Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Teď přibylo album Petra, tak se letím podívat, ale ještě nee...
Odpovědět
Pořád nic???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nic, já už jdu domů, tak snad zítra...
Odpovědět
asi si to pořádně užívá ;-)
Odpovědět
:-D :-D :-D jsem si četla vaše psaní a musím se smát!!!!! :-D :-D takže já vás zdravíma hnedka písánkuju..od začátku ,-) Celý rok to tady plánujeme a ono pak k nasrání to tak uteklo,že sme tančili ještě ve 4hodiny ráno za barákem,když jsme venčili betynku :-D Ale.. vpátek pohoda.. udělala sem si nehty večer,teda kamarádka udělala ,-) , hodila poslední solárko,na solárku nezapla podrpdu,protože na nehty nejsem zvyklá že :-D takže domů jsem dojela s podprdou v kabelce chichihi Šly sme spát asi vo půlnoci,prootže doma ještě dodělávali poslední věcičky... no ráno sem byla už v sedm, měla sem na půl osmou budíka,ale tak sem šla dříve s betkou,napsala smsky mamině a kamošce Magdě a ta mi hnedka volala kamoška,že je už vzhůru a že lítá po baráku a zpívá si a prožívá to za mě a jodlovala mi do telefonu,že sem se musela smát :-D :-D hodila tričko,které mohal vyslíknout přes zadek dolů a došla ke kadeřnici s chlebíčkama v ruce , s 10 růžema,které mi měla dávat do hlavy ,trávou takovou tou co jsou v kvítkách a šly sme na to.Kadeřnice super- dala mi dvě růže do účesu a já říkám aji tu trávu nějak a ona s ektomu furt neměla a hups.. pak ju to začalo bavit a udělala mi na hlavě takový tóčo,že jsem plakala ,jak to bylo nádherný a ojedinělý!!! Foto účesu vám mohu ukázat,ale bohužel já nemám ani jednu fotečku!!! nemám prostě ani jednu fotku nás dva nebo mě v šatech!Ale dneska mi v 17h. už volal pan fotograf,že má foto hotové a zítra dopoledne doveze,takže jsem zvědavá-mimochodem holky fotograf úžasnej! já myslela,že fotíme erotický fotky a ne svatební :-D jaký u toho měl kecy :-D a je levnej -udělal filmeček a fotky na cd,ktomu foto dvoje pro rodiče 10x15velikostně a pro nás A5 že udělá. Ale úchvatný fotky budou já se na to tak těším,ale abych nepředbíhala.. Musela sem volat přítelovi,aby si pro mě dojel,ikdyž to je tady o dva bloky,ale strašně foukalo..pochopíte podle fotek ,-) no a on dojel a děcka,on nedokázal ani zaparkovat auto,když mě viděl vtom okně u té kadeřnice :-D :-D no,ale dovezl mě teda semka lidi na mě koukali, že co to mám na hlavě že chichi .Doma sem rychle se začala malovat,jenomže právě ta kamarádka jodlovací chichi už byli v brně-jsou mimoBrněňští - a my sme museli dávat na dveře dole cedulky aby nechali oboje dveře otevřené,kvůli svatebčanům a že to pak zavřeme jak půjdeme. Dostali sme mnoho krásných přánček a jen 2 byli stejné ;-) ,taky sme vybrali penízky, za ně děkujeme ,-) No a takže kamoška si hrála s výzdobou,druhá dostala za úkol dát lidem vývazky a já se malovala 2hodiny,protože furt vyzváněli mobily, Víťa si ho totiž sebou nevzal že! takže sem už byla nervózní,protože jsem neměla čas na sebe a hrozně,ale hrozně jsem byla nevrlá,jak bylo moc lidí v bytě-ani nevím proč!ale neměla sem klid ani vtý koupelně. Ale nakonec jsem to zvládla a hrozitánsky jsem na sebe byla hrdá,protože ten mejkap a ty stíny úúáá sem nevěřila,že to sem já hihi vážně pak vám ukážu ještě jednu tu fotku ze zkoušky a pak foto jak sem byla namalovaná stím účesem ,-) úplně někdo jinej sem byla. No ve finále sem čekala na svědkyni,která měla spoždění a musela sem se oblíkat sama,což sem