Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, elie je nohatá a legrační, ale hlavně strašně zvědavá a to jsem je viděla asi cca. 8 minut na parkovišti... :-D To ten náš je 3 - letý a mazlí se pořád. Když jdu na záchod jde se mnou a kolikrát mi dokonce sedí na klíně... :-D :-D :-D Zkrátka nemám chvilku klidu... :-D Ale je to zlatíčko...
Odpovědět
jéje co bych za to dala abych neměla chviličku klidu..vzpomínám si jak sem na betynku křičela,aby mi dala chvíli kldi.. ráno si spaal na zádech a ona stála u mě a čuměla mi přímo do obličeje a čekala až ty se pohneš,nedej bože jak ses pohla ,hupsla ti na břicho s činkou v puse a olízala ti kolikrát tak hubajznu celičkou a čím víc sem řvala,tím to bylo horší chichi ..no jo pěkné to byli časy, co bych za ně dneska dala abych pravdu řekla ,-) a elie ta mi leze aji do tašky, ta věděla,že tam je vypadený pyškot,tak si pro něho prostě šla sama :-D :-D :-D
Odpovědět
Brni - hlavu vzhůru, budeš nádherná nevěsta!!! Nepropadej depresi! Petruska - na kola bych doporučila prodejnu Šírer na Vídeňské, já mám odtam už druhé. Hlavně ne nějaký Globus či Mountfield s jejich Olpranama a pod :-N POkud to toho nechceš dávat moc, tak Author nebo Pells, nad 15.000 už bych začala uvažovat třeba o Meridě. A chceš vyloženě horáka na hrubší cesty, do lesa atd? U Šírera je to na 2 patra, mají i dráhu, kde to jde vykoušet, plno doplňků, my jsme tam kupovali před 2 lety 2 kola a před měsícem další (jen co jsme si ty první koupili, tak nás vykradli :-N )
Odpovědět
Peťko taky kola sou dobrý na rohu štefandy na proti flédě- od nich sem kolo měla tehdá aji já , už nemám protože nejezdím .. ale oni mají i týmy,se kterými jezdí po zemi atd a vyhrávají závody aji majitelé se zúčastňují. Mají aji za výlohou popř. vevnnitř poháry ,-) dělají toto snad už 20let,co si pamatuju sou tam odjakživa ;-) hlavně tomu na 100% rozuměj.když sem brala kolo,tak mi i dokonce zadarmo vyměnili rávky,právě že mi dali ty užší gumy aj,byli lehčí a lepšejc s e na nich jezdilo ;-)
Odpovědět
brni: ta malá nohatice už má 8,2 kg! (její matka měla po porodu 6 kg) :-N :-D :-D :-D A za měsíc jedeme na výstavu, tak doufám, že nám celé Brno bude držet palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych určitě šla do crossového... Důležité sou i převody a ty sou lepší taky na crossovém (jsou rychlejší). Dobré je taky nějaké odlehčené. A taky je fajn nějaké uzpůsobené pro ženské, má kračí štanglu, takže nemusíš být tolik předkloněná. A hlavně! Vypolstrované měkké sedlo x-) To je nejdůležitější :-)
Odpovědět
Prcek - souhlas, taky mám opět krosové a je to ideální řešení. V 11 jsem dostala od našich na jejich platy super drahé kolo , mělo rám jako horák, ale "galuskový" pneu bez vzorku. Na rovnu silnici super, ale běda, jak zapršelo nebo se objevil kamínek :-D A s tím sedlem, my hne napoprvé po 2 letech si udělali výlet 30 km (což jsem jela naposledy před cca 10 lety), nohy v pohodě (jsem se fakt divila), ale ta prd...el...aaaaaaaaa, já šla do práce jak pokakaná, takový ten kovbojský postoj, př sedání na křeslo v práci jsem vždycky trpěla, ... prý po cca 1000 ujetých kilometrech to přejde :-D :-D :-D
Odpovědět
kamarádka mě chtěla potěšit aposlala mi nádhernou písničku děcka já tady sedím a řvu jak hňup. Přitom přítel dělá jídlo a já ještě si dělám marcipánové lístečky a te´d tu sedím a ... poslechněte si s emnou ... http://www.youtube.com/watch?v=Yekz__...
Odpovědět
Profilova fotka
brni a dost té depresivní a plačtivé náladě, chárlí je tu :-D :-D :-D
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=bsOdJn... áách jo jdu dělat ty lístečky nebo mě ztoho mrdn* :-D zítra hodím fotečky dortů ,-) Natrix.. zítra je už čtvrtek a já koza zapoměla,že musíme do krumvířa pro víno,odvést ho do modřic,pak vyzvednout šaty a Ví´tovi voblek, a jeidně pak dojedu ještě uvidím.. a pak vnoci budu dělat dorty ,-) musím za váma,hrozně se těšínkuju na prdelky ,-) te´d sme šly ven s betynkou a do baráku nesly štěňátko takovýho toho chlupatýho vlčáka x-) byl slaďounkej ...ách jo božínku ... echt ,panáka vodky dám a jdu dělat dál :-D ;-)
Odpovědět
My máme sestříhaný videoklip z obařdu od našeho kameramana a je to podbarvené tímto.... http://youtube.com/watch?v=U8PC5-JtxVE ;-( ;-(
Odpovědět
No vidíš z Krumvíře do Modřic jsme po cestě... :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brni teda máš mou poklonu, jsi dobrá, jak všechno připravuješ, držím palečky, zmákneš to
Odpovědět
Ahojky, konečně jsem se sem zase dostala - naši jsou v Chorvatsku, tak chodím zalívat mámin prales a ráno a večer se věnovat jejímu králíčkovi. Nevím co dřív. Každopádně tip pro ty co neberou HA, ale potřebovaly by návštěvu červeného vláčku posunout - u gynekoložky se dají za celkem slušný peníz koupit jakési nárazové pilulky - vím to, protože si je už 2x kupovaly sestry když chtěly mít klid na dovolené. Berou se jen pár dní před a během inkriminované doby, jakmile už je nepotřebuješ - přestaneš a vše se vrátí do normálu. U nás se zase pro změnu začala řešit hypotéka - už nás nebaví cpát tolik peněz do podnájmu.
