Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
no jo ,-) natrix je n apředsvatební cestě :-D a Blanička na svatební cestě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kam holky jely?
Odpovědět
ježkovi voči,já se přiznávám i bez důkazů,že sem v první moment nevěděla,kam ten nick zařadit a kdo se pod ním ukrývá :-D ahoj princezno ,-) teda tebe sme tu hodně hodně hodně dlouho neviděla.. jak pak to? Natrix,že udělala školu jeli k moři a Blanča letěli taky k moři ;-) na svatebku ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
My pojedeme k moři až příští rok - nějak nám schází potřebná dovolená ze strany zaměstnavatele. Ale snad si pojedeme po svatbě aspoň trošku odfrknout do lázní do Bojnic.
Odpovědět
Profilova fotka
My taky pojedem do lázní :-) Do Luhaček na tři dny :-D Mají tam medovou masáž :-) Na to se těším nejvíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivko, ja chci do Bojnic a krome lazni navstivit ten krasny pohadkovy zamek!;-) Holky, jestli to klapne, tak v sobotu skocim pro ty lampiony, ju. Budu vas informovat. Doufam, ze kusy v IP, co jste psaly, plati?
Odpovědět
u mě pla ,maximálně je prodám tady na beremku ,-) :-D ale to se využije ,-) to vám docela závidím,že někam pojedete ;-) já když si představím,že mám dovolenou až v lednu týden jak je silvestr ,tak mě vomejvají,že budu makat a makat a makat ;-) Včera byla u nás tchýně a ona chodí ke stejnému hematologovi,co já a manžel se zmínil,že sme tam byli včera hodinu a půl u něho a že venku už čekalo 8 lidí ,sem vylezla z hlavou skloněnou ,aby nikdo neviděl ,že s emi chce brečet a aby mě taky nikdo nenadal...protože každej u lékaře hrozně zdržuje že a zbytečně že ,-) no a budu muset vysadit aji alkohol a plus mám,že nekouřím ,ale alkhol a už vidím,jak se tchýně vyptává,není blbá v uvozovkách ,že proč najednou alkohol vysazuju a pod. a děti stejně nikde že... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dorty objednany. Je to ten kytickovany, co mam v albu a stejne srdce. Peti, nechali jsme je delat ve Sweet clubu, tak snad dopadnou dobre. Ale cena fakt pohoda. A mame doma prstynky. Jsou krasne, ale ten muj tam ma takovou malou ryhu, takze ho musime reklamovat. Ja proste nemuzu mit nic jednoduche.
Odpovědět
Petru to je pech, s tím prstýnkem, ale to určitě dají do pořádku. Dívala jsem se na ten dort, je moc hezký.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, i mamka rikala, ze u rucni prace se to stat muze. Do poradku se to snad da, ale zas tam s tim musim letet a pak zas pro to. Nejak zacinam byt z te svatby otravena, vse musim delat na stokrat. Vsadim se, ze moje saty jeste nekdo do te doby znici...
Odpovědět
Nepřivolávej to 8-( to je blbost, ale na druhou stranu jistá pravděpodobnost pádu letadla, tornáda, požáru, zemětřesení a povodní přesně na místo, kde šaty jsou, tu pořád je :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem hrozny pesimista, takze to vidim vse cerne. Asi jsem se nemela vdavat. V utery si jdeme pro nove auto. Doufam, ze se nam cestou hned nekde vys*** pri mem stesti:-/
Odpovědět
Článek se načítá
Nojo,komu není rady :-D :-D :-D ještě jsem zapomněla na erupce, před nějakým tím milionem let tu bylo sopečné pohoří a to člověk nikdy neví...
Odpovědět
Profilova fotka
Prstýnky jsou v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
brnanda: byla jsem týden na dovolené s našima v Itálii a brzo mi zase začně semestr na VŠ,tak je kolem toho spousta starostí,dodělávám bakalářku (aspoň se o to snažím) a tak
Odpovědět
Peti, ty prstýnky jsou nááááádherné. Hodně elegantní a mají šmrnc. Výběr se vám moc povedl, gratuluji! Moc se mi líbí, jak jsou tam poskládané kamínky, je to neokoukané. Já jdu makat přes noc, mám zítra v Praze přednášku na konferenci, poctivě ji s podklady asi týden chystám v angličtině a teď mi volali, že to bude v němčině, prý jestli s tím není problém???!!!!!!! Zabila bych je i sebe, samozřejmě, že jsem řekla, že není. No nic, dobrou všem, já si jdu udělat kafe a předělávat power point.
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, díky...krásné jsou, ale stejně s nimi (teda s tím mým) budou ještě starosti. Jako kdybych toho všeho už neměla i tak až nad hlavu. Já jdu chrnět, zítra po hokně musím nechat zalaminovat svatební SPZ, nakoupit a frčíme na víkend tvořit svatební blbinky na chalupu...už se těším, jak se v sobotu vyspím aspoň do 10 hodin - minimálně. :-D
Odpovědět
Petíku prstýnky jsou krásné,je to úplně tvůj styl toho pro tebe že :-D ;-) Jo a nic si ztoho nedělej,taky jak sme si je nechali ručně dělat,když s ezadíváme úplně z blizoulinka,vidíme,jak to držel asi ve svěráku,ale řekli sme si,že na to prdíme,aby sme to reklamovali. Já teda sem zase pro,aby byli oba dva stejný,protože mají bejt manželský ,ale vím,že v dnešní době frčí kamínek pro ženu a pro chlapa hladkej ;-) Hlavně,že se Vám dvoum líbí a že sedí na prstíku ne ;-) to je hlavní! Princezna... no jo,ale tys tady nebyla aspoň dva měsíce :-D Tak holky pěkný víkend,já se semka asi dneska už nedostanu ;-) tak papa lala a ať je krásně ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj všichni, tak už jsem zpátky z chorvatska :-) A dokonce jsme i pokročili s plánováním svatby...už máme předběžně zamluvenou restauračku ;-) Ale jinak mě šíleně štve ten podzim a vůbec nic nestíhám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně páteček! Peti, právě - svěrák, pájka...to je smrt pro dokonalost. Já to zkusím reklamovat (teda mám to už domluvené). Prostě za ty prachy by to mělo být ok. No a co se týče toho, že by měly být stejné...ve skutečnosti jsou ty kamínky tak maličké, že ani nejdou pořádně vidět. My chtěli původně dvoubarevné, ale skončili jsme u těchto. Maggie, a jakou hospodu jste nakonec zvolili? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem dneska dopolko dovyšívala závoj, kuk do alba a taky přidávám fotečku dekorací stolu, co sem si zkoušela... :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Ahoj Megí a jakou máte zamluvenou? teda spíše jakou ste vybrali ? .. hele slyšela sem,že prej je dneska v chorvatsku 11C jen .to je hrozná zima u moře. A jak ste s etam měli vy? Petíku,jéje nám s ejich líbilo :-D a stejně sme šly do jiných chichichi Prcku.. je pěkný ,máš šikovné ruce,to já sem radši taková,že někomu vtomto směru zaplatím a mám to hotové,protože sem vzteklounek a mě by to nešlo udělat chichichi Jinak sem dneska byla u té už kamarádky ,co dělá ty nehty a zároveň tu kosmetiku ,-) a ona mi říká.. nedávno tady byla jedna slečna a říkala,že si četla kdesi na tom tvým jak chodíš víš,a já jasně na beremku.. tak že četla diskuzi a že si mě tam vychvalovala a že teda se ke mě objednala a másla se a já že a kdo s eobjednal? a ona počkej jak se jmenuje Štěpánková - a já a jménem? a ona nevím a já .. no ani přezdívku nevíš že :-D tak sme s enasmáli,že vlastně najednou nevím,kdo tam vlastně byl že :-D protože nikdo nic ani neříkal,že by tam taky zašel :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti a ona dělá i nehty? Že bych šla k ní? Pořád to řeším. Dělá jen umělé nebo mi "spichne" nějak i ty vlastní? Já se pořád nerozhodla, co by bylo lepší.