byla ztoho namrtvici,protože sem těma nehtama nedala na sebe ani silonky,ale pak se tady objevila, a poprvé vživotě mi někdo oblíkal silonky teda samodržky :-D :-D musela sem se tomu aji smát hi pak sme blbci aby sme nešli přes hlavu ,tak vše oblíkali opačně -napřed šaty pak spodnici spodem ,ne přes hlavu a ve finále sem si zapoměla dát ten korzet že ,takže opatrně mi to dávala svědkyně přes vlásky a zvládla to ,-) No, zvládli sme to!!! a já se styděla vylíst...to už byli všici dole a v bytě zůstali jen rodiče a svědci a Víťa ,neboť jsme si připíjeli ledovým vínem z roku 2000! ,sice jen v panákovým vydání,protože jsme měli jen třetinku,ale i tak každýmu moc chutnalo!!! No a pak sme šly ven .. hihi tam bylo davu okolo vchodu :-D :-D já byla mrtvá-už čekali na mě,že výjdu a dojel výtah a vylezl někdo z baráku taková holčina se psem a uvědomila si,že se asi čeká na mě,až vlezla kameře do záběru a čučela na ten dav před těma schodama,že sem se musella smát :-D Ale vyšli jsme.trošku foukalo,ale to vůbec nevadilo. Do auta jsem vlezla docea fajn, z našeho baráku kókalo tolik lidí!! aji děti mi mávali hihi mě s ezase chtělo plakat! :-D stáhla sem vokýnko a jak nějaká filmová hvězda sem mávala aji mamka moja,ta si to užívala chichichi Dojela sem poslední,tak jak to mělo bejt a kupodivu sem koukala,že tam je fotograf-na doporučení paní matrikářky! co tady v dubnu fotil vedle v baráku jednu "cikánskou" svatbu a měl úžasný totiž auto velký :-D proto sme si ho pamatovali chichihi Ale dobrý.. šlo do tuhýho že.... Robča nesl prstýnky-to sme si domluvyli s matrikářkou na místě,že to odnese chlapeček,za ním půjde holčička-neteřinka Natálka,která měla rozhazovat lístečky,ale ouha.. natalinka byla chuděrka tak nervózní ztoho davu :-D že prošla uličkou až k oltáři s kočíkem v ruce a ruku v košíku a nevyhodila ani jeden lísteček :-D :-D :-D až sem došla k oltáři já,tak sem jí pošeptala,že to nevadí,a´t rozháže aspoň tady před náma,tak to tam poházela trošičku,že sme se nasmáli ,aji ona se smála,což bylo dobře :-D No měli sme tam 3 kamery :-D to bylo docela šílený!mladý místostarosta mluvil jak knížka,krásně,že nevím ani o čem mluvil,že echt a když se optal "přítele" zda-li si mě bere atd atd atd..měli sme mluvení podbarvené písničkou a já měla hrozně slzy v očích a jelikož jsem měla korzet velký,tak sem mezi "prsama" měla schovaný kapesník chichi a vždy sem ho vytáhla tak nenápadně-ale před 3 kameramama to asi sem neschovala ten pohyb rukou do korzetu utřít slzy a zase do korzetu šup stím že.. přítel věděl,neboť se otom bavil se svědkem ,že je nějaký rekord světový,kdy ženich vydržel 2min. neříct ano,to sem mu zakázala,že bych odešla a on mlčel.. mlčel.. mlčel a já už šeptala.. řekni to řekni to!a on to řekl.. sme se smáli ,že.. jenže vtu chvíli mě problesklo hlavou ..počkej ti to oplatím a jakmile sem to měla říct já,nikdo nepočítal stím,že bych mohla vydržet dýl,než přítel a já mlčela a mlčela a mlčela(Víťa mlčel 7vteřin,ale bylo to jak věčnost) a jakmile řekl pavel 9 vteřin já řekla ano :-D :-D a všici výbuch smíchu a já vyhrála sem vyhrála :-D no jenže pan oddávající najedno ztichnul,zaheděl se do knihy, podíval se na nás a řekl... tímto prohlašuji váš sňatek ..a mlčel a mlčel a mlčel začal se smát,my všici pochopili o co de,že a mlčel a mlčel a mlčel podíval se do knihy,podíval se mi do očí a já už vybuchla smíchy :-D on ukázal zuby skoro zakřičel asi po 15 