Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ty čičiny ze zoo si taky nevybavuju..Ted už mají teda novej výběh? Se mi to nechce číst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš nejlepší, mě se to nikam nosit nechtělo, tak jsem byla ráda, že to šlo nakonec poslat... Akorát při vyzvednutí na poště jsem netušila, že jsem neměla v peněžence OP :-D Celej týden jsem měla občanku i šalinkartu doma ve skříni v jiný kabelce....Haha. Když si představím, že by mě lapl revizor a já bych neměla kartičku a pak by po mě chtěl doklad a ten bych taky neměla :-D Měla jsem jen řidičák a to ještě na dívčí jméno. By si chudák o mě myslel, že si z něj dělám prdel :-D
Odpovědět
Prý mají nový výběh. Jsem tam byli minulu nebo přeminulou neděli a nic takového jsme neviděli. No to by asi byla sranda s tím revizorem, to jsi měla odcela kliku, mě teď kontrolují poměrně často, mají asi nějaké "nálety", jedu za den třeba 4x a 3x mě kontrolují ;-) Mě zas říká manža, že jsem ostuda, když si kupuju na zámcích poloviční vstupné na 3 roky starou průkazku studenta. :-D :-D A před ZOO Jihlava jsem schovávala snubák, aby to paní u pokladny nepřišlo divné... kdyby mě manža viděl, zas bych měla přednášku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nám v Maďarsku dali studentské vstupné hned několikrát :-D manželovi je 30 :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Já na to taky míním chodit do té doby než mě budou budoucí děti oslovovat "mami" :-D Naštěstí prý vypadám o 5 let mladší,hlavně když se normálně nemaluju, takže obličej jak puberťák samý beďar, takže nikde to nikdy nebyl problém, na té kartě není na přední části ani datum vydání, platnost ani moje rodné číslo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy jste éra :-D
Odpovědět
Anebo mě děti budou povinně oslovovat jménem a budu chodit na studentský slevy do 40 :-D Největší srada byla, když jsme byly se sestřenkou (je jí 26 a je studentkou) v Bratislavě v jednom paláci a ona mi dala svou kartičku, ať jí koupím lístek, že musí na WC, a paní za pokladnu ty kartičky začala studovat a že mě slevu dá,ale že sestřenka není student denního, že té ne. Nevím, jak to poznala, jelikož tam nic takového sestřenka nemá napsáno, ale je to fakt :-N Nakonec nás ale pustila zadarmo, jelikož studenti to měli zdarma a já na ní vytáhla 1000 a ona neměla nazpět :-D
Odpovědět
Peti.. radši počítej jednu tu stuhu na jedo auto a máš to vyřešené ,-) radši ať ti ze dvě zbudou,než aby chyběli ,-) a auto jsem ěmla jednouché,vzala sem špagát,chlapy špagátem změřili kolik je to Véčko dlouhé a hotovo ,-) ať je to auto jakkékoliv,min5metrů stím počítej!
Odpovědět
Profilova fotka
No co no.... Pokud to jde, tak proč bych neušetřila :-D Jinak s těma pupínkama jsem na tom podobně... A ještě jsem v Maďarsku nenosila brýle - takže 15 - ti letý puberťák jak vyšitý.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dotazek. Daji se nekde v Brne koupit ty mini kolicky na jmenovky? Ale ciste bez kyticek, berusek, apod. Ptala jsem se zatim v nekolika kvetinarstvich a nic. Dnes vytvoreny Menu, nic extra.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko lejdýz :-D :-D :-D Petru - tak to přesně nevím, ale je fakt, že v květinářství právě budou i s beruškama a kytičkama. Co takhle ňáká galanterka? Tam by třeba mohli mít toto zboží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, tak tam asi nic. Byla jsem sice jen v jedne, ale tam nic takoveho nemeli. Ja bych toto zbozi tipovala bud na to kvetinarstvi nebo mozna papirnictvi. Na netu to maji, ale nechci platit postovne.
Odpovědět
Článek se načítá
Peti ty seš trdlo já jich měla 50ks a prodávala sem je -už jsou pryč čisté , bez barvy,bez ničeho na jmenovky.. kdy budeš objednávat ty lampióny?
Odpovědět
já bych si vzala5ks těch malejch ,sme je měli vzít na tu svatbu ,aby si mohli zařádit snimi aji lidi a né jen jeden,to mě docela mrzí.
Odpovědět
Ahoj holky, Petruš - zkus se kouknout v papíráku ve Vágnerovi, hned kousek od vstupu mají takovu "svatební" sekci - vývazky, nějakou ozdobu, atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ja myslela, ze jsi mela jen ty kytickove kolicky. Lampiony chci objednat asi dnes vecer ze svatebniho atelieru, ty bile. Blani, asi jsem slepa, ale nic takoveho jsem ve Vagnerovi nevidela. To je jako nekde u vchodu z ulice?
