Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, díky moc...už se to stahuje..zkusím podle návodu a uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno lejdýz :-D Ještě chrníte co? Tak pěkně spěte, já mám manžu ranní ptáče a to jsem vzhůru od půl osmý, no hrůza, bych si chtěla pospat tak do 9, 10h, když dneska nevařím, jó to tak bývá vždycky, že?
Odpovědět
ahoj děvčátka boubelátka chicht mám kvám dotaz..dívali ste s eněkdo už tady na tu modrou střechu a nebo koníka? vždyť to tam není takové ,jako tady :-| žádná diskuze jako brno a okolí´nebo jako jen tak ,tam se už kecá jen o dětech a nebo oničem.. kam budeme chodit až se tady vy poslední ,co vás to čeká vdáte a co pak? ;-(
Odpovědět
Brni: že bychom na koníkovi založili Brno a okolí? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brni - ještě že kecáme ve volný diskuzi, tady si můžem mlet o čem chcem, mmch na koňovi je brno a okolí :-D Až budem těhule, tak se tam přemístíme :-D :-D :-D
Odpovědět
no jo jenže já se nechci nikam přemís´tovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
však nemusíme, co řešíš? :-D nebuj, tady se to nezamkne :-D
Odpovědět
no právě že mám obavy,že dojdou nové a nové slečny smeka a my, že nás odsud vyhoděj víš... sem si dneska zase ostříhala ten nehet tfuj, mám tam kousíček nehtu a docela mě to začíná dneska bolet-asi proto,že na to jde vzduch echt..ale voda i puchýř jsou pryč ,a to je dobře ,-) Holky,taky s e vás po svatbě každej ptá kdy budete mít děti?mě už stím lezou všici na nervy. Jako by to bylo nějaký ,že musíme nebo já nevím.. a ktomu právě na té střeše či koníkovi se o ničem jiném nebavěj,než vo dětech.Mě připadá, že my tady máme pořád o čemkoliv kecat,pořád je téma a tam je mrtvo. jdeme si pustit film "medvídek" jsme to viděli jen jednou,tak hodím nožky nahoru,na prstík dám ledíka a jdeme jukat ;-)
Odpovědět
Brni: charlie má pravdu :-) a souhlasím s tím, že téma jen o dětech není úplně ono... já bych je teda chtěla, ale musím vydržet... :-( Takže pravděpodobně ještě 3 roky to pro mě nebude aktuální téma. A jak jste na tom Vy? To není provokace, že se na to ptá každej, to mě vážně zajímá... :-) A nebudu se divit, když některá napíšete, že to má čas, nebo že nechcete, slibuju. ;-) :-)
Odpovědět
víš co je pro nás nejhorší,že my musíme přemejšlet spíše z finančních důvodů jak to bude s dětima.Protože hypotéku a ještě tento podělaný stát co všechno furt dělá a zdražuje.. bu´d ráda natrix,že bydlíte s vašema na baráku ,ikdyž opravujete a děláte si patro ,-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak my se včera konečně shodli kdy na mimču začneme pracovat. V dubnu :-D (v březnu by mě mělo čekat poslední očkování proti rakovině děl.čípku). POčítám, že kdyby se to zadařilo, tak budeme kolem 29. narozenin rodiče, což je nejvyšší čas. Kdyby to šlo, tak mám mičo už dávno, ale napřed nechtěli doktoři a pak zas manža, no a teď jsem se rozhodla (po poradě s drahou polovičkou) že se napřed nechám naočkovat... Hypotéku máme 2 roky a ještě 28 let mít budeme, tak na co čekat. :-D
Odpovědět
Blani: a víš, že to očkování by se mělo dělat pannám? Tím se tě nechci dotknout, jen, že když holka není panna, tak ta účinnost je mizivá... Brni: s těma financema je to těžký... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Natrix - vím, ale jelikož jsem měla jako aprtnera jen manžela a on mě, tak je to jako u panny. A doktorka mi říkala, že očkuje i "staré baby", akorát u nich je šnace, že už se nějakým tím virem nakazily (pokud měli víc partnerů nebo jejich partner víc bab), takže proti němu nebude to očkování fungovat, ale jelikož se očkuje proti více těm typům, tak na ty ostatní funguje ;-)
Odpovědět
A ještě se dá udělat test za 1500,-, který prokáže, které viry už člověk v sobě má, já věřím manželovi, že mě za ty roky nepodvedl, takže jdu do čokování.
