Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Aurinko - Strahov byl proti našim 5* hotel :-D :-D Bydlela jsem na Bubenečské koleji, byla hnusná, ale levná, a kousek od školy v jedné z nejluxuněších čtvrtí v Praze. A nebyla pro ty co mají rádi klid, furt se chastalo na chodbě, něco rozbíjelo.....to by mi tak nevadilo, ale pak se tam začalo i hodně krást (rpávě jak tam vrátné neřešily, kdo tam chodí ), dokonce bylo i znásilnění,.... :-N
Odpovědět
Naše koleje: krásná chodba s 50 pokoji na patře :) http://galerie.albumfotek.cz/6227/?pa... 3 lůžkový pokoj: http://galerie.albumfotek.cz/6227/?pa... A takhle jsem se učili, jelikož pravidelně po 7 večer vypadávaly pojistky a vrátné měly zákaz je nahazovat, takže při svíčkách na chodbě u nouového osvětlení (není to moc poznat, když to člověk vzal bleskem :))) http://galerie.albumfotek.cz/6435/?pa...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Aurinku, mně se Brno tak zalíbilo, že tu žiju :-) Se máš, žes dostala koleje, je to rok od roku horší... Kamoška-svědkyně je eště vloni bez problémů měla a teď ani ťuk :-| Jak to tady čtu, o těch kolejích, tak mě ani nemrzí, že sem si tím neprošla a šla hned dělat ženu v domácnosti skoro-manželovi :-D Brni: Ty už zase s něčím stresuješ ?! Víš, že ti to škodí :-D závěsová fotka je smazána - nechám si ji do svatebního alba... Ha ha :-D Peti: nazdar spolu-datumovko :-) Já sem si říkala, kam jsi zmizela z diskuze a tys obrážela Šumavu :-) Muselo to být super... Taky bych brala x-) Jó, tak mě teď jahodová tetka může políbit... Tři týdny bude (snad) pokoj :-D Jak HA po 6 letech nesnáším, tak na to posouvání je super... :-)
Odpovědět
Prcku - no já už bych na koleje taky nešla, ale v Praze se nikde za 1000,- na měsíc nevyspíš, před 4 lety jsme platili na privátě za pokoj 2x4m pro jednoho 5000,- :-N Takže jsem byla za tu superlevnou kolej vděčná, ale nějaký ty asi 4 roky už jsou ty koleje dražší kvůli nějakému tomu ubytovacímu příspěvku,tak vůbec netuším, kolik ted stojí. A manža platil před těma asi 5 lety v Olomouci nějakých 600,- za krásnou kolej. Sice byli 4 na pokoji, ale nové vybavení, krásná koupelna (sice taky spoelčná na chodbě, ale fakt nádherná)... na to jsme pak v Praze na privátě vzpomínali... A jak jsme byli nadšeni z garsonky za 8000,- v Brně, přišlo nám ta cena jak z jiného světa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, tak teď sou ty ceny už trochu jinde... :-| Vyjde to stejně jako privát, cca těch 2500,- (pokud nebydlíš na takových těch pro 8 apod.) My sme měli garsonku (když sme ještě bydleli v podnájmu) za 7tis... Ten rozdíl (cca 1000kč) byla daň za soukromí privátu :-D Přítel platil svého času na privátě 1500,- (Tři v pěkné velké vybavené garsonce) Dva roky a je to skoro dvojnásobek... Fakt mazec :-D
Odpovědět
Tak to je super cena, v Praze 1500 stály koleje před těmi 9 lety :-N By mě fakt zajímala cena teď. .. Mě stačí náš byt, před 2 lety cena 2,85 M, ten samý v další etapě 4,2M :-D To jsme tenkrát ani našim nemohli říct, kolik ten byt stál, oni mysleli, že tak 1M, přece jen tenkrát stál panelákový 100m byt pod 2M,.... a ty ceny teď....hrůůůůza, takže jsme strašně rádi, že jsem ho tenrát koupili a hned hlavně zařídili hypotéku, i když jsme rok čekali na dostavění, mezitím se tak zvely úroky, Takto platíme "blbých" 12300 i spojištěním, za to tady pronajímajjí v baráku 2+kk bez energií :-N Mě by zajímalo, kde mají lidi, co dělají někde za pokladnu za 8000,- měsíčně na bydlení brát, když nemají na vlastní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to tu hypotéku máte asi taky na pěkně dlouho :-) (My taky, ale lepší než privát za stejnou cenu... 8-( Šetřit na to, tak to máme v důchodě :-D )
Odpovědět
NA 30 let :-D , tak jako asi většina :-D A kyž vidím ty ceny nájmu, tak jsem šťastná jak blecha....
