Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
já naštěstí ještě objednala tu smetanovou ,-) a je super,že to mají číslovaný tak,jaký číslo máš konfekční ,-) takže mi to došlo v pořádku ,-) a ty co sme kupovali spolu jsem dala další nevěstě chichichi Jojo zásuvka je dobrá věc ,-) já ju mám aji u obyčejnýho ,neznačkovýho,ale takovýho toho pevnýho prkna ,ne to lagricový ,-) já bych spíše chtěla takový ten pevný sušák stojí litr a mě s ety peníze za něho dávat nechcou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to dělá právě ten Leifheit ty super sušáky. Já jeden takový mám - švihla jsem ho mamce...není zrovna nejnovější, ale je super - teď už mají zase lepší designy. Já si ho půjčila kdysi na zimu a už jsem ho nevrátila. Prkno jsem měla obyčejné bez zásuvky, ale pevné - bylo super. Ale pak se mi ta dřevotříska nebo z čeho to bylo vydrolila a vždycky mi to prořízlo ten teflonový povlak...což mě děsně naštvalo hlavně když jsem si tam dala úplně nový a po jednom žehlení v něm zas byl džuzna. :-| Šampáňo nebo smetanová - to je jedno - všechno je "dřevěná noha". Takže jedině tělová v mém případě. ;-)
Odpovědět
Tak já jdu žehlit.....bléééé. Ale ještě něco pro Petru - http://www.beremese.cz/album/view.php... (víc toho nafotit nešlo, mají to nějaké zavřené a oplocené ]-( )
Odpovědět
Blanko, Krtečka k žehlení! :-D To mě pobavilo, já bych byla spálená, jak bych pořád koukala na to "jé", "jů" atd. :-D :-D Jinak pro praktický rodinný život vřele doporučuju povlečení "nežehlivý mako satén" - to je na Nobelovku ;-) Sledovala jsem, kdo všechno máte chlapy u vojáků - to je legrace, protože já s nima za minulého generála (fakt fešáka) hodně spolupracovala, vymysleli jsme dokonce nějaké společné akce, tak to tam znám zevnitř ;-) Petro, jak jsem se dívala, co všechno máš nachystané a promyšlené, tak bych být tebou byla v úplném klidu. Já neměla při první svatbě snad ani polovinu, a nakonec jsme v pohodě zvládli koordinaci 120 lidí. Spokojení byli vcelku všichni, někteří si dokonce nic nepamatují (to naštve, za ty prachy :-D :-D ]-( ) Takže hlavně zůstaň v klidu, protože budeš mít krásnou svatbu se skvělými službami a vším, co k ní patří. Já jsem jinak takový ten "vyblitý" typ, blondýna, co se nikdy neopálí, rovnou zrudnu a pak se hned spálím. I tak jsem si pořídila hezké šaty s výstřihem a odhalenými zády (měla jsem naposilováno :-N ) no a dva dny před svatbou jsem si zašla na samoopálení stříkací pistolí na celé tělo. Výsledek byl fajn. Tak držím pěsti v přípravách, věř, že to bude všechno nachystané včas a hezky!
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ty fotky jsou krasny! Asi zrusim fotografa a najmu tebe. Jeejda, taky tam mam nejake kalhoty na vyzehleni, ale dnes ne, boli me trosku hlavicka. Gabi, mam toho urcite dost, ale porad je taky plno veci, ktere mam v planu a porad nejsou hotove.
