Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Brni - na první tanec máte speciální choreografii jo?
Odpovědět
ahoj natrix.. já s eneozívala,prootže jsem věděla,že máš mocinky práce stou diplomkou,nebo co si to psala ;-) a čekala sem,až napíšeš,že hotovo ,-) chárlí no by ses počůrala smíchy ;-) co sme tady vyváděli ,-) ale našli sme na you tube nějaké tance první s pomády ,-) např... http://www.youtube.com/watch?v=K7C7O9... jinak sis natrix mohla přečíst co už se nám začíná vys*rat ;-) takže sem už si udělala linecký, včera některé spojila marmoškou, v pondělí si nazdobím vršky co pak spojím krémem až v týdnu asi ve čtvrtek -nahoru chci ozdoby si udělat z marcipánu a pod.. a zítra jdu se šerdou na veter. přestala chodit ;-( ;-( to nepřežiju,pokud ju tam budeme muset nechat.... mamku to zabije amě dvojnásobně,ikdyž doma mám betku...
Odpovědět
Peti, dopsala jsem to včera... takže dneska mám odpočívací den a trávím ho tady, když je ta neděle... :-) Pak musím dopsat teze a učit se... Četla jsem o nesnázích, ale bude to dobré,zvládne se to. S Šerdou mě to moc mrzí, snad jí půjde nějak pomoct... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
brni - tak ty tanečky jsem některý viděla, to jste dobří, tak trénujte ať je sranda na veterině držím palečky, ať to dobře dopadne :-(
Odpovědět
asi nepůjde. .. druhou nohu má po operaci a ona přenášela 85% své víhy na tu zdravou a tím si asi přivodila stejné poranění ,co měla na té odoperované a te´d ,kdyby jí operovali tuto zdravou,co má te´d nemocnou vlastně,tak by neměla šanci už chodit vůbec,protože si vzpomínám,jak trpěla předtím a taky od týd oby už neběhala, jen chodila ,takže přibírala*to je ta váha,jak si mi psala,že to ona vydrží,když jí stáhly na 200g.denně příděl jen granulí-hrozný!No a kamby pak přenášela váhu aby té odoperované noze uhýbala a druhou měla čerstvě po operaci.. je to nefér.. má jen 11let ;-( ;-(
Odpovědět
brni: na druhou stranu, má 11 let, mě umřel pejsek v 6 letech... ale bolí to pořád stejně... ráda bych ti dala nějakou naději, ale ono by to pro ni asi bylo nejlepší, když nemůže chodit a je to poměrně veliký pes...
Odpovědět
;-( ;-( děcka to je všechno tak nefér ;-( napřed pruděj lidi nás kvůli svatbě, my sme vklidu.. všechno máme zařízené,jen potvrzujeme, rozvrhnutý mám to sladký atd i dorty a pod. v pátek máme rozlučku , ve středu jsem měla mít naposledy práci, jen pak v pondělí odvést koláčky a nějaké sladkosti do práce ...už se prostě jen smát , bejt do noce vzhůru pilovat tanec ;-) užívat si klidu ,chodit na solárko , popíjet si co bych chtěla,nemyselt na to,že ráno jedu autem do práce a co ztoho.. když ježíš jás em taková citlivá kráva ;-(
Odpovědět
Peti, je to těžké, ale bohužel, jinak to nejde... ty to zvládneš, máš skvělýho chlapa, budeš si ho brát, tak si to nenech od nikoho zkazit... ;-) :-) Třeba Šerince půjde pomoct...
Odpovědět
...tak se mamka rozhodla,že ju dá na tu operaci!ale musíme počkat na našeho doktora. na té veteryně nám vůbec nepomohli...jen sme poslouchali arogantní kecy jedné slečny,co byla v té ordinaci asi jako na praxi.myslela sem,že ju škrábnu!Dokonce sme si pak museli říct o léky na bolest ,aby to vůbec vydržela až dojede náš lékař!No já venku brečela jak kráva,protože takové zacházení otřesný!otřesný! Ona má nohy zadní úplně do O,jak uhejbá té bolesti, zadní nožičky se jí třepou ,chuděrka se nemohla ani vyčůrat přičupnout si... nikdy by mě tam už nikdo se psem nedostal! Nám tam taky nepomohli před těma dvěma lety,když betynka měla mrtvicu-ten doktor mi řek,že ju bolej záda! kreté* asi byl nasrat*,že sem ho vzbudila v půl paté ráno že. No a ktomu koláče budeme doma dělat s chlapem sami a nabídla se mi "svědkyně" moje,že by mi pomohla,ale já ji nechci zatěžovat tou piplačkou a celodením dělání koláčů! Ale spíše mi pomůžou cizí lidi, než někdo z rodiny a kor,když člověk poprosil o pomoc.
Odpovědět
Profilova fotka
brni: tak to je mi moc líto!!! My máme pejska, jsou mu teprve 3 roky, ale už teď se moc bojím toho, až něco takového přijde. Zatím ho jen jednou trošku škráblo auto, naštěstí mu nic nebylo, ale celou noc jsem byla vzhůru a kdykoliv jen trošku kníkl, hned jsem rožínala lampičku a koukala co se děje (přítel tehdy spal v obýváku a nebavil se se mnou, ale když ráno viděl jak vypadám, druhou noc byl vzhůru on...) nedovedu si představit co bych měla dělat, kydby to bylo něco vážného a on se trápil!!!! Přeji hodně štěstí a pevné nervy!!!!
Odpovědět
brni: tak co Šerinka, co je nového? Jinak březost Bellušky se bohužel nepotvrdila... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Brni: nic si z toho nedělej, taky sem citlivka :-) Bys měla vidět, jak šílím, když sní třeba venku jen podezřele vyhlížející salám :-) Teď na táboře sem pokecala týpí rozpuštěným živočišným uhlím, jak sem ho do Kima cpala, když zvracel... (...praštil mi pacičkou do lžičky a ono se to vyšplíchlo na týpí a spacák :-) Tak sem to zkoušela čistit Savem a ono nic, jen to vyžralo tu látku kolem a ty fleky byly vidět ještě víc... 8-( ) Je to těžké, rozhodnout se, ale já bych na operaci svého psa dala, takhle má naději na dalších pár let, i když by neměly bý úplně "plnohodnotné"... Nevim, asi mám díky své profesi trošku pošramocený názor (speciální pedagogika) - i život těžce mentálně postiženého ležáka má pro mě cenu... Neudělala bych to člověku a pes je pro mě po citové stránce skoro roven člověku...Chodíte na veterinu tady na Vinohrady? Napiš, kdy budeš mít čas, já sem doma, budu se regenerovat před dalším táborem :-) , takže se kdykoliv třeba navečer můžu zastavit ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ivi.. my chodíme pořád tam,kam sme chodili..ale šerda je pes mamky- šerušku sme si pořídili,když mi bylo 16,a bráchovi 14..mamka ju měla místo třetího dítěte chicht... Ono je to sní těžké, je od malička zalitá vodou a tukem, nedostává jídlo lidské,niic,protože sme pak vždycky viděli jak trpěla, že zvracela,nebo měla průjem atd..takže mamka pro šerdu udělá a udělala víc vždycky,než pro nás :-D :-D aji mamka aji já,pro nás psy jsou víc,než lidi. neříkám,že na světě všude sou zlý lidi,ale z 90% pro nás jo.Nám ti psy pomohli víc ,než lidi a kor v krizových situacích ,hrají si, jsou vyčůránci,ale i tak pro mě třeba moje betka znamená všechno! ivana.mati... no a ktomu naše betynka má 17- to je zas emůj pejsek ,-) vím,o čem mluvíš, protože i bývalý manžel byl ztoho na mrtvicu-betka byla z jeho rodiny,ale nikdo se o ní nestarala já si ji vzala, on na ní pak žárll jak prase a mě pak poslouchala a jeho ne.A nynější přítel zase nežil nikdy se zvířetem doma ,když to tak zaokrouhleně řeknu ani kočku ani křečka.. nic.. začátky byli krušný a když sme měli dvě mrtvice.. u té druhé musím říct ,byla šíleně silná i přítel utíkal rovnou z práce domů,aby mě vystřídal a hlídal! oto víc,když vidím betulu, plaču,když vím,že mě toto taky čeká.. a asi brzo,..přestává vidět, neslyší ,jen tleskání a to jen někdy.. a všimla sem si,že s ejí zasekávájí nožičky zadní a ztoh má dnykdy venlu za barákem lítá jak štěně a nikdo mi nechce věřit,že to je sedmnáctiletá baba- dělávám si legraci,že budu mít příští rok dospělou dceru :-D :-D Ivi, kdykoliv se pro to můžeš stavit,stačí poslat třeba smsku,nebo mejl.. hodím ti to do ip..
Odpovědět
Profilova fotka
brni, ty máš ale pevné nervy! Já už bych se asi sesypala!!! Nechci ani pomýšlet na to, že nás třeba něco takového za několik let taky čeká... Ch jo.... ;-(
Odpovědět
ivana.mati... bohužel stím nic nenaděláš, já se snažím furt na to nemyslet,ale když ju doma vidím,jak chodí ,motá se dokolečka, spávám s baterkou pod polětářem,protože s enám betka zamotá kolikrát v kuchyni a neví,jak se dostat dp pelíšku v předsíni a nebo do ložnice-má dva ,-) někdy už mám takové nervy, že musím zavřít dveře od ložnice,protže furt u slyším capkat, je jak starý člověk.. zažila sem toto vloni s moji babičkou,než mě opustila- vnoci nemohla spávat a ráno a přes den by spala jak děcko a toto má aji betynka- pravidělně do dvou do rána pochoduje,ale furt dokolečka,je to vo nervy občas . natrix.. bude neboj, už se těším až uvidím další ňunítka ;-) a malá co? už určo povyrostla viď ,-) se těším ,až zase pokecáme, ikdyž asi s epříjdu za tebou odreagovat příští tejden a donesu mladým piškoty chicht . ;-)
Odpovědět
Ahoj Peťko, je mi to všechno líto, drž se ;-)
Odpovědět
měli jsme starou fenku Ellis Gold, dylo jí 11 byla špatná, pořídila jsem štěně, Bellu (měli jsme ještě 6 let starýho pejska Hera a dvouletýho Sorbonna) no a za 14 dní nám ten šestiletej pejsek umřel na selhání ledvin. Ty poslední 3 dny byly strašný... a do roka nám potom umřela ta stará fenka Ellis Gold, takže když jsme letos narazili na štěňátko Ellie Mae, tak jsme si říkali, že nám ji Ellinka (Ellis Gold) poslala a zase máme doma Ellie... Brni: zarazila se a ne a ne povyrůst, ale přibírá pěkně, má 7,5 kg. Klidně přijď, ráda tě uvidím. :-) Máš frmol co, ještě, když si sama pečeš?
Odpovědět
Holky, dnes jsem jela po Cejlu a hned na začátku byl salon, kde měli šaty Maggie Soterro a už tam není.... je to tento? Nebo ho zrušili? http://www.salon-orfea.cz/sekce/6-kon...
Odpovědět
Blani - měl by to být on - akorát mě mrzí, že už tam není - každej den jsem kolem jezdila do práce a jak měnili výlohu, tak jsem si vybírala šaty :-D Brnando - koukala jsem na youtube na první tanečky na svatbě a můžu říc, že u některých jsem se hodně pobavila :-D :-D :-D
Odpovědět
Já zas tak 2x do měsíce jedila okolo na JMP , ta jsem taky koukala....denně jezím okolo Semilassa, tak mě teď štvalo, že tamměsíc měli stejnou výlohu, ale už mají jinou, tak se zas kochám :-D
Odpovědět
holky měla jste některá oznámko z firmy japos?
Odpovědět
zuhur.. to mi povídej,my se tlemili u toho jak děcka :-D :-D vážně jak malý. a kor,když sme zadali first dance a naskočilo nám jich tam tolik!! a pak grease- to je pomáda takže first dance-grease nemohli sme se vynadívat ,-) blani díky..
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, jestli hledáte Orfeu, tak já měla půjčené šatky na svatbu, vracela jsem je už jinam, stěhovali se, přece jen Cejl nebylo to pravé ořechové:) Jsou v centru v Josefince! A šatky Maggie Sottero neměly chybu! vůbec se mi z nich nechtělo a druhý den bych v nich nejradši zase chodila!:)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem ráda, že nejsem sama kdo čučí do výloh... :-D Porovnávám jestli sjem vybrala dobře.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brni: My máme v každé místnosti jinou podlahu (plovoučku, lino, dlažbu) a podle toho jak Filip capká drápkama, hned přesně vím kde je a kde nemá co dělat... :-D Ale máš pravdu, v noci je to o nervy. naštěstí už si těď zvykl bývat i ořes noc venku na dvorku a neplače tam...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar holky, potřebuju poradit... Děsně se mi začínají líbit dlouhé závoje, ale nejsem si úplně jistá, jestli v tom nebudu vypadat jak debil, když měřím pouho-pouhých 158cm... A druhá věc je, že mám šaty bