Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
No záclonu nemám, ale závěs jo :-D Tak sem se vám v něm vyfotila... Do závoje to má daleko, ale pro představu to snad stačí... :-) Radši vám nebudu ani popisovat, jak sem to fotila :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se na to honem podívejte, ať to můžu smazat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě sem tam dala jedno foto v závoji po zadek, tak poraďte, který je lepší ;-) Díky...
Odpovědět
Ten kratší se mi zdá lepší.. :-)
Odpovědět
AHoj, mě se líbí dlouhé závoje. A nebála bych se toho, já měla taky na zem a to mám jen o 1 cm víc než ty :-D A zrovna minulý týden mě jeden kluk tipl o 10 let míň :-N Takže včera jsem se začala před polednem malovat, jelikož jsem měla mít koordinační schůzku v jednom ateliéru....já a asi 15 nženýrů a architektů a já měla mít takové skoro hlavní slovo, protože 2 kolegové mi odjeli na dovolenou a nechali mě v tom.... No, naštěstí na mě byli hodní :-D U nás v práci se smáli, když jsem jim vysvětlovala, proč se maluju, že chci abych vypadala aspoň na 20 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, Blani, ty tvoje fotky se mi moc líbí :-) Do té doby sem byla pro krátký :-) Já se taky maluju, abych nemusel avšude ukazovat občanku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baf :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Blani a nevypadalo by to divně, když mám šaty bez vlečky? Délku na zem, nebo těsně po zem???
Odpovědět
Profilova fotka
Hu! Pověz který je lepší :-D
Odpovědět
Já si myslím, že ne, když se koukneš do labíček jiných nevěst, tak spousta to má tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prcku, i když moc nevím o co go, tak závoj je krásný k jakýmkoli šatům ;-) Ať už s vlečkou nebo bez :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čááááágo Blani :-) Tak jaká? Už máš nový doklady? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
já ti dám Baf! Víš jak jsem se lekla?! Takhle přes net lekat slušný lidi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani - takhle to dělám běžně, už mě takhle občas prokoukli :-D Nikdo se už neleká :-N
Odpovědět
prcku: když nemáš vlečku, tak bych se nebála mít závoj klidně až po zem a ještě na zemi, vypadá to nádherně... napsala jsem sice, že myslím, že kratší je lepší, ale když budeš mít dlouhej, budeš taky nádherná a nikoho myslím nenapadne řešit, jestli vypadáš taková, jaká jsi, nebo menší... ;-) :-)
Odpovědět
Já si myslím, že nějaký delší by možná nevypadal tak dobře na nějaké malé, připrclé, tlustější, ale to u tebe ani náhodou nehrozí, tak směle do toho!
Odpovědět
Profilova fotka
Prcku - jo jdi do dlouhýho, je to moc krásný, já jsem dlouhej nechtěla z praktických důvodů, ale dlouhý závojíky jsou fakt úžasný ať už máš šaty s vlečkou nebo neee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super! Mě se fakt děsně lííb :-) Ani nevíte, jakou ste mi udělaly radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V tom případě není co řešit, když se ti líbí, tak ho ber všema deseti :-D :-D :-D
Odpovědět
Která pravidla porušuje: | Zruš Já vás zdravím !!!! Ták sladké a výslužky a koláče jsou hotové! půlka výslužek rozvežená a já mám v uvozovkách příští tejden klid! jen an dorty a sebe. Dneska sjem si vyřízla kusanec docela dost velkej na pravém palcu přímo na "kotníku" na ruce,takže to celý den krvácí jak krá*a a nejd emi to zacelit-úžasný! Mám žaludek na vodě,protože tři dny v kuse nic jiného se nedělá,než dodělává ,spojuje a pečou koláče! jeli sme ještě v deset večer k bráchovi mu dát výslužku,protože sem to vážně v půl desátý dodělala! a necali sme betku doma, ty bláho lidi vona mi roztahal pytel s odpadkama!