Odpovědět
Neboj, to bude OK! x-)
Odpovědět
Petruš - díky :-D Já žehlení po 1,5 hodině vzdala, zbytek vyžehlím po dovči, fuj, to jsem netušila kolik toho je :-S A neboj, je normální, že plno věcí chybí, uvidíš po svatbě, že nakonec ti to bude jedno, když se něco malého třeba náhodou nepovede,ale ono se určitě povde všechno! ;-) Hlavní je mít ženicha, a to ty splňuješ, to okolo už jsou drobnosti :-D (ale furt je tady každá z náš řeší, že? :-D )
Odpovědět
Blani,já sleduju krtečka vždy,když chci usnut v ložnici na notebooku a nebo když sem nemocná a nebo lolek a bolek a nebo pat a mat vždy u toho usnu krtka mám snad 5dvd :-D :-D Jinak ty fotky jsou krásný,-) vážně... Peťko ,já to prkno mám z něčeho dírkovanýho a jakoby pehc-nerez neb co to je a na tom je molitan a na tom mám teflon. potah ;-)
Odpovědět
Tak jsem dnes konečně probírala místo svatby. Drahoušek mi řekl: to je hezký, ten Bouzov se mi moc líbí, ty Boskovice taky, zámeček v Líšni taky není špatný, vyber si, kde se ti to bude líbit, nebudu ti narušovat tvé představy :-S No nezabily byste ho???! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, tak si vyber. ;-) No já bych to brala taky z hlediska vzdálenosti od bydliště, místa hostiny, atd. My bydlíme v Kuřimi, pak valíme do Líšně a potom Žebětín...to je fakt vražedná kombinace...dnes bych to možná víc promyslela. A to si vezmi, že můj svědek bydlí v Líšni, přijede k nám a pak pojedeme spolučně zase do Líšně. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prkno bude Vileda. ;-)
Odpovědět
Peti, to máš dobře nakombinované :-D , ale to se zvládne. Já jsem si vyčlenila jednoho příbuzného, který mi koordinoval auta a autobus - v práci dělal logistiku, tak aby mě přesvědčil, že si plat zaslouží :-D :-D Bylo to dobře, protože se objevili strýčkové, kteří by zmatkovali. On ale každému dal dopředu přesný plán dopravy, (kdo, kde, s kým), připojil jednoduché plánky, časy, telefony pro případ nehody, zemětřesení apod. Fakt to fungovalo!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My máme v plánu přespolní naložit do 2 minibusů. Ostatní pojedou přímo na obřad a pak se nějak dopraví...jsou to Brňáci. Z Kuřimi povalí jen rodiče a svědci a samozřejmě MY. :-D
Odpovědět
To je fajn, že na VÁS jsi nezapomněla :-)
Odpovědět
Gabrielka - :-D Ti chlapi jsou všichni stejní :-D Tak obřad u nás byla jasný, ale když se řešili kytky, výzdoba, atd.... tak ať něco vyberu, že určitě to bude krááásný :-D Jediné co zařizoval byla hudba, jídlo a pití :-D Petruš - my bydlíme v BM, obřad byl v okr.OL, a hostina BK , a většina kamarádů byla z Prahy, Plzně, Chebu, Usti n. Labem a jedni z Německa :-D , nejblíž to měli cca 130 km :-D
Odpovědět
Blanko, tak to teda zírám na vzdálenostní složení hostů. Jste dobří, že jste to hezky zvládli. Já jsem měla na první svatbě třetinu cizinců, ale z jednoho místa, tak jen stačilo vyzvednout všechny na letišti a oni pak dělali, co jsme jim řekli :-) No a chlapi jsou stejní, protože mám sice volnou ruku ve výběru místa, ale už dopředu je mi jasné, že až se pro něco rozhodnu, tak tam najednou bude "nepřekonatelný" problém (a lá "nelíbí se mi poskládání židlí, pojďme dál" Já: "miláčku, to jde přeskládat, líbilo by se ti to takhle?" On: "jo, to už je lepší, klidně to tu může být") Což vypadá, jakoby byl skoro dement v tu chvíli (sorry drahý :-D ), ale jinak úspěšně řídí několik firem :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D Já jsem totiž studovala v Praze a na koleji jsem měla 90% kamarádů z Čech, z Moravy jich moc nebylo. Takže proto ta dálka, většina zůstala v Praze nebo se vrátila d rodných měst, manžovi přijeli zas 4 lidi od Uherskýho Brodu a Luhačovic, on zas studoval v Olomouci, tam zas těch čechů moc nebylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo se chce pokochat, tak já v šatkách, mých šitých, nedodělaných... http://www.beremese.cz/album/view.php... (Kukněte, ať to můžu smáznout) A taky je můj účes http://www.beremese.cz/album/view.php... :-)
Odpovědět
Včera sem dámy byla na taebo- tajbo nebo taky tomu říkají tajbox- ale ne ve dvou ,-) http://www.youtube.com/watch?v=ziKxhK... když to vidím,tak čumím na to kam sem to vlezla.. http://www.youtube.com/watch?v=f5g5bA... No a tady ztoho druhýho videa sme toho taky hodně už dělali ,-) a představ si hlasitou rychlou tu hudbu,cítíš tu hudbu a vážně tě to prostě nutí ta hudba a jedeš jedeš jedeš-první půl hodinu sem ani nezaregistrovala,pak posledních 10minut sme leželi a protahvali uvolňovali,sem málem usnula chichi No anejvíc mě dorazilo,cvičíš proti zrcadlu a povím ti,že sem myslela,že zešílím.sama sebe vidět jak sem neohrabaná jak se nezvohnu přes to břicho asi tak,jak bych měla tam,nešlo mi to ,byla sem jak slon v porcelánu. měla sem jít dneska na gyndu,ale doktorka tam řešila nějaký případ a už tam čekalo hodinu 5 ženských předemnou,tak sem se přeobjednala na zítřek ..sem ráda,protože kdybych měal vylést na tokřeslo a natož ještě roztáhnout nohy asi ne chichcichihi :-D :-D :-D :-D :-D jinak malý prcek.. .. ty šaty jsou hezký,jemný,ale jemný až moc namůj vkus a styl ;-) a tebe vtom dělá ještě víc holčičku,než jsi te´d.. ty seš trdýlko, jsi jak 15letá jak postavou,tak výškou, já bejt tebou bych si vzala šaty,které by tvoji štíhlost a krásu ještě víc zvýraznilo .. teda pokud nejsi těhotná :-D :-D ale každý má jiný styl :-D mě se furt krásně mluví na ostatní šaty a pod. a na sobě jsem šaty nesnesla,ale vážně ,kdybych měla o 20kg míň, bylo by vše jinak.. ale to jen proto,že mám jiný styl ,-) A malování si už zkoušela? já se teda nejukala do alba,jestli tam máš nějakou fotečku od vizážistky nebo něco ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brni, samotnou mě překvapilo, jak mě na fotkách (resp. na fotce) v pase rozšiřujou... V reálu mi to vůbec nepřišlo... :-) Ale možná je to i tím, že ta sukně hodně splívá, protože sem neměla spodničku a tak to nedělá boky... Až ta sukně bude rozšířená, bude to vypadat trochu jinak... Ale stejně sou super. Krásně lehoučké a nikdo je nemá... Dyť si to zkus spočítat - já mám 43kg a šaty z půjčoven váží tak 7-8kg určitě, to je pětina - šestina váhy... A teď si to zkus spočítat na svoji váhu :-) Chytělo by se ti být v tak těžkých šatech? :-) Já zas nemusím moc ty širokánské kolové sukně - ono na modelce 180cm to vypadá hezky, ale na mých 158cm už tak moc ne... a ten kotel perliček a vyšitých růžiček... :-S To je právě to hezké, že se každému líbí něco jiného. Byla by to nuda, kdyby všichni měli stejný vkus ;-) A co si budem říkat - ty šatky budou cenově někde jinde než půjčovné :-) Malovat se budu sama... Zkoušela sem si něco na ten styl, co mám v albíčku a je to v poho. Akorát musím dostat do ruky horní linku - tu si normálně nedělám... Nestačila sem se eště vyfotit...