Odpovědět
dělá umělé a i tvoje. a my sme dneska řešlili toto.. že by mi na moje nehty dala ten gelík,hodili by sme to do té uv lampy a pak to namalovala a znova dala gelík. a zajímalo by nás,jestli to vydrží stejně dlouho ,aby se to nevodrbalo ,když to nebdue namalovaný na tom umělým víš...já to chci vyzkoušet a ona říkala,že na svatbu jasně,že to je bez problémů a dobré je to,že tam klidně můžeš jít až veče před svatbou má prac. dobu až do 22hodin do večera i o víkendu.a snad 50 nehtů namalovaných a všelijak a ty si můžeš aspoň aji juknout a je to nádherný člověk by nevěděl,jaký si vybrat a nebo samo i podle sebe si to udělat a jak ty miluješ černou barvu, kdybys je viděla ty černé,měla je tam dneska nové ty jo jsou překrásně udělaný a hnědý- nikdy bych do hnedých nešla,ale s kombinací jiných barviček já sem čuměla až oči přecházeli ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak ji řadím jako alternativu. Ještě se v úterý zeptám ve svém saloně...ani nevím, možná to tam dělají. Já chci jen obyčejnou francouzskou bez ozdůbek. Prostě takové "čisté ruce". :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, hoď mi nějaký kontakt do IP, prosím. Webík asi nemá, že. Ona je někde v Kr. Poli jsi říkala? Tam by mi to vyhovovalo - to mám blízko. ;-)
Odpovědět
no já právě mě to dneska u ní napadlo, jako že by mi to namalovala jemňounce světlejší francouzskou manikůru a předělala tím gelem a do lampy,ale na moje nehty,protož ejá mám pěkný nehty a už je mám v pořádku,takže měsíc a půl se mi dávali dokupy,ale v pohodě šlo to!prostě sem je měla furt nakrátko a te´d už drží a jsou bez problémů,ale musela sem je natírat bezbarv. vyž. lakem a krémiček okolo nehtíků dávat a svět s enezbořil ;-) Takže s eti nic nestane,když si je uděláš ,-) maximálně dopadneš jako já -ráno místo svatební noci budeš stříhat nehty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Švagrová říkala, že se to nějak odpilovává, když je chceš pryč. Ona totiž nehty dělá, ale bohužel bydlí 300 km daleko. Jinak bych zneužila ji. ;-)
Odpovědět
Uff, tak se hlásím z Prahy, vypařila jsem se z after party. Na konferenci byla kolegyně z branže, která měla letos svatbu na mém milovaném zámku Mcely. Tak jsme trochu pokecaly, byla moc spokojená. Škoda, že je to tak daleko, líbilo by se mi to tam. Peti, já u nehtů preferuji (na svatbu :-) ) krásnou franc. manikůru s mini kamínkem na prsteníčku (co kdyby nevěděl, kam ho navlíct ]-( ). Dostala jsem od kosmetičky kontakt na nějakou Rusku (myslím, že Lýdia) ve studiu na Josefské, je to naproti té pizzerky vedle křišťálu v 1. patře. Tak si ji budu chtít vyzkoušet. Prý dokáže divy i s vlastními nehty, kde dělá případné domodelování. Ale ty asi vsadíš na ověřené a já to příští týden vyzkoušet nestihnu. :-(
Odpovědět
Gábi my právě přemejšleli dneska,že zkusíme tu proceduru na moj enehty..vše jak se dělá s gelovejma nebo umělejma nebo co toje,ale nebudu tam dávat ty lepící,ale budou moje a normoš dáme gelík na moje a hodíme to do lampy a nakreslíme atd... a jinak musím přiznat se,že jak sem byla proti tomu, tak na svatbu to patří! opravdu si nedokážu představit,kdybych s ena to vykašlala a nešla na ty nehtíky ,-) Já už právě takto získala kamarádku a ta dělá aji kosmetiku.U ní mi skoro dvouhodinová kosmetika výjde na 450korunek s evším všudy! takže sem spokojená a objednávám se po mejlu a klidně i ze dne na den ,když nemá lidičky ,-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?