vteřinách ne-li více," za uzavřený" no to už lidi nevydrželi a smích byl všude :-D dali sme si prstýnky,vtu chvíli slzy byli ode všech pryč ,my se smáli celou dobu ,pusinka krásná,podpisy jsme zvládli, a když nám přál mladý místostarosta, já mu potřásala rukou a řekla mu, že nás teda stěma vteřinama přečůral :-D :-D a jelikož si máme ve středu jít pro oddací list, vezmeme mu plácačku režné,protože si ji zaslouží :-D :-D nevzali sme ju ,zapoměli ju doma v ledničce. když sem odcházeli,udělali sme to,že natálka šla před náma a vyházela skoro celý košíček okolo sebe,ne před sebe,ale pak to zvládla :-D určitě byla nervóznější než my :-D ale mocinky jí to slušelo!!!! Byla jak princezna :-) Jo a ještě jak sem šla okolo svědka manžela,on strouhal mrkvičku -jako prstama,tak sem ho kopla :-D sem zvedla šaty a kopla ho do holeně :-D protože manžel byl od něho dál že chichichi No,ale jak by to bylo aby vše proběhlo dobře že.. rafly s enám tam dva kameramani,takže po focení bylo repete ,museli se všici vrátit,my museli znova si dát pusu ,udělat jako že podepisujeme se a odchod.. pak se fotilo a fotilo a fotilo a jelo na papušku! měli sme plechovky a troubilo se ,každej čuměl na plechovky jak to za náma řinčelo :-D Dojeli sme k hospůdce,kde na nás čekali... já vybrala si vodu,protože mi to slečna nenápadně ukázala-já řekla nahlas,že chci vodu a jako se tak nahla a začala čuchat :-D že si toho všici všimli že :-D tak ona to zamíchala ,ale dobrý voda byla osvěžující ,ale bylo jí málo :-D Pak sem musela ukrojit tupím nožem chleba,taky sem to zvládla,co krajíc,já to lapla, rozpůlila na půlku a on si kousnul hihi pak donesli talířek, na něm vínový ubrousek, byli tam 50-tníky a oni,že tady máte do začátku života a jak sme to chtěli vzít já říkám-jé to skoro už neplatí :-D a ona buch stím na zem :-D až se lidi lekly chichihi já si hnedka sedla jak slípka nad ty střepy ,zakryla je šatama,aby to nido nerozkopal a koukala se na manžela,jak lítá od jednoho k druhýmu a chytá střep,který si mezi sebou lidi kopali :-D :-D až s enám to podařilo dát i na tu lopatku,slečna roztáhla pytel,já to tam jako že hrdě vysypala a buch- von byl děravej!!! měli sme to zase všechno na zemi :-D :-D Tak se lidi smály a vše sem honem rychle zametla, servírce řekla,že jí to oplatím :-D a nedala jí to do ruk,ale začala sem očima hledat venku kýbl :-D tak se smáli lidi znova :-D Papuška dobrá,polívečka výborná všici měli hlad a žízeň my teda šílenej taky! Dvěma slečnám,co obsluhovali jsme dali každé 500kč ,aby vše lidem dali, když nebudou mít atd.. takže to bylo bez žádného mínusu,ale na jedničku s hvězdičkou. No a první tanec? :-D sme ještě pilovali a záchodě :-D a ono se to jakš takš povedlo hihihi do korzetu sem si dala cigárko :-D a šly sme na ploužáček :-D "manžel kývnul " po 10vteřinách ,přestali krásným hlasem zpívat krásný ploužáček a lidi jako co je :-D a hups manžel už sundával frak na písničku z pomády :-D http://www.youtube.com/watch?v=JZ_FIa... začátek přesně vypadal tak,jak tady :-D jen stím,že sem do něho nekopla,ale jemně ruku dala pod bradu a přitáhla si ho k sobě :-D No samo,že něco spletl manžel, něco já,ale inprovizovali sme tak,že znás teklo a mě málem vypadli prsa,protože mě točil okolo sebe jak střevo a já už ani nevěděla ,kde sem :-D tak sem ruku na prsa a druhou hore držela :-D no a pak kývnul a skončilo to dřív za ohromného potlesku a pískání od lidiček,co snáma