Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
natrix: ja jsem z hcudeho kraje, me ty castky dostavaj do kolen... nevite nekdo, jaky levny hospudky nebo restauracky jsou okolo restaurace semilasso na kralove poli? budeme na manesovych kolejich a do menz to neni zrovna blizko (jsou hlavne u technickeho muzea), tak jestli neni neco bliz... a nejaka samoobsluha nebo obchodak tam neni? je to u zastavky tylova... uz zase zmatkuju s tim bydlenim. utnete me nekdo!
Odpovědět
aurinko tady je od 8tis. jen za garsonku v pronájmu, je fakt,že tady lidi co jim byt jak patří od státu platí za 4+1 už skoro 10tis.-záleží taky jaké tam jsou zálohy že ,-) No si vem,že my máme jen internet to dělá asi 500kč a jinak zálohy a sme tady dva lidi jen a platíme bez nájmu 6000korun! jako za byt +6400něco hypoška prostě dvanáct a půl tis.ale je to naše a jak ty říkáš,najít si nějakou parcelu.. my hledáme už rok a půl ,kousek od brna, dobrá dostupnost,ale bu´dto jen pozemek je přes milion a půl vejš, a nebo je tam něco špatně. Takže si člověk nevybere... Peťko,tak to je super! Pak řeknu Gabči,aby to dělala ona, že jsi kamarádka ,-) teda pokdu nebude G. na dovči nebo tak něco ,-) natrix ahojky jak se daří Silvi? co dělají děti? :-D
Odpovědět
Peti, děti se připravují na výstavu, Ellie dneska teče hnis z oka, to asi jak včera ryla krtečky..
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, díky vůbec za tip! Mám to blízko z práce (lesná), tak tam pak někdy po práci zajdu to objednat během září. Vzhledem k tomu, že to máme až koncem, tak snad dovolené už nebudou. Ale já si vybrala tak složitou věc, že je už předem lituji. Chci takový jako mám v albu (ten čtveratý, 2 patra, s kytičkami) a to stejné jedno patro srdce, nějaký menší. Silvi, Tenessy si zas vyválela včera čumák v nějakých kočičích chcánkách, tak jsem jí pak musela umýt držtičku, jak byla fujtajblová. Navíc hárá, tak máme doma veselo. Třeba se rozhodla, že půjde čurat doma (může chodit na plínku, když jsme v práci) před návstěvou - ani si neřekla, že chce ven. To by nebyl takový průšvih jako to, že měla přitom na sobě hárací kalhotky. :-D
Odpovědět
Peti, tak to naše bella, jak jsme mysleli, že je březí měla falešnou březost, dělalo se jí mlíko, teda ne mlíko jako při laktaci, ale nějaká míza, tak už na to dostala léky, protože poslečdní dva měsíce jsme ji nepoznávali, byla portivná a bylo s ní k nevydržení, teď už je to zase moje zlatá holčička :-) Ale včera jsme měli návštěvu, i s pejskem a když jsme je u nás porváděli po domečku, tak pejsek dřepl a zanechal pozdrav... No a k tématu svatba - jdu se podívat, jaký chceš ten dort.. Jo a zatím máme vybranou restauraci v Těšanech, dejte do vyhledávače www.korok.cézet :-) už mají i stránky, ty předtím neměli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tak nam se nastesti zatim faleska vyhla, jsou ji 3 roky pryc a zatim nic, tak treba to bude ok. Ona jak hara, tak je uplny magorozo. Uz aby to preslo. Jejda, ja ani nevim, kde Tesany jsou? Musim mrknout na ten web.
Odpovědět
natrix.. jé ta restaurace je úplně nová.. jezdíme okoo ní,když jedeme do mutěnic za kamarádkou.. bylo to jzd nebo kravinec,nebo něco podobnýho... určo tam musí bejt krásně, už xkrát sme si říkali,že na zpáteční cestě s etam zastavíme na véču,ale vždy sme jeli mocinky pozdě dom chicht
Odpovědět
Peti, Bella je první fena, která tím u nás trpí, začalo to její první pískací hračkou ani ne v roce :-( Peti brni, jo, je to nový, my kolem pravidelně jezdíme na chaloupku, škoda, že ubytování mají kolaudovat až květen 2009 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
silvi, co si myslis o tom, ze ti co nechteji stenda fenky kastruji? My je totiz neplanujeme a plno lidi mi rika, ze to je spatne. Ale ja ji prece proto nenecham rezat, kdyz je uplne zdrava? Nemluvte o restoskach - dostavam z toho hlad:-) Uz jsem sezrala 2 malicky Milky, co jsem koupila na svatebni cokoladky. Musim se ovladat, aby na svatebcany neco zbylo:-)
Odpovědět
Peti, moc nejsem zastánce toho, aby se fenky kastrovaly, ale zase na druhou stranu je to lepší, než pak vraždit neplánovaná štěňata, nebo je nechávat v útulcích a tak... ale známá má šeltii, věnují se canisterapii, Eny je kastrovaná a její panička si to nemůže vynachválit... pejskovi se pak ale může trošku změnit povaha... Doporučuju o tom něco nastudovat a podle toho se rozhodnout. Pokud ale fenka nemá v životě žádná štěňata a není kastrovaná, tak to vůbec nevadí. ty malinký Milky mi chutnají víc, než ty velký.... čím to? Asi, že jich na posezení můžu sežrat víc, ale mám pocit, že je té čokolády celkem míň? ;-) :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, ja jsem proti vsem zakrokum, co jsou zbytecny. Mam nekdy pocit, ze si lidi tim jen chteji usetrit praci. Proto me zajimal tvuj nazor, kdyz mas s pejsky vice zkusenosti. Neplanovanych stenat se nebojim, chodime venku na voditku a kdyztak ji vezmu do naruce. K tem Milkam. Ony muzou chutnat jinak. My jsem s mamkou zjistily, ze u tech 100g se to lisi chutove podle zeme vyroby. Driv se jich prodavalo vic.
Odpovědět
Teďka byla nějaká limitovaná edice jogurt, limetka a ta mi hrozně chutnala, byla taková dobře sladko-kyselá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Peti,jenže ty máš dobrý, že máš malýho pejsánka,takže ho vzít do náruče můžeš ,-) a pak se doporučuje po 8letech stáří kastrace ztoho důvodu, aby neměla rakovinu spodku a blbý na tom je to,že pak fenečky strašně přibíraj.Ale než mít štěňata,a kor když vím,že je nechci, myslím si,že je to rozumnější řešení,než to pak někde házet umlácený v lese.. když semdneska viděla v blesku ta dva ,jak s emají k světu ,jak je včera našly ty dvě sestry vtom lese necelý měsíční štěňátka! krásný zdravý,překrásný chundelatý kuličky! ihned bych se tam rozjela pro to světlé a dovezla si ho domů.Ale svoje doma už mám ,-) ikdyž te´d slyším,jak tam cupitá chuděra furt chodí dokolečka , já nevím,jestli má bolesti,že nemůže ležet ,nebo já prostě už nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, sakra tak tu jsem nemela, skoda. Peti, ja myslim, ze vetsinou se to da uhlidat. Pokud to neni vesnicky pes teda. Jen mam fakt nekdy pocit, ze jsou ti lidi akorat lini, ze by fence museli davat gatata a casteji jim umyvat podvozek:-)
Odpovědět
Navíc kolikrát ani nepoznáš, že fenka hárá, když se sama udržuje v čistotě...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nas to je jak kdy. Cim je starsi, tim je to silnejsi. Ale pucuje se porad. Kalhotky ji davam jen kdyz se chce mazlit a lezet mi na kline. Nastesti toto trva jen asi tyden, kdy je to tak poznat.
