Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, jen je problem, ze zenich mi zakazal umele a ja mam ted svoje uplne kratoulinke. Nechavala jsem si je rust, ale pri vyrobe novin jsem si asi 4 urvala, tak to muselo pryc. Taky koukam serial;-)
Odpovědět
Peti brn. - www.big1fitness.cz, zjistíš, jestli to bylo ono. Já tam kdysi chodila,ale do toho u Vaňkovky, ale teď jsem ve Startrac, mám to blíž a bezproblémové parkování zdarma 8-) Zuhur: nevím, co děláš, ale jestli chceš, pošli mi do IP stručné CV, spolupracuji s více personálními agenturami a je pravda, že většina dobrých míst je na doporučení, tj. výběrové řízení se třeba dělá, ale nedostane se ven. Já sama teď hledám dvě posily do týmu, ale perfektní angličtina + minimálně další světový jazyk na komunikativní úrovni je podmínkou od samého začátku. Za to také nabízím i na Brno poměrně vysoký plat. Jestli máš zájem, můžu tě nakontaktovat na známé personálky a upozornit na některá úskalí přijímacích pohovorů a testů.
Odpovědět
Peti, vyřízeno Sorbonnkovi, druhá Peti, má 4 roky, už je to velkej kluk. :-)
Odpovědět
Jo aPeti, myslím, že to nevadí, že ty šerpy nejsou stejné, já bych asi i cíleně udělala trochu jiné... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tak to je o rok starsi jak ta nase, ale ona je kvetnova - stejne jako panicka. Jsme 2 byci:-) Serpy udelam stejne nakonec.
Odpovědět
Peti, musela jsem mrknou do očkováku, ale my jsme 2004, 2006 a 2008, tak jsem říkala, že 2009 budeme mít z vlastního chovu a 2010 zase koupíme :-D :-D :-D
Odpovědět
Peti, ty jsi býk? Já taky a můj křeček a papouch taky :-D Křeček je stále na "dovolené", tak jsem změnila strategii - dnes nic nedostane!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak se máte???? Nějak jsem nestíhala sem za vámi zaskočit.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všeci, nevím, kolikrát se tu ještě ukážu, do svatby... Zítra v noci jedu do Zlína, pak ten šílený zařizovací pátek :-. Tak na nás myslete a odfoukávejte mraky (do Čech)... Budu se snažit se co nejdřív ozvat a hodit sem photos, ale uvidím, kdy to stihnu. Jedem hned po svatbě na tři dny do Luhaček se zrekreovat :-) Peti, šerpy mám taky stejné na obou autech...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti držíme palečky!!!!!!
Odpovědět
malý prcek.. jéje se těším až se budu kochat fotečkama jak od tebe,tak i od petruzsky ;-) ivana.mati.. ahojky, i ktobě jsem znova nahlédla do foteček, ikdyž jsem je už viděla ,ale i tak jsem musela ;-) natrix.. no máš to pěkně naplánované a kam je všechny dáš? když jich budeš mít tolik?
Odpovědět
Peti, tak to je ten jedinej problém... momentálně mám pocit, že 3 jsou akorát, jenže moc chci miminko od Bellušky a máme zamluvený to štěně borderky, takže bych ji nejpozději od nejmladší fenky, kterou chovatel má - to je tak za 2 roky - chtěla... maly prcek: budu na vás myslet, na obě, už se těším, až budu bulit u fotek :-) Snad vám vyjde počasí a dopadne vše tak, jak má. Hlavně žádnej stres (to platí hlavně por tu slečnu co má yorka se skoro ustřihnutým uchem...) ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jinak holky včera, když jsem seděla ve vlaku do Lednice (jela jsem o hodinu dřív, abych hned napoprvé nepřišla pozdě - dalším vlakem bych měla jen 5 min. na přestup a kdyby měl zpoždění, nestihla bych to), no tak když jsem seděla ve vlaku, tak mi došla zpráva, že tří hodinové kolokvium odpadlo, takže jsem měla 4 hodiny času navíc... tak jsem chtěla aspoň zajít v Břeclavi do nějakýho salonu a vyzkoušet šaty podobné mým s různými závoji, jenže nemám foťák a to ani v mobilu, takže nic... ]-( A zabitej zbytečně celej den, hlavně, že jsem vstávala v 6:00!!