Odpovědět
Profilova fotka
Teda co to ta Brňanizna píše k těm fotkám za depresivní bláboly! Má se těšit, cítit se jak princezna a ona básní o riflích... Nech toho nebo napíšu adminovi ať ti to smaže :-D
Odpovědět
víš jak ti závidím,jsi štíhlounká,co štíhlounká seš vxchrtlá a já jak bečka. jsem teda nateklá jak kráva,protože to mám dostat, al ei tak prsa mě museli tady ještě vycpat-tak jak mě to bylo dobrý v únoru,tak mi je to velký ten korzet :-D ,ale jinak.. Zkoušeli sme aji menší spodnicu a vypadala sem ještě víc jak idiot.. já vím,že nikdy nebudu pěkně vypadat natož v šatech,ale nedokážu si představit ještě držet kytku,bejt namalovaná, a nedej bože mít ty vlasy ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš, vychrtlost je nechutná a odpudivá! :-D Seš fakt pakoš... Dej si kefír, to prý uklidňuje... Uvidíš, jak budem slintat v neděli nad fotečkama a tiše si doma závidět... :-)
Odpovědět
;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
brnanda co to je za depresivní kecy? k tobě mě to fakt vůbec nesedí. budeš krásná nevěsta. a o tom, jak krásný máš koláče a vůbec výslužky....to bych v životě takhle nezvládla.....jsi jednička ;-)
Odpovědět
brni: tak jsem se koukla do alba, co se to tady vykládá zůstala jsem koukat s otevřenou pusou. Moc Ti to sluší! Krásné šaty a sluší Ti. A když ještě budeš namalovaná a načesaná... :-) Sluší Ti to a budeš nádherná nevěsta. Pokud někdo říká něco jinýho, pošli ho za mnou... ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám ti vzkázat, že aspoň to budou ty nejkrásnější krámy v životě :-D
Odpovědět
brni simtě si hezká baba tak neupadej do depresí ;-) šaty ti sluší jinak zdravim brňandy :o)
Odpovědět
no to teda sou ty nejkrásnější krámy v životě ,ste mě akorát rozbrečeli,protože můj mozek to nepřebírá jinak než tak,že nemůžu spát,furt s evidím před očima a hledám to nadšení,které tenkrát bylo že..do noci sem uklízela obývák,jako vytrýnkua pod a ráno mě vzbudil můj pohled na moje paže,které se rovnají stehnům nějakýho końa,sem chtěla sice říct krávy,ale pak sem si říkala,ke komu bych přirovnala moje stehna že. Měla sme tak krásný kalhotky pod šaty,jenže si je kvůli vložkám nemůžu vzít...protože na nich nedrží ty lepítka že...strašně mě tak všechno bolí, prsa nemám kam dát, záda-kříž mě škrábne a o břichu,že nezapnu rifle už ani nemluvím.Ještě že je chladněji, to mi vyhovuje,ale krámy ještě nikde,vsadím se, že jak na sviňu dojdou v pátek večer. ;-( ;-( ;-( Odvolala sem první tanec-pomádu-protože ještě se pohybovat vtom to asi nepůjde a za druhé na to chlap ser*,asi si myslí,že se naše nohy a těla to naučí sami že..si něco vymyslí a pak lidi pose*te se :-( ááách jo,proč sem taková kravka! natrix, budeš doma zítra odpo? já že bych s e šla odreagovat za pejskama :-| nebo možná se spíše vožrat by bylo lepší že.
