Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Luc, on je hrozne bezva. Tak snad budou i fotky pekne. Fotili jsme se asi dlouho, protoze svatebcane uz byli priserne nervozni a v parku uz byly dalsi nevesty.
Odpovědět
Peti: já chci foto jak jsi byla krásná :-) kdy bude? :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máme se jít někdy příští týden s ním domluvit, právě jsem chtěla vědět, na jak dlouho mám připravit jak svatebčany, tak nás dva ;-) . Jeden fotograf nám řekl, že máme počítat tak 2-3 hodiny, toho jsme zavrhli hned, i když fotí pěkně, tak ze svatby bychom měli kulový. :-p
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Peti, tak nám to vyšlo suprově, co? :-) Hlavně to počásko...Luxusní :-D My sme se fotili asi hoďkuj a tři čtvrtě (protála se nám gratulačka :-D ) a víc bych nedoporučovala, ti naši byli taky už otrávení a to měli program aj jídlo... Tetka se strejdou a babi se už procházeli u vedlejší samošky, zbytku se vůbec nechtělo vylézt z hospody, když sme přijeli...(pankovali :-D ) Pokud dlouhé focení, tak obřad odpolko a vy si přivstaňte ráno... ;-) U nás v parku bylo na focení taky nevěst jak much :-) Jedni nás dokonce pronásledovali - fotili se na úplně stejných místech jak my... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prcku, vyslo to skvele. Silvi, snad dnes pozdeji vecer. Luc, trvalo to max. hodinku. My nechteli zadne fotky uvnitr u zrcadla, apod. Jako on nedela zadne fotky s bozskym svetlem, ale pekne, na kterych jsme my dva. Nechapu, co by ten fotograf ty 2 az 3 hodiny fotil?
Odpovědět
Peti, tak to už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,jdu Vás jenom pozdravit,letím na irský tance :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V albu příprav 2 fotky než bude svatební albíčko. Jsou to jen fotky od kamarádů.
Odpovědět
Teda Petií... to jsem nečekala... normálně jsi mi vyrazila dech, byla jsi nádherná... a manžel teda vypadá jako docela mlaďoch... ;-) :-) No ale krása. I v těch šatech vypadáš daleko líp, než na fotkách ze salonu. :-) Říkala jsem Ti to celou dobu a jsem ráda, že jsem měla pravdu. Co manžel, když Tě viděl?
Odpovědět
Peti to je nádhera! Moc ti to sekne, opravdu jsi byla nádherná. A s manželem :-) jste moc hezký pár, vyvážený a sladěný - i vizuálně se k sobě hodíte :-) Už se těším na další fotky !
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, snad nevypadám jako jeho starší ségra... :-D Moc díky za pochvalu...zatím je to s fotkama horší - máme jich sice plno od kamarádů a rodiny, ale vyznat se v tom!
Odpovědět
Článek se načítá
Peti, to určitě ne, jen mě trochu překvapilo, že jsem myslela, že bude vypadat malinko starší... I když jsem viděla fotky z líčení a od kadeřnice a ze salonu a nevím, co ještě, tak prostě když je to takhle všechno dohromady a ještě se tváříš spokojeně a šťastně, tak to je prostě krása :-) x-) Tak hlavně, milá Peťulko, ať jste spolu šťastní a manželství vám vydrží! :-)
Odpovědět
Peti a jak se tvářil ženich, když tě poprvé uviděl? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem pár fotek přihodila. Silvi, já vlastně ani nevím...byla jsem docela mimo - vlastně jsem byla mimo do té doby než jsme se šli fotit, to jsem se konečně trochu uklidnila. Chtěla jsem ráno (poté, co si pro mně přišel s rodiči) pronést přípitek než vyrazíme a úplně jsem se dojmula a zakoktala, děs. Až založím albíko, tak tam popíšu celý den...snad to nezapomenu. :-D Tak on můj manžel je mlaďoch, je mu 27 a mně už je 29. :-D
Odpovědět
Peti, technický dotaz: v kolik jsi vstávala, když svatba byla v 10? Vypadáš nádherně odpočatě, ale předpokládám, žes toho asi moc nenaspala?
Odpovědět
Profilova fotka
5,30h (v 6,15 jsme už s taťkem frčeli do salonu na vlasy a make-up). Spát jsem šla kolem půlnoci, ale budila jsem se každou půlhodinu. Den předtím jsem toho taky moc nenaspala a vlastně doteď jsem si nedala pořádného šlofíka. Ale byli jsme první svatba, takže jsme alespoň měli prázdné parkoviště u zámečku. :-D
Odpovědět
Tak věřím, že si to spaní teď pěkně doženeš(te), nejpozději o víkendu x-) Já plánuji odpolední obřad, od dvou hodin výš.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si už nemohli vybírat pokud jsme to chtěli stihnout ještě v září. S tím víkendem to vidím bledě...v pátek valíme na pařbičku s mým svědkem a ostatními kamarády. 8-)
Odpovědět
Teda obdivuji tvoji výdrž - já už bych asi byla mrtvá. Bylo hodně kamarádů z Vyškova? Myslela jsem tam na tebe, měla jsem tam v rámci voleb nějaká setkání, přímo na Kozině v areálu.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti byla jsi jako Sněhurka - moooc krásná. Oba dva, moc vám to slušelo. Už se těším na profi fotky - to bude bomba! Hodně štěstí!!!!
Odpovědět
Peti, byla jsi opravdu nádherná. Přeju vám oběma moc štěstíčka.
Odpovědět
Peti, to bude možná tím, že můj bejvalej byl taky voják a v 21 letech vypadal na 30... zvlášť, když měl bradku... a kluci stejně staří taky vypadali starší, tak asi proto mi to přišlo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tak to jo. Já si teda nechci nějak fandit, ale myslím, že oba vypadáme docela mladší, což už pomalu začíná být výhoda, když ta třicítka pomalu klepe na dveře. ;-) zuhur, moc děkujeme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luc, tobě taky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti moooc gratuluji jste oba moc pekni a mooc vam to spolu slusi. Tesim se na dalsi fotecky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lidunka, díky. Tobě se to už taky blíží. Uvidíš, že to bude super jako u nás. Kdybych věděla, že to bude takový pohodička, tak se nestresuji tolik. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti ted uz se radi co?? :-) Proste vim ze nervy jsou a budou jeste vetsi. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Budou to nervy jako blázen, na to se připrav, ale uvidíš, že se to nakonec povede a budeš nadšená jako já teď. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak vam probehla hostina v Zebale?? V pohode?? Do kdy vas nechali parit?? To doufam ze nakonec budu nadsena :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?