Odpovědět
blani, tak to máš evidentně lepší doktorku než já... :-| Nechceš mi prozradit, kdo to je? Moje šla do důchodu, tak asi půl roku chodím k jiné, ale je divná... :-(
Odpovědět
Chodím do gynekol.centra Šárka - ordinují tam dvě mladší doktorky a jsou super. Právě v pátek jsme plánovaly s jednou jak zkombinovat léčbu mykózy, menzes, svatební cestu a cytologii :-D Ti pošlu kontakt do IP. Já se na to očkování zeptala, jak to teda je a ona, že se mají očkovat panny, právě které ještě nemohly přijít do styku s virem, takže ta vakcína bude 100% účinná. Čím víc partnerů, tím větší šance "chytnout" víc těch typů virů. Proto se udává ta hranice, prý pro tu věk.kategorii se dělalo nejvíc testů atd., ale samořejmě se to testovalao i na starších, ale u nich je větší šance, že už jsou nakažené, ale když si to chtějí zaplatit, tak proč ne. Fakt můžu tu ordinaci vřele doporučit, ať se zeptám na cokoliv, tak mi odchotně odpoví, všechno vyvětlí, jsem se jí třeba včera ptala, jak pozná, že mám mykózu a že to nemám zas z E.Coli, tak mi to vysvětlila, atd. Mají tak v ordinaci docela vždycky narváno, ale nikdy mě neodbydou ;-)
Odpovědět
Blani, tak tím pádem se této doktorky drž,protože já mám sice babu,která má u sebe už v ordinaci aji ultrazvuk,ale asi v poslendích třech letech stojí za dvě věci. A nevím,co stím,protože mě přestala posílat na vyšetření-víš jak sme s ebavyli o těch nemocech a pod. a já se musím objednávat všude sama. Ajis em si řekla,že bych si zaplatila takovou tu částku,jak tě musej pak příjmout kdykoliv.Moje dokorka mi řekla,že se to platí pouze na začátku roku - což sem nepochopila,přece je moje věc,kdy jí dám tisícovku, kterou za to požaduje ročně,jeslti v lednu, nebo v červnu a bude mi k dispozici vtom roce kdykoliv.
Odpovědět
Peťo - tak ta moje to má taky na kalendářní rok, ale myslím, že když bys jí to chtěla zapltit na vánoce, aby ti pak byla aspoň ten oslední týden k dispozici, tak se zlobit nebude :-N
Odpovědět
a možná jsem aji hrdá na to,že vše zvládáme bez problémů a bojím se toho,kdyby sme potřebovali pomoct rodiny, protože nechci a nedopustím ,aby sme museli jednou dojít třeba za tchýňou a říct,že potřebujeme pohlídat děti,nebo něco podobně-nechci dopadnout jako švagrová - že bez babičky neumí žít-myslím jako pracovat. A taky žiju už 10let sama -jako zdomu - a já začínám bejt taková asi sobecká,že si nedokážu představit, že by sme měli mít tady dítě ..já vím,zní to docela hrozně co :-| ale chci ještě jed na dovolenou , chci ještě něco spoznat a myslím si,že ikdyby sme měli první dítě po třicítce,že se nic nestane,vmém případě skrz nemoc co mám ,je to už jedno ;-) V jednu chvíli i te´d přemejšlím,jak to musí bejt krásný mít mimčo,ale na druhou stranu hnedka přemejšlím,že sem sobecká a mám ráda pohodlí nás dvou. :-x sem hrozná baba co ?
