Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
brnanda: svatba bude na konci dubna, pár dní po Natrix :-) Mám už doma celkem dost věcí, ale nechci je dávat do alba, aspoň zatím ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den holky! Brni a to jdeš pro ně na letiště? Jeeejda, já bych omezila styky, co to jde. ]-(
Odpovědět
Já jedu Peti jen pro tchýni, ta je dobrá! mě připadá jako by janu adoptovali... a ikdyž bydlej v líšni, tchýni s tcháněm vídám jednou dvakrát do měsíce, je to pro mě lšpí,než každý den ,-) Je mám ráda, ikdyž obhajují dceru,když něco je,ale ono je to samotný moc dobře se*e že je taková pipka. bet.. jé a proč ne, aspoń sme s emohli pokochat a závidět,že máš něco lepšího :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím tě a co jí na tobě tak vadí??? Ona je tak špičková nebo co? ]-(
Odpovědět
ona?? podle sebe ano a ve všem je lepší - to sma mi neustále psala v smskách . proto sem kvůi ní měnila po 6letech telefoní číslo.super ne ,jak sem se nechala ní zdeptat... ti ju ukážu na fotce mmnt dám foto do album příprav jo ,, tam se mi už nevleze chichichi
Odpovědět
počkej vždyť ona je v albumu svatebním... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... jé ta je jak princezna a jaký mám dlouhý ten závoj krásnýýýýý
Odpovědět
No,al ejak mi říká manžel.. má to cenu s enervovat? néé nemááá a já sem zvědavá, co kde s eještě dozvím a nebo omylem uslyším na dvd :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
brnanda: protože sem chodí i lidi, který jsou taková tvoje švagrová v bleděmodrým :-p a nehodlám poslouchat co to mám za blbosti, případně jak je to škaredý a co by oni zvolili lepšího :-S 8-(
Odpovědět
brni: ale kdyby jsi moc toužila, můžu ti to co už fakt máme poslat na email :-D Ale zas tam moc toho není, jen komplet oblečení pro mě i přítele a prstýnky a představa dortu a kytky. Jinak nic... ale nic jiného asi ani nepotřebujeme, takže jsem spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brni, to je ta s tím červeným vrškem vedle Víti??? beth, ještěže nemám takové okolí, co by šmejdilo na beremku. Navíc nevím podle čeho by mě tady hledali.
Odpovědět
petru: ono to ani není nějaké blízké okolí, ale prostě jsou tu "známí", kteří tu na mě narazili a od té doby furt šmírují a mají blbý keci ]-( 100% si to tu přečtou, takže očekávám nějaké pěkné IP jaká jsem píp... no nic, dlabu na ně. :-p :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
beth, ale okolí to je... Já naštěstí takové lidi ze svého života už vyloučila. Takže svatbu mi pomluví jedině rodina - kamarádi určitě ne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se na to můžu vykašlat...zase mi promazali album...jako beru, že tam nemůže být náš pes, ale proč tam nemůžu být já a můj nastávající???
Odpovědět
na to, že jsem je už několik let neviděla... asi jsem nezapomenutelná. Naopak neočekávám problémy s rodinou, ti jsou všichni fajn... aspoň zatím se neprojevili nijak zle
Odpovědět
tohle je psané v pravidlách Tvé osobní fotky, nebo fotky s tvou polovičkou jsou v pořádku jako představení vás samých. Ale maximálně 2 ks. (Nechceme tu mít alba plná vaší dovolené v horách.) tak nevím, měla jsi jich tam asi moc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Možná jich bylo víc, ale pořád lepší jak alba narvaná nesmyslama, které tady kopírují jedna od druhé, takže jsou všechna stejná.
Odpovědět
to jo no, ale co naděláš :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, tak mi dorazila bižu a něco málo pro pejska (je s tím vyfocená v albiku - snad tam vydrží, když je ve svém svatebním). Ale mám problém s čelenkou - je trošku těžší a převažuje se. Holky, co jste měly čelenku, jak jste ji přichytily? Já mám blbý, že ani nemám dlouhé vlasy. ]-(
Odpovědět
Jééé ta je krásnáá stou mašličkou!!! Peti zkus si vzít kloboukovou gumičku,navaž to na konce té čelenky a zksu si ju nasadit a tu gumičku dát jako pod vlásky.. chápeš jak to myslím? myslím ,že jo,jen se to špatně píše jak by to šlo udělat ,-) nebude tit o vidět a bude to držet a nepřevažovat se ,-) jo a joo ta v červ. ,-) bet .. víš jak já jsem zvědavá :-D dodneška se koukám na albíčka svatební a pod. a né jednou mi ukápne slzička :-N štěstíčka chicht.. a máš zcela pravdu vtom,že lidi si tě tady najdou.l.nás tady našla jedna paní,co dělá se tchýní v práci no a ona jí to řekla a tchýně byla naštvaná,že ona o ničem neví a všici jo a to tady sme měli udělané večer a druhý den to už věděla. Takže sme neměli jí to kdy ukázat ty stránky že...takže věř,že si tě najdou :-D No a stěma pravidlama.. no jo zase dělá někdo čistku,já to chápu vše,co je spoelčnýho ze svatbou semka máš dávat ;-) já to beru , ale i tak lidi semka chodí a jsou kamarádi už spousty let a drží třeba tuto diskuzi když se podíváte tak sme tady já,chárlí,blanka co sme už vdané , peťa ,Silva, a bet nová kdo tady píšeme jinak nikdo a Ivča amalý prcek ještě.. no a jediná natrix-Silva a bet budou nevdané a i tak stejně semka my budeme pořád chodit,ikdyž by sme už neměli že a kdyby sme nechodili, tak mi diskuze zanikla. A beremko by přišlo o další návštěvnost,tak si myslím,že ej to přece hezké,když semka se lidi vracejí ne ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ve vedlejsim baraku byla dnes svatba. Peti, diky za radu. Zkusim to. Ale az odpoledne. Doma mam jen bilou, tak musim jit mrknout k mamce do siti. Snad to nebudu muset kvuli tomu jeste zmenit!