Odpovědět
Profilova fotka
Prcku, mně příjde, že ty šaty jsou právě tvůj styl. Jsi taková něžňounká, drobounká holčička, takže mi příjde, že nějaké megašaty by se k tobě nehodily, že bys v nich byla úplně ztracená. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, to mě právě přišlo taky, když sem si zkoušela v salónu... Těžké a obrovské a něco prťavého 43 kilového se v tom krčilo... :-)
Odpovědět
Peti,kdybys prcka viděla,ona kdyby si tady za naším barákem sedla do toho pískoviště,bud emít výhodu,že bude celý život mladá !což jí maličko závidím x-) A já nemyslela mega šaty,ale jak jsi vyfocená v albíčku jak sis je zkoušela předtím ty šatky apod. a víš sama,že vše pak vypadá úplně jinak ve zkutečnosti ,-) já vlastně ani nevím,co na těch šatech nemáš dodělanýho mě připadají jako dodělaný a úplně v pohodě :-D jen je škoda,že svoje krásný štíhlý tělo schováváš ,-) ty woe 43kg panenko skákává, to sem snad měla na základce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prcka si dovedu představit v těch šatech, co má jako poslední obrázek "šaty inspirace" a je tam plno těch fotek - taky ty úplně vpravo dole od W1. Ty se mi moc líbí. Takové jsem chtěla, ale pí. Damborská je měla jen v bílé. Tak takové by Ivče určo slušely. ;-) Peti, takovou váhu si ani nepamatuju, že jsem někdy měla...to už je tak dávno, že jsem to zapomněla. ;-)
Odpovědět
teda sem to tam nedopsala chichci..kdyby sis edla do pískoviště a dala bys jí kyblíček, říkali by ti maminko :-D ale vážně .. moje mamka má zážitky,když nás měla.. měla mě i bráchu a kupovala nám na pískoviště lopatky a bábovičky a prodavačka jí tykala a řekla,že je chudák,že musí hlídat sourozence :-D :-D a pak,že nějaký chlap jí tykal a něco po ní chtěl a nás dva si vedla za ruce a že si už nepamatuje,co jí vykládala,el dneska s etomu směje.. byla totiž zase vyšší má asi 180cm možná i vís a bývala vždycky hnusně vychrtlá a kor v šedesátých letech že.. když vidím fotky ,jen závidím.. asi jako te´d všem vychrtlýma,le ne tu vychrtlost,ale to,že všude na sebe vše dostanete ,-) koupit,což já ne,ale mít 43kilo bych ani nechtěla,ani 60ne,byla bych jak z koncetráku,ale těch 10kilo by mohlo jít dolů :-D :-D si přes ten pupek za chvíli nezavážu ani tkaničky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, já mám sice velikost 38, ale třeba koupě těch popůlnoček byla za trest. Byli jsme ve Vaňkovce v tom Peekovi (jak jsme byli i spolu) a já si vyzkoušela celý obchod a stejně jsem si nemohla vybrat, protože jsem ve všem vypadala příšerně. Takže sice vážím asi méně než ty, ale některé partie je třeba taky raději schovat. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Šak já mám těch 43kg taky už od základky :-D Tak nakupování je za trest... Většina obchodů začíná velikostí 36 a v tom já plavu... :-S Tak mě tykají snad všichni... A co mě štve - když otevřu dveře a je tam dýler nebo opravář a chce zavolat rodiče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
K těm šatům - ty cos psala, Peti, jsou krásné, ale tenhle typ se nedá o tolik zmešovat(z 36/38 na 32/34)... to jdou právě jenom ty těžké korzetové se třema kruhama... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Prcku, já sice na sebe seženu kde co, ale moje nohy a boky v šatech - není to pěkný pohled. Já vypadám prostě dobře jen v kalhotovém kostýmku, ale to se na vlastní svatbu asi nehodí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale prdlajs, uvidíš, jak ti to bude slušet ve svatebním ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?