Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, namakané břišáky uvidí stejně jenom tvůj :-D Maggie, gratuluju... Hlavně abys je pak ještě nezměnila :-D A hoď nám je do albíčka, ať se můžem rozplývat... :-) Holky, ani nevíte, jak sem šťastná za tuhle diskuzi, protože na Zářijovkách sme teď všechny vystresovanéa sem se můžu jít uklidnit a vklidu si vypít kafíčko... x-) x-) x-) Tady stresujem jenom já s Peťou a vy nad věcí jste v přesile :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivko, já stresuju teda už děsně. Nejvíc mě štvou ty noviny. Nejradši bych byla, kdyby mi je někdo vyrobil. Já už na to asi nemám :-D Nějak to dopadne. Včera jsem skoro nic neudělala. Ale aspoň mi nastávající opravil svatební botičku (když už jsme u těch bot). Na jedné z nich bylo takové malé bebí, byla jakoby odřená ta stříbrná barva, už tak přišly ze zásilkového obchodu. Tak donesl z práce stříbřenku (kterou používají na natírání výfuků raketometů - dělá u armády totiž) a zatřel mi to a je to docela dobrý. Nové holky, hoďte albika ať se můžeme podívat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem hrozná, založit album se už chystám pěkně dlouho a pořád jsem to nějak nestihla..tak snad se mi podaří nafotit botky a zítra bych to sem hodila:))No a měnit je asi nebudu, já když potkám boty co se mi líbí a zdají se mi pohodlné,tak je to úplně zázrak, tak jsem šťastná jak blecha ;-)
Odpovědět
stříbřenka na výfuky? To je dost dobrý nápad, nechala bych si rozšířit patent :-D Ale hlavně, když to funguje. Armáda je mi sympatická, v minulosti jsem s nimi spolupracovala tak, že mám dokonce pár medailí o zásluhu :-N :-N Já pořád přemýšlím nad místem svatby, chceme ji tak do 5 měsíců a v diskusi k Bouzovu se párkrát ta zima objevila. Zajedu tam osobně. Teď jsem ještě objevila v Brně vládní vilu, šel by tam obřad, hostina i ubytování (což by bylo zajímavé, protože bydlím kousek od ní), tak si jdu omrknout reference. Jinak ten líšeňský zámeček funguje i v zimě?
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, tak to nevím, jak to je s tou Líšní v zimě, ale není problém zavolat na líšeňskou matriku. Paní jsou tam hodné a poskytnou ti info. Jak už jsem psala, tak na mně je Líšeň až moc, jak to říct, "zámecká". :-D Mám radši něco modernějšího. Takže u vás by to jistě účel splnilo a je to gratis.
Odpovědět
Ahoj Peťulííí ty seš teda vynalézavá,nebo spíše tvůj budoucí mužíček ? :-D hele kdy dáme kafčo? dneska sjem na tebe vzpomínala,sem byla ve městě a zalezla sem do klasické drogerky,ale měli toho tam docela na mě až až a chodila sem od jednoho stojanu ke druhému a jukala na stíny chichi no jasně,koupila sem si dvoje že chichi Jo jak si psala,neboť jsem si to te´d pročítala za ty dva dny zpět nebo jak to bylo dlouho,prostě na str.146 tady chicht ,jak si psala,že sis zkoušela ty šaty,co si viděla u mě v albíku.. no popravdě já je viděla na kamošce- byla štíhlejší,ale prsatější a když sem je na ní viděla,šla sem do kolen,protože vypadala,jako by 20kg přibrala a ještě že ty prsa bude někdo chytat :-D takže sem je zavrhla a řekla,že na modelce vel.36 je sice krásná,ale pro mě nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na modelkách s vel. 36 vypadá pěkně všechno :-|
Odpovědět
Ahoj holky, tak do tohohhle bych fakt nešla... :-D http://zpravy.idnes.cz/v-brne-se-chys...
