Menu Forum

Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

26. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
Registrovala se 13. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1428 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
Registrovala se 13. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1428 příspěvků. Má 14 přátel.
    Brno, Region Brno
 ale to je přece normální,já bych tam šla taky hnedka chichi a ještě kdybych ju viděla,no to já bych ju tam ještě stihla emoticon emoticon emoticon
3. srp 2008 v 19:51  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
Registrovala se 19. září 2007 na beremese.cz. Přidala 1926 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Svatba byla 18. dubna 2009
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
Registrovala se 19. září 2007 na beremese.cz. Přidala 1926 příspěvků. Má 16 přátel.
    V Brně, Region Brno
 já můžu emoticon a mám číslo na Ivču, ta už nebude na netu, mám jí napsat a zeptat se taky? V úterý jde na poslední zkoušku šatů... a já to mám až za tak dlouho... emoticon
3. srp 2008 v 19:51  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 no jasně já taky na ňu mám... myslíš malý prcek ,-)
3. srp 2008 v 19:53  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 ne, myslím Ivana.mati emoticon
3. srp 2008 v 19:56  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 aha no super.. tak jí napiš určo a já napíšu prckovi ,-)
tak já s edneska loučím... manža mě volá z vany emoticon emoticon že by konečně byla dneska svatební noc chichi emoticon
3. srp 2008 ve 20:08  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 Ok emoticon
vanu závidím, tak utíkej. emoticon
3. srp 2008 ve 20:09  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 už slyším tady po bytě ŽENO,hledá se ŽENA emoticon emoticon a já křičím,aby si stoupnul na balkón a zkusil zařvat tam,že se některá sama dobrovolně přihlásí,ale aby tam nestál nahatej emoticon emoticon emoticon tak super lidičky dobrou, pěkný večer a zítra ahojky ,-)
3. srp 2008 ve 20:10  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 holky, já jsem šla do Vše za 39,- a narazila tam na toto: http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1685234&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F (za 49,-) emoticon
3. srp 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
charlie1
1
Registrovala se 11. července 2007 na beremese.cz. Přidala 706 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel.
  • Svatba byla 17. května 2008
    Brno a okolí, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
charlie1
1
Registrovala se 11. července 2007 na beremese.cz. Přidala 706 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel.
 brni - na úterek mám nachystat divko? emoticon emoticon No ale to bysme měli udělat na etapy, při představě promítání několika dvd se mi dělá trochu mdlo, když si vezmu, že to jedno by v průměru trvalo tak hodinu.... emoticon
Já v úterý možu, tak se zítra domluvíme definitívo, ja? emoticon
3. srp 2008 ve 20:56  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 Tak ivča Mati nemůže, ale já přijdu emoticon
Musím si vzít hodně kapesníků, určitě budu bulit... emoticon emoticon
3. srp 2008 ve 21:00  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
charlie1
1
fotoportrét
fotoportrét
charlie1
1
 Holky jsem magor, zítra nemůžu, jsem objednaná na nehty emoticon
Toš sa velmi omlouvám, ale zúčastním se jiný termín emoticon
4. srp 2008 v 09:39  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Ahoj holky, tak co to úterý? Padá to nebo ne?
Jinak s těma dětma jsem sobec jako Peťule, takže zatím nic a to mi příští květen bude už 30.

Sakra, jsem myslela, že v to úterý vytáhnu nějaký rozumy ze vdaných paniček. emoticon
4. srp 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 emoticon já nepadám nikam emoticon jen sem v takovém rozpoložení dneska momentálně te´d,že mě je hnusně ztoho všeho .. nejsme žádnej hňup,co furt musí držet pusu a nechat si házet hnuj na hlavu ani od mamky ne.
Já sem jí zavěsila telefon a je mi to úplně jedno,furt se řeší to,co se stalo na svatbě- jak se mamka naštvala kvůli té jedné babě,že měla nějaké kecy ohledně jejího manžela amísto aby jí flákla, tak se urazila jak puber´ták a ve finále za to všechno můžu já jo! já ,že sem házela lidi na plac a chodila pro další a další a že její manžel tančil zrovna s Pavlou, tak je mohutně on údajně nasranej na mě! když nechtěl,měl si sednout a sedět! nikdo ho nenutil! ale na mou hlavu mi házet nějaký jejich problémy nebudou!No jo máme asi málo problémů se švagrovou, vono ještě s mamkou úžasný!
4. srp 2008 v 10:19  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 460 příspěvků a 4 alba. Má 6 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 27. září 2008
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 460 příspěvků a 4 alba. Má 6 přátel. Region Zlín.
    Ve Zlíně, Region Zlín
 Ahoj holky, tak sem zase tady! emoticon Byla sem na táboře, v sobotu večer sem se vrátila, rychle sem aspoň napsala Brňaňdě gratulaci a celou neděli sme s mojim měli úžasný program - já sem kreslila obrázky děckám do zpěvníku na další tábor, přítel to skenoval, vztekal se nad Wordem, prostě fofry, páč v neděli byl samozřejmě dead-line emoticon No ve dvě ráno jsme t odesílali emoticon

