Menu Forum

Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

26. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
gabrielka1 (34 r.)
Registrovala se 24. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 182 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
gabrielka1 (34 r.)
Registrovala se 24. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 182 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Benešov
 Kytku + výzdobu svat. místa a hostiny dám dělat panu Dopitovi, dělal mi výzdobu na spoustu akcí; včetně Vídně a jsem s ním moc spokojená. Účes asi svěřím p. Špilarovi, česal mě i předtím a taky to bylo fajn. Ale nad tvarem jsem zatím neuvažovala, zkusím pár účesů na akce a uvidím emoticon
5. říj 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
Registrovala se 19. září 2007 na beremese.cz. Přidala 1926 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Svatba byla 18. dubna 2009
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
Registrovala se 19. září 2007 na beremese.cz. Přidala 1926 příspěvků. Má 16 přátel.
    V Brně, Region Brno
 a máš nějakou barevnou představu a třeba oblíbené květiny, nebo to necháš zcela na něm?
5. říj 2008 v 15:52  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabrielka1 (34 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
gabrielka1 (34 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Benešov
 Uvidím, až uvidím šaty emoticon
Nechám si poradit od stylistů v salonu, kde mi šaty šijí, myslím, že na jedné skici je i náčrt kytky, ale ten zůstal v booku v Paříži.
5. říj 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 tak to je super, že budeš mít navrženou kytku na míru k šatům, já teda taky, ale ne od autora šatů emoticon emoticon
5. říj 2008 v 16:27  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Silvi my máme 3kombinaci trouby (gril, horký vzduch a mikrovlny), takže nám chyběla jen ta pekárna.
Eta teda kůrku dělá a my do toho kupujeme už polotovary, tzn. krabice, co se jejich obsah jen flákne do pekárny a přidá voda. Jen kdyby nám to fungovalo...
5. říj 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabrielka1 (34 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
gabrielka1 (34 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Benešov
 Peti a v čem je problém, že to nefunguje?
5. říj 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 Peti: ale to je klasická trouba, ne?
Asi se jí nechce dělat... emoticon
5. říj 2008 v 17:02  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Silvi, my to máme jako vestavěný spotřebič. Líbí se mi hlavně, že v tom je i ta mikrovlnka.

Gabi, ona chvíli peče (nebo hněte, kyne...prostě zahájí ten program) a pak zhasne displej a už nic. Poprvé jela asi 20 minut a pak umřela. Druhý den to manžel zkusil a displej se normálně rozsvítil, zase začala pracovat, ale tak za hodinku opět mrtvo.

V pátek jsme byli na pivku s mým svědkem, který mi tu pekárnu daroval, takže konečně máme doklad. Zítra to budeme řešit. Jen je na houby, že je to z eshopu. Snad s nimi nebude problém (vltava.cz - nic jsem tam myslím nekupovala - natož reklamovala).
5. říj 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabrielka1 (34 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
gabrielka1 (34 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Benešov
 A není to nějaká dietní trouba? Že nic nedodělá.. emoticon
Mám z Vltavy pár cédéček a dvd a všechno bez problémů, takže s reklamací zkušenosti nemám.
5. říj 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 A nějaká trouba může být dietní??? emoticon Tak maximálně hrnec je dietní. emoticon
Já tam nikdy nic nekupovala a to mám půl domácnosti přitom z netu, uvidíme, co zítra manžel vyřídí.
5. říj 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabrielka1 (34 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
gabrielka1 (34 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Benešov
 Správně, ať to zařídí manžel - tvůj přístup se mi líbí emoticon
Mimochodem, až včera jsem chytla křečka... byly to nervy, nespala jsem skoro celou noc, jak jsem byla na číhané u nastražené klece na kobcerci. Jen stále nevím, kde celou tu dobu byl, tak doufám, že se třeba v noci nezřítí podhryzaná postel emoticon
5. říj 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luc1979
Registrovala se 13. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1091 příspěvků. Má 8 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 7. března 2009
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
luc1979
Registrovala se 13. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1091 příspěvků. Má 8 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 7. března 2009
    Region Brno
 Kamarádka reklamovala na vltavě.cz žehličku, nenaskočila vůbec (prý bylo něco se šňůrou už od výroby), normálně j to vyměnili. Bylo to před 2 lety, tak snad dodržují stejná pravidla emoticon
6. říj 2008 v 05:56  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
Registrovala se 13. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1428 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
Registrovala se 13. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1428 příspěvků. Má 14 přátel.
    Brno, Region Brno
 Ahoj Novomanželky a slečny ,-)
nějak nestíhám ani odpovídat na mejly,natož tady na beremku něco písnout,popř. si pročíst poštu od vás emoticon emoticon

Je toho nějak v poslední měsíc moc a moc změn u nás... nemůžu se ztoho vyhrabat...od čtvrtka ze mě byla slaměná vdova emoticon manžel jel na služební cestu do itálie a od pátku do neděle za mnou dojela kamarádka s mimčem.. jéé to bylo teda chichi znáte mimča,-) ikdyž má přes rok a chodí a všude všechno bere do ručiček..no aby ste měli oči na řiti emoticon

Novinka u nás je,že nám dali tzv. zelenou u lékařů skrz děti, tak sme po debatě s manželem teda řekli si,že když mu zvýšili ten plat,že by sme to utáhli bez problémů,že to zkusíme a uvidíme.No oba dva počítáme stím,že do nového roku se nic nepodaří a doktoři řekli,že kdo ví jesttli něco sami zvládneme...necháme tomu volný průběh a hotovo ,-)

No a co vy?

