Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Peťulko, cítím s Tebou... Máš pravdu, žádný takový nebude, žádný nikdy nebude jako ten první, ale budou zase jiní, zase do Tvého (Vašeho) života přinesou něco nového, jiného... Je dobře, že jedete pryč... Nepřestane to bolet nikdy, ale s ubíhajícím časem to bude bolet míň a míň... Ale Ty jsi silná a máš po boku skvělého manžela, který je Ti oporou. A spolu to zvládnete!
Odpovědět
já vím,všici říkají,že to přebolí,ale není to tak..... nikdy nebude nic jako dřív.. nebudu chodit za ván semka,protože budu bývat co nejdéle v práci zhuntuju se, abych nebyla tady vtom prázdné m bytě sama... nikdy nebude jiná betynka nikdy. ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peto: uplne s tebou citim a je mi moc smutno. Mam taky pejska Andyho ktery ma 14 let a uz je hodne spatny. A kdyz ctu tvoje radky tak se moooc bojim toho az ten den prijde. Je to hruza kdyz takove zviratko s tebou zije tech 15 let a najednou konec. ;-( Ale poplaces si a za ne dlouhou chvili si poridis noveho pejska. Moje teta to tak udelala a je mooc rada ale porad rika ze Ketinka byla nejlepsi coz prvni pes vzdy bude. Drz se.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ted to vidis jinak, jsi plna emoci, ale skutecne to bude bolet min, jak psala tady Silva. Muj nejhorsi zazitek v zivote bylo, kdyz se mi nejlepsi kamaradka zabila v aute, bylo ji 20. Brecela jsem nekolik dnu v kuse, na pohrbu me kamarad musel drzet, abych se neslozila, ale ubehlo par let a je to lepsi. Casto na ni myslim, chodim na hrob, ale uz se to da vydrzet. Moc na vas myslim!
Odpovědět
lidu: byla bych šťastná, kldyby se moji pejsci dožili 15 let a jestli se nepletu, Betynka měla 17. První naše fenečka umřela v 11 letech, pejsek měl 6. Betynka byla výjimečná, když tu byla tak dlouho. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No teda to jsou temata mam uplne husi kuzi. 17 let?? No to je krasny. Ale clovek s tim musi pocitat kor kdyz uz ma tolik roku. Bude to za par dni dobre.
Odpovědět
Profilova fotka
Lidu, je to depresivni, ale smrt je bohuzel soucasti zivota. Tak ja trosku odlehcim: do svatby zbyva 8dni! Pomoooc!!!
Odpovědět
Peti: už jen 8 dní, než si vezmeš toho nejúžasnějšího chlapa na světě a budeš za princeznu? No tak to je katastrofa!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
víte co je nejhorší?.. vten den dojedla betynka poslední piškoty doma, poslední granule dojedla, říkala sem ,že musím hend ráno jed do tesca koupit piškoty a zajed pro granule do zverimexu ,zatentila celé dvoumetrové samonavíjecí vodítko,tak blbla vtom mokru, že sme musela celé rozvěsit doma po předsíni na věšáky,aby uschlo,že sem mysella,že ju trefím,jak vtom dešti lítala.Byla celá od bahna, mokrá na každičkým místě svého tělíčka, já špinavé rifle od kolen dolů,jak prase a nadávala sem jí,že lítá jak blázen místo aby se vyčůraa a vykakala šly sme domů jak čuňátka. Večer sem jí dávala namazaný chleba s máslem a sýrem , odkrájenou kůrkua nakrájený na vojáčky, na kousky prostě a ještě jsem jí u toho říkala,že to jí jak malá,že to v dospělosti nikdy neměla a smála sem se,když se jí to přilepilo na patro na přední zuby a ona mlaskala a házela hlavou a tím jazykem se to snažila tak srandovně prostě sundat :-D musím se aji te´d smát,ikddyž se mi derou slzy do očí,protože toto už nikdy neuvidím.. a ona večer začala blbnout a odešla mi... a ještě denska při cestě ,jak sme se dneska zastavili na hřbitově v tuřanech, manžel šel vyhodit staré svíčky a já zůstala u babičky a říkala sem nahlas,"..betynka šla za tebou,najdi si ju a vem k sobě,protože by tam lítala jak střevo a znáš ju, hledala by mě a nenašla.." dojeli sme domů a jak šly za tou tchýní, najednou děcka by ste tomu nevěřili,ale manžel říká podívej sluníčko ,kde s etady vzalo? bylo půl čtvrté vylezl z mraků,hrozně zasvítilo úplně jak žárovka a zalezlo.. a manžel na mě koukal a já začala brečrt a on mi jen řek,taky tě to napadlo? a já sem mu řekla,co sem tam říkala babičce a on, že nám takto dala znamení a já brečela jak idiot tam u křoví asi jako te´d.. není tam sama a to je důležitý,jen mě tady nechala a já vím,že budu mít druhou betynku ,ale už to nebude ona.. vím,že tyto stránky tady jsou na psaní o svadbě a hezkých věcech,omlouvám se ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, mam pocit, ze nic neni nachystane, vsichni dodavatele jsou domluveni nejak chaoticky, venku kosa jak na Sibiri...bezva. Zitra jdu do zlatnictvi s tim mym prstynkem. Snad mi ho opravi do veselky.
Odpovědět
Peťuli na jednu starnu ti závidím, chtěla bych to prožít ještě jednou,ale vše bych udělala už jinak úplně jinak hi asi jako každá, co už to má za sebou..
Odpovědět
Peti, nevěřím, že Ty nemáš všechno nachystané a naplánované ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky nevite kde koupit nejaky pekny kapesnik pro zenicha?? nebo se to uz do te kapsicky nedava?? =-)
Odpovědět
lidu: dává, teda záleží na Tobě. Kapesníčky jsem viděla jen takové obyčejné, chtěla bych trochu luxusnější, ale nemůžu takový najít... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peťuli, úplně tě chápu... Kim je taky naše dítě a to ho máme teprv rok. Už si nedokážu představit, že by tu nikdo necupkal po chotbě. Na stopro vím, že kdyby umřel, pořídila bych si nového, zase Kima, protože bych to nevydržela, být sama... Je to tak, lidi se mění, pes zůstává, trávíš s ním spoustu času - to se nedá, nemít k němu tak silný vztah (nebo já to aspoň neumím)... Nejde to nahradit ho, to ani není žádoucí, dycky uvidíš rozdíly, jde o to zase se zaměstnat, uvidíš, jak bude vyrůstat, budeš ho učit chodit ven, povely, jak ta chlupatá koule roste... Betynka to nebude, ale ráda ho mít budeš... To, co teď cítíš, je úplně normální... Bohužel si tím musíš projít... :-( Ale bude to lepší, uvidíš... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nat: No prave ja taky zadnej peknej luxusnejsi :-| Tak kdyz by jsi na nejakej narazila tak me dej prosim prosim vedet ;-) Dekuji.
Odpovědět
holky, co říkáte k mým šatům tenhle závoj: http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
Az tady Tenynka nebude, tak si poridim dalsi yorkinu. Ale nebude to Tenessy. Bohuzel, jorci bez PP jsou krpati, dlouzi, nestoji jim ouska. Takze si koupim stenatko od pani chovatelky, co od ni mame to nase decko a jmeno uz bude mit. Ja vim, ze dost lidi rika, ze papiry jsou zbytecny atd., ale mam strach i z vrozenych vad, toto plemeno na ne dost trpi. Ivko, Kim je skvely. V kazdem ocicku 10 certiku. Ale mel je fakt tezke. Lidu, my mame kapesnicek a kravatu ze svatebniho salonu. Teda neni to kravata, ale takovy ten dlouhy bryndak, nevim, jak se to jmenuje, mam to v albu. Peti, ja bych to cele zmenila uz ted a to to jeste ani neprobehlo!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: a ze ktereho salonu to mas?? Ze bych ho tam zasla koupit. Uz me unavuje to litani. Sousedka dala za operaci jorksira 20tisic. Celkem mazec tak ji obetovala dovolenou. Se nedivim je mlada jsou ji 4 roky.