tam byli :-D pak dali opět znova ten pívaný ploužáček-já ani nevím,jaký byl co to bylo za písničku nic :-D a my šli rovnou pro rodiče a mého bráchu s přítelkyní .. Jenže znáte to.. vždycky všude je někdo,kdo Vám vše pokazí! a mě od začátku švagrová. Když přišli,já tady lítala v bytě z koupelny jen s účesem hotovým , přítel tady nebyl,svědkyně která s eměla o všechny postarat taky nebyla, betka byla úplně v řiti ztěch lidí a já taky! všimla sem si jen neteřinky,řekla jí,že jí to moc sluší a ani nevím,kdy dojeli mojí rodiče! ani nevím,kdy dojela tchýně,ta si ze mě dělala jen legraci,že bylo za 5min.12 hodina já lítala tady ještě v riflách .. to si jen pamatuju.. neřeka sem jinak ani jim,ani mojí mamce,ani bráchovi,já ani nevím,co měla jeho přítelkyně normálně oblečenýho na sobě,jak jim to všem sluší! já si to prostě nepamatuju... vzpomínám si na malýho synovce,měl krásnoučervenou košilu a motýlka.Já byla ráda,že jsem vždycky řekla ahoj někomu. za to s eomlouvám,ale měla sem jiné starosti,ale všem to mocinky moc slušelo! No jenže opět sem udělala já něco a bylo mi řečeno to,že když sme dojeli k radnici,já se neustále držela "skoro otce" a že prej sem se kdesi kní otočila zády ,že se chtěla fotit -vo čem vůbec nemám ani ponětí! Před radnicí došla za mnou aji jedna paní ode mě z práce,tak mi udělala moc velkou radost,jinak se na mě všichni vyflákli a i jedna kolegyně,která mi měla odvést a slibovala mi to 3 lidi,měla jít i na celou svatbu aji s manželem, den před svatbou to vodřekla a pak večer mama mi četla smsku,kterou ona jí poslala,že nedojde a ani nemohla zvednout telefon a říct nedojdu,abych měla vklidu čas si to zaříidt že. No a od té chvíle se ke mě chovala opět jak k debilovi,myslím jako švagrovou. Když nám lidi gratulovali, podala ruku jako aby se mě nedotkla,asi sem byla špinavá,a vtu chvíli sem si uvědomila,že se něco opět děje ,že. Natálka se snáma fotila na každé fotečce a vzali sme si aji Robču -toho co nesl ty prstýnky aji na další soukromé fotky ze svědkama atd.. V restauraci sem tančila pořád jen s dětima :-D a to nám hudba přála aspoň dvě děti a po tom výkonu za večer sem řekla,že nechci ani jedno :-D ze mě lilo jak něco,ale stěma dětima sem řádila,oni se mnou furt tančili ,když ne ,tak čekali až budu volná-2 holky a Robča a já sme byli na parketě pořád :-D Z Natálkou sme pořád roztancovávali sukně a oan se tak krásně u toho vždycky smála :-D Bohužel se švagrová ničeho nezůčastňovala,takže ani netančila jako by na první tanec,ani její manžel,ani nešel s nevěstou,když sem si pro něho přišla,protože mi Natálka říkala xkrát,abych taťku vyzvala taky k tanci,což s emi nepovedlo a ve finále mě prosila,aby tam mohla zůstat ,nacož švagrová naštvaná jak dělo křičela na malou,aby zalezla do auta,protože plakala aji babičce v náruči, že by mohla spát u nich bez problémů, bohužel zase to odnesla malá a rodina,což je nejsmutnější. No a aby toho nebylo málo,tak moje maminka téže udělala krásné tóčo ve finále, že se semnou nebaví,teda spíše scelým světem,rozhádala tam dva lidi ještě ktomu, další kamoška s emi ztoho sesypala nervově atd atd atd... Ale i tak řekl manžel svojí mamince, že nás nic nerozdělí a že tot je náš den,což sem obrečela jako blázen,protože jsem to od něho slyšela poprvé vživotě a moc mu za tu větu děkuju!!! Děkuju manželovi za ten krásný den,který tak hrozně rychle uběhl a snad už zapoměl na ty maličké dohady a nervy,co