Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, tak to je pěkný:) mělas pěkný datum ;-)
Odpovědět
Gabrielka - ahoj, tak já musím doporučit Bouzov, co jiného ode mě čekat, že :-D A ten hotel přímo pod hradem na návsi se vám nelíbí? Zrovna teď v sobotu tam má hostinu a i ubytování jedna holka odtud z BRM a docela si to chválila, že nečekala, že to bude tak levné, že myslelal, že to bude předražené právě kvůli blízkosti hradu a častým svatbám ;-) Kdyžtak mrkni na diskuzi přímo o Bouzovu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, Gabča má ale problém, že to chce v zimě. ;-)
Odpovědět
Na Bouzově není problém ;-)
Odpovědět
Když jsem tam byli zkoušet hudbu, tak jsem si stěžovala na zimu (byl květen) a paní říkala, že to je ještě teploučko, že když se jim tam...a teď nevím, co to bylo za zimní měsíc....vdávala teď nějaká slečna, že tam byla fakt kosa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to by Gabča mohla zkusit. Já už se taky "těším", jak budu koncem září v těch šatech klepat kosu. Vsadím se, že bude megahnusně, žádné babí léto. Holky, dají se nějak udělat ty umělé nehty tak, aby potom šly sundat (neupadly na obřadu) a přitom mi nezničily ty mé vlastní???
Odpovědět
Co jsem četla o těch nehtech, tak snad všechno ničí nehty, tak jsem to neriskovala.
Odpovědět
Profilova fotka
petruszkaa-nestras, na konci září může být nádherně, ve stejný den jak ty se berou známí a taky doufají, že jim vyjde počasí:)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti - bude pod mrakem, teploučko, žádné bouřkové mraky... Tak nám to řekl fotograf, že to máme chtít :-) Já si budu dělat přizdobenou francouzkou manikůru, mám svoje taky pěkné a do umělých se mi fakt nechce (zničí se a jsou nepraktické)... Normálně si nehty moc nelakuju, tak mi to bude připadat sváteční. Nechám si je týden růst (ideální délka) a pak to s holkama nalakujem a nalepíme tam růžičku, totéž i na nohách... :-)
Odpovědět
Peti .. já nechala dělat nehty v pátek den před svatbou- na kabátníkové slečna dělá až do 22hodin! stáli něco kolem 550mám dojem. No a a´t sem zkoušela jak sem zkoušela, odlomit nešly,bych si asi strhla i svoje . No a tak sem v půl patý v neděli ráno v posteli nehty stříhala,protože na to já nejsme zvyklá a nesnesu to,ale byla sem ráda,že jsem je měla,protože to ktomu patří! No a pak třeba u telky sem si stím hrála a prostě to z nehtů odrbala a nebo mi to na některých odrůstá,ale skoro to není vidět .A je fakt,že mám to krátký,protože jsou jak papír ty nehty ,ale máme dneska měsíc po svatbě :-) maličkaté výročí chicht a mám to skoro odrostlé. Jiank si na ně dávám výživný lak a jde to úplně bez problémů do měsíce a půl mám zase své nehty jako dřív. Myslím si,že na tu svatbu to patří a neříká se nadarmo,že se pro krásu musí trpět ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja porad nevim. Mam pekne nehty, dlouha luzka, ale nehty samotne se mi lamou, tak nosim kratke, nalakovane ruzovym lakem na francouzskou manikuru. Ale dlouhe mi proste nenarostou. Zajdu se nekam zeptat. Pry jsou i nejake porcelanove. Jinak mi dnes dosla ta perlickova celenka, co mam v albu a konecne mi na palici drzi!
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud chcete nekdo ty lampiony, tak mi dejte vedet. Mozna kolem 13.9. pojedu do Pavlova, tak bych je tam vzala. Ale musim zjistit, jak rychle je naskladni.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Peti, tak šup s ní na hlavu :-) Peti, já bych si jeden ten bílý vzala, pokud by se to stíhalo do svatby... Snad nic nezapálíme... budem to pouštět ve městě :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kdo to budete chtit, tak prosim IP s tel.cislem. Ivco, my to budeme taky vypoustet v zastavbe. Vezmu si asi 2. Kdyby to neslo, tak schovam na Silvestra. Celenku vyfotim, ale nejsem ted na PC.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem vám hodila do albíčka nové věci.
