedné super CHS a oni budou mít miminka, teda skoro určitě, byli krýt minulý týden... jenže my si teď dalšího pejska nemůžeme pořídit... :-( ;-( ;-( ;-( a budou to trikolorky a budou se jmenovat od G :-( Peti, to je super zpráva, to gratuluju! Tak snad se brzo zadaří ;-) :-) Gabi: dietní trouba taky dobrá... ;-) :-D
Odpovědět
Sylvi, proč si nemůžete pořídit dalšího? Když mají být od G, tak taková Gabi nebo Gabrielík :-)
Odpovědět
Peti ,kdy budeš mít časík? že bych dojela pro ty lampióny a dali by sme někde kafíčko? Natrix.. hnedka odepíšu ,-) se na to hnedka te´d vrhnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťule, tento týden ještě asi ne, pořád doháním v práci, co jsem zameškala. Pokud bys však na ty lampiony spěchala, tak je mám tady v práci a můžeš se pro ně stavit. ;-)
Odpovědět
nespěchám Peti..já bych ráda při kafíčku ,-) teda pokud by ti to nevadilo...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak ještě chvíli vyčkej, snad budu mít brzy profi fotky a ráda bych ti je ukázala. ;-)
Odpovědět
Gabi: pejsátko teď ne, portože, rekonstruujeme - tedy bydlíme na staveništi, šetříme na svatbu, takže schrastit 20 tis. na štěňátko by byl trochu problém, máme už tři psy, a naši by mě asi zabili... respektive, pokud bychom se s Aleškem rozhodli, že si ho pořídíme, dali by mi jistě pěkně najevo, co si o tom myslí... :-( ;-( ]-( A on pan chovatel hodně dává anglická jména, ale určitě bych do toho mohla mluvit :-) Má fenku, co se jmenuje Angie White Face (asi proto, že má půl hlavy bílou) :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, naše paní chovatelka je taky ujetá na jména. My to naštěstí vyfásli v pohodě s Tenessy, ale bratříček je třeba Travolta a sestřička Tiramisu. :-D Pejskovi pak můžeš stejně říkat, jak chceš. Tenule má tolik přezdívek (Bobeš, Žolík nebo Fokača). :-D Slyší na všechny...teda když se jí zrovna chce, je to holt teriér. ;-)
Odpovědět
Peti, jedna naše chovatelka dávala Baileys, Bacardi a tak... a kamarádka si bude pořizovat štěně Cínu, ale sestry se jmenují Cikáda a Cukřenka... :-p Ale ,,náš" pan chovatel dává hezká jména a mě by určitě nechal vybrat ;-) :-) Vždycky se snažím pejskovi říkat jménem, které má, nebo jeho částí, ale aby to z toho jména vycházelo... zatím se to vždycky povedlo... :-) Říkám si, že jestli mě vezmou do té práce, kam jdu zítra dělat pohovor, tak si tu bordeřici pořídíme... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čus holky :-) Brni - moc gratuluji k rozhodnutí o mimi, budu držet palečky aby se to povedlo co nejdřív ;-) Nat - už máš 3 hafany a chtěla bych 4.? Jsi dobrá, takovou smečku bych nezvládla venčit, bych se hrozila toho, že se mi rozprchnou a nevrátí se zpátky :-N Co to bude za pohovor zítra? Ať můžem držet palečky ;-) Peti - a až budou profi fotky, doufám, že dál do alba, ať se taky pokochám ;-) nebo už tam jsou? :-.
Odpovědět
Charlie: no oni jsou všichni tak nějak rodinní, takže je nás na ně vlastně 5 ;-) :-) , takže říkávám, že až bude poměr 1:1, bude to akorát ;-) :-) Oni poslouchají na zavolání a taky máme zahrádku, takže ven chodíme tak 1x denně, ale zato na delší procházku :-) Ale měli jsme svého času 4 a bydlela jsem v centru Brna, to jsem chodila minimálně 3x denně do parku, říkala jsem, že jsem jako cirkus na kolečkách... to bývalo teprve něco... :-D Pohovor je na brigádu, časově bohužel nic jiného nezvládám, jdu na 10:00 tak uvidíme, ale je to nějaký poradce pro změnu životního stylu ...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to je pak jednodušší starání se o psy, když na to nejsi sama ;-) A brigoša ať vyjde, to jsem teda zvědavá, co to bude za práci, zní to fakt hrozivě :-D
Odpovědět
charlie: je to asi něco ve stylu přechodu na zdravý (zdravější) životní styl... vzhledem k tomu, že studuju potravinářskej obor a dělala jsem i pro kosmetickou firmu, tak by to snad mohlo vyjít, super tam je docela dobrá variabilita, u toho mýho studia se toho bohužel moc dělat nedá... zítra se snad dozvím víc... charlie: no jo, ale víš jak je mi smutno, když je Alešek v práci a oni se za celou noc ani nepřijdou přitulit a spí dole s maminou a já musím sama... :-( :-D :-D :-D A jinak taky, když jde o přípravu na výstavu, výchovua výcvik, tak to na to jsem sama... naše maminka je akorát překrmuje, neustále s ní kvůli tomu bojuju ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, pořád mám paniku z fotek. Bojím se, že nebudou dobré, ach jo. Už je chci vidět!!! Charlie, bohužel je ještě nemám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?