Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Gábi ,dobře děláš! -děláte, taky sem na první svatbě měla plno lidí,které jsem už pak neviděla, naši údajní tehdejší kamarádi se akorát porafali a bývalýho muže mi vožrali jak něco,pak se probral a bylo fajn,ale ...je to už sedm let zpátky... a teď,jako bych se vdávala poprvé,měla sem tam jen rodinu 6lidí+já +5kamarádů. jinak všici byli bu´dto z manželové stranny a nebo kamarádi .Nejvíc mě nasra*o to,že 4lidi vůbe cnedošli a neřekli nám to ani! sme mohli si vzít sebou někoho,u koho sme váhaly a víme,že by si to zasloužil víc,než ta rodina,která nedošla ;-) Blani tož už se těším na fotečky ;-) z dovolené ,-) a pořádně si to vklidečku užijte . Ilcik17... no holkááá já sem ztebe v prdel* :-D :-D konečně jsi dala fotečky a musím ti říct,že kdybych tě neznala osobně, nevěděla bych ani kdo na těch fotkách je!!!!!ty jsi s enechala obarvit na tmavo! šíleně krásně ti to sekne!!!!! a vidíš namalování dopadlo taky dobře!!!!!Hrozně ti to moc slušelo!!!! jsem dojmutá k ;-(
Odpovědět
Peti: málem bych si byla vojáka vzala a jsem ráda, že to nedopadlo.. ;-) :-) dneska jedeme taky na dovču x-) akorát Alešek mi nadává a mračí se na mě, že mám balit a ne sedět na BMS... :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, naštěstí nemám doma nějakého blázna, co se hlásí do každé mise, ale p. nadporučíka (inženýra), který chodí normálně do hokny a šéfuje jim tam...jen se musí ráno převlíct do maskáčů. ;-) Taky bych jela na dovču, ale to teď opravdu nehrozí. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
25 dnů do svatby :-o
Odpovědět
Peti: a to dělá v Brně, nebo jezdí do Vyškova? Ten můj bývalej dělá na výcvikové základně, takže normálně venku... Ale Alešek je hasič a to se třeba v neděli vstává v pět, protože jde do práce... :-p ;-) :-D
Odpovědět
Peti, to je fůra času ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, dela ve Vyskove. Je sice hodne venku, ale ma tam svuj kanclik - to vis, zastupce velitele;-) Petr se s jednim hasicem kamaradil, tak jestli to neni ten tvuj? Hasici jsou sexy. Holky, ja furt nic nemam, to je desny. V sobotu mame rozlucku u Mamuta...jindy nejsme schopni se sejit s nej kamarady.
Odpovědět
Peti: no jo, tak to máš velký zvíře :-) :-D Alešek žádnýho vojáka z Vyškova nezná, ale já pár jo :-) ;-) :-D U Mamuta? Kde to je? Tak to přeji, ať je to super! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na Bastach. Kazdy stul si toci pivko primo u stolu. Ale neni to zadna palusa, je to tam fakt hezky. Tak snad tam nenechame celou vyplatu:-)
Odpovědět
Jo, tak Bašty vím. :-) Hlavně ten název je super, moje sestra má přezdívku mamut... :-) :-D :-D :-D
Odpovědět
tam zrovna mám manžela a furt mi píše,kolik litrů už mají natočených a že sou čtvrtí :-D :-D jestli budou ještě dlouho soutěžit,tak dojde asi nalitej jak tělo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, my byli jednou i druzi! A Peta se pak doma poblinkal:-) Holky, me to tak stve. Ja bych tu svatbu nejradsi celou preorganizovala. Pocinaje puncochama a konce obradem v balonu.
Odpovědět
Článek se načítá
:-D :-D aproč to neuděláš?