byli před svatbou,když se peko cukroví a dorty a byli sme nervózní oba dva jak něco! :-) I přesto všechno máme krásné vzpomínky, a největší,že tyto šaty -oblečení manžela ve fraku ,který mu nezkutečně slušel!!!ta smetanová košile a vínová šerpa ;-) fíhá ,docela sem si předatvovala noc,jako že dojde jen vtý šerpě s motýlkem na krku že :-D a ty šaty na mě áách ,sice sem to furt tahalanahoru,protože na to nebyla sem zvyklá na korzet a ještě bejt bez nahoře že :-D i tak sme si to krásně užili a nikdy na to nezapomeneme. a jaká že byla noc?..... :-D manžel mi stříhal ty krásné nehty v půl paté v postýlce,protože mě šíleně boleli moje nehty a já to prostě nesnesla na prstách :-D pak sme padli a sny o motýlku,nebo šerpě na manželovi byli ty tam :-D ráno totiž dojela teta z kostelce :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jo a promiňte,že to píšu až te´d,ale my sme v půl12 jeli zpět do hospody,protože tam spala Magda s rodinou a s Robčou a do tří sme byli tam, měli tam jídlo,apk balili věci, odvezly dortu a kyti tchýni,protože ju tam zapoměli ,-) v pět dojeli domů,než všecho vybalili,šly dát ještě chlebíčky a sladký tady sousedům,nebo´t nám chodili dávat betynku vyčůrat no a te´d sem to hodinu tady smolila ,-)
Odpovědět
brnanda hurá :-D . obrovská gratulace, už se moooooc těším na fotečky :-) . a strašně ti závidím, že už to máš za sebou
Odpovědět
jo a šílenej úspěch měl lampión!!!!!vážně na to koukali všichni a jak říkal ten chlapík,co jim hospoda patří ,že toto za 18let,co mají hospodu ještě neviděl a že je to úžasný spestření :-D
Odpovědět
Peťo - gratuluji. úžasný popiss - musela jsem tu pasáž, jak jste mlčeli prři Ano přečíst Marťovi, tak jsem se tu nasmáli :-D Fakt to muselo výt super :-D
Odpovědět
:-D no jo manžílek ani svědek si neuvědomily,že jako bych mohlamlčet já že a natož aby mlčel oddávající :-D no já byla mrtvá vážně hotovo... dostane za to flašku :-D
Odpovědět
Peti, tak Ti gratuluju jako čerstvé novomanželce! (Taky jsem některé pasáže četla Aleškovi, aby se taky zasmál ;-) :-D ) Těším es nafotky, jsem moc zvědavá, jak Ti to slušelo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brni - supr, že jsi tu, přečtu si to všechno až bude víc volno, teď jsem přišla z oslavy a jdu spát, jen jsem nakoukla :-D Moc moc gratuluji a jsem ráda, žes nás přišla pozdravit a popovídat dojmy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Peťulko, moc gratulujiii!!! Jsem úplně dojatá. Už se těším na fotečky. Všem jsem pořád vykládala, že máš svatbu a že to musí klapnout a nakonec super. Jinak všem novomanželkám, manželkám i budoucím nevěstám přeji pěkné pondělí. Blani, kde jsi kupovala tu svatební knihu hostů, prosím? V kterém Tescu? Budu ti moc vděčná za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: úžasný a vyčerpávájící popis!!! Teď se na ty fotky těším ještě víc!!! Moc veliká gratulace!!!!!!! Nakonec ti téměř vše vyšlo!!!! Kéž by to tak vyšlo i nám...
Odpovědět
Fotky máme akorát před sebou,no a filmeček co udělali sem prořvala od začátku do konce :-D jak budu moct hodím pár foteček všem moc děkujeme!!
Odpovědět
Profilova fotka
Už teď se těšíme!!!!!
Odpovědět
aspoň nějaké foto tam už máte ,-) další musím zmenšit
Odpovědět
Profilova fotka
...no Peti! Bombaaa! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiši! letím se podívat!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: Jedním slovem - Ú*Ž*A*S*N*É!!!!!!!!!!
