Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
gabi: kam chodíš na jógu? A je tam i normální, nebo jen power?
Odpovědět
Chodím do Startracu ve Spielbergu, je tam zatím jen powerjóga, ale taky tam je pára, vířivka a sauna - to je vždycky moc fajn po cvičení. Když tak www.vasklub.cz Dnes mám žravý den - mimo hlavní jídla jsem do sebe nasoukala dvě čokolády, kyblík zmrzliny, uzené mandle, štrůdl.... ach jo, návštěvy u rodičů dávají zabrat. Sylvi, já bych jinak do toho diplomu už nezasahovala - výsledky stejně potřebovat nebudeš, a obávám se, že by mohly vzniknout i nějaké zmatky do budoucna (spis. značky, osobní nevraživost ze strany těch, co to spletli apod.). Kamarádka si zařizovala apostilu na uznání zahraniční univerzity a něco jí tam blbě přeložili, načež ji zaměstnavatel ve zkušební době propustil s tím, že zřejmě něco falšovala. To jí řekl mezi 4 očima a nic s tím nenadělala, i když měla potvrzení přímo z univerzity. Tak bych to nechala být.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, super. Pokud na tebe nebudu mít štěstí na netu, tak písnu sms. Díky. To my, až jednou na Ibizu vyrazíme (což není vůbec jisté), tak musíme někam zajít. Seznámili jsme se totiž s Petrem na chatu v místnosti Techno, takže je to jasné... Ale už na parties skoro nechodíme (jsme tam nejstraší ;-) ), ale na Ibize...to bych si na jednu akcičku určitě našetřila. :-D Tak jsem poskládala krabici na přáníčka...je docela zmasakrovaná - a to byla origoš zabalená - z Tesca prostě nemůžu čekat zázraky. Očistila jsem vína okenou pro rodiče a svědky a půjdu nalepit etikety. Zítra už mám dovču, tak se budu kurýrovat, je mi docela mizerně, ale mám dost pochůzek. Zítra to zahajuje stříhání psiska - uf, budu ji muset vykoupat, otravaaa! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi a jaky to je ta powerjoga?? Ja bych na to ted chtela chodet ale vubec nevim kam. Jsem z Bystrce tak bych nerada jezdila pres cele Brno :-S
Odpovědět
Lidu, je fajn, instruktorka má hlas jako z nějaké terapeutické kazety - milý a uklidňující. A taky je fajn, že začíná pěkně pomalu, takže se chytají i i začátečníci. To se mi líbím protože jsem už zažila hodiny aerobiku, kde jsem si připadala jako debil (sice s VŠ, ale totálně neschopný stíhat všechny kreace). Z Bystrce je to teda dost daleko, tak nevím, jestli třeba na Santonu něco taky nemají. Kdybys někdy chtěla vyzkoušet ten můj, tak dej vědět, vzala bych tě s sebou (jinak musíš mít členství v klubu). Peti: hodně zdaru do celého týdne, ať máš čas taky na sebe :-) Když budeš chtít s něčím pomoct, ozvi se :-)
Odpovědět
gabi: já chodila do Lužánek, bylo to super, ale pak se mi to krylo se školou, byla to klasická jóga a na moje zmasakrovaný záda to bylo super! Jenže kamarádka, která je strašně akční a sporťák a tak byla na powerjóze a cítila se asi jako Ty na tom aerobiku, že vůbec nestíhala a byla to hrozná honička, tak nevím... navíc tady z našeho konce světa je to všude daleko... snad zase bude jóga tady naproti ve škole a bude mi to vycházet s rozvrhem... Peti: snad se to zlepší, určitě všechno zvládneš a kdybys chtěla pomoct, napiš :-) Pozdravuj nanopsa, až ho budeš koupat. :-)
Odpovědět
zdravím po celodení práci a ve fináále dostat se z hybešky ke grandu na parkoviště na jedničku úžasný ,-) ktomu jsem dojela a říkám si super,místečko tam je krásný čeká na mě,parkuju a hendka s e ke mě přiženou dva cikáni a začnou mi umejvat sklo ,tak sem jim musela dát 15+15 pro každýho ,aby mi to auto tam zlstalo stát taky že :-D a šla zaplatit parkovný .. po 18hod. zdarma,.. říkám si super , za 15min. bude 17hod. tak tam hodím dvacku a ono mi to ukáže placeno do 17:52,tak hodím 2koruny -placeno do 17:56,hodím ještě 2koruny, placeno do 17:59! tak tam hodím ještě korunu a placeno do 7:00 23.9 :-D úžasný,takže sem vysolila 30 za skla,30 za parkování,dojdu na recepci ,chci platit vstupný a pán,že sem nějaká unavená, já že jo ,že vod 5 jsem na nohou a on, tak si vemte spalovače ana povzbuzení a já že jo,že to vyzkouším,takže dalších 30 korun za toto a 80 za hodinu taeba ... ve finále sem vysolila 170korun za hodinu taeba :-D úžasný a prej budu do půlnoci vzhůru to jo teda já umírám te´d jak sem utahaná :-D :-D :-D No takže zážitek jed do města autem na 1s * :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy jste vsechny tady tak hodne a ochotne x-) Gabi tak jsem si nasla ze v Jundrove je aqvaaerobic tak to zmenim. Uz jsem na to kdysi chodila. Ale dekuji za nabidku. Vis nechtelo by se me tak cestovat :-S Jak se jinak mate?? Ja jsem dnes z prace uplne mrtva. Mela jsem dnes tak protivnou zakaznici ze me vzala asi vsechnu energii. Ale aspon me naladu zmeno skoro manza protoze me donese dnes novej mobil :-D tak uz se tesim a samozdrejme na oba dva :-D Jste nekdo z okoli Bystrce?? Asi ne co? :-.
Odpovědět
Peti, nechodíš na to taebo do Big1, toho nového? Soudě podle parkování 8-) Já ke Grandu zajíždím nerada, protože když těm cikánům nic nedáš (a to nemluvím o mytí okna, ale jen o tom, že ti, neschopné, ukážou volné místo), tak máš téměř jistotu nějakého vrypu do laku. No a když dáš, tak mám zase strach nechat i něco v kufru, už se mi stalo, že jsem se vracela dřív a podezřele se mi u něj motali. Dnes jsem četla, že byla MHD zadarmo, ale já jsem jí nejela už tak dlouho, že stejně nevím, kde co a jak jezdí + k tomu ta uzavírka, tak jsem taky popojížděla, tak vím, jak ses cítila. Sylvi, ta powerjóga je dost klidná, tak nevím - stačí mrknout na web na nějaké cviky, moc nestíhací nejsou, musí se u toho správně dýchat a to jaksi uspěchat nelze. Je fakt, že po ní cítím i svaly, o kterých nevím, že je mám :-| Dnes mi volali, že mám šaty nachystané ke zkoušce, tak jsem sice zvědavá, ale musím to načasovat, je to přeci jen daleko :-)
Odpovědět
gabi: a odkud máš šatky? Já dneska MHD zadarmo využila, teprve dnes jsem si vyzvedla potvrzení o studiu a tak, šalinkartu a další věci jsem vyřizovala až po návratu z Lednice, tak jsem byla ráda, že nemusím platit ještě jízdenky. :-) lidu: já jsem přesně z druhé strany... Tuřany...
Odpovědět
Ahoj holky, teda po 17 dnech volna v práci...bléééé :-D Ale byli na mě hodní. :-D Lidunka - já to mám kousek na dohled do Bystrce, přes pole...z Medlánek :-D Jsme to jednou šli pěšky a je to nastejno jak šalinou přes město :-D
Odpovědět
Šaty mi šijí v Paříži, champagne se zlatem. Tak jsem marně hledala v diáři nějaký volný den, musím to nějak uspořádat, ale bohužel před volbama mám pěkný blázinec a jednu akci za druhou. Do toho mi doma zdrhl křeček a netuším, kde je. Všude mám nastražené dobrůtky ve středu místností, ale ta potvůrka je mazaná, zatím nic 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
CO Blani?? Pesky z Bystrce do Medlanek?? A kudy jte to sli??? :-.