-vytáhla sem to z košu,že to vemu a vyhodím a vyházela do něho ještě zbytky-rozbité kousky cukroví a pod. nikdo to nejí u nás ,-) no tak si dala do nosu betynka že! ta bude sra* jak amina já ybch ju vážně zbřinkala! a pak že nevidí! po tmě to celé převrhla a po čuchu sežrala! a krabicu od mlíka div neroztrhala! hlavně že byla prázdná . Hodně ste toho napsali, já sem to přelouskala auž nevím,kdo kde co psal..omlouvám se,jestli nebudu na někoho reagovat ,-) musím ještě jít chlapovi udělat na zítřejší rozlučku maso na gril naložit a nevím,kam to dát-votevřu ledničku a všude cukroví! bléééé Zítra hodím foto ,-) mám toho tady ješě tolik a sem už hotová a přitom ten ekzot -mě dneska tak vytáčí ten můj chlap vážně,že se cítím jak nějaká semetrika grr tak ten si tady chrápe u novin, j už vykoupaný a hlavně, že je unavený! a co mám říkat já?kdyby tady vtom pokojíčku usnul a spal až do rána ! měla bych klid vložnici ,-) jdu udělat to maso .. pěkný víkend, jeslti někdo má svatbu? což si nemůžu ani uvědomit, já sem vážně jak magůrek dneska.. tak držím palečky jo a šerda aulin trochu zabral- dojde se napít,ale ven ju musej nutit, neudělá ani krok navíc,pokud nemusí .. jinak jsem dneska viděla prcka ,-) teda tady maly-prcek chichi no já nevím, ona je šíleně droboulilinká!! a řeknu vám,že kdybych měla dát dítě na tábor a ona by se mi představila jako že je vedoucí :-D myslela bych,že je jak 15tiletý dítko ,že jede spíše n a ten tábor hihi Máš šílenou výhodu!! budeš mladá ,štíhlá a pěkná navždy! a můj názor je,že ten kratší závoj tě rozzáří a víc jako by osvěží tvoji výšku a tvůj obličej a šaty.. Jo a jinak se mi krásně betynka vyběhala-chytla rapla a já v zástěře pomalu tady lítala,abych ju chytla- jak si rozuměla s mladým od Ivky!-prcka.. ,-)
Odpovědět
Jo a ještě.. nechcete přijít zítra pokecat a na panáka do gerberosu na starku? mám tam tu rozlučku a ráda přivítám pokec a super náladu ;-)
Odpovědět
Petruš - ahoj! Tak nemagoř z pečení a jdi spát ;-) Jo a napíšeš mi do IP svoji adresu, prosím?
Odpovědět
Blani nemůžu já msím projít ještě mejly, za tři dny, mám tady 4pracovní a chějí něco , ktomu von mi tady chrápe a jako maso pro jeho kamarády jako asi nííííc že ,-) už nepeč u sladký nechcu ani vidět :-D :-D :-D jj napíšu ,-)
Odpovědět
brnanda aspoň nemáš vůbec čas na nervozitu ;-) ....a k tomu, že chrní- je to jenom chlap, co bys po něm chtěla ;-)
Odpovědět
no jo jenže von tak chrápe,že já pak nemůžu usnout :-D však sem tak dávala na jevo večer,že mi nepomůže sničím,že sen neumyla ani nádobí a óbčas sněčím bouchla chichcihi Já taky byla v práci a musela sme ještě toto.. jo a máš pravduje to jen chlap :-D díky bohu v dnešní době,že můj hi
Odpovědět
a pomohlo to třískání aspoň :-D ?....já i kdybych se stavěla na hlavu, tak to nepochopí, chlapi totiž mají jiný myšlení, takže pokud mu narovinu neřekneš, že toho máš plný zuby, ať se taky zapojí a jde to nádobí umýt, tak to budeš stejně dělat sama, ať s ním mlátíš, jak chceš ;-)
Odpovědět
Holky nechcete někdo z Brna létající lampion? Kdyžtak pište do IP
Odpovědět
Brni: jsi šikulka, že máš upečeno :-)
Odpovědět
terak jeden máme taky ,-) natrix... díky bohu salám sem si dneska šla koupit celou štanglu a jdu ho zakrojit,protože sladký cítím po celým bytě a je to u hnus. Takže dneska odřeklo chlapovi 4 kluci že nedojdou na svícu a já jak pi*a včera vnoci ještě se dělala s masem!na hov*o že.. takže pro 4 lidi 5kg masa echt. no a mě najendou všici museli odjet, bolí je něco a nebo museli jed na chatuatd atd atd .. takže 6 holek odřeklo za jedno jediné odpoledne ,že na rozlučku nedojdou super . jen dvě ztoho mají omluvenku ,jedna těhulka,to je smaozřejmí ,-) a b ihužel moji svědkyni dneska umřela babička :-S a ta ještě neřekla,že nedojde,tak asi nedojde.. takže jich bude 8. super den. holky jdu se dát do gala,ikdyž jestli to nebude zbytečný ,-) ahoj a pěkný víkend