Odpovědět
Peti - já myslím, že je to normální. Já jsem taky pohodlná a fort si říkám, nebudu moct jezdit na výlety, exkurze, doma žádný klid a pohoda....ale stejně to budu cítit i za 10 let, to bych to dítě nemohla mít nikdy. Já myslím, že až je budu mít, tak se prostě naladím na nějakou jinou vlnu a na výletování si ani nevzpomennu. Ale hned jak to půjde, tak mimčo hodím do batohu a bude povinně jezdit po výletech se mnou :-D Ale ne tak, jak to vidím, že tahají novorozence na 1,5 hodinové prohlídky zámků, to bych neudělala mimčovi ani těm návštěvníkům :-S Taky se toho prostě bojím, že už to nebude taková vlnost jako dřív, ale zas na druhu stranu se hrozně těším, prostě to bude kus mě a Martina,.... :-D
Odpovědět
pořád si říkám,že mi za 8měsíců bude 28 a sem sama a že to takto bude aspoň do mé třicítky, a asi to tak i nechám,ale mám dojem,že všichni ty děti z amě odrodí za chvílu :-D
Odpovědět
My jsme si pořídili 3 fretky, před 2,5 lety, zatím místo dětí....když to srovnám, tak už se těším na ty děti. Ty třeba toho kakání kam nemají vyrostou (aspoň doufám) :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D ty seš třída .. Blani a co ta holka? mluvil sní někdo už ,jak si mi to psala do ip.. víš ,-) ..
Odpovědět
Brni IP
Odpovědět
Dnes jsme chtěli jít do ZOO,a le to počasí vypadalo tak divně, takže jsme byli na procházce po centru, na Petorvě a Špilasu, chudáka muže jsem zatáhla do asi 6 kostelů, sice se nikde nesmělo fotit, ale to pro mě není problém :-D Se mi vždycky Martin smál, jak jsem tam "nenápadně" cvakala, vedle mě obrovský obrázek přeškrtnutého fotoaparátu.... A já vždycky nachytanou frázi, kdyby po mě někdo něco chtěl: "Sorry, I don´t understand " (ježíš, píše se to tak???) :-D Já se chci vdávat u Jakuba....to je tak nádherně prosvětlený kostel.... :-D No příště, no.
Odpovědět
a my na parník :-D ale jelikož mě bolí ten prst stím enhtem uf vypadá to tak škaredě jak sem to ostříhala,doufám jen,že mi nehet vyroste nový :-D jenže nám je šílený vedro dusno a zle s edejchá a betynka si dneska kouše furt tu nohu :-S i přes ten obvaz,takže ju furt hlídáme,jakmile někam zaleze, už víme,že někde kouše obvazy hihi No a tak jsem si dneska udělala na internetu na práci,že hledám práci a nabídky od firem , co se týká úklidu firem kanlů a domácností,neboť jdu od září,respektivně,jakmile s emi dostane do ruky nová OP ,jdu makat na živnos´ták a rozjíždím firmu maličkou právě na sprostředkování služeb. Tak jsem zvědavá,jeslti s emi něco ještě ktomu naskytne,protože mám asi 4 ženský,co by chtěli práci, tak uvidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky teda vy jste tajemný, co to jako je to IP? Pche!!!!!
Odpovědět
:-D :-D chárlí ty seš zvědaváá chicht to je ohledně moji práci víš něco ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zvědavka nejzvědavější, vííííííííííííš :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jak jsem už tady psala o tý mojí sousedce, že se taky vdává jako naša ivča (8.8.), tak když jsem dneska zalívala kytky, jsem si všimla, že mi háže sousedka do schránky obálku, no samože to bylo oznámení, no mě bylo trapně když jsem valila nenápadně do schránky :-D :-D :-D :-D :-D Manža si klepal na čelo, prý jestli jsem normální :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D vždyť je to pěkný chichichcihi Holky mě te´d manžel oznámil,že jde s chlapama v úterý na pivko ... co vy na to? oprášíš chárlí to dvd jak říkáš? a vemeš fotky? natrix budeš moct? a Pe´tulo co ty? určo po té 16-17 budete mít volno ne ,-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?