Odpovědět
Peti díky, na ten zámeček určitě zavolám, bylo by to o to jednodušší, že si pak v Brně můžu vybrat hezké ubytování pro zbytek rodiny. Vybírám si šaty, ty chci naopak moderní :-N (trošku schíza :-D ), když už na sobě tak makám. Maggie, s tou velikostí úplně nesouhlasím, já mám vel. 34 (160 cm) a v některých šatech jsem se svými širšími boky vypadala jako selka. Jde o typ postavy a proporce, málokdo má ty poměry ideální ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer dámy! Peti, jako já v těch šatech vypadala docela normál, ale pí. Damborská mi hned říkala, že jsem stokilový, že bych v tom zdechla. Na kafčo bych zašla, ale už se mi to blíží, tak nevím, kdy si najdu chvíli...ale najdu si. ;-) Gabi, zámecky to tam vypadá a pokud oddávají i v zimě, tak v tu dobu tam nával nebude (v létě to je horší). A máš to bez problemu. Zítra snad půjdeme na prstýnky.
Odpovědět
Tak natrix má úplně krásnou restaruraci za brnem,t jí závidím,protože jsme xkrát okolo toho jela a je to nádherný a vůbec mě to nenapadlo ,že bychom se tam optali,ale je to zbytečně daleko,ale pokud tam člověk by chtěl aji ubytovat lidi, bude to tam krásný :-) Peťko budu s etěšit,aspoň se chvíli odstresuješ a já na tebe budu blaženě koukat až mibudeš vykládat a budu vzpomínat chicht
Odpovědět
Peti, ale ono je to nově opravený docela nedávno (w.korok.cz) a ubytko bude až v květnu 2009 (škoda, využili bychom ho na svatbě), je to pro nás téměř stejně daleko, jako předtím vybraný Trávníček, ale je to víc k Židlochovicím, odkud bude velká část hostů. A líbí se mi, že se všechno vejde do jednoho velkého sálu a nebudeme muset mít třeba hudbu jinde... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jojo Silvi to je velikánská výhoda!!! Ale z venku to prostě vypadá přenádherně ,-) už se těším až si tam jednou zajdeme na papu ,-) Holky sem to dneska psala tady naší novopečené slečně bakalářce natrix :-D ,že jsem dneska byla u fotografa Slámy,jak sme si na veletrhu koupili za 450korun jedno fotoalbum,dají se tam dokupovat listy. Je krásný, má lepící jakoby fólii,to odlepíš,položíš fotku a zase přiděláš zpět a může ti na ty stránky kdokoliv sahat a když se to upiple,jen to setřeš,je to výhoda ,-) no a neboť se tam dají ty listy dokoupit a přidat,chtěla sem je,ale on je neměl a já jen tak ze srandy říkám a za kolik je toto? a on já myslím,že nějak kolem 220 já sem na něho čuměla a necekla sem ani slovo! tak sem vzala si ještě 2 takže za 440 mám dvě alba velký krásný a on nám ho v březnu prodal za 450! jedno!to mě teda nasral,měla sem ho jako férového chlapa,protože jako fotografa ho každej chválí,ale že dělá takové šachy machy s albama,to sem netušila
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ale třeba to bylo za nižší cenu teď od dodavatele. My taky míváme někdy věci levnější. Nebo to měl na veletrhu za těch 450??? Tam bych si taky nasadila - to dělají všichni. ;-)
Odpovědět
Tak asi bude ten zámeček, nemají s tím problém. Díky za tip, docela mě pobavilo, že jsem rodilá brňačka a zámeček mě praštil do očí až díky těmto stránkám :-D Tak ještě navnadím toho svého ;-) a jdeme domlouvat termín. To bude něco, máme to pracovně v celé rodině tak rozlítaný, že už vidím, jak vždycky třetina zaprotestuje. Skoro si říkám, jestli není lepší přijít na matriku a zjistit, že mám na výběr ze dvou termínů :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, tak jsme to měli my. Chtěli jsme srpen nebo září a měli 2 termíny, tak jsme si jen vybrali a bylo to.