Jinak tábor byl fajn - pro změnu (jako na tom, co sem byla předtím) zase půlka lidí zvracela, já naštěstí furt nic emoticon

S tím srazíkem: bohužel nemůžu přijít, jedu už ráno do Zlína, kvůli tomu dalšímu táboru, kam zas za pár dní odjíždím (naštěstí už letos poslední). Ani nevíte, jak moc mě to mrzí, strašně ráda bych si šla pobrečet, rozdojímat se nad tou nádherou... Chjo... emoticon

K těm dětem: Já sem exot... Není mi ani da a dvacet, ale hodiny už nějaký ten pátek tikají emoticon Před rokem sem si prosadila psa, ale moc to tikání neumlčel. Takže po svatbě to nacháme na přírodě a pokud nějaký prcek půjde kolem a bude nás chtít, tak si ho necháme emoticon Moje škola jde udělat i při mateřské, hypotéku budem mít do důchodu, ztráta volnosti mě netrápí...

Brni, na příbuzné se vy... zbytečně si otravuješ život. To se vstřebá... Teď je moc emocí emoticon Rozjeď pořádně ten bussines, já k tobě pak budu chodit na brigádu emoticon
4. srp 2008 v 10:53  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Taky si myslím, že by se Peťa měla na ty jejich kecy vykašlat...akorát si kazí náladu a přitom je v tom úplně nevinně.

Prcku, já si říkala, kam jsi nám zmizela. Tak to je super, že sis tábor užila. Taky bych už zas někam jela.
4. srp 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 Já vím holky,že máte pravdu ,ale já přece nemůžu fut nést něčí problmy stím, že mi to pak dotyčný vyčte a kor moje vlastní máma! Byla sem její strom vždycky anikdo otom nevěděla a neví o problémech jaký má či nemá ,ale aby mi řekla,jen tak zničeho nic,že lituje toho,že s emi svěřovala a když sem jí řekla,že jako proč?kdo to jako ví její problémy aona mi řekne,že nikdo že jen já, tak sem s euž neudržela.
Ježíš děcka,já bychchtěla bejt jedináček a raději bych měla pěkný vzpomínky na rodinu,než toto!!!!!!Já už toho prostě mám akorát už dost.
Furt se snažím trapně držet rodinu-jás em přesně jak tchýně- ta kdyby nedojela za svým bratrem, tak by nevěděla,že žije.Snaží se nás a švagrovou držet jako rodinu,bohužel švagrová necche, tak to nejde. z mé strany nechce brácha , tak to taky nejde no a ve finále moje mamka....jako co sem ? pro někoho nějaký odpad? smetí?že si zařvou,popř. zanadávají, nebo zhodí na mě svoje problémy doma a myslí si,že je to vyřešený.. to ne , mám dojem,že si asi votevřu tu vodku co tady mám a bude to vyřešený .Stejně nikam nejedu a nejdu a manžela nebudu zatěžovat nějakýma nesmysmlnýma problémama,už sem mu teda volala,ale neměl moc času a tak si to budu muset vyřešit po svém emoticon
4. srp 2008 v 11:31  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Peti, já mám rodinku naštěstí super, ale o tchánovcích se to říct nedá...tam je to přesný opak a problém je, že přítel není vůbec zvyklý na to, že v rodině to může chodit i jinak (že rodiče děti podporují a pomáhají jim a hlavně jim nezávidí) - toto u nás občas způsobuje velké zlo. emoticon
4. srp 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 to mi povídej,manžel to pochopil až za x let, hodně dlouho sme s ekvůli tomuto problému hádali a já si xkrát zbalila i věci , zlo dělá švagrová- a nejlepší je vždycky tchýně- to víš,je to blondýna- to není pro mě omluva!
Než sem slyšela, na svatbě ,když ona udělala zase tóčo,že lapla malou a odjela pryč,tak mě vzal kolem pasu manžel a poprvé řek před emnou jeho rodičům, že nás nikdo nerozdělí.
to sem nikdy od něho neslyšela emoticon

jenže mysme pocházeli zas ez rodiny,kde s enaši furt hádali, otec ..to tady ani nemůžu říct,ale taky sem na to zapoměla a žiju dál, a právě proto sem si vždycky říkala,že to bráchu taky poznamená ,jako mě a bude chtít oto víc udržet tu rodinu pohromadě ,otec odešel totiž dva měsíce po mě, co sem odešla -utekla zdomu já.
Bohužel bráchu to poznamenalo tak,že nechce ani s emnou nic mít společnýho a to jen proto,že sem odešla v sedmnácti a jeho tam nechala- to mi nikdy neodpustí,jak mi kdysi řek..

říkala sem si,že sem se dostala do super rodiny, že tchýně je úžasná! ,ale netušila sem nikdy, že bych řešila někho jinýho..
4. srp 2008 v 11:59  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
    Ve Zlíně, Region Zlín
 Peti, to já bych zas už zase chvíli doma zevlovala, ale nedá se, další tábor emoticon

Brni a není to jenom tak, že ti to vykládají, protože se chtějí vypovídat a ty to bereš tak, že to máš řešit? Řekla bych, že je to dost častý nešvar nás ženských emoticon Všecko si to hodně vztahujem a berem... emoticon Na to sem slyšela dobré pravudlo: Pomáhat, ne páchat pomoc (nevyžádanou)
S tou rodinou je to těžké... Taky sem dycky kámoškám záviděla, když vypráví, jak s tetičkama a sestřenicema něco podnikají a ti moji ani neví, že mám narozky a kolk mi je vlastně roků... Já na rodinu nedám dopustit, je to pro mě něco posvátného, ale vztahy nejdou lámat přes koleno. Radši si udělám "rodinu" ze svých kamarádů a lidí, se kterýma je mi dobře, se kterýma vycházím, než být neustále rozladěná z toho, že mě ignorujou. Dycky nad tím pokrčím ramenama a řeknu si, že už lepší nebudou a smetu to ze stolu, i když mě to zamrzí, že sou takoví. Nedá se. Příbuzné si nevybíráš emoticon Ale ono to kolikrát nefunguje a pak přijde krizovka a ty stejně cítíš, že teď tam něco je, co vás vnitřně spojuje... A pak přejde a jede se ve straých kolejích emoticon
4. srp 2008 ve 12:06  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 nene ,jako né že to mám řešit.. sem stromem pro každýho ,všici vědí,že nikdo s enic nedozví a moje maminka tak atak to je abude.. myslím,jako řešit momentálně to,co bylo na svatbě víš..asi sem to špatně napsala ,-)
4. srp 2008 ve 12:14  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 Já vím,že máš pravdu.. že si nikoho nevybíráme,ale mě mrzí,že si neuvědomují,že jednou sme rodina a nejen papírově a že přece nebudeme stát za mřížema a čumět na sebe jak puk víš..
jen asi se člověk potřebuje vykecat a nemá kam...protože ,ikdyž sem se vykecala jedné blízké kmarádce do telefonu, a ta má chuděra svých starostí momentálně dost - teda jako dobrých starostí ,-) tak i tak člověk nedokáže držet hubajznu a jak koukám,asi je nejvyší čas se zastavit, nebo se odrovnám a odrovnám i tento počítač ,-)
Pokud seš pro někoho stromem a ěkdo ví,že se může spolehnout, ty to nesmíš řešit- právě proto se nesvěřuju lidem,protože ensnáším,když někomu něco řeknu a někdo mi řekne,když se to stalo jemu jak to bylo a pod. .. víš jak to myslím?
Řešit něco můžeš až teprve,až jsi oto požádaná... a nezáleží na tom,jestli jsi ženská či chlap... vtu chvíli záleží na tom,jestli jsi přítel,nebo zas eta pipka,co právě si to vztahuje na sebe a potřebuje lbejt litovaná...
4. srp 2008 ve 12:20  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Tak moje rodina taky neví, kdy mám narozky, apod. Ale důležité je, že mám tu nejhodnější mamku (mimochodem je taky blondýny emoticon ) a tatínka. Ale vím, ono je to vše těžký a u nás to dělá vše velké zlo. Mám dnes z toho všeho tak blbou náladu, že si říkám jestli vůbec nějaká svatba bude? Jdu radši chvíli makat ať příjdu na jiný myšlenky. emoticon
4. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 Peťko, já vím,že sme rozčílená, nebo asi spíše smutná,, možná mě to už asi přešlo,ale mě to hrozitánsky štve.Připadám si ,jako by si na mě někdo vybíjel zlost ,nebo já už ani sama nevím!
Jen vím,že nejsem kus skla a už te´d mě štve,že stejně zase budu dělat to stejné, že tady pro mamku budu ať oto stojí či ne.
Mám už jen ju tady a nikoho jiného.A jestli brácha bude chtít,tak se sám ozve.vtírat se mu už nebudu,on mi to sám napsla do mejlu,že nemá zájem aby se to změnilo.Smutný jednou bude to,že třeba na to někdy příjde,ale to už bude pozdě...
Mamka mi napsala smku, takovou, že to je na zvednutí telefonu ,ale nezvedla sem ho.radši si doma pobrečím a budu si tady povídat sama pro sebe,nebo tady sváma,ikdyž každý tyto slova chápete jinak,to je na tom to nejhorší,že myslet a psat je jiné... moje mamka je spíše jak moje sestra, což si ona v některých chvílích neuvědomuje a pak mi jen nadá,jak s ekní chovám... ale vtu chvíli jak se chová ona ke mě, to si vůbec nepřipouští a já musím mlčet a držet krok..

Pe´tule, povím ti,že já xkrát svatbu odvolala emoticon je teda fakt,že xkrát kvůli švagrové,ale taky i kvůli tomu,že sme každý měli jiný názor a to skoro na všechno.Až asi měsíc před svatbou se názory zjednotili ,on si stál za svým a já si stála za svým emoticon
bylo to docela šílený .. ještě,že věci,které sme nakupovali dohromady byli v pořádku, že u toho sme se nehádali ,-) pak po svatbě je ještě věší zhon a já, já sem před svatbou řvala pochlapovi,že nic nedělá a že všechno dělám sama emoticon já už bych nikdy ty droty sama dělat doma nemohla chichichi protože bych potřebovala aby den měl 36 hodin a ne 24 emoticon

Pak po svatbě se to uklidnilo, když sme odevzdávali šaty, oba dva sme skoro brečeli a včera.. bylo nám horzně líto, že je to už pryč a oba dva sme si řekli,že by sme si to zvopákli ,-) a přitom sme s e drželi za ruku a bylo nám hrozně fajn.

Jo a co sem vám zapoměla říct.... jednou jsem říkala chlapovi,že by mě zajímalo,jeslti ho něco napadne,aby nechal udělat a on že co? a já něco,co každý den máš na očích a denně okolo toho projdeš nejméně 3x a on bádal bádal a pak řek cedulku na dveřích? a já že mi to říkat nemusel,že na to přišel!
Dostala sem cedulku na dveře v pět hodin ráno v neděli 27dmého zabalenou a na ní bylo a je napsáno : Rodina Celých

V pondělí už byla nalepená emoticon starou mám na nočním stolku a pořád vzpomínám a pláču ,když sem sama, že sme s etak dohadovali kvůli té svatbě a že ta pipka málem vyhrála,že žádná svatba skoro nebyla..
4. srp 2008 ve 13:15  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 u nás je teď fakt peklo. Já nevím, co dělám blbě, že je tak hnusnej. Už fakt nemůžu. Jsem smutná, chce se mi brečet a furt si říkám jestli si mě vůbec chce vzít.
4. srp 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 ano ano to sme měli taky!! přesně tak!!