Odpovědět
holky,ale zasmáli by ste se..naše cherda-ten zlaťan si nosila aji z obchodu vložky v puse a nedej bože,když se někdo začal smát,ona kněmu dlítla a chlubila se,že si něco nese chichi pak dostala starý kalhotky ,kde s evystřihlocásek a hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ale na naše psa by kalhotky nebyly...ani miminkovské - ty by jí byly velký! :-D
Odpovědět
Peti: to musíš vzít tangáče a zkrátit šňůrky.. ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tady ty tady jsou nad zlato :-D Máme jakýsi hnus ze zveráku. Nevypadá to nějak úchvatně, ale účel to plní, je to šedé barvy, tak to na ní nejde ani vidět. Líbily by se mi nějaké od Puppie, to jo, ale nemíním za to vyhazovat 400 Kč. ]-(
Odpovědět
teda Peti, kvůli tobě aby si člověk pořídil knížku na svahelštinu nebo něco cože co je tam? cojsi to psala? x-) hele,ale kdybys zašla do dětskýho :-D a nebo rovnou koupila ty kalhotky vel.80-to je na roční dítě :-D ikdyž to by možná bylo natrix a tobě,než mladé :-D :-D Ták včera sem udělala totální změnu sama sebe.. za prvé, prosím potlesk :-D už pomaličku přesedlávám z vel.46 na 44-včera mi došly první sukně od nextu vel.44-taky že je musím roztáhnout že :-D ale za rok sem skoro o 4 čísla dole. a jinak je to skoro 15kg.Semna sebe hrdá :-D proto tady žeru te´d jak trotl sýr za sýrem ,že mi ztoho bude špatně akorát chichcihi No a pak sem včera šla ke kadeřnici a říkám.. chce to změnu.vzpomínáte si,jak smeměla to foto od toho borca,jak mě prvně česalna tu svatbu? no tak ,když mi moje kadeřnce dělala svat.účes,tak mi boky stáhla do zadu ulízala a vrch mi držela sponkama,než to dávala postupně dolů a my sme se obě dvě zhodly tehdá,že se nám to na mě mocinky líbí.. blíže s e pokusím můj nynější účes specifikovat.. vzpomínáte si ,jednu dobu to strašně nosily skini a pod. lidi.. boky totálně vyholený a od čela až na krk široký pás delších vlasů :-N No tak já mám ty boky sestříhaný nůžkama-ne vyholený a je to od kraťoučkých vlásků do zadu do stracena,vzadu a vlasy na krku mám delší a vršek jen maličko zastřižený . A jak sem měla na svatbě červený melírek,tak mi to vybledlo a mám to blond cosi.. takže když mi ty boky dala na 5mm,možná cen´ták dlouhý,tak ten melírek ještě víc vylezl ven a kadeřnice mi říkala,že vtom vypadám senzačně,mladší a hubenější a pak dodává a ste vokatá .. a já ,že to už nepotřebuju,když sem vdaná :-D No a pak mi celé odpoledne,když sem byla vždy s betkou venku a večer stála hodinu a půl za barákem s kamoškou lidi okolo říkali, že je to super a já na ně hleděla a kamoška s ejen smála a říká: ty jo já tady bydlím celej život a ani nevím,kdo u nás v baráku bydlí a ty seš tady tři roky a znáš každýho :-D :-D což není pravda,já znám jen pejskaře a pak mám voči ne :-D No takže je ze mě taková ulítlá koc :-D já prostě musela udělat změnu,já sem potřebovala něco změnit, aby mě přešly ty blbý myšlenky a to všechno a zase byl jako dřív.. jak já říkám .. normální vysmátá kozenka a někdo mi říká,že sem kráva na ultimátum jen proto,že beru věci tak jak jsou a nic si nevymýšlím a jsem spokojená! No a dnesk mě potěšil aji náš bývalý šéf v práci.. já si vzala ráno tu bílou riflovou sukni, červeno bílé tričenko a jak sem stála na vrátnici on šel kolem, pozdravil mě,zastavil se, pohladil po rameni a řek mi,že mě zná skoro od kolébky jak se říkává,no asi 15 let mě zná ,-) ,ale že dneska jsem nejkrásnější a že mě to strašně moc sluší :-D :-D No nebojte, já nejsem namyšlená,ale musím sama sebe pochválit, nebot jsem mooocccinky spokojenááá Jo a ještě jsem byla dneska na té kosmetice.. platila sem 400kč za všechno-kromě masky,tu jsemnechtěla ,a byla sme tak hodinu a půl ! a ztoho jsem dobrých 40minut měla masáž obličeje! holky já usnula a asi 4jsem se probrala ,že mi škublo tělo :-D dote´d tu kůži mám takovou jinou- ne po kosmetice,teda to jako taky,ale hlavně si myslím,že mě to suprově prokrvilo kůži a připadá mi to,jako by ta kůže byla nafouklá,nebo tak nějak řečeno-jemná,čistá, prostě není moje :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, čemu nerozumíš??? "Zverák"??? To je přece lidově řečeno zverimex. :-D A že se mi líbí hárací gaťky do Puppia, což je modní značka pro pejsky. Toť vše. Já chci vidět tvůj účes! Peti a co jíš, že jsi tak zhubla? Mně by stačily jen 2-5 kg, aby mi tak nelezly špeky na břuchu. :-D
Odpovědět
Mě by stačilo, abych nepřibírala, nějak se mi poslední dobou ukazují na váze nezvyklá čísla... :-N Jinak novej účes musí být supr! :-)
Odpovědět
Aurinko - už se to škola blíží, co? Vůbec ti to nezávidím, jsem ráda, že už do školy nemusím. A s tím barákem. Já v rod.domku žila 18 let a skoro vůbec mi nechybí :-D Prostě pro nás má byt mnohem víc výhod než barák, takže jsem spokojení. A s výdajema taky, i v tom centru jsme měli 1+1 za 8000,- vč. inkasa, to byla super cena (před 5 lety jsme platili za 10m2 pokoj v Praze 6000,- :-N ), a teď máme 12.300,- hypotéku, a inkaso 1300,- (voda, elektro, topení), fakt mě málem trefilo, když jsme loni na zálohách zaplatili 16.000,- a oni nám 10.000,- vrátili :-D :-D (přišlo to na účet teprve min.týden, tak to vuužijeme na dovču). To bylo hodně příjemné zjištění, když třeba vím, kolik platí naši (bydlí v 50 let tarém baráku, nezateplený, stará okna, s prarodiči, kteří mají celý den puštěnou telku, rádio, všude zapnuté světla,....). J emi jasné , že aý budou děti, tak to bude mnohem víc, no ale ty prachy fakt potěšily :-D
Odpovědět
No jo zverimex,mě to nedošlo :-D :-D :-D děcka,nikdy ze mě nebude žádná ex baba ani pinda,oto ani nemám zájem.. nikdy nebudu tak vychrtlá jako balnča tady a nebo natrix popř. Pe´tula sněhurka,...já na lidi kašlu,nosím si,co chi já ,co uznám za vhodný,že mi jde nebo s emi líbí a ty vlasy,bílá riflová sukně, takové červené tričko s holýma ramenama a šla sem na srazík s tchýňou a manželem na radnicu do restaurace a chytla sem porpvé asi za deset let borca, který předemnou stál a normálně zůstal stát a koukal na mě a očima od mých očí sjel na moje nohy na zem a zase do očí a polkl a šel dál :-D já sem zotohodle jak blbka, protože jsem toto naposledy zažila v 18letech,když sem byla vychrtlá a měla velikost 38 a každý kluk mi říkal modrásek,protože sm milovala modrou barvu a nosila i modré stíny atehdá jsem k 18ctinám dostala modrý krásný kostýmek, kde sako bylo s hodně hlubokým výstřihe a nosilo se jen s poprdou :-D a já vtu chvíli začala nesnášet chlapy.. proč? protože jsem to bxla furt já,jen o 20kilo lehčí...a nesnáším typi borců ,co můžou na vychrtlých blondýnách nechat oči a ještě mají takové ty silácké kecy u toh ani cítit, to já pak mám ty řečičky kni,že bych jim jednu flákla. :-D :-D :-D Nechci to zakřiknout,ale já sem dneska byla na sebe tak hrdá ,ani nevím proč,ale mě to hrozně potěšilo,jako mě doma manžel říká pořád,jak mi to sedí atd..ale znáte to,doma s eto říká,že musí :-D :-D v uvozovkách víte jak to myslím chicht ... No jen aby mi toto nadšení vydrželo ,no vydrží do doby,než se mi zbouří zas etělo a já třeba během 2měs. přiberu 15kilo že.. Jinak Peťule a natrix.. bu´dte rádi za to jaké ste a nehubněte,jen si rozhodíte celý trávicí systém a budete trpět a stejně to nebude mít účinek. co bych za to dala občas bejt štíhlá,hlavně v nějakých situacích... ale miluju svůj zadek,ikdyž není malej,ale manžela vždycky na něho dostanu :-D :-D a mám plno lidí okolo sebe, co nesnáší vychrtliny a když se semnou někdo nechce bavit, ať,já se ztoho neposkládám :-D
Odpovědět
Kuwa a sem zase vtakovém tom rozpoložení x-) že bych si liskla :-N
Odpovědět
Peťo - souhlas s tebou. Já sice nabrala od svtaby 4 kg, ale je mi to skoro jedno (no už je mi zas menší moje oblíbená sukně, to mě štve :))), nikdy jsem nedržela dietu sama od sebe, jedině nařízenou ze zdravotních důvodů (ne, že mám hubnout, ale že nesmím určité potrvainy), sice jsem zas svůj život zhubla v součtu pěkných pár desítek kilo, ale to bylo vždy kvůli zdrvotním problémům. Před 12 lety jsem měla 60kg, za pár měsíců to bylo jen něco nad 40kg, jak já žrala, a ani se ta váha nehla. Jak já hrozně chtěla mít zpět těch svých 60 (no nevypadala jsem se svýma 160cm jako modelka, ale byla jsem spokojená), ale být hlavně zdravá. prostě jsem si řekla, že hubnut nikdy nebudu (pokud nebudu teda vážit 2 metráky :), manžel si mě vzal takovou jaká jsem, chodili jsem spolu když jsem měla 45 kg i 65kg a nikdy mi neřekl ani slovo, že bych měla hubnout. Vždycky jen říkal, že sice nejsem hubená, ale hlavně, že jsem zdravá, že by nikdy nechtěl abych hubla jen pro to, abych vypala štíhle! A za to ho mám moc ráda, moje známá takové štěstí neměla, v 16 ji nechal kluk, že je tlustá (byla to normální holka, ani kilo navíc), skončila v nemocnici s poloviční váhou na hranici smrti, roky ji dávali dohromay a myslím, že má následky dodnes :-(
Odpovědět
Jo to máš Blani pravdu... já blbla ještě než se mi rozjela ta nemoc, že sem nejedla, třeba den i dva,byla sem v křečích od žalůdku,že s etonedalo vydržet! Už xxlet mám prášky na žalůdek ,neboť mám vředy na dvanácterníku , jeden v žalůdku a jeden mimo.... když se ráno nenajím,máš mě pak vidět celý den -bolesti žalůdku mě donutí s enajíst ,že ani envím jak rychle ;-) jednou na sonu s emě doktorka optala "vy ste prodělala mononukleózu? že máte zjizvený všechny vnitřnosti ,co máte vsobě " .. ne neměla sem mono... já se trápila, týrala hlady jen proto, aby se semnou ti kluci zahazovali tak stejně jako stěma vychrtlinkama a neměli blbé kecy..samo,že to kamarádi nebyli a já byla blbá a hloupá..dneska se za to nesnáším a je mi to líto,že budu takto trpět celý život.Nejhorší na tom všem je,že se mi vše objeví ne hnedka,ale bolesti od nervů i třeba za týden po těch nervách. Celý život jsem sporotovala,hrála závodně volejbal, a co ztoho? jsem pořád taková jaká sem a manžel si mě vzal takovouhle a ikdyž sem si řekla,že nikdy nesmím zevšednit chlapovi,možná i proto jsem se sama naučila si barvit hlavu a dělat melír a pod. .. prostě nikdy nedovolím,abych měla metrák.. ikdyž sem ho měla min. rok, byla sem nešťastná a bylo tohrozný a co si musel on se mnou zažít echt.. za