Odpovědět
Peti, oni mi řekli, že ještě neví program oddávajících v zimních měsících, ale že by to problém být neměl. Termín jsem tudíž žádný nedostala, předpokládám ale, že o zimu až takový zájem nebude. Já jsem jednu chvíli vážně uvažovala o tom zámku Mcely, jsem jím nadšená (bodejť, bylo tam zasnoubení, romantika jak blázen, vířivka se šampáňem....), ale mám nemocné oba rodiče a je to dost dálka. Aby se to vyplatilo, musela bych tam objednat další dvě noci navíc a to už by šlo do několika set tisíc :-( Ale ten zámeček není zas tak hrozný. Mimochodem, nezdá se vám, že na jižní Moravě není zařízení, kde by vše udělali opravdu na úrovni na jednom místě?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale určitě by se místa našly, ale zas jde o prachy a o to mít čas to vše oblítat. Tak tam pak jeďte na 1. výročí. ;-)
Odpovědět
To jo, já bych tam jezdila pořád, ale pro chlapy to je až moc sladký. Thajská masáž bodovala, to jsme se rozplývali oba, vířivka super, ale jinak mám pocit, že se tam drahoušek občas nudil 8-( Peti, a ty o nejakých místech na Moravě, které by byly na úrovni 5hv. víš? Sem s nimi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejhorší je to oblítat,vezme to horzně moc času
Odpovědět
Gábi.. to sme si taky s manželem říkali.. že tady není anijeden hotel,kde by se dal udělat obřad třeba na nějakým nádvoříčku nebo zahrádce u nich a jen přejít knim do restaurace,pak když najdeš restauračku,tak ta není schopná ti zavřít aspoň ten prostor,tak se pak setkáš jako nevěsta s dalšíma třem a nevěstama na hajzlíku :-D a nebo ti sedí cizí lidi venku a čuměj na tebe super vážně na jedničku.A nebo jak my sme byli domluvení s mladým chlapem z hospody,jenže on odjel na dovolenou a zastupoval ho otec a všechno bylo jinak! To sem s etotiž dozvěděla až hodně dlouho po svatbě,když mě napadlo se jen tak podívat na cech,co nám dali odtam.Já sem myslela,že vylítnu z kůže! Ale vážně mít někde nějakou pěknou restauračku,ktomu zahradu a dělat tam i obřady, jéje byli by u nás tady v brně milionáři,protože by tam měli každý víkend svatby ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak kdo začne podnikat a otevře pěknou restauračku i pro svatby?:) v brně bude problém ta zahrada :-|
Odpovědět
Hm, to je dobrý nápad, skulinka, ba přímo díra na trhu by tu byla. No vážně, víte o něčem, co by bylo takové, aby se tam mohli vzít třeba příslušníci evropské šlechty? To si nedělám legraci, byla jsem na takové svatbě a myslím si, že v Čechách cca 5 míst, která to umí, je. Ale Morava? Je tu třeba pár skvělých restaurací s vyhlášenými kuchaři, ale ta místa jsou pro svatbu nevhodná (Kastelán, Nebeský mlýn, Brabander). Okolí nic moc, hostina by tam šla, ale není to privátní a musí se tam dojet. Zbytek restaurací podle mě buď neumí tak dobře vařit, nebo má zařízení a la 70. 80. léta. Ta mám sice designově ráda, ale ne ten oprašovaný komunistický design s plastovýma kytkama na stole a s blbě založenými příbory. :-| A to nemluvím o přístupu personálu, který podle mě ještě z drtivé většiny nepochopil, že služba je od slova sloužit, ve světě je to běžné a nikdo se za to nestydí. Koneckonců každý z nás pracuje pro někoho. No a propojit to s hezkým místem obřadu...fakt mám pocit, že by to byl na Moravě skvělý byznys. Možná jsem zhýčkaná pobytem v zahraničí, kde jsem si prostě na dobrý servis rychle zvykla....ale proč bych kvůli tomu měla slevovat? Vždyť svatba je jednou (max. 2-3x :-D :-D ) za život, každá z nás chce být krásná a mít všechno kolem jako z pohádky. Stojí to taky nějaké peníze a za ty si to chci užít a vzpomínat. Jo a ve světě je běžné, že hotely mají krásné salonky nebo zahrádky právě pro podobné příležitosti. Bohužel Brno podle mě nemá ani jeden hotel 5+ kategorie (což ukázalo třeba i setkání 11 prezidentů vloni, kdy byl velký problém s tím, kam je kvalitně ubytovat), který by tohle uměl. No, koukám, že jsem se pěkně rozohnila :-D , ale ono se dost těžko někde slevuje, když jsem viděla a zažila, že to jde i jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
gabri: máš pravdu, v tomto ohledu v Brně není z čeho vybírat...a hotely co se staví taky neboudou nic extra...