Odpovědět
zuhur ahojky.. problém je ten,že nemsím, žádné hormony, v ádné podobě.. takže mi nic jiného nezbyde,-) a hypotéku doporučuji,ikdyž už dneska je pozdě ,-) a než cpát takové prachy do podnájmu,lepší je to do svého ty stejné peníze.takže vtom rozdíl není ,-) dobrou holky.. chárlí za ty nervy to nestojí :-D
Odpovědět
blaničko --to by se chlap posra* :-D mám nad postelou v ložnici snad 100figurek ztohodle filmu aon to žere přímo ty 3 díly... :-D ty jo,ale na toto tančit by bylo mocinky moc pěknýýý,ale začala bych brečet ani nevím jak ,-)
Odpovědět
Brni - http://www.modrastrecha.cz/album/view... ono to není moc vidět,ale v těch vitrínkách jsou "pajďuláci" typu Pán prstenů - různí rytíři na koních, Obři, vikingové,..... :-N Úchylka mého manžela... až mě naštve, tak to prodám a bude... má jich pár stovek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste toho zase napsaly, uf. Kolo si koupíme asi v České u Brna, jak je tam ta nová velká cykloprodejna. Už jsme tam byli juknout a borec tomu fakt rozuměl a necpal nám to nejdražší. Chci něco do 15 tácků a chci mtb, protože u nás v Kuřimi je nejlepší svezení v lese - nikdo tam není. Určitě koupím dámské, ale takové to, co vypadá jako pánské. Mám teď favority Apache Tanka Tate a nebo Superior 845 nebo 830 - ale vůbec se nemůžu rozhodnout a to si pro něj chci nejpozději v sobotu dopoledne jít, chjo. Meridu nechci, protože lepší jsou až nad 15 litrů a ty dámské nevypadají jako pánské - vypadají prostě otřesně, jak pro báby na nákup. :-D Jéééje, to naše hafča se může mazlit furt. Ona si ani nechce hrát, jen leží a ukazuje břuch. Sakra, už fakt musím nafotit ty oznamka a podělit se o to nadšení z nich s váma. ;-) Peti, já tě taky obdivuju, já bych to vše nestíhala ani kdybych se pos**** :-D
Odpovědět
Ták holky už máme doma oblečení ,-) panenku tady mám na stroju chi a krámy sem ještě nedostala,nějak se mi to nechce asi prorazit či co ,-) Dneska sme odvezli víno do hospody a ovoce ,vod 6jsem vzhůru :-D ,dělala sem krém a mám 40 růží udělaných na dva dorty pro rodiče,které te´d aji spojuji ,-) Takže sem přišla jen pozdravit a omluvit se Natrix, nevím, kde mě hlava stojí a popravdě ,já semsi na natěšenou návštěvu vzpomněla te´d,proto sem semka šla .Omlouvám se! Moc sem s ena vás těšila,až sem úplně zapoměla a jela podle papírku,abych věděla co kde mám ještě vyzvednout odvést dovést a podobně no hrůza s emnou hihi tak papa holky ozvu se zítra ,-)
Odpovědět
brni: to je v pohodě, já jsem si to myslela, že nebudeš vědět, kde Ti hlava stojí... však tě očekáváme nejpozději jako vdanou paní :-) ;-) Hlavně si odpočiň, ať si ten svůj den potom užiješ a vychutnáš... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brni, zítra se neozývej! :-) Máš juchat, ne sedět na BRMS :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brni přeji kráááááááááásnou zítřejší svatbu, užij si to na maximum a móóóc se těším na tvoje dojmy a fotečky :-D
Odpovědět
úplný souhlas s charlie, užij si to a nenech si to zkazit! Držím(e) palečky a těšíme se na dojmy a foto. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji pěkný pátek. Peti, držím pěstičky. Uvidíš, že to bude nakonec super. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo správně, uvidíš že to bude bombový a nejradši by sis to zopákla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že podle plánu to stejně nikdy být nemůže, ale oni ti hosti stejně nepoznají, že to mělo být jinak. A remcálci se najdou všude, takže toto vůbec neřešit.
Odpovědět
Profilova fotka
Oznamko a pozvánky konečně v albíčku, uf. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brnanda: Peti, moc moc přeji, aby ti ten zítřejší nádherný den vyšel podle tvých představ, užila sis to co nejvíc to půjde, všechny nervíky nechala doma a aby si to Helča nerozmyslela a ten tvůj vstup do manželství ti odsvědčila :-) Držím pěstičky, Pavlína :-)
Odpovědět
Petru: krásné oznámení, taky se mi líbilo (nebo je podobné nějakému, co se mi líbilo) nevím proč jsem si vymyslela, že by nám oznámení mělo ladit s celkovým sladěním svatby... :-p :-D :-D :-D Kde jste si ho nechali dělat?
Odpovědět
holky utíkám na nehty..máte tam dorty a kytííí ,-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?