Odpovědět
tak a jedeme vrátit oblečení :-(
Odpovědět
Brnanda paráda, doufám, že budu taky takhle vysmátá, až si budeme dávat prstýnky. víš, co by mě zajímalo....stojí za všechny ty nervy a zařizování :-) ?
Odpovědět
Peti, pááááááááááááni já koukám! Byla jsi nádherná a šaty Ti moc a moc slušely! (Nemusíš litovat, žes neměla tříčtvtáky a žabky ;-) :-D ) Krásný pár, ale hlavně Ty jsi byla fakt kočka.Nevím, z čeho jsi měla strach... :-)
Odpovědět
ještě bych chtěla vidět to video, jak z korzetu bereš kapesník, a zase ho tam použitý vracíš... ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
sedíme tu oba dva a zkoumáme gratulace am usíme s esmát,jak natrix napsala,že by chtěla vidět to video stím kapesníkem chichi on to vystříhal,říkal,že to tam nemělo přece bejt že :-D děcka,jako toho fotografa vám mohu doporučit,aníž by ste chtěli :-D vážně na jedničku! a doveze vám to domů,snáma to skouknul a vzal si za 5dvd,cd a dvě sady prorodiče a jednu pro nás- pro nás větší arch jen 3tis. ách krásné gratulace ,vářžně moc děkuji... diggi... stálo,ale asi bych už doma sladký a dorty nedělalal :-D :-D :-D
Odpovědět
a natrix co video s kapesníkem,ale kdybys viděla to video stím tancem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, krásný den. Tak už mám kolo (byl to předčasný svatební dar od našich), ale fakt na něm neumím jezdit a hned nemůžu. Ach jo, já jsem fakt sportovní antitalent. Jinak jsme včera u Batě koupili krásné botky pro ženicha. Vypadají fakt bomba k obleku - mám je v albíčku. Brni, tak jak je jako novomanželce?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem v procesu, tak vás zdravím. Včera jsem byla na popůlnoční šaty. Vyzkoušela jsem si asi celý Peek and Clopenburg a ve všem jsem vypadala jako idiot. Jediné šaty, co mi jakžtakž byly mi od pátku vyprodali v mé velikosti. Tak nakonec mám jiné, které nevypadají tak dobře a jsou černé se smetanovou stužkou, takže budu jak na pohřeb. Ale aspoň v nich nevypadám jako total magor (snad je dnes přidám do albíčka). Měla bych pořešit i bižu, ale nějak si nemůžu vybrat. Jeejda a ty prstýnky mi furt chybí. Holky, kupovali jste některá vývazky? Pokud ano a jsou vydařené a za dobrou cenu, tak prosím kontakt do IP, děkuji. Co se nám ta Peťula vdala, tak to tady total umřelo, ach jo...kdo mi tady bude radit se svatbou??? :-(
Odpovědět
ahoj holky, asi spíš jen ahoj Peti :-) já jsem tady pořád :-) Ty sis koupila kolo a neumíš na něm jezdit? =-) A jaké kolo teda nakonec vyhrálo? Jdus e kouknout na botky. Já si koupila předevčírem šaty, co možná použiju jako popůlnočky, jsou bílé s velkými květy, takové letní, ale nechci si na to kupovat speciální šaty, jen chci mít něco v záloze, kdybych se musel převlíct... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no aspoň někdo tady je ;-) už jsem myslela, že si tu píšu sama. :-D Jako trochu umím jezdit, ale jezdila jsem jako děcko a pak dlouho ne a moje kondička se taky zhoršila tím, že chodím jen do práce. Musím trénovat. Koupila jsem si Apache Tanka Tate lady. Vypadá dobře a má solidní výbavu, tak mi vydrží určitě až do důchodu. Já doufám, že ty popůlnočky ani nepoužiju, ale do zálohy. Jen fakt nevím s tou černou... Měli krásné smetanové, ale byly mi velké (dokonce i vel. 38 - asi blbý číslování) a za 4 litry to pak přece nebudu přešívat. Tyto kdyžtak použiju na plesy apod.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?