Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Petruš, tak to je super, že jste si to takto užili ;-) Já včera padla v 6 "za vlast", bylo mi blbě, jelikož jsem jela skoro nonstop rýsování na počítači, ale dneska sjem e vzbudila čilá jak rybička a jela se setřenkou na 2 zámky, tak zas jdu asi padnout za vlast :-D
Odpovědět
Peti, tak to je dobrá story, je super, že sis to užila!!!
Odpovědět
:-D :-D a to sem měla strach a byla sem nervní jak řiť :-D když mám teda bejt slušná hi ,neboť 6holek účast nedošlo :-D božínku já sem tak spokojená :-D už te´d mám hrůzu, co se zase stane a poser* jako první,protože já když řeknu nahlas,že su spokojená,tak se něco vždycky potentí a nervy zas ezačnou pracovat ;-)
Odpovědět
Dneska je kousek od našeho bytu svatební hostina, v 10 měli úžasný ohňostroj, měli to i ozvučené, i když je to na konci našeho sídliště, tak to bylo krásně slyšet - Vangelis -Dobytí ráje, a ten ohňostroj...skoro jako Ig.Brunensis :-D Fakt dokonalý, to muselo stát desetitisíce, jak jsme pod střechu, tak byl krásný výhled a ta hudba byla dost slyšet, no paráda, jsem byal úplně dojatá :-. A teď je slyšet jak zpívají a to je to od nás cca 600m vzdušnou čarou.... já chci taky pařit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar Brni! Tak co tvé válečné šrámy z pečení! Mažeš Framykoinem, ať na svatbě nevypadáš jak od Verdunu? :-D Rozlučka musela být bájo, jak píšeš :-) Hlavně se nestresuj, nepanikař, nech to na druhých a užívej si :-) (A kdyby ti to nešlo, tak si z toho nic nedělej a počkej si na můj týden před svatbou, to teprv bude :-N ) Pozdravuj Betynku, pěkně sme si zaběhaly za těma našima hafanama, Vinohrady se musely fakt bavit :-) Ještě že pršelo a bylo tam málo lidí :-) Tak díky moc za hlasování v akci závoj... Výsledky jsou následující: :-) - většině lidí se víc líbí krátký, ale zároveň nevylučují dlouhý - ženich je bohužel taky pro krátký (přišel z práce a ptal se, proč je pod tou garnýží v ložnici ta židle?! Tak sem začala smát a pověděla sem mu, co sem s tím závěsem dělala :-) ) - takže to zkusím s tou látkou na závoj a pak se definitivně rozhodnu... - a mažu tu šílenou fotku... :-)
Odpovědět
Ivi nech tu fotku tam! je to památeční fotečka!!! už takovouhle nikdy dělat nebudeš :-D mám fotky z rozlučky jdu udělat album ;-)
Odpovědět
:-D ták holky fotečky z rozlučky jsou už zmenšené a jsou v albíčku a pokračování je v albumu "tady to začalo" mě s etam totiž všechny nevešly :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čágo, brni teda zkoukla jsem ty rozlučkový fotky a mám takovej dojem, že ten váš striptér nestriptér je můj kamoš :-D :-D :-D Dnes už se nevídáme, ale byly časy, kdy jsme chodili často pařít :-D Čumím na ty fotky jak péro a jsem si jistá tak na 95procent :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D to mě poser :-D :-D hele my sme čuměli on evidentně se dost dobře bavil u té tyče chichichci
Odpovědět
Profilova fotka
no je to mazec, fakt nechápu :-D :-D :-D :-D ta diskárna je přímo v tom areálu obchodáku? Myslím, že tam dřív byla Manna či jak se to jmenovalo...a ty dveře měli na sobě tygra..Je to ono?
Odpovědět
Profilova fotka
brnanda: Koukám, že sis tu rozlučku fakt užila, super, tak to má být :-) :-) Řádili jste tam teda pěkně :-) Ten korzet je fakt moc pěknej, odkud ho máš? Už je týden a máš to za sebou. Doufám, že se těšíš. :-)
Odpovědět
Brnanda vypadáš tam fakt velice spokojeně, takže je super, že sis to užila....přesně takhle v pohodě bude celá svatba ;-) . příští pondělí už budeš paní novomanželka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po dovolené. Bylo to jedním slovem "super". Nevím, kdy si najdu čas si vše dočíst...asi nikdy. :-(
Odpovědět
chárlí, diggi děkuji ,-) paaaja11.. hihi no to sem s etaky nasmála že.. koupila sem ten korzet na aukci, stál 189korun- úplně nový z visačkama, jen měl rozbitej zipeček.. no tak říkám super, je to vmé velikosti , vezmu si ho na rozlučku ,je vystužený,super sedí a zip opraví se.. no sice vše v pohodě, vše super sedí ,ale ten zip mě stál 185korun :-D :-D :-D já sem myslela,že mě vomejou chichichi ale i tak nový nextový korzet za 400stovky jde ne :-D :-D Peťko ahojky.. tož tě zdravím po dovolené ,-) to přečteš a dočteš chichi no a jak bylo? jo a chárlí... přesně tak,jak píšeš ,-) je tam akorát albert a vedle dvéře dolů ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peti, bylo to fakt bomba. Chodili jsme na masáže, do vířivky, na kola, po horách - Šumava je fakt krásná. Jen se teď nějak nemůžu dostat do pracovního režimu po 10 dnech dovolené. A chci si koupit horský kolo, což je dobrý, když bychom měli šetřit na svatbu. :-)
Odpovědět
ahoj, no tak uz su teda definitivne taky brnak hura! bydleni ve vlastnim byte nedopadlo, ale dneska jsme si zarezervovali kolej a super, dali nam ju a snad budemem mit i vlastni pokoj.