Odpovědět
Maggie bohužel máš pravdu, ale zaujalo mě to, už jsem se dívala i na granty z EU, které by mohly takovýto projekt podpořit ]-( Teď jsem brouzdala po zámcích a našla Boskovice. Znám se s šarmantním majitelem, a pan hrabě mi sdělil, že mi svatbu vystrojí i v zimě. Šel by tam obřad, hostina, ale ubytování je v zámeckém penzionu a ten mi přijde děsně neromantický. Nijaký nábytek, vypadá to jako sektorová výroba - nechápu, že když někdo vrazí prachy do penzionu, že si nepřiplatí za architekta a designéra. Zas tolik to nestojí a výsledek je pak o něčem jiném! No ale třeba by mi zařídili svatební apartmánek :-) :-) a zbytek rodiny dáme do penzionu. Zdá se mi to dokonce o něco lepší, než ta Líšeň. Má někdo z vás zkušenosti s Boskovicemi?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak můžete mít svatbu na golfovým hřišti v Jinačovicích (to je skoro jako v Brně) nebo třeba Park hotel na Veslařské, Santander (včetně obřadu), Kozí horka...to mně jen tak zrovna napadlo, že o nich vím. A věřím, že jich je ještě plno. Stačí prolézt net. Možná nemají 5*, ale řada z nich bude mít 3 - 4.
Odpovědět
jenže Peti nezlob se na mě,ale my sme jen zaparkovali u kozí horky a už sme hnedka nasedli a jeli rovnou pryč,jako prostředí humus,zvenku hotel?.. humus.takže sme dovnitř už ani nešly ,-) Santander mi něco říká,ale nemůžu si te´d uvědomit,kde to je.. a je fakt,že obsluha vtěchto hotelích a restaur. je otřesná. Jsou namyšlení a přitom nemají na co.. a je fakt,že opravdu postavit místo nějaké velké haly raději nějakou novou pěknou restauraci ve stylu hotelu i stím golf. hřištěm a právě snějakým krásným paloučkem, kde by rostly růže popř. udělaná taková ta slavnostní brána znich ,koberec jé a ty židle a žádný,že sme si zažádali u jedné firky,když sme chtěli mít obřad na petrově,že nám tam dodají 30 židlí, bude tam hrát hudba 2houslisti a květiny na ozdobu 3 větší kvítka a jen ,že to odvezou a dovezou ženská po nás chtěla 50tisíc! my na to čuměli a to ještě poplatek za petrov .. no sme byli všoku. Jako si vemte,že v zahraničí je normální mít koordinátora na svatby ,jenže tam to taky tolik nestojí že.tady je vše tak předražený až otřesně hnusně
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak se tu mějte krásně, ja mizím domů, o víkendu se nabalíme a vyrážíme na dovču 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jedu taky na dovču, za půl hoďky vyrážíme na sraz. Jak se vrátím tak poreferuju. Mějte se tu krásně a chovejte se slušně, pěkně pracujte a buďte tu hodné :-. x-) :-D
Odpovědět
Ahoj chárlí,ty si nešla do mariánskýho? je tam konec léta ,-) ikdyž venku je vítr jak prase ,-) tak holky konečně sem dodělala ty fotky,máme 120stránek, jsou tam teda i rozdělaný svatební noviny,taky aby se na ně neprášilo alidi s emohli zasmát,když si to budou prohlížet ,-) aji sem tam dala co nám pár lidí napslao do svatební knihy, no moc jich nebylo,ale pár stránek tam je a ještě aji oznámko a cgtěla sem tam dát aji gratulace co nám došli,ale to jaksiže nejde :-D stránky nejsou průhledný chicht
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?