Peti víš co je nejlepší??
co zajít na véču? nebo na bowling?
vemu manžela,ty svého skoro muže a po´dte si odpočinout ode všeho.. ná staky museli vytáhnout, jinak my by sme se ani nevzali jinak emoticon
4. srp 2008 ve 13:41  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 No já bych chtěla jet na víkend na chajdu, abychom byli trochu sami, ale nevím nevím.
Navrhnu mu to...dám ti vědět, ju. Díky za pozvání. emoticon Je to teď fakt děs. Nevím, co to s ním je.
4. srp 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 Peti a bude hůř ,-) á tovidím,jak to bylo u nás.. u nás sem byla nervák já echt.. vím moc dobře,jak manžel trpěl a já byla jak fůrie ,-) měla sem obavy,že nic nestihnu,že všichni budou jen držkovat, protože mě ktomu vedla ta ona osoba... furt sem něco viděla a nejraději sem byla sama emoticon což nešlo,protože sme měli oba dva dovolenou emoticon
V úterý pokecáme ,-) vkolik budeš moct dojít?
4. srp 2008 ve 13:48  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maly_prcek (29 r.)
    Ve Zlíně, Region Zlín
 Brni, s tou rodinou je to těžké... Každý to cítí úpně jinak. Pro někoho to je nutné zlo, pro jiného smysl života... Musí se hledat kompromisy... Každému dát to jeho, i když se to kolikrát kryje. Pro mě sou vztahy v rodině vůbec ty nejsložitější - chlapy si vybíráš, aby měli podobný názor, přátele taky (nebo tě to tak neštve, když mají na rodinu jiný), ale ta rodina, když má jiný názor na rodinu - to je blbé... emoticon
Řekla bych, ať si ty problémy co byly na svatbě dáš k ledu, a zhodnotíš si to jenom vnitřeně se sebou...(Jak píšeš, u lahviky emoticon ) Je to ještě hodně čerstvé, těch emocí okolo je teď šíleně moc, nikdo z rodiny to s tebou nebude řešit v klidu, to by musel být fakt hodně nad věcí, aby si to dokázal nebrat k tělu a osobně emoticon
S tím řešením problémů... Sem asi stejný typ - taky si to nejdřív sama srovnám v sobě a pak to akorát druhým povykládám a když mi to chcou řešit, tak mě to akorát štve... Já jim to chci jenom říct, slyšet názor a ne aby se mi v tom šťourali, když už to mám vyřešné emoticon

To kolem té svatby je taky asi normální, měla sem dvě období, kdy sem si říkala, že sme se měli vzít ve čtyřech a byl by pokoj... emoticon Ale dobrý... Dycky to přešlo (zatím emoticon ). Ony ty krize fakt ve spoustě věcí posilujou emoticon
4. srp 2008 ve 13:52  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 jo holky je to těžké.. já chtěla aby sme šli v prostředku týdne na úřad jen tak oblečení vzali se a tečka.
Pak nenápadně pozvali rodiny a přátelé někam do hospůdky třeba a oznámili jim,že sme s evzali .. stím samo manžel nesouhlasil a my s ehádali jako psy.. věděl,že mám strach a obavy z manželství- za chybi se už omlouávm,ale dva panáky vodky sem si musela dát ,-) jenže na lačný žalůdek echt dělá to své že...

No,ale pakkdžy sem viděla ty šaty na sobě vto úterý jéé moje deprsese byli šílenééé však tady víte ,-) a pak ,když sem viděla ty vlasy, viděala sebe jak sem se namalovala, ikdyžs em byla šíleně nervózní ztěch lidí v bytě a byla ráda až to vypadlo emoticon Pe´tko právě mám ďábla na icq - z ozon emoticon

Holky mě s echce plakat, že je to už pryč a já to už nezažiju... ježíš já su blbka
4. srp 2008 ve 13:59  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Peti, ještě nevím...podle toho, jak se to bude vyvíjet v práci - nemám totiž pevnou pracovní dobu. A dá se tam u vás vůbec někde zaparkovat? Víš, že já jsem na svoje auti psycho. emoticon
4. srp 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš