Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Že jsi se ivčo nepochlubila? Brni byla v tomto teda poctivá ;-) Petru - vy se hádáte? Nemůžete se shodnout? To je blbý, tak to jediná šance bude kompromis, každý si prosadí a zařídí něco...? Lorenda - vítám tě mezi námi :-) Já měla obřad též v Líšni :-D
Odpovědět
Ahojte. Abych se uvedla jsem extra případ - i když máme od května bloklý termín, já ještě před měsícem chtěla měnit místo a datum na duben - totiž mám hroznou paniku, že v říjnu už bude škaredě a zima... Vždycky jsem se totiž chtěla vdávat v létě (mám ho nejradši). Ale nějak než jsme se rozkývali - zbyl na nás říjen.... Ale odkládat to ocelý rok to se mi taky nechtělo, už nejsem nejmladší....Tak jsem z toho furt v rozpacích..... ách jo.... Potřebuju slyšet že bude ještě hezky a že taky nějakou chválu o zámečku... :) Díky předem
Odpovědět
Profilova fotka
Nerozebírala jsem to tady??? Hmm, tak to se omlouvám.... Nakonec jel i přítel, který se opil a pak jsme ho hledali :-N Ale do té doby jsem si to užívala pořádně! Tancovala jsem celou noc, byla tam akorát pěnová párty, takže jsem byla jako prase, ale bylo to báječné... Ani opilá jsem nakonec nebyla, všechno jsem vytancovala.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lorenda, tam to ma z Brna kde kdo;-) Ivco, ja v to ani nedoufala, ale pritel ani neprotestoval. Taky ma mozna pocit, ze si od sebe potrebujeme odpocinout. charlie, jde o to, ze mi s nicim nepomaha a kdyz chci s necim poradit, tak je akorat otraveny a protivny. Posledni dobou mam pocit, ze to chystam sama a jen pro sebe. A ja mam nekdy dost narocnou praci psychicky, takze pak jsem ze vseho fakt na kleknuti.
Odpovědět
Já myslím, že to tak je asi všude - myslím s těma chlapama a jejich angažovaností do těchto aktivit. Můj by nejradši abych mu vybrala i boty:) Ale pochlapil se - sehnal šikovnýho zlatníka v Tišnově, tento týden jsme byli domouvat prstýnky:) Taky koukám že je nás víc kdo má v lásce tchýni:) Já radši ani nemluvit jak do všeho kafrala - zkrátka všechno co jsme zařídili špatně.... Ted už je vcelku klid. ivana.mati - jestli jsi slavila v Hradčanech na Prasečáku, možná ti naléval můj nastávající. Dělá tam za barem:)javascript:addEmoticon(':-D','vBody')
Odpovědět
ten konec tam nepatří - zmatek
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ta nase nehne ani prstem a uz ted ma kecy, jak to bude asi stat za nic.
Odpovědět
čtu si kousek diskuze,co sme zameškala dnešek a musím se strašně nahlas smát..mě to přiš :-D :-D lo šíleně vtipný :-D jak tady píše lorenda -20:22 o těch botách ..já nevím proč ,ale mě tečou slzy od smíchu,protože ten mj zase sedí v přáničkách od lidí a je ztoho blaženej,že zas eusneme v náruči a sex nebude :-D :-D :-D :-D :-D :-D Pe´tko,bys nevěřila,jak my se hádali,ale ne kvůli přípravám,ale kvůli jeho rodině... a když kvůli přípravám,tak kvůli tomu,že já chtěla aby sme šly sami ze svědkama a on zase velikánskou svatbu že. No holky chárlí,ty vemeš dvd taky, já dneska se seznámila se super slečnou! ona semka teda nechodí,ale kupiovala ode mě nějaký věci ze svatby a je stejně vyřechtaná jak já,tak se sní těším na kafčo ,-) Hele tak co takto,že bych jeden den domluvila,aby šel chlap s chlapama na pivko a sešly se u nás na promítání dvd ze svateb chárlí,natrix,Pe´tka ,a kdo bude chtít se přidat ,-) dáme vínko a chipsy,a´t hřešíme-tedy ti,co mají před svatbou :-D :-D
Odpovědět
ale né že to bude tak,jak sme s eměli sejít už jednou jo.. na to vám prdím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ja urco prijdu! Jen to potrebuju vedet vice dopredu. Hele a hraje ta kapela treba U2? Tak ten muj chlap me tak porad s***, ale par hodin je pryc a nejak je mi snad smutno nebo co.
Odpovědět
Peti, já taky určitě přijdu :-) Aspoň se seznámím i s druhou Peťou. :-) A kdo ví, s kým ještě. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lori: JJ, přesně tam, znám tam majitele, takže naléval on, ale kdybych to věděla tak se pořádně podívám... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No to je ale slovo chlapa brni, tak já jdu oprášit to divko :-D A taky bych ten termínek potřebovala vědět víc dopředu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Loren - náhodou váš termín může být taky supr, mí drazí rodičové mají toto datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brni: to máte tak velký byt???? :-D Na DVD bych byla taky zvědavá,a le ještě víc na toho vašeho pejsáčka.... Teda vlastně spíš už paní v letech....
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D to abych koupila sud vína co :-D :-D tak já se domluvím doma ,řeknu manželovi,aby šel dobrovolně na pivo :-D a dám vám vědět jo :-D jakdlouho to potřebujete vědět do předu? :-D s emusím smát jak chárlí že prej vopráší dvd ,jak dělá jako by byla deset let vdaná že :-D natrix no jasan ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem se tomu smála! 3 měsíce po svatbě už ho oprašuje... :-D Já víno nepiju, donesla bych něco jiného.... Já to potřebuju vědět aspoň 14 dní dopředu,a bych si to zařídila v práci.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, s občerstvením všeho druhu si nedělej starosti...určo každá z nás by něco donesla. Taky jsem zvědavá na Betynku...chudák, měla teď bebíčko. Jdu tvořit svatební listy a když výjde čas, tak i jmenovky a menu, chjo. Se mi nic nechce, sedím venku a je děsný dusno. Tenessy už vypila snad 2 misky vody za chvíli. Jeee a došel mi email, že mi slečna pro hafinku posílá ty mašličky...snad budou pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
Dej si nožky do lavóru se studenou vodou... Třeba to bude lepší...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem holky tušila, že vás pobavím, no jo, jsem už vdaná tak dlouho :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Mě to stačí tak ten týden dopředu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
charlie: ty jsi takové sluníčko věčně se smějící, viď? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak a teď jsi mě odhalila :-D :-D Co děláš? Jsi v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně nezapomeň zářit teď v pátek!!! jak bude ošklivo je ajsný kdo za to může!!!! :-D JJ, jinak jsem v práci... ]-( Mám volno až zítra... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jasan, budu nejzářivější nad brnem, jo? moje sousedka se taky v pátek vdává, tak budu mít co dělat, svítit na dvě svatby, no uvidíme, jak mi to půjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nad brnem nee, nad Ostrovačicema! Dozáříš až tak daleko, nebo si tě mám vzít s sebou??? :-D Ty máš volno, viď? To se někdo má.... :-(
Odpovědět
Ivi, ale zase budeš bohatá nevěsta... tolik peněz budeš mít vydělaných... ;-) :-D Třeba jeden Aleškův kolega prohlašuje, že se dobře oženil, že ještě nestihl utratit všechny peníze, který jeho žena před svatbou našetřila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby nám aspoň přesčasy platili... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ivi, já budu teda zářit mezi brnem a ostrovačicema, aby to bylo spravedlivý :-D jojo, mám volno ;-) přesčasy mi taky nikdo neplatí :-| nat - vtipnej kolega :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nad Ostrovačicema trošku víc, ju??? :-D Nám přesčasy platí,a le až od určitého procenta a abych se na to dostala, tak bych tu musela i spát... :-S
Odpovědět
Ivi: určitě bude krásně :-) I charlie na to bude dohlížet... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?