Odpovědět
Gabi - tééda, tak to jsem na ty šaty zvědavá. A čekání na křečka....to znám :-D :-D Lidu - nomálně po cestě kolem letiště a Komína k Obi (je to Obi zastávku před ZOO, že?). Teda ke konci jsme lezli někde po poli kolem plotu ZOO, který nám nějak vlezl do cety :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to uz vim ;-) Stze si museli maknout :-D Gabi: teda to musi byt krasne saty x-)
Odpovědět
Šaty se mi líbí a doufám, že budou vypadat přesně tak, jak mi je namalovali. Objevila jsem, že v Paříži bude čokoládový salón, veletrh s těmi nej... čokoládami na světě. To je pro mě jako červená pro býka, ale je v listopadu, to už bych měla mít po první zkoušce, protože na vyšívání poté potřebují dva měsíce. Ale nechala jsem stránku s tím veletrhem provokativně (a nenápadně :-D ) jako spořič obrazovky u přítelova počítače, tak jsem zvědavá na reakci. Ten křeček mě štve! Já se mu tady strouhám s mrkví, půlím švestičky a drobím rozinky s piškoty po pokoji a on nikde!!! No čokoládu mu nedám, to se nedělím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cau holky, tak dnesek jsem prezila, i kdyz jsem pokazila, co jsem mohla. Rano vykoupan nanopes a pote ostrihan. Pani ji tam nechala 1 praminek omylem delsi, tak jsem to chtela opravit, ale Tenule se tak vzpouzela, kdyz videla nuzky, ze jsem to nezvladla a ted ma na uchu takovou stetku. Pak jsem udelala zasedaci poradek v el. podobe. Po 17h jsme valili k vetikovi Tenessy vycistit zuby, mela tam moc kamene. Tak ji dal oblbovaka a ted chodi chudinka jako krab. A pred chvili jsem udelala serpu na vecko na auto zenicha. Jen mam pocit, ze nam to nejak na ty 2 auta neladi. Jeste pujdu nachystat fotky do svatebniho videa, pak si dam cigarko a hajiii.
Odpovědět
Peti nechceš sem dát fotku nanopsa? ;-) Jinak hezké spinkání a nádherné sny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pes je v albu přece. ;-) Holky, nechcete některá z vás zatím neprovdaných tu mou dekoraci na auto, co mám albiku? Za 150. Fakt to k té druhé neladí, takže to nejspíš nepoužiju. Je k tomu i účet. Původní cena 200. Vypadá ale krásně, docela mě to překvapilo - ani jsem to nečekala. :-D
Odpovědět
to vím, já jen chtěla vidět tu štětičku ;-)
Odpovědět
jů, gabi, tak to se moc těším na Tvoje šatičky. Nechceš nám ukázat návrh? Nebo přidej pár podrobností - bude vlečka, ramínka, korzetové, bez ramínek... ? Křeček je vtipálek, my takhle ale chytali doma myši... jak jsme rekonstruovali a předělávali topení v celým baráku, tak se nám nějak dostali do prostor právě na to topení... ale vymyslet kam dát papání pro myšky, ale tak, aby se k němu nedostali pejsci... Peti a jaké jsi udělala ty šerpy? Že jsou jiné? No hlavně, že jsi Tenessy neustřihla kus ucha. :-) Náš Sorbonne má dneska narozeniny. :-)
Odpovědět
Tak křeček stále v nedohlednu, zásoby zmizely, ale abych kvůli němu pořizovala do všech místností kamery, tak za to mi nestojí. Nechala jsem jen notebook s kamerou v provozu přes noc a natočený do středu koberce, kde byly nástrahy. Kolem druhé v noci příšernou rychlostí proletěl k nim, nacpal je do sebe a doslova se vypařil. Už jsem oddělala i sedačku, zlomila si nehet a nic. Návrh ukázat nemůžu, kvůli kopírování jsem podepsala dokument, že ho nesmím publikovat až do zhotovení šatů. Ale budou v celku, s upnutým vrškem pošitým křišťály a perličkami s výšivkou, zapínání za krkem. Dolů se šaty rozšiřují a odhalují na jedné straně několik vrstev spodniček (ty budou všité do šatů). K tomu bude odepínací pelerínka nebo závoj, dá se to využít na víc způsobů. Na živůtku a na těch spodničkách jsou výšivky zlatou nití do krajky.
