Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak nebude, tak už sem nikdy nepřijdu!!!!! :-D
Odpovědět
Chtěli sme dneska jít někam na koupák,ale betyna si tu nohu hryže a tak ju nemůžeme nechávat samotnou, což mě docela mrzí,neboť v pondělí už deme do práce uf. A mě zase trápí palec-jak sem měla na sobě pak balerínky-sem s epřezula na svatbě víš z podpatků do balerínek,tak s emi normálně poděbral na pravé noze palec-pod celým nehtem mám puchýř a furt mi zboku teče voda,ale už taková žlutá,jako by asi trochu hnisu a tak sem si vzala dneska kýbl s vodou,vymočila pořádně nohu a skoro celý s emi podařil ostříhat ,no půlka ,dál to nejd,eikdyž mi pod nehtem furt lítá bublinka vody chicht si připadám jak žaba nějaká echt. Tak sem jak dva šmatlavci s betynou chi se jen modlím,aby nepršelo,abych nemusela do tenisek ,bych si asi cvrkla bolestí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, zajdi si s tím k doktorovi, já jsem před pár rokama měla problémy takhle s oběma palcama (babička mi na ně položila peřináč :-D ) a musela jsem k doktorovi na chirdu.... :-| Chudáček Betynka! Pofoukej jí bebinko i za mě.... my znovu dáváme pejskovi ty prášky na uklidnění, jestli nebudou fungovat ani tentokrát, tak v pátek zboří barák!!!! :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
haha, to muselo být ivčo supr, když ti babička dělá takový hezký věci, sis užívala ten peřináč na prstíkách? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Škodolibko ošklivá!!!!! :-D :-D :-D Malovali jsme tehdy a stěhovali nábytek a babi to už neudržela, no... Ale odrůstaly mi ty nehty snad půl roku a bolelo to jako čert! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to se není co divit, to jsou hnusný nehody, tfuj teda když si to představím, blééé Brni - taky bych s tím nehtem radši někam šla, ať se ti tam neuhnízdí zánět nebo tak =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stačí tam troška hnisu a tlačí to jako čert! Nic příjemného.... Ale na chirdě mi to dali do pořádku, jen ty nehty no....
Odpovědět
Profilova fotka
asi bych změnila téma :-D :-D :-D do kdy dneska bušíš? To asi máš na dlouho ještě co? A zítra plánuješ něco?
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes zdrhám dřív (kolegové mě milují...), takže tak o půl 6, pokud to půjde.... Zítra jsem si plánovala odpočinek, ale přítel někde sehnal 2 bedny broskví, takže budu zavařovat... Asi abych se nenudila... Jsem 4. den v tahu v práci, zítra volno a pak holička, kosmetika, zkouška šatů atd. atd., takže si odpočnu až příští neděli v Maďarsku... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, loučím se s vámi jako slečna (doma pořád ještě net nemáme), za chvíli utíkám a přijdu až po 20.8.... Mějte se jak chcete a držte palečky, pa pa pa
Odpovědět
jéje to s eněkdo má,že dojde až 20.8 :-D tak tfuj tfuj tfuj ať vše dopadne co nejnej ;-)
Odpovědět
teda koukala sem s ena foto a krásný účes! jéje občas závidím vám,comáte dlouhé vlasy,-) máte to jednodušší.. ,-) to je hrozný na krku už srpen fíha já už začnu šetřit na vánoce :-D co na vánoce ,musím na leden , neboť v lednu má manžílek 30cátiny :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holčiny, než jsem dorazila svatební listy, tak vy jste zas popsaly stránku! Ale už je mám hotové, tak jsem ráda. Peťule, jedna věc na taková bebí pomáhá nebo aspoň abys to vydržela než půjdeš k doktorovi. Dej si na to jód nebo jodisol. To je jediná dezinfekce, která se dostane i skrz kůži. Hele, vy s tou tvou hafinou jste nějak přes ty nožky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivčo tak budu moc držet palečky, ať se všechno zadaří a už se šíleně těším na fotky ;-)
Odpovědět
:-D dej pokoj .. nic na to dávat nebudu :-D mě stačilo,když na mě chlap čuměl a říkal mi,co mu dělali,když mu strhávali nehet,tak sem ho seřvala,jestli je jako normální mi toto říkat a žemi může nějakej dokrot plíbit kapsu :-D děcka já se tak nudím!!! je nám hrozně velikánský horko
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, když ale jde z toho hnis, tak to není dobrý...abys tam nedostlala infekci a pak budeš lítat po doktorech jako blázen! Toto se nemá podceňovat. Jen si to tím natřeš a uvidíš, že to bude lepší. Jinak jsem si od Ozonů vybrala písničku na první tanec... 4 Non Blondes, ty já žrala, když mi bylo 15. Snad to přítel schválí. Já jsem na chalupě a tady teď sprchlo trošku a už není takový dusno, ale tady to není tak vyhřáté jako ve městě i když je to hoodně na jihu.
