Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Perfektní obsluha, výborné jídlo (na mne teda trošku slané, ale já nesolím skoro vůbec, takže...) - svíčkajdu jsem lepší snad nejedla. Kapela hrála do 2h v noci a my tam ještě seděli asi do 2,45h.
Odpovědět
Ahoj Holky, předem se omlouvám novomanželkám ;-) ,že jsem nepísla dřív,ale já sem s enedostala k počítači a dneska teprve jukám na spousty mejlů a konečně na beremko .. Takže ještě jednou příjměte gartulaci a hodně štěstíčka až se mi ztoho chce brečet,jak to píšu :-D :-D Jsem ráda,že vám všechno vyšlo a Peti,že si byla spokojená s hudbou ,-) No a vidíte , já vám říkala,že je nevyslečete :-D chicht Tak ještě jednou vše nej do toho života manželskýho ;-) No a te´d skoro můžeme založit místnost .. vzpomínky na svatební den brno a okolí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti skoro ti zavidim jak jsi se vsim spokojena :-D Tak to ma byt Taky jsme na konec dali svickovou a to jsem zadnou omacku nechtela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peťule, kapela byla skvělá. A celé se to povedlo. Jen mi je prstýnek nějak velký. ;-( Díky za gratulaci. Lidu, já svíčkajdu miluju, takže to bylo jasné hned, co bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme pár foteček ve svatebním albíčku... :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Ivčo hodně štěstí a ať máte v převaze jen ty krásnější dny!!! Měli jste asi dost legrácek s kamarády, na fotkách je to bezva. Vypadáš tam jako křehká panenka, už se těším na profi fotky.
Odpovědět
Ivulí krásný fotečky aspoň teda těchto pár chicht ;-) je vidět,že ste si to užívali od á do zet ;-)
Odpovědět
Prcku - teda, je vidět, že kamarádi se na vás vyřádili, to je super :-D Peťo - fakt ti to seklo, a ta kytka, ta je úžasná ;-)
Odpovědět
Prcku, byla jsem zvědavá, jak budou šatky vypadat hotové a jsou super, těším se na další fotky, slušelo vám to. :-) x-) Tak gratuluju šťastným novomanželkám. :-) (A trošku závidím... :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Sakra, asi budu muset uz fakt zalozit to album, abyste videli, ze nase svatba taky nebyla zadna "sucharna";-) Kdyz jsem musela pucovat kanady v puntikate silonove zastere navlecene pres svatebni saty...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťuš, my zas nemáme žádnou normální :-D Všude sem s drakem nebo v nějakém hábitu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem dnes byla na zkousce ucesu a jsem vic nez spokojena :-D Akorat nevim jestli si vzit zavoj a nebo ne. :-.
Odpovědět
Článek se načítá
Liduš dívala jsem se na tvé šaty a závoj bych si vzala. Kdy jindy budeš mít tuhle šanci??? :-) Ale jestli se v něm nebudeš cítit, tak si vem třeba korunku, myslím, že by ti k obličeji šla líp, než čelenka. (Mimochodem, čelenku měla Peťa a děsně jí to slušelo). Ale osobně si myslím, že jsi typ na delší závoj.
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi dekuji za nazor. Ja budu mit celenku a koralkama ale danou jako korunku takze to vypada velice dobre. No s tim zavojem uvidim ten den. Bud jo a nebo ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lidu, ja jsem nepritel zavoju, takze rikam za sebe NE. Ale to si musis rozhodnout sama, nejlepe to vyzkouset! Jee, ja bych se vdavala hned znovu...ani to nebolelo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky diky zase mam o cem premyslet :-) Zitra mam sraz s fotografkou. Nema sve stranky tak jsem zvedava jak foti a kolik bude chtit penez za asi dve hodky foceni.
Odpovědět
Ahojky, tak teploty už ustaly, takže můžu zas dumat nad svatbou :-) Začala jsem řešit svatbení oznámení. Pátrala jsem na různých stránkách a přiznám se, že moc nadšená nejsem :-( na holubičky apod. si moc nepotrpím. Nejhorší je, že nemám moc představu. Když jsem se včera ptala přítele tak jsem z něj taky nic nedostala (teda pokud nepočítám to, že by nejradši na našem oznámení měl našeho malého ušáka :-D ) Asi jsem moc náročna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur, my měli od Stloukalů (stloukalovi tečka cz).
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur, já budu vyrábět sama, zatím mám prototyp ;-) , byl schválen, tak uvidíme. Ale dají se najít i originální. Udělají vám i s vaší fotkou. Záleží, jakou máš představu.
Odpovědět
zuhur: my dostali na oznamka dotace, tak jsme chtěli vybírat z těch dražších, ale taky nás nic moc nezaujalo... :-( Taky nechceme holubičky a podobně, tak asi zvítězí to, co mám v albu: co už máme... Asi jsem taky moc náročná... navíc jsem chtěla, aby nám to celkově ladilo s barvou svatby, takže hledáme nějaké do smetanova, protože zlaté by asi hezké nebylo... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
natrix - vaše je moc pěkné, jednoduché a elegantní. Líbí se mi.
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo ke mně do alba, taky jsme neměli labutě, kočáry a jiné nesmysly. ;-) Všichni nám ho moc chválili, jak je elegantní, jemné a hezké. :-D
Odpovědět
Petru: Tvoje se mi taky líbí, je docela podobné tomu, které máme zatím vybrané my, ale chceme tam dát kresbu nás dvou, ne fotku, tak potřebujeme otevírací :-) A navíc s tou kresbou se spousta věcí ,,mlátí" tak asi vyhraje to předvybrané... ;-) :-) a asi budeme řešit tento měsíc i prstýnky, prý zlato a briloše půjdou nahoru... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, jasný...já jen, že u Stloukalů je možné taky najít něco "normálního". ;-)
Odpovědět
Peti: mě se ještě moc líbí ty oznámka, jak se zavazují tou stuhou, ale s tou kresbou by to nešlo dohromady... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tam máte svatební album. Sice s fotkami jen od kamarádů, ale jsme tam. ;-)
Odpovědět
teda už jak sem řekla,teda ti napsala na icq super fialová zástěra :-D se kamarádi na vás vyřádili chicht
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ona byla takova do modra a trosku se mi zdala i zatuchla:-) Manzel testuje svatebni dar: domaci pekarna. Jsem zvedava, jak to dopadne. Koupila jsem si ve sleve kozene sacko, poprve jako mlada panicka;-)
Odpovědět
Peti: a kdo vyhrává? Pekárna nebo manžel? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim to tady pekne smrdi, jak se to vypaluje, ale Petr se tvari, ze pohoda. Pes je nejak nervozni:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?