Odpovědět
natrix je krásný,já mám moc ráda jednoduché věci,jsou totiž něčím moc hezký a výrazný a ke tvým šatům by se moc hodil-sem ti dávno říkala,že by to chtělo nějaký jednoduchý nadýchaný bez žádných ozdob závoj,protože tvé šaty jsou krásně zdobené a krásné na pohled sami od sebe 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lidu, mám to od paní Damborské ze Svoboďáku, ale určitě to mají skoro v každém salonu. Silvi, já jsem asi mimo, ale já nevím, jaké šaty budeš mít???
Odpovědět
Peti, posílám mailem a PP podporuju u pejsků ! ;-) :-) Však víš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti dekuji za info urcite se tam stavim. Mela jsem o ni mit saty ale pak jsem nasla lepsi ktere me lepe sedely a hlavne levnejsi :-) Mas nervicky kdyz uz se ti to blizi?? :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... oči jen přecházejí
Odpovědět
Víte otom ,že naše natrix má zítra promoci? Mám to napsané v kalendáři,ale kdyby mi to před chvílí nepřipomněla, ani bych ji nepopřála hodně štěstí zítra a aby si to pořádně užila ;-)
Odpovědět
http://www.obchudekusvicky.cz/katalog... koukněte se,co se dá dneska už koupit.. to je docela hustý,kdybych toto viděla dřív, obtiskla bych si betynčinu pacičku na památku
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, já to vím, podle natrix jsem jí pomohla s bakalářkou (já si myslím, že nepomohla - zvládla to sama), tak mi to potom psala. Jinak promoce je docela trapas - teda aspoň pro mně, to "slibuji" - už jsem to řekla 2x a doufám, že už nikdy nebudu muset. Prostě já jsem fakt nerada, když na mně někdo kouká. :-D To červené album...to jsi celá ty. ;-) Silvi, díky za obrázek. Já bych asi zvolila jiný závoj. Takový ten s tím lemováním, jak je u těch šatů. Lidu, to jsi dobrá. Já šla jen do dvou salonu. První mě odradil přístupem a nic mi tam nepadlo do oka. Pak jsem šla k pí. Damborské, šaty byly docela pěkné, ona ochotná, tak jsem tam nechala hned zálohu. Mě to moc nebavilo, protože jsem z těch šatů měla za chvíli docela guláš. Ale ty moje byly až na 3. pokus. Právě tisknu noviny, uf. Asi mi nebude stačit krémový papír. Nebudu je dávat všem - páry dostanou jedny společné...to by mi pak totiž určitě nevyšlo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peto je fakt ze to bylo narocny ale 9tisic se me za saty nechtelo davat tak mam za 5tis. a uplne nove a nastesti je zadna nevesta nemela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten papír mi sto pro nevýjde, sakra. Budu muset zítra ještě asi skočit do města (jak já tam nerada chodííím!) a přikupit. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mám dotaz, když jste si byli domlouvat termín svatby, šli jste na tu matriku spolu - tedy s budoucím manželem nebo to můžu jít "zablokovat" sama? Musí doklady předkládat oba dva nebo to v den, kdy začnou vypisovat termín můžu jít sama s podepsaným formulářem a příp. fotokopií OP a s rodným listem? Vypadá to, že jej chci uhnat, že? :-D Ale přítel bude asi na služebce a já si chci pojistit termín, protože už předběžně máme na ten den pár věcí domluvených (hudbu, restauraci, fotografa), tak tam chci zajít 15.10., aby nás zapsali. Asi přeháním, že? Já vím, že v březnu moc svateb není.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?