Odpovědět
Profilova fotka
brni: Co blbneš??!! Už kolikrát, když jsem četla tvoje příspěvky, jsem si říkala že jsi taková silná ženská!!! Co všechno zvládáš levou zadní a ještě k tomu s humorem!!!! Všechno nakonec dopadne dobře! Přece si nenecháš blbýma krámama zkazit takovou životní událost??!!! vyprdni se na ně! Budeš krásná nevěsta, šaty ti moc sluší!!!!!! A nejkrásnější doplněk k nim bude už jen úsměv..... Hlavu vzhůru!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám doma oznamka a jsou úplně božskááá! Sice nejsou originální jako tady má plno z vás, ale vypadají fakt dobře. Musím nafotit. Prcku, taky zdravím, Šumava byla bomba - a teď se mi nechce vůbec makat. Brni, nic neřeš a na pomádu si dej tampon. Já jim sice nefandím, ale občas se to dá přežít. ;-) Holky, tak já místo příprav na svatbu řeším nový kolo, jsem dement. Co mi doporučíte za horská kola? Jo a ještě...na oznamka píšete adresy ručně nebo na pc??? My furt nevíme. :-(
Odpovědět
bože můj, co já bych bez vás holky dělala,já tu sílu už akorát ztrácím ..
Odpovědět
ahoj nevesty :) tak uz mezi vas taky patrim :) ja se budu se vdávat příští rok na jare, chteli bychom svatbu v odsvecenem kostele nekde pobliz brna, nemeli by jste nejaky typ? diky za odpoved
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, don´t panic - jak říkají moji kamarádi. Vypadáš pěkně a věřím, že na svatbě budeš jen a jen zářit. Hlavně si najdi trochu času na odpočinek. k.armina, co Křtiny??? Tam to vypadá pěkně.
Odpovědět
petrus, diky za typ, krtiny jsou moc pekne, jen si myslim, ze kostel neni odsveceny a my jsme oba neverici :(
Odpovědět
petru: já bych doporučila spíš crossové kolo, než horské a jinak do toho dávám ruce prč, protože tomu nerozumím ;-) :-D Peti brni: to na Tebe teď jen dolehla únava a střádající se stres, odpočiň si, dej si vanu, s pěnou a relaxuj... :-) jo a ještě petru: máte hezký písmo, normal, nebo nic moc? to je taky podstatný... ;-) :-D
Odpovědět
já bych hlavně měla vypnout mobil! kdyby nikdo nevolal, byla bych v pohodě. natrix,100% koupím piškoty a dojedu! dyžtak písnu smsku ,-) jdu péct dorty papa holky
Odpovědět
Peti: piškoty nekupuj, jeden pro každýho Ti dám (nebo dva) ale na víc nemají nárok, mají dietu před výstavou :-) :-D A ten mobil klidně vypni. :-) On se svět nezboří... ;-) Doufám, že pak hodíš foto dortíků. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, mobil vypni a odpočívej!!! Jednou se to nepo*ere...
Odpovědět
to víš,že hodím foto dortů ,-) ale dneska jen peču korpusy,ale itak to pro vás vyfotím neboj ,-) jedna dneska dobrá zpráva - mám nehtařku,co mě veme večer v 17hodin v pátek!!úžasný!!!! si ale neutřu ani zadek chichichi ty hele natrix,víš že je miluju a stímto u mě neto ,pro jednou se jim nic nestane,když od tety dostanou piškotka bu´d na mě hodná jooooo ;-) ivana.mati-- já ívm,mnáte pravdu bych potřeboval panáka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, aspoň 2 :-D Stejně tě obdivuju, pečeš, ještě stihneš pomluchovat cizí pejsky!!!! Klobouk dolů! Spíš taky někdy? :-N Ale jinak máš pravdu, náš pejsek má taky piškotky na příděl, ale cizím bych dala klidně celý pytlík... :-D Ale pššt.... :-D :-D
Odpovědět
když já mám radši pejsky než lidi víš,jen mám strach, že když je uvidím,ty tři ňuňítka,ikdyž sorbonek ten na mě přestane štěkat až mu dám piškot chichi ,ale malušká potvora bude už čapatá nohatá ,sem ju neviděla už dvaměsíce aspoń . No a naše betynka se už nemuchluje, ale dneska sem ju táhla dom tak-že se mi zakousla do rukávu od svetru a takto sme šly až dom :-D sem ju štengrovala právě proto,abych na chvíli vysadila a ona aby si začala na chvíli hrát a povedlo se ,-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?