to bych s emu musela ještě omlouvat po zbytek života,jaksem byla vzteklá sama nad sebou ;-) kéž bych už nikdy nemusela bejt nějakej králík,co zkouší léky, který člověku padnou a byla už takto celý život. Je fakt,že sem se zařekla, že jakmile s evrátím na 100% do práce i do tý druhý atd.. ža začnu ze sebou něco dělat,protože se cítím fajn, ale nevzdám se smaženýho jídla jen proto, abych měla o 5 kilo méně, nevzdám se sladkýho -ikdyž ho nejím,ale občas ho člověk potřebuje a radši si jednou za čas vychutnám "pohádku" ,ale budu furt usměvavá a ne jak pipka nabruená,která si váží aji vodu,aby nevypila o deko víc... A když mi to nepůjde, hodím si fotku jedné hvězdy na monitor ..víte koho ,-) a budu cvičit do skonání :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja nechci nejake extremy. Vazim 65 kg a rada bych mela 62. To je vse, co bych si prala. Kdyz zhodim, tak mi to jde z bricha a to se v lete hodi. Od pasu dolu to zhubnout nejde, to vim. My co jsme s Petrem spolu, tak jsme pribrali oba. Ja asi 7 kg a on jeste tak jednou tolik:-) A zduraznuji, ze ja nevarim! Peti, to ja bych taky chtela zazit takovy pocit, jak na mne nekdo cuci, ale vzhledem k tomu, ze jsem kratkozraka, tak mam smulu. Nekdy me na to musi upozornit Petr, ze na mne nekdo cumel, ja jsem slepota;-)
Odpovědět
Peti - já co jsem začala chodit s manžou, tak jsem měla 43kg, po 7 letech jsem měla 65 :). On měl na začátku chození 90 a během 3 týdnů zhubl na 70kg (to bylo hned na začátku vztahu, měl prý depku, že je tlustý, a já hubeňoučká, tak ty 3 týdny, co jsme byli od sebe - každý na koleji na druhé straně ČR, tak on nejedl a furt sportoval, pamatuju se, jak jsme se potkávali v České Třebové ve vlaku, když jsem po třeba 3 týdnech jeli domů k rodičům (oboji rodiče bydlí ve stejné vesnici), a jak on přistoupil do mého rychlíku a všechno oblečení na něm viselo :-N Vydrželo mu to jen chvíli, nikdy nebyl hubený, tak zas pomalu přibíral na metrák, pak trochu hubl, kolem vánoc měl "jen" 90 kg a já vlastně na podzim zhubla na 52kg, což mi vydrželo do svatby, ale manžílek se od jara pěkně rozpapal :-D a vážit se odmítá, ale metráček to bude, zatím bych řekla, že trhl rekord ve své váze :-N Brni - vředy to bohužel znám, to byl můj důvod zhubnutí před těmi 12 lety... loni za to zas mohly hormony. Ale zas kdo má to "štěstí", že hubne jak já říkám "vleže v posteli, u televize a s čokoládou u huby :-D ). Já kdybych neměla čokoládu tak se blázním.... popíšuu vám můj jídleníček: ráno si koupím 3 koláče na snídani nebo něco jiného sladkého :), pak na oběd nějaký těstovinový salát nebo něco nemastného, nelsaného, nějak to nemusím, pak po obědě navštívit Brněnku, zakousknout si nějaký Twix či Mars, a po 3 hodinách po obědě další svačina (většnou sladký jogurt třeba s loupákem), pak ještě nějaká Tatranka. A přijdu domů, zakousnu někdy zeleninu, někdy si dám 2 krajíce chleba a nakládaný hermelín a pak si k PC (jako třeba teď :))) rozdělám něco dobrého (mandle v čokoládě, atd,...), manža docela dělá často zelen.saláty, tak aspoň nějaco zdravého. Jak nenávidím smažené věci a ostré, tak bez čokolády ani ránu :-D Je mi jasné, že kdych nejedla sladké, tak váha jde dolů sama, ale bych se bez čokolády zbláznila, už chápu závisláky na práškách, cigaretách, drogách....já mám sladkosti :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?