Odpovědět
Peti, kde máte chaloupku, jestli to není tajný? A brni, nemáš někde kousek nahrávky jak ten Ozon hraje? Spíš zpěv toho chlapa, abych si ho mohla poslechnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, pod Pálavou. ;-)
Odpovědět
natrix-uslyšíš je na dvd ;-) jak hrají a zpívají chicht ,teda pokud dojdeš.. máme nahrávku aji z hostny,teda kousíček,ale jsou tam taky ,-) a jinak můžete vidět,že jsou hodně společenský ,protože na fotce jak sem dneska dala-jak pouštíme ten lampion,ten vtěch riflách je ten pán Ševčík mám dojem- já sem zvyklá mu říkat ďábel-pod icq jeho přezdívka chicht takže opravdu jsou super.
Odpovědět
Peti, viděla jsem korunku, která by mohla být pro hafinku, ale byla teda na dětské oslavy, na růžovém plastovém hřebínku, taková ta kovová, ale 4 stály 33,90 Kč... vypadá to docela lacině, nevím, jestli bys to chtěla, ale mají to ve velkým Tescu, po pravé straně jsou balonky a takový blbosti a věci na oslavy, tak tam. Máme taky chaloupku na jižní Moravě, ale u Hustopečí a nemáme tam net, jedu zítra. :-) Brni: určitě přijdu, pokud to bude možné (tedy pokud to nebude 23.8., nebo 28. 8.,) ... ale snad to bude dřív... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si vypsala lidi, pro které potřebuju jmenovky ke stolu a problém!!! Já jich mám tak jednou tolik, co ženich. Tak teda nevím, jak je usadíme. Ještě jsem chtěla vyrobit menu, ale nějak nevím, jak by to mělo vypadat. Musím asi pohledat v albíčkách. Silvi, tak to máte docela kousek. My tady net máme, protože tady s taťkem občas potřebujeme (BOHUŽEL!) pracovat a to bez netu nejde. Takže teď toho můžu využít :-D Korunku už nesháním, objednala jsem výstavní mašli...už je hotová (ve smetanové se stříbrnou) a na cestě k nám.
Odpovědět
Peti, tak to máme úplně stejný problém, nastávající zve asi o polovinu míň lidí než já... Na menu koukni třeba k denissce Já na ni dneska narazila, tak abys byla informovaná, ale ta mašle bude stejně asi lepší, ta korunka fakt vypadala dost lacině... A my zítra budeme mít na návštěvě šeltičku co dělá s paničkou canisterapii :-) a je to příbuzná Bellušky, protože jsou ze stejné CHS :-) Tak se těším. :-)
Odpovědět
Peti, hele vykašli se na to,jako že usazuješ svoju rodinu po své straně a jeho po jeho straně.. my to měli jako rodiče, sourozenci a pak sme jeli rodina a kamarádi a hotovo žádný jako ten je od emě ten je od tebe..a kor,jeslti s eněkdo sněkým dobře zná,tak přece ho endáš na druhou stranu ,-)
Odpovědět
Petruš - já měla 9 příbuzných a 15 kamarádů, Martin 5 příbuzných a 6 kamarádů, prostě jsme dali rodinu k sobě a pak kamarády k sobě, prostě na jednu stranu "starouše" a na druhou "mlaďochy" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, když my kámoše na oběd nezveme...jen rodinu. A i tak to je cca 35 lidí a tak 2/3 moje. Poradíme se v té hospodě a uvidíme. Menu už mám, ale mám v noťasu asi blbý Word, takže nemůžu narazit na slušné a hezké písmo - psací, moderní, ale aby se to dalo i přečíst. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, u nás v Kuřimi má jedna paní 2 šeltie, ale potvory jsou dost hlučný. :-D
Odpovědět
Petruš, napiš mi do IP mail a já ti pošlu nějaké písmo, které si uložíš do Control Pnaelu a budeš to písmo mít ve Wordu, Excelu, PP,....prostě všude ;-) Teď mám asi 200 písem, a právě teď tu něco vybírám pro jednu hollu na oznámko.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeejda, to nevim jestli zvládnu, ale zkusit to můžu - MUSÍM!!! :-D
Odpovědět
Neboj, já tě kdyžtak nevedu kam přesně to uložit ;-)
Odpovědět
Petruš, máš to na emailu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?