Odpovědět
hele zkus to stou bílou aspoň uvidíš,jeslti ti to nebude prosvítat pod vlasama.. pak to předěláš ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad to bude ok...teď jsem vytáhla notebook a jdu se trochu mknout, co bych mohla dát do svatebních novin. Peti, už jsi slyšela o tom vlakovým nestěstí? To je hrůza! :-(
Odpovědět
Ahoj holky, Petrus - dneska byl asi nějaký "den blbec" - v práci hrůza, pak mi přijde odkaz od sestřenky, jak se u našich zřítilo auto z mostu, tak jsem na to koukla na netu a na idnesu jsem pak uviděla to neštěstí, pak jsem šla pro výkresy na plotr a viděla svatbu, nějak na mě dolehlo, že jsem se chtěli brát 8.8. a nevyšlo to ... pak jsem musela zrušit jednu naplánovanou akci,....jsem zvědavá, co ještě dnešek přijde.. :-N Na svatební noviny koukni ke mě do albíčka, kdybys chtěla nějaký obrázek v rozlišení, v jakém jsem ho stáhla, tak napiš.... Koukám na TV a furt ukazujou svatby :-( :-( :-( Asi to vypnu
Odpovědět
Ahoj holky, no jo svateb je hafo.. já bych to dneska nai nechtěla, má to každej na každým rohu je někde svatba.. néé to není nic pro mě ,-) kdyby to šlo já bych udělala svatbu v týdnu,jen proto,že ju tam nikdo nemá ;-) nebo nemívá.. Pe´tko hoď mi do ip e-mailovou adresu , pošlu ti noviny an e-mail,aby ses mohla juknout .
Odpovědět
jo a otom neštěstí-akorát sem se koukala na netu,neboť jsem to neviděla.. furt je všude něco, a je blbej den, strašně mě tlačí na prsách,ale šíleně až si občas myslím,že mě chytí infarktovej stav.
Odpovědět
No já se teď koukala na TV noviny a jak ukazovali, že mají třeb 30 svateb na jednom místě. To jsem i ráda, že třeba na tom Bouzově prostě už před tím rokem měli plno, že to nebrali, že uděljaí třeba 2 svatby do hodiny, to by se mi teda vůbec nelíbilo. Takto jsem jen zahlídla, že před náma byla svatba, že se tam fotili před hradem a po nás už žádná nebyla, takže pohodička, i ten kameraman a fotografka se nám věnovala...jak ukazovali tu Hlubokou, jak ten oddávajcí chudák skoro nestíhá :-N To fakt ne.
Odpovědět
Jo a odpoledne mě zastihla ta průtrž na hlaváku, ty přístřešky u šalin nestíhaly a voda tekla všude...no a i v šalině to crčelo všema dírkama. A deštník mi byl na houby :-D
Odpovědět
no to jo 26 svateb a jedou ve dvou,tak si vem,že 50 svateb !! zaden vždyť to je šíelný! jdu akorát stahovat něajký fota a zítra jdu do vaňkovky to nechat ještě vyvoalt.. ze svatby ,-) tak už aby to bylo chicht
Odpovědět
Profilova fotka
cau holciny, tak mame kosili a kravatu, nejaky papiry na vyzdobu a ja mam uz 3.celenku. Tu prvni mi pani Damborska vymeni a tu druhou vratim do eshopu. Ale furt to nejak neni ono. Asi si na tu palicu nedam nic. Pak vam ukazi vse v albiku. Jinak dnesek byl fakt divny. Dusno, pocasi nic moc. A s tema svatbama byli lidi jako blazni. Ja chtela svatbu 2.8. nebo 30.8. a uplne nejvic 20.09.2008, ale neva. Ono je to vlastne uplne jedno, kdy to je.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?