Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, účes jistí ta původní volba, to jest obyč vyžehlené vlasy. Silvi, bude to bílá a smetanová, doplním to tím lýkem (jmenovky, menu), to je takové lehce béžové, tak je to ok.
Odpovědět
Profilova fotka
Blaniii, ty vývazky padají...květinářka mi dodá myrtu s mašličkama, tak to nechám tak a bude to bez práce. Děkuji ale, jsi nejhodnější. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,můžu se přidat? ;-) Teda pročítala jsem tu diskusi a koukala na alba z příprav a jste všechny hroooozně šikovné, vůbec si neumím představit, že něco takového budu taky dělat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maggie, ty máš ještě času...jeeeje, úplně ti závidím. Ale zas se těším, že budu mít konečně ten blázinec za sebou. Už máš něco nachystaného, vybraného nebo ještě nic. A kde to chcete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
No já vím, že času je spousta...však taky nemáme ještě vůbec nic než ten termín :-D no teda ještě vím, že obřad chceme v Bystrci v kostele a hostinu někde po okolí, ale zatím vůbec nebyl čas někam zajet...no a šaty musím zamluvit nebo vybrat jaký chci ušít do prosicne, protože pak mi na půl roku zmizí sestřička ve Francii a chtěla bych, aby mi pomohla vybrat...takže to začíná být veselý :-)
Odpovědět
maggí,ale na šaty jdi až v lednu ,nebo tak nějak .. až dostanou kolekci na rok 2009 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čus holky, copak děláte co novýho? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brnanda: no já zatím pořád uvažuju že si je nechám ušít a v salonech bych spíš chtěla zkusit, co by mi sedělo, tak uvidíme... v lednu tu uz švíca nebude a s ní se fajn vybírají šaty, dobře umí posoudit co mi sedí:) no budu to muset ještě nějak vymyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
maggie, my mame hostinu v Zebetine, to by bylo z Bystrce kousek. Charlie, ja osobne zacinam chytat nervy, uz se to blizi. Dnes zarizena dalsi vec: kytky.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím megí ;-) Petru - máš pravdu, že se to blíží, ale zbytečně se nenervuj, v klídku, neboj, všechno zvládneš a na svatbu budeš kost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha a teď mě ještě dámy napadlo..neměla se dneska čistě náhodou ukázat Ivča s fotkama????Nooooooo??????? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za tip... Zítra tam skáknu... Jinak dneska nám psali, že máme hotové prstýnky, tak si pro ně v sobotu půjdem... :-) Meggie, taky si nechávám šít (kamošky mamka)... Tak za měsíc můžeš posoudit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A ještě sem zapomněla na to nejdůležitější! Ženich má oblek a košulky :-) Hned druhý obchod, kde sme byli, ve slevě :-) Ani to nebolelo :-)
Odpovědět
chárlí,já sem furt koukám na net zpětně na 8.8 ,jestli s etam už objeví její album a furt nic :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Petru - jj, Žebětín je mezi horkýma kandidátama, pak ještě Rakovec a Kozí horka a možná Myslivna...akorát to asi budu mt zamluvený dřív, než se dozvím, co na to říkáš... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jak dlouho dopredu jste zamlouvali misto na obrad? mate nejake tipy na pekne oddaci mista v brne a blizkem okoli? jsem z lisne a nejblize je lisensky zamecek, ale tam se mi moc nelibi ...
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám termín svatby skoro jako ty a chtěla bych místo zamluvit na konci srpna nebo na začátku září...kamarád co se teď žení mi doporučoval zamlouvat to aspoň tři čtvrtě roku dopředu, pěkný místa bývají brzo plný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hm tzn. zamluvit v podstate uz ted, ja myslela, ze az tak koncem roku ....
Odpovědět
Profilova fotka
no kamarád se ženi na konoci září a zamlouval si místo v březnu a říkal že to už byl jediný volný termín v tom místě a navíc asi o den předběhli druhý pár, který tam taky uvažoval o svatbě...takže se asi pak dost zůží výběr :-|
Odpovědět
Ahoj holky, červen je nejoblíbenější měsíc na vdávání. My chtěli 8.8. a ten už byl víc jak rok dopředu obsazený i s plno náhraníkama. A rok dopředu jsem si zamluvili i ten náš 6.6., chtěli jsme v poledne a už bylo obsazeno, tak jsem to museli posunout na 13:00. Takže pokud už víte termín, tak si to zamluvte radši teď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blanka.k: to jo, ale clovek by napred musel vedet kde :-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo kouknu na to, krasa
Odpovědět
a když už jsme u toho, Blani, jakpak to, že tam nemáš kostel v Tuřanech? Takový krásný? ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Nemám :( Tam jsem se ještě nedostala, ono je problém, že většina kostelů bývá zavřených :( Mám zas den blbec, mám dneska mít něco hotového, doma jsem měla 30denní verzi programu, která zrovnaa dneska skončila, CD romka mi odmítá přečíst půlku CD, a ostatní instalačky co mám zas nejdou nainstalovat . jednou mi to hází, že tam je troský kůň, na druhým CD, zas chybí číslo licence,.....už jsem takto zkusila 5 instalačních CD toho programu co mám v různých verzích a prd. Tak jsem vztkla a lítají tu takový slova....
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jůůů, tak to je super :-D Já chci mít obřad v kostele v Bystci, to už mám jasný, takže jen potřebuji počkat, až se mi vrátí má drahá polovička a zajdeme tam :-)
Odpovědět
Tak v kostele v Bystrci jsem taky ještě nebyla :-N Furt nějak není čas.
Odpovědět
Já mám taky dneska bezva den, chtěla jsem dneska tvrdě zabrat a učit se, ale bolí mě hrozně jedno oko a slzí a řeže a pořádně nevidím... fakt super a to už se to dost blíží... :-p :-(
Odpovědět
Profilova fotka
blani, to znám, kdyz se pocitac rozhodne ze nespolupracuje, tak se neda nic delat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, úplně Tě chápu, PC mě taky vždycky hrozně naštve:(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?