Odpovědět
Profilova fotka
Takze vinsujeme Sorbonnkovi vse nej nej nej a Tenule posila mlaskanec. Ta vyzdoba...mam tu serpu z eshopu, co mam v albu a pak jsem koupila v Jysku smetanovy tyl, sesivackou jsem z nej udelala uzsi pruh a dala na nej 2 maslicky z taftove stuzky stejne barvy. No a tyto 2 veci k sobe proste total neladily. Ta koupena serpa je totiz bila + champaigne a to je moc tmave. Ja to mam vic svetle, smetanove. Ten tyl je presne ten odstin, co mam saty, polstarek pod prstynky nebo zenich kosili. Ted vaham jestli ty serpy udelat obe stejne nebo je odlisit? Muzu na tu svou dat treba misto 2 4 maslicky nebo pouzit bilou stuzku misto smetanove. Tady ja tady popisu x-radku takovymi nesmysly;-)
Odpovědět
gabi: křečej je vtipálek :-) S tím návrhem jsem si to i myslela, že to tak nějak bude, ale podle toho, jak je popisuješ budou určitě nádherné, doufám, že nám pak sem dáš fotku :-)Holky, já se tak těším na vaše svatební fotky, vy budete všechny tak krásné x-)
Odpovědět
já jsem včera viděla na jednom autu reklamu na aquaaerobic,tak sem si říkala,že juknu na net na stránky a do toho mi kamoška říkala,že na tom jednou byla,že klidně půjde s emnou a já se začalahrozně smát,protože my sme jak dvě slípky ,hnedka se začneme smát a pokd začneme s etlemit tam,,bu´dto vyvalíme vodu z břehů a nebo nás přes hluk vyhoděj :-D gabrielka.. co to je Big1? chicht jeslti je to za grandem,jako by že projdeš těma ťamana za tu cukrárnu,tak jo tam chodím :-D no já byla všoku ztěch cikánů :-D a pak jak mi pán říkal,že budu probraná,houbelec! já usnula asi v půl desátý jak mimino :-D natrix a kolik bylo sorbonkovi?že slavil ,-) Peti... už si byla na těch nehtách?já furt čekám,co povíš a ty nic ,-) už se ti to blíží vi´d ,-)
Odpovědět
Ahojky holky - tak mi dnes definitivně ruply nervy a začnu rozesílat životopisy do firem. Já přece nejsem nějakej hadr, aby se mnou tak zametali ]-( Ještě najít firmu, kde nechtějí angličtinu a řidičák :-D Ale i takový jsou. Navíc pokud mi dají slušnej plat, udělám si řidičák a začnu chodit na angličtinu, že :-D :-D Ale to jen tak na okraj. Půjdu načnout nějakou čokoládu - ta je na nervy nejlepší a pak následně na to, asi taky nějaký cvičení, aby se mi do svatby nezměnila velikost :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, nehty mi nakonec udela svagrova. Ona je dela ve volnem case. Ale mne bylo blby ji o to rikat, kdyz prijede 300km k nam, i tak nam hrozne pomaha a chtit po ni jeste toto. Ale zenich to domluvil. Zuhur, ty jeste zijeees? Nas pekne zanedbavas;-)
Odpovědět
Petruszkaa, ale žiju a náhodou nezanedbávám - je to tak dva dny co jsem tu byla. Ale upřímně, začínám mít už i zdravotní problém jak se stresuju z práce, takže většinou přijdu domů a padnu. Já to jiný místo prostě najít musím i kdybych měla jít někam do obchodu.
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite neco najdes. Ono to nekdy dele trva, ale nejake lepsi misto sto pro nekde je a ceka na tebe, drzim palecky.
Odpovědět
zuhur.. práce je až až ,jen lidi na to nejsou a občas ani plat neodpovídá že ,-) co si budeme povídat ,-) a co te´d děláš? že tě tak vytočili ,-) peti.. no tak to máš lepší ne? apsoň nemusíš nikde lítat a máš to max. jen za náklady ,-) super ne ,-) jdu na růžovku a pak do hajan papa lidičky a dobrou noc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?