Odpovědět
Nene, to je přímo v tom papíráku v 1.patře. Hned u vstupu mají nějaká CD a DVD a z druhé strany u zdi mají takév ty různé košíčky na cukríví, figurky na dort, vývazky, ale mají tam toho jen toršku, není to celý regál ;-) Hned napravo o toho mají pytlíky do koše atd. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teda nevim, vzdyt jsem tam nedavno byla a prave v papirnictvi. Hned jak tam vlezes, tak vpravo meli papiry, naproti lepidla. Ale svatebniho jsem tam nic nevidela. Stejne to vidim tak, ze to budu muset objednat na netu. Holky, je v Obi galanterka? Potrebuju ty stuhy na auta.
Odpovědět
Vejdeš, napravo jsou ty papíry, pak se dáš doleva, a naprovo máš ty lepidla, pak na konci uličky zas otočka vlevo a napravo jsou ty svat.věci (ale spíš až tak v úrovni pokladen, na konci regálu, pak za nima už jsou takový ty otáčecí "věšáky" se samolepkama atd.) Bílý stuhy na auta mají i v galanterce v Tesku u nádru (jak mají látky úplně na konci patra).
Odpovědět
HOlky, já přemýšlela, co babičce a dědovi ke zlaté svatbě. Jsem si říkala, že bych jim jako překvápko připravila ty lampióny, dědovi se hrozně líbila ta výzdoba na naší svatbě (taková jakou tady má každá že, ale kdo nezná tenhle server, tak je to asi novinka :-D ), tak říkal, že si mě pozve na výzdobu. A pak jsem s říkala, že bych jim udělala takovou fotoknihu, jako "rodinou kroniku". Že bych naskenovala v práci staré fotky a pak i objela příbuzné a půjčila si od nich fotky a pak i každou rodinu a všechny jejich vnoučata nafotila...Myslím, že by to bylo hezký, ne? Oni nějak foťák nemají a když jim nějakou fotku nedám, tak nic pořádně nemají. Protože kupovat jim anějaký "klasický" svatební dar se mi nechce. Akorát nevím, loni slavila zlatou svatbu moje druhá babička, jestli něco takového neudělat opožděně i pro ně. Aby jim to nebylo líto :-N Tenkrát jsem jim nabídla, že jim budu dělat "oficiálního" fotografa a pak jsem jí vyvolala fotky. Ale s tím se nějak automaticky počítá i u druhé babičky, že to budu fotit, tak teď nevím, chci to nějak udělat spravedlivě. ...
Odpovědět
A teď mě ještě napadlo, že bych udělala nějaké fotky jejich rodných krajů - jednak domů, kde bydlí teď a možná bych mohla zajet i vyfotit domy, kde babičky žily s rodičema. Sicce už tam dávno bydlí někdo cizí, ale ze silnice si člověk může fotit co chce :-D A pak nějakých pár fotek okolí. A taky dát třeba na zadní stranu něco jako "rodokmen" naší rodiny. Nenapadá vás ještě něco, co by bylo vhodné tam dát? Mám totiž obavu, že zas moc starých fotek nesplaším :(
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to je nahodou super! Tak to udelej i druhe babicce a dej jim to treba k Vanocum. Ty stuhy bych chtela smetanove. Bile se stribrnou meli v galanterce, kde jsem byla v patek. Koupila jsem je na menu a jmenovky. Holky, volala jsem ted k Huszarove do Globu a ta ty kolicky ma. Ale 1 ks a 3 Kc. To se mi zda dost, kdyz jich chci 40. Na netu je maji po 1 Kc, ale s postovnym to vychazi jeste drazsi.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, zkus galanterku na Orlí, taková ta rohová, tam takových kravinek mívají kvanta....
Odpovědět
Blani, to je super nápad! Navíc, když zkusíš dostat nějaké fotky z rodičů a tetiček, tak možná budeš překvapená, co všechno objevíš... je to ale super nápad... vadilo by Ti, kdybych ti ho ukradla a pořídila něco podobného dědečkovi? :-N
Odpovědět
Silvi - určitě nevadilo. Petruš - mě to taky napadlo dát to té druhé k vánocům, ale to zas by nebylo úplně to pravé překvapení pro tu první babičku, on mají tu svatbu až na jaře. Takže já jim to dám zároveň, ať je to překvápko pro obě ;-) Času dost, jen vychytat, až budou mít zas nějakou slevu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, nebo to dat babicce az k tem dalsim Vanocum. Ivko, jde o to, kolik by ty kolicky staly tam? Pokud taky 3 Kc, tak to radsi koupim v Globusu, to mam stokrat bliz. Taky je to ve meste na houby s parkovanim. Jsem takovy ten typ, co bez auta neda ani ranu. Ale hlavne me stve, ze kdyz uz se tam vydam, tak vetsinou nic neporidim a akorat me odradi ty kvanta lidi. 3 roky nebydlim v Brne a uz je ze mne vidlak jak vysity:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti - tak to nevím, už je to dávno co jsem něco takového kupovala... Ale jinak máš pravdu - auto je báječná věc.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivko, ja to prave nekupovala nikdy. Ale mam pocit, ze v papiraku na Pekande meli ty s beruskama za 6 Kc, tak to by ta cena usla. Ale uz je to taky davno, tak nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, taky se teď do města nedostanu, že bych se mrkla.... :-|
Odpovědět
Petruš - já jdu v úterý na jednání do baráku hned vedle Vágnera, tak se mrknu tam a pak písnu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?