Odpovědět
Profilova fotka
Takové otázky mě po ránu docela dokážou vytočit...nemám doma tiskárnu prachy!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fuj, Peti, nepiš sem, že je to tak málo dnů... :-D Musím to napsat ještě sem (chudák Peťa to čte dvakrát :-) ) Sem naštvaná... Nedorazí nám nová (už deset let nová :-) ) žena (fajn pohodová ženská) mého skorotchána. Prej se to nehodí, když tchýně jde sama (nemá chlapa)... Opravdu je nechápu. 15 let rozvedení, nestýkají se a teď si budou hrát na rodinku... ]-( Sem to ořvala... ;-( Navíc tchyňka volala skoromažovi - prej si koupila nové šaty na svatbu - růžové a není si jistá, jestli nezastiní nevěstu, protože sou celkem výrazné... :-. Tak se děsím, co to bude... :-) Jak kdyby si prostě nemohla vzít v padesáti kostýmek... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
U Mamuta to taky znám, taky Milan jednou blinkal, ale vyhráli jsme... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivko-Prcku, neboj, já jsem to přeskočila. ;-) Těch dnů je zase ještě míň. :-( Ivko-Mati, my jsme byli jen druzí, ale už tam máme na sobotu rezervačku a tentokrát musíme vyhrát...máme silný tým. :-D
Odpovědět
Petruš aby ste neblinkali všici ve finále :-D Manžel došel nadšenej jak malý děcko odtam :-D malý prcek.. hele toto nám udělala baba od otca-ale my sme ju tam jaksiže nepotřebovali,ona odvedla otca od rodiny,takže nám to vyhovovalo.. ale divím se,že dělají takové vochomejtky,když jsou tak dlouho od sebe a když jí zavoláš ty a řekneš jí,že ju tam ráda uvidíš,tak myslíš,že ju nepřemluvíš?...
Odpovědět
Jo a Peti, všechno není jen okolo peněz ,-) když chceš ,svatební den s edá udělat přenádherný všelijak .
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ale většina věcí, které bych chtěla já změnit, tak se peněz týkají. Tj. obřad v balonu - zaplatit ten balon. Punčochy bez krajky - koupit nové (otázka, co s těmi starými, když to vůbec nenosím). a tak bych mohla pokračovat. Každopádně jsi mi měla spíš napsat, ať nevyšiluju, že to bude stejně nakonec ok i tak, jak to je. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti - nevyšiluj, prostě na takovou svatbu nemáme... Navíc sisi měla vzpomnět dřív. :-D :-D :-D (A di bez punčoch jak já a ty staré prodej...) Brni, když ono je blbé, že nevim, kdo si to vymyslel... Tchyně s tím měla problém hned od začátku ("přece tam nepůjde i s ní!"), tchán s manželkou vypadali, že chtějí jít oba. Byli sme u nich i s tchýní na návštěvě a měla sem z toho dobrý pocit, že by se tam nemuseli pobít a teď nám tchýně, jak volala že má ty nové šaty, říkala, že tchán přijde sám... :-| (Taky nechápu proč nám to neřekl sám...) Tak teď nevim, jestli tchýně něco naznačila nebo se jí tchánovi zželelo, že tam bude sama... A druhá věc je, že přítel otci ten rozvod (před patnácti lety) ještě úplně nezapomněl a drží spíš s mamkou (a mamka se nad tím pohoršovala mu to v tam teď hlodá...). Takže to budu muset asi nechat plavat... Jako chápu obě strany, ale stejně je mi to líto. Přesně kvůli tomuhle sem uvažovala o tajné svatbě... 8-( Ale říkala sem příteli, že sem zvědavá, jak bude jednou dětem vysvětlovat, proč nejezdíme k dědečkovi (Odpověď: Protože se před dvaceti rozvedl s babičkou...) a jestli těch dědečků máme tolik, abychom s něma mohli takhle plýtvat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivčo, já punčochy mít musím...jsem totiž bílá jako stěna, takže mě ty tělovky alespoň trošku ztmaví. :-D Já vím, jsem tele - prostě potřebuju, aby mě někdo neustále přesvědčoval, že takto to bude ok. Vždyť víte, co jsem tady předváděla s šatama, bižuterií, atd. 8-)
Odpovědět
Peťulí přestaň už jo.... hele já si nakoupila milionsto věcí a všechny sem tady prodala a vše od á do zet koupila nové! A silonky ty,co sme si kupovali spolu víš.. tak sem je taky prodala,protože to nenosím,tak co snimi... A myslím si,že já vím,že obřad v balónu stojí mocinky moc,mám dojem,že let balonem stojí dokonce 10tis.záleží na tipu balónu aji že ,-) nic víc otom nevím..ale co tě to popadlo s balónem? o balónu si nikdy nemluvila :-D Takže s edrž tradic a toho pěkného,co si měla naplánovaný, bože takto sem teda nevyšilovala ... :-N Jsi hezká,štíhlá, máš chlapa,s ekterým chceš žít, co si víc přát? nemáš mindráky-že seš bělejší tip? jdi do háje,tak si silonky vezmeš no a co? stejně to zhodíš dolů,protože ti bude teplo a né že nebude,ale bude,protože pod těma šatama je šíleně teplo já si vzpomínám,když sem je v únoru měla na sobě boha jeho sem byla spocená až na prdelce :-D slušně řečeno. Pěkně si kontroluj ,jeslti máš všeho dost,jeslti nebpotřebuješ něco dokoupit,nebo něco jen poopravit a už nech řečí snějakým vymejšlením,že všechno chceš změnit. A pokud máš takové to,že myslíš na to,co bys ještě koupila a jeslti nenajdeš ještě něco lepšíhohezčího ,než máš doma,věř,že toto je normální :-D Začni se už těšit ne se stresovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to je presne ono. To jsem potrebovala slyset;-) Silonky pouziju jen rano, mame obrad brzy a rano bude uz asi chladno a pak mozna vecer pokud se budu prevlikat. Ale chci vydrzet ve svatebnim co nejdele. No ten balon. Ted toho hodne lita a Petr to nejak ze srandy zahlasil a ja se toho hned chytla. Jsem fakt psycho. Spis bych mela dorazit ty noviny nez vymyslet kraviny. Jinak ve svatebnich listech rezervovano 8 z 11 daru (prachy a poukazku Ikea nepocitam), super. Nejvic me tesi zehlici prkno, to moje je zrale tak do popelnice. Jen nevim jestli je lepsi Vileda nebo Leifheit?
Odpovědět
Profilova fotka
Nejlepší je nežehlit... to je pohoda... :-D
Odpovědět
ty Peťuli myslím si,že spíše bys měla napsat přesný typ,protože jich je tolik od každý firmy,abys nedostala nějaký zase lagricový a nebyla zklamaná ,-) jo jak sem psla ao těch silonkách já si pak koupila z bonprixu ještě jedny :-D :-D hele a baví tě žehlení?já ho nesnáším a přitom uklízím v oridně, kde se týdně vypere 10praček prádla! jen já v ponělí a ve středu vyperu mim.3 pračky hrůza a děs! a to pak mám žehlit ještě doma ,-) :-D :-D
Odpovědět
Ahoj kolky, Kačko -naprostý souhlas, tohle se snažím praktikovat. Žehlím jednou za x-týdnů. ...tak 1x za měsíc maximálně. Nebo spíš 1x za 2 měsíce, a mezitím 2-3x přežehlím nějakou tu košili, aby měl manža do práce. Naštěstí košil mám fakt dost, furt dokupuju, abych nemusela žehlit každý den :-D NO a jednou za čas je potřeba vyžehlit, co se nějak nastřádá...utěrky, nějaké své halenky,....ale 90% věcí c nosíme nežehlím, snažím se i podle toho nakupovat, aby se to nemačkalo a pak hlavně nemuselo žehlit :-D Petruš - to je nomální, že bys to zmnila, já bych taky nenechala kámen na kameni - kromě manžela a místa obřadu, všecno by bylo jinak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Blani... vždycky mi trvá, než se k tomu donutím... pak si to naplánuju na dobu, kdy budou dávat nějaký pěkný film aby to UTRPENÍ nebylo tak velké... Radek naštěstí nosí trička - košile co v nich hraje s kapelou jsou naštěstí nežehlivé .-))
Odpovědět
Tak já mám teď naštěstí od září do vánoc pauzu, manža přestal jezdit denně do Bratislavy na jednání, takže bude chodit jako obvykle v trikách a kraťasech...hurááá :-D A taky žehlím večer u filmu, minule nic nebylo , tak jsem si k tomu pustila mého oblíbného krtečka, ale to se moc sledovat nedá, moc se tam nemluví...na žehlení to není ideální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já žehlím asi tak často jako tady Blanka, ale prostě některé věci se musí občas "líznout". Peti, v tom Bonprixu mají ty s těma pruhama místo krajek, to se mi líbí, ale zase tam mají jen hnědé nebo šampáňo a o těch říká moje mamka "značka dřevěná noha". Prkno si mám vybrat sama, ale je jich tolik, že mi to splývá. Furt nevím jestli Viledu nebo ten Leifheit, ale chci, aby to mělo i zásuvku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?