Odpovědět
ahojky aurinko nenímožný ty si na nás nezapomněla ,-) tož teda tfuj tfuj aby ti to nadčení z brna zůstalo :-D ;-) Pe´tko zase neblni stím sportováním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, neboj, já to tak přehánět nebudu - jen tak lehounko. A co ty, jak vrcholí přípravy??? ;-) Jinak mi psala kámoška, že už má pro mně hotová ta oznamka, tak jsem zvědavá, jak vypadají - snad budou brzy doma.
Odpovědět
Peťo - tak to je super cena a ten korzet, vypadá úžasně. Petruš - teda, ty musíš být kráááásně odpočatá, co? To byl asi dneska nic moc ocit, zas jít do práce :-D Aurinko - kde bydlíš na koleji? To je nějaká "partnerská"?
Odpovědět
Ahoj Peti, vítám po dovolené, je fajn, že sis odpočinula a užila si to :-) Peti brni, korzet fakt super! :-)
Odpovědět
blani: no partnerska to neni, mame manesovku. sehnali jsme si pokoje s mym spoluzakem ze stredni a jeho pritelkyni tak, ze ja budu s ni a on s mym michalem a jestli to pujde, tak se vymenime...o to partnersky se musi specialne zadat, ale snad to nebude problem. kdyztak tam muzeme byt tajne, sama urcite znas, jaky to bylo s panskou navstevou u tebe na koleji... brnanda: jako uz jsem se tam k vam prestavala tesit, protoze s tim bydlenim byly jen problemy... ale snad to dopadne dobre vsechno. alespon prvni semestr. jak se tesis na sobotu? nervozni? a co tesco na kralove poli, maj tam nejaky akce v regalech???
Odpovědět
U nás na koleji nebyl problém, nikdo tam nic nehlídal, partnerský koleje taky nebyl problém (byly to nejdražší koleje, takže o ně nikdo neměl moc zájem). A hlvně nikd nebyl roblém, aby u nás kdokoliv spal, stačilo dojít s občankou na vrátnici , studenti to měli zdarma, takže žádný problém :-D Klikrát nás spalo na pokoji dvojnásobné množství :-D
Odpovědět
my tam pry ani vratnici nemame (jeste jsem tam nebyla, dneska bylo takovy velky a rychly zamlouvani luzek...), mozna to osazenstvo pokoju tak nechame, aby nebyl problem. jeste se uvidi, jak to bude s tim tretim spolubydlicim ve druhem poki (mame spolecnou koupelnu vzdy jeden dvouluzak a jeden jednoluzak), jestli mu to nebude vadit...
Odpovědět
Aha, tak to my měli společné WC a sprchy pro 145 lidí ...kluci, holky dohromady, tam nevadilo nikomu nic:) A pokud jo, tak o měsíci si žádal o jiné koleje :-D
Odpovědět
aurinko no tak držím palečky stím bydlením ,-) :-D tesco v kr.poli? no já tam chodím nakupovat jako papání dom,ale te´d nemůžu,protože musím mít ledničku prázdnou kvůli těm dortům.. te´d od min. týdne od středy do včerejška sem votevřela ledničku a jen cukroví cukroví cukroví blééé :-p už toho cukroví mám plné zuby ,-) no a to stejné bude aji te´d.. .. ve středuu upeču korpusy a udělám marcipánové kyti atd.. ve čtvrtek spojím korpusy a v pátek jen dozdobím atd.. takže do pátku furt jen cukroví :-D myslím,že s epak přežeru salámem a asi furt proto žeru brambůrky,taky i proto,že vždycky,když mi má dojed teta (to dostat( tak bych sežrala vlka :-D mám dojem,že se do toho korzetu vod šatů s prsama nevlezu :-( sem jak mlíkárna, se na to vykašlu!
Odpovědět
jo,ale co jediný je super! mám okno v ložnici a v celým obýváku 2okna +dveře umytý aji se žaluziema a poctivě! závěs v ložnici vypraný a právě v obýváku s emi dopírá záclona ,-) takže pak ještě kuchyň a pokojíček a hotovka s oknama,ale ty žaluzky mě zabijou :-(
Odpovědět
Brni - já si naštěstí díky antikoncepci "tetku" posunula těsně před svatbu, protože taky před tím bývám opuchlá, nalitý a bolavý prsa, nafouklý břicho.... :-(
Odpovědět
no já vypadám vždycky jak před porodem jak já říkám "bachyňa před rozsypáním " s prominutím ... bohužel já si to nemám čím posunout ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak si jdu dnes konečně pro hotová oznamka. Dostali jsme je od kámošky jako předčasný svatební dar, tak jsem moc ráda. Snad budou pěkná. Pak je dám do albíčka (jsou to ty, co je tam mám jako vzor). ;-)
Odpovědět
brni: no ja antikoncepci nemuzu, a sem za to rada. na gynde mi ji porad cpala, ale s mamkou ji proste nebereme. ted mi ji doktor zakazal a tak da nachvilu gynekolozka pokoj... pritel tomu rika jahodovy obdobi, nebo ruda z cervenyho kostelce... blani: takovy koleje jsou taky v nabidce, ale tam bych nesla ani za nic! spolecny sprchy jsou nejlepsi pastva pro moje alergicky reakce. nebyla jsi na strahovskych kolejich? nebo jaky to jsou, ale prej tam bydli asi milion lidi :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?