Odpovědět
Peti ta je hezká ,ta čelenka ;-) Holky vážně stím nic nezapálíte, to opravdu letí nahoru a nepadá to ,nic ztoho nelítá ;-) ztěch lampiónů ,-) Peti a mohla bys apsoň teda napsat odkud je budeš brát? abych s emohla juknout na jejich stránky, za kolik je tam mají a v jakých velikostech ,-) díky.. A nehty porcelánové jsou.. ale myslím si,že pokdu to pak chceš zdělat ,že to nemá smysl ..jsou prý kvalitnější,ale asi bych to nerozeznala.Na toto se budeš muset rozhodnout,ale ber to tak- svatba je jednou max.dvakrát za život :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, díky za pochvalu...konečně jsem spokojená. Jen nevím, co ty menu a jmenovky (není to jak od děcka ze základky???). Budu to brát u nás na chalupě v Pavlově, což je Lenny. Já si nechci zničit kvůli jednomu dnu svoje docela slušný nehty, víš. Zajdu do nějakého salonu ať mi zkusí něco udělat jen s těmi mými. ;-)
Odpovědět
tak zajdi na tu kabátnikovou, je to jedna ulic od flédy ,-) to tam znáš ,-) Janka ti určo poradí ,-) .. no já si to taky říkala,ale vem si to,že je měsíc po svatbě a ještě chvíli a budu mít už zase svoje nehtíky ,-) budou ty zbytečky odrostlé ,-) a není to tak hrozný,jako jak někdo říká,že si to tím zničíš a pod.. vlasy ti taky dorůstají,když je ostříháš ,-) Myslíš lenea?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, máš to pěkný tu čelenku a ja jmenovku a menu...jsi šikulka...to já si pořád lámu hlavu,co vymyslet pěkného a orginálního :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, myslím studiolenny. Já zajdu do salonu, kde mi budou dělat vlasy a make-up (teda pokud příští týden zkouška dobře dopadne - jinak to spáchám sama). Možná je tam i manikura, ale já po tom nikdy nekoukala, i když se tam chodím leta stříhat. Patří to tam taťkové známé, tak bych měla protekci. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maggie, no ono se toho moc originálního vymyslet nedá, ale já u těch jmenovek trochu vycházela ze tvaru našeho oznámení - jen ty barvy jsou jiné. Moc děkujiiii! ;-)
Odpovědět
Peti aha,jo už vím, oni mají jen ty maličké jasan.. ok tak já ti to písnu do ip a telefon nemusím ne,ten máš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ty telefon nemusíš. ;-) Poprosím jen ještě Blanku o tel. číslo...pro lepší komunikaci až to budu brát. ;-)
Odpovědět
máš to tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Super Peti, ta čelenka ti moc sluší :-) a menu s jmenovkama je taky super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivčo, díky. Peti, ok. Pojedu tam od víkendu za 14 dní asi. ;-)
Odpovědět
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak jsem ještě koukala do tvého alba příprav jestli mi něco nechybí a vidím ty šaty, co se ti líbily jako první (champaigne), tak jsem je zkoušela. Ještěže sis je nevzala, ty váží asi 100 kg a je to monstrum, ve kterém se nedá vůbec pohybovat. :-|
Odpovědět
Holky díky za tipy, ten Bouzov mě pořád láká, zkusím tam zajet příští týden a na ten penzion se podívat. Připadá mi takový neromantický, skoro ubytovnového typu a ceny podezřele nízké (ne, že by to bylo špatně) ;-) Ale i když by se mi to líbilo, mám strach ze zimy na hradě. Makám teď ve fitku, platím si hodiny s trenérkou a chtěla bych, aby to v šatech bylo vidět :-N Holt jsem v tomhle ješita :-D :-D :-D Jinak vám všem, které to máte už "za pár", moc držím pěsti. Mám hodně zkušeností ze svateb na zámku ve Slavkově, ale tam nechce svatbu ten můj, tak to musím espektovat :-D U mě je zatím jednička chateau Mcely, ale 3 hodiny tam rodiny nepovezeme. Proc není něco tak dokonalého i někde poblíž Brna? My tam měli zásnuby (překvápko pro mě) a měla jsem pocit, že jsem v ráji. A to jsem díky častému cestování po celém světě zažila leccos ;-) No nic, jdu pročítat diskuzi k Bouzovu...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak se musím pochlubit, včera mi došlo, že mám vlastně první věc na svatbu - boty :-D Což je u mě teda úspěch ;-) Ale okukování míst na hostinu se zas odsunulo až na sobotu a bude toho v sobotu hodně :-( Tak všem přeji pěkný den :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?