Odpovědět
Brnanda - dělám v jedné logistické firmě a práce tam mě moc baví - bohužel moje šéfová hraje na oblíbené a neoblíbené zaměstnance a asi tě napadne kam spadám já ;-) Zřejmě si myslí, že jsem telepat a tuším co chce abych udělala. Nikdy mi nic nevysvětlí a pak mě samozřejmě setře jak je možné, že jsem to udělala tak a ne jinak. Představuje si, že tam každej bude dnem i nocí.
Odpovědět
zuhur..musíš vymyslet taktiku a v nejvnehodnější chvilku jí to vrátit i s úroky! jasně a ještě řekni,že je mladší než ty ,-).. my sme na učňáku měli mistrovou,která byla asi o 3 roky starší,než my.. já huba votevřená sem s efurt smála a ona mě za to nesnášela a neustále mě dávala ty nejhnusnější práce jaký snad byli tam a neustále mi dávala najevo jakej sem póvl ,jak nic nezvládám a pod. ve finále si na mě zgustla,když sem potřebovala vyměnit v praxy služby ,neboť jsem chodila jednou za měsíc na utáhnutí rovnátek a to tehdá si musela jít,jinak si neměla šanci,objednaná si byla na 5měsíců dopředu! a my sme si s kamoškou vyměnili služby,ale pak v půlce měs. sme s e střetli obě dvě na jedné směně- ona mi to nevyměnila,ikdyž sem ji žádala!měla sem razítko v žákovské všechno a nevbyla sem žádná ludra,že bych šla za školu či podobně to ne.. ona mi dala dvojku s chování za toto! tak sem jí pak taktně poslala doprdele,neřekla sem jí to takto,ale obklikou a přede všema, že by se měla zamyslet,jak chce učit mlady lidi,když sama neví,co to život je a že nám má naslouchat a ne nám všechno zakazovat ... ve finále odešla na mateřskou a došla si milostivě na závěrky a já měla všechno za tři -byla sem mezi normálníma lidima,co s enormálně učili a ona pak až se dávali výučńáky s ena mě podívala a řekla mi, že si myslela,že to neudělám.koukala sem na ní a řekla jí, že ona už pro mě nic není ,že zástup z aní,nás naučil víc,než ona a že až se vrátí zpět po mateřské,že lituju ty maldý holky,co tam budou ,vtom se otočili další 3lidi vedle mě, podali jí ruku a říkají.. děkujeme,ale sme rádi,že pod váma už nebudeme a doufáme,že se svámi nikde nestřetneme... hele já sem čuměla jak trotl ,myslela si,jak sežrala svět a ikdyž uznávám,že sme špatně stou kamoškou si ty služby vyměnili a že ona s ena to vykašlala mi to vyměnit ,nebo povolit na hodinu a půl odejít! ty rovnátka sme měla na pekařské a pracovala sem na praxy nad mekáčem ;-) takže si myslím,že když na ní vymyslíš nějakou taktiku, že jí to krásně jednou vrátíš,pokud opravdu bezdůvodně se chová jak kravka.. Jo jinak mě stačí když koukám na růžovku a ta na tý plastice :-D se chová jak pipka ke každýmu namyšleně :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuhur, souhlasím s Petrou, že to chce taktiku. Určitě by nebylo dobré dávat najevo strach z ní, na těchto obětech se většina zakomplexovaných šéfů ráda hojí. Takže notný kus diplomacie a pokud by to nepomohlo, existují i jiné zákonné prostředky (i když se takovéhle věci dost blbě prokazují). Nejjednodušší je, kdyby ti práci zadávala písemně, protože při jasné formulaci úkolů bys prostě své odpracovala a odevzdala. Tím pádem by byly důkazy pro případné výtky z její strany. Je sice fajn, že tě práce baví, ale platí druhá věta: jestli cítí, že bys nerada měnila místo, protože kromě ní je to tam bezva, může s tebou snáz manipulovat. Malý prcek+Petruška: moc se těším na fotky. Peti, myslím, že předpověď kamaráda z letiště byla docela přesná :-) Jinak křeček stále v nedohlednu, tak zase sypu po celém domě zrní - budu na služebce a nechci, aby trpěl hlady 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Cuzzz baby, tak dnes obarvene vlasy a zenich ostrihan. Zkouska liceni - nevim, nejak me ty barvy nenadchly. Jeste v sobotu ji reknu jestli mi neda moji klasiku, tj. lila s cernou. Vyzvednuty opraveny prstynek. Zkouska satu - ach jo, prede mnou je mela asi nejaka krava, protoze je silene zramovala, napr. rozparane svy. Ale spravit pujdou, latka neni porusena. Potrebuji zabrat pres boky, tak snad to bude akorat, toho jedineho se bojim. Pak jsme sli jeste do kvetinarstvi domluvit vyzdobu. A doma jsem vyrobila venec na dvere a poskladala 40 krabic na vysluzky. Docela slusny vykon na me pomery. Ivko, budeme na sebe myslet. Musi nam to klapnout na 1* ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruszkaa - hodně štěstí, ať je ten den bez chybiček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Luc, diky. Snad se vse podari vyresit. Peti, jak jsi psala, ze se ty prstynky pridelavaji na ten polstarek, prosim?
Odpovědět
Peťulíku vem si nějakou stuhu a zkus si to jen tak.. stuhu přehni na půl,a na okraj toho obloučku dej prstýnek a ty konce jen jemně tím protáhni ,když vezmeš prstýnek do prstů a jemně zatáhneš,stuha krásně spadne- takto s eto dá taky a nebo potom jak sem psala... položíš na polštářek prstýnek a stuhu jemně zavážeš volným uzlíkem,stejně ti to ta paní matrikářka bude pak držet,nebo ti to připraví ,-) no a maximálně se zasmějete,že vám to nepůjde dolů ;-) :-D když tam uděláš dva uzly chicht
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, diky, musim to natrenovat. Ja uz jsem uplne na nervy, nic se nedari. Uz at je to za nami!
Odpovědět
Profilova fotka
A kdybys tam vpíchla 2 špendlíky s ozdobnou perličkovou hlavičkou jako na tomto polštářku: http://www.beremese.cz/album/view.php... Je to sice jiný typ, ale třeba by ti to pomohlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, na víkend hlásí abí léto, tak sis asi dobře vybrala termín ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak ode dneška jsem s angínou doma (v práci mě za to nenávidí, ale ať si trhnou pedálem ;-) loni jsem kvůli nim všechno přecházele, chodila do práce s horečkou a místo díků akorát buzerace. Nemluvě o tom, že nikdo tam takový ohledy na ostatní nebere.) brnanda - ne je o generaci starší než já. Jenže ona je tam skoro celej život a já jen rok a půl a bohužel ani po takové době nemám šanci všechno umět. Já vím, že si na nás léčí svoje mindráky a většinou se mi to daří zvládat, ale jsou dny, kdy už si říkám, že takhle to dál nepůjde. A nejsem jediná, jenže znáš to - my jsme prostě postradatelný - dám výpověď a oni si do týdne najdou někoho jinýho. NO hledat práci budu a uvidíme - padáka jsem nedostala, takže můžu v klidu, nemusím se nervovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Cau holky, vysluzky zabaleny, dorty v lednici. Ted jel Petr pro kytky na vyzdobu a pak to poveze do Zebetina. Ja za chvili frcim pro saty, snad budou ok. Pak uz toho snad bude jen troska na pripravu.
Odpovědět
Peti, no vidíš, pohoda. :-) A má být krásně o víkendu, jak psala luc. ;-) :-)
Odpovědět
Petru + malý prcek: ať máte zítra den jako z pohádky, po všech stránkách ! ! !
Odpovědět
Profilova fotka
Připojuju se ! Holky, ať to máte hrozně moc pěkný... Hlavně si to užijte bez stresů, bude to určitě paráda... No moc svobodných nám tady na Brnečku nezůstane ;-)
Odpovědět
Ahoj lidičky.. nemáte někoho známýho,respektivě ženský asi spíše,kdo by chtěl práci? práce v řeznictví na vinohradech,ale jde spíše o uzeniny. -pracovní doba - maj tam taky na odpoledne a na ráno - když na ráno, tak končí v jednu!!!!!!! a když na odpoledne tak o půl sedmé. A v pátek maj ranní do 4 a večerní do půl 8. Pak sobotu dopoledne, ale to když jde tak pak nejde v pondělí do práce. Maj to prostě dobrý. Ale ten plat fakt nevím-byli tam ženský, co měli 11-12 čistýho,ale to až po zapracování a nebo prostě až se ukáže že něco umí kdybys o někom věděli , bylo by to fajn ,-) ,neboť oni to chtěj zavřít ne kvůli tomu,že jim to nesype, ale kvůli tomu,že nikdo nechce makat . Jinak Slečny skoro nevěsty mocmoc moc moc sluníčka a štěstíčka na zítřejší den x-) a´t vše výjde jak má a pěkně se vyspinkejte. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem na nervy, dostala jsem TO, ale uz to nejak dopadne. Dekuji za pranicka.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?