Odpovědět
Ahojenky ,-) tak písánkuju a hlásím,že rozlučka byla nepřekonatelná!!!!!!!! nikdy na ní nezapomenu a striptéra sme objednaného neměli,ale i tak se tam kdosi vyslíkal a tančil u tyče,že sme měli o zábavu postaráno máme 160fotek! mi to akorát píše te´d kamoška chicht zítra je budumít na cd,tak ti pak nějakou pošlu ,-) měla sem na sobě korzet s takovejma černejam kamínkama, cítila sem se super!!! Bylo nás tam 8 lidí,tři odešli v jednu ráno a my *-nás pět sme to táhli do 6do rána!!! No fákt, sme vylezli ven a venku světlo a já říkám,děcka,kolik je hodin??? a voni šest ty woe já nikdy vživotě nešla z disky v šest ráno!!!!! už taky nikdy nepůjdu že chichcichi takže v pětilidech sme votáčeli vodky ze semtexsem, dostali sme šampus zdarma za vodky, -byla tam akce naráz za zakoupení 10panáku šampáňo , a za 3x vodka ze semteksem bylo tričko-no nás vyškrtli o tyto výhry, neboť by chudáci neměli nikdo nic že a my by sme tam měli samé šampáňo a všichni trička na sobě chichichi Cítila sem se báječně! dala sem si ten nový mejkap, krásně se namalovala stříbrno černošedě, měla na sobě i tu novou voděodolnou řasenku,ještě te´d ju na řasách trošičku mám, měla sem na sobě rifle,podpatky aten korzet ,cítila sem se úžasně ,každý za mnou chodil,že se loučím jako ze svobodou a gratuloval mě a každej chlap,kdo toto udělal ,tak pak dodal.. a můžu si jít stamtou zatančit? a já že proč by jako nemohl že.. no a pak mě to došlo..každá holka,co nechtěla jít sněkým na plac se vymlouvala na mě,nebo ikdyž byli na place..že jako musej bejt se mnou ,že mám rozlučku a že musej se semnou bavit a že mě jako nemůžou tam nechat a jít si tančit a podobný kecy že .. ale to,že sem každou zachraňovala nespočetně, a že sem potřebovala pak já zachránit-jednou jedinkrát,to se mě smáli a seděli a koukali a já myslela,že mě trefí chichichihi Měli sme tam jednoho kamaráda,on je spolužák ze základky jmenuje se Saša a je ženatý am á dvě děti a je to super borec! není jak ostatní,že by se po tobě plazil, snažil s ev alkoholovém opojení něco dělat nebo tak něco jak to chlapi dělávaj víš.. je to super kluk,protože vždycky,když byla nějaká akce,tak došel asi jako jediný z naší třídy z kluků nebo tak nějak a on byl v týdnu na icq,tak sem se ho optala,jestli není na dovolené a že jestli nechce dojít a on,že se zastaví.. no byl tam dřív,než my že chichcihci A ještě super bylo to, že vtom cerberosu je to ohodě levnější,než jinde... měla sem tam otevřený účet a vše tam holky psali , ona tam dělá od svědkyně majitelka přímo za barem a tu ona právě zná,proto sme měli aji ten účet a mohli vklidečku zaplatit až pak a schovali mi dozadu peníze,vzala sem si sebou raději víc-6tis. a ve finále po mě chtěli já nevím proč,ale pamatuju si to přesně chichichi 2 497korunek a já to zaokrouhlila na 3tis. tak na mě čuměli a já jen řekla,že sme byli tak spokojený, že nás brali holky vždy přednostně a do 22:49 než sme došli nám drželi rezervačku a oni mi nechtěli věřit,že nechávám 500korun dýško chichichi to taky je poprvé a naposledy že chichicchi a my měli peníze oddělané na toto,jako na rozlučku, takže sem to tam mohla nechat a oni si to vážně zasloužili.. ty jo,ale ty koktejly božínku ráda bych si dala hu-hu koktejl -vodka, jahodovej a pomerančovej džus mňam mňam chichichi chichichi mluvěj v telce o semtexsu jako výbušnině a mě se votáčí kufr jak slyším semtexs jako to pití chichichi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?