Mějte se pěkně a co takto někdy kafíčko?

Už sme dostali fotky od kamarádů apodobně tak máme dvě plná alba -ze tří sem udělala dvě albíčka,takže je to těžký jak prase .
Pěkný den pa Petra
6. říj 2008 v 06:43  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuhur
1
Registrovala se 10. března 2008 na beremese.cz. Přidala 250 příspěvků. Má 59 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zuhur
1
Registrovala se 10. března 2008 na beremese.cz. Přidala 250 příspěvků. Má 59 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky, tak jsem dnes byla u paní doktorky a od středy mě konečně uschopnila - zas budu vydělávat korunku na svatbu emoticon Jinak jsem to vzala kolem matriky a nafasovala jsem si tam knížečku o svatbách - tak uvidíme, jestli v ní najdu něco užitečného.

Brnando to je prima, že se budete snažit o miminko emoticon Mě dnes strašila sestra - byla jsem na odběru krve - což bytostně nesnáším - a ona asi aby mě uklidnila, ta mi říká "No a počkejte si na těhotenství, to vám tu krev budou brát každou chvilku." emoticon Tak se začnu asi psychicky připravovat - kdo ví, kdy se začnem s miláčkem snažit emoticon emoticon emoticon
6. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 460 příspěvků a 4 alba. Má 6 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 27. září 2008
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 460 příspěvků a 4 alba. Má 6 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 27. září 2008
    Ve Zlíně, Region Zlín
 Peti, pekli sme! A bylo to dobré emoticon Jenom ty programy nám dávají trochu zabrat emoticon Dvakrát sme mísili, protože sme nebyli schopní tam nastavit správný program a ono to furt jelo a nešlo to zastavit... emoticon Čučeli sme do toho jak do televize, co to dělá emoticon A kárčička byla geniální...

Vltava je dobrý obchod, myslím, že nebude problém... Jenom to tam budete muset posílat a bude to trvat...

Já moc nemám ráda takové ty 3v1... Mám takových několik věcí a přijde mi, že je lepší si radši našetřit a koupit si to, co potřebuješ 1v1, protože je to kvalitnější, má to lepší motor... Mám třeba mixér a odšťavňovač + dalších 5 kravin, které leží ve skříni a ten odšťavňovač (brr, hrozné slovo, furt musím mačkat ten blbý háček emoticon ) teda nic moc... emoticon
6. říj 2008 v 11:30  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Ivko, Vltava má sídlo v Brně a prý to máme donést tam, tak no problem...jen to bude trvat a to mě štve.
Co se týče trouby, tak mě přišlo nepřijatelné si dávat do kuchyně zvlášť troubu a k tomu jestě mikrovlnku, zas tak velká ta kuchyně není. Naši tuto troubu taky mají (je to Siemens a docela dražší špás) a v pohodě, tak jsme si koupili taky jejich spotřebiče a bydlíme už 3 roky a vše funguje. No jooo, není to Eta, tak to jede. emoticon
6. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 Holky, tak nám zase odpadla přednáška, tak už jsem doma.

A jsem smutná... emoticon Máme zamluvené štěňátko borderátko v jedné super CHS a oni budou mít miminka, teda skoro určitě, byli krýt minulý týden... jenže my si teď dalšího pejska nemůžeme pořídit... emoticon emoticon emoticon emoticon
a budou to trikolorky a budou se jmenovat od G emoticon

Peti, to je super zpráva, to gratuluju! Tak snad se brzo zadaří emoticon emoticon
Gabi: dietní trouba taky dobrá... emoticon emoticon
6. říj 2008 ve 12:32  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabrielka1 (34 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
gabrielka1 (34 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Benešov
 Sylvi, proč si nemůžete pořídit dalšího? Když mají být od G, tak taková Gabi nebo Gabrielík emoticon
6. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 Peti ,kdy budeš mít časík? že bych dojela pro ty lampióny a dali by sme někde kafíčko?

Natrix.. hnedka odepíšu ,-) se na to hnedka te´d vrhnu emoticon
6. říj 2008 v 15:35  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Peťule, tento týden ještě asi ne, pořád doháním v práci, co jsem zameškala. Pokud bys však na ty lampiony spěchala, tak je mám tady v práci a můžeš se pro ně stavit. emoticon
6. říj 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 nespěchám Peti..já bych ráda při kafíčku ,-) teda pokud by ti to nevadilo...
6. říj 2008 v 15:45  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Peti, tak ještě chvíli vyčkej, snad budu mít brzy profi fotky a ráda bych ti je ukázala. emoticon
6. říj 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 Gabi: pejsátko teď ne, portože, rekonstruujeme - tedy bydlíme na staveništi, šetříme na svatbu, takže schrastit 20 tis. na štěňátko by byl trochu problém, máme už tři psy, a naši by mě asi zabili... respektive, pokud bychom se s Aleškem rozhodli, že si ho pořídíme, dali by mi jistě pěkně najevo, co si o tom myslí... emoticon emoticon emoticon
A on pan chovatel hodně dává anglická jména, ale určitě bych do toho mohla mluvit emoticon
Má fenku, co se jmenuje Angie White Face (asi proto, že má půl hlavy bílou) emoticon emoticon
6. říj 2008 v 16:22  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Silvi, naše paní chovatelka je taky ujetá na jména. My to naštěstí vyfásli v pohodě s Tenessy, ale bratříček je třeba Travolta a sestřička Tiramisu. emoticon Pejskovi pak můžeš stejně říkat, jak chceš. Tenule má tolik přezdívek (Bobeš, Žolík nebo Fokača). emoticon Slyší na všechny...teda když se jí zrovna chce, je to holt teriér. emoticon
6. říj 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 Peti, jedna naše chovatelka dávala Baileys, Bacardi a tak... a kamarádka si bude pořizovat štěně Cínu, ale sestry se jmenují Cikáda a Cukřenka... emoticon
Ale ,,náš" pan chovatel dává hezká jména a mě by určitě nechal vybrat emoticon emoticon Vždycky se snažím pejskovi říkat jménem, které má, nebo jeho částí, ale aby to z toho jména vycházelo... zatím se to vždycky povedlo... emoticon

Říkám si, že jestli mě vezmou do té práce, kam jdu zítra dělat pohovor, tak si tu bordeřici pořídíme... emoticon
6. říj 2008 v 16:31  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
charlie1
1
Registrovala se 11. července 2007 na beremese.cz. Přidala 706 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel.
  • Svatba byla 17. května 2008
    Brno a okolí, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
charlie1
1
Registrovala se 11. července 2007 na beremese.cz. Přidala 706 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel.
 Čus holky emoticon

Brni - moc gratuluji k rozhodnutí o mimi, budu držet palečky aby se to povedlo co nejdřív emoticon
Nat - už máš 3 hafany a chtěla bych 4.? Jsi dobrá, takovou smečku bych nezvládla venčit, bych se hrozila toho, že se mi rozprchnou a nevrátí se zpátky emoticon
Co to bude za pohovor zítra? Ať můžem držet palečky emoticon
Peti - a až budou profi fotky, doufám, že dál do alba, ať se taky pokochám emoticon nebo už tam jsou? emoticon
6. říj 2008 v 19:30  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 Charlie: no oni jsou všichni tak nějak rodinní, takže je nás na ně vlastně 5 emoticon emoticon , takže říkávám, že až bude poměr 1:1, bude to akorát emoticon emoticon
Oni poslouchají na zavolání a taky máme zahrádku, takže ven chodíme tak 1x denně, ale zato na delší procházku emoticon
Ale měli jsme svého času 4 a bydlela jsem v centru Brna, to jsem chodila minimálně 3x denně do parku, říkala jsem, že jsem jako cirkus na kolečkách... to bývalo teprve něco... emoticon
Pohovor je na brigádu, časově bohužel nic jiného nezvládám, jdu na 10:00 tak uvidíme, ale je to nějaký poradce pro změnu životního stylu ...
6. říj 2008 v 19:35  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
charlie1
1
fotoportrét
fotoportrét
charlie1
1
 Aha, tak to je pak jednodušší starání se o psy, když na to nejsi sama emoticon
A brigoša ať vyjde, to jsem teda zvědavá, co to bude za práci, zní to fakt hrozivě emoticon
6. říj 2008 ve 21:11  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 charlie: je to asi něco ve stylu přechodu na zdravý (zdravější) životní styl... vzhledem k tomu, že studuju potravinářskej obor a dělala jsem i pro kosmetickou firmu, tak by to snad mohlo vyjít, super tam je docela dobrá variabilita, u toho mýho studia se toho bohužel moc dělat nedá... zítra se snad dozvím víc...
charlie: no jo, ale víš jak je mi smutno, když je Alešek v práci a oni se za celou noc ani nepřijdou přitulit a spí dole s maminou a já musím sama... emoticon emoticon emoticon emoticon
A jinak taky, když jde o přípravu na výstavu, výchovua výcvik, tak to na to jsem sama... naše maminka je akorát překrmuje, neustále s ní kvůli tomu bojuju emoticon emoticon
6. říj 2008 ve 21:22  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Pěkný večer, pořád mám paniku z fotek. Bojím se, že nebudou dobré, ach jo. Už je chci vidět!!!

Charlie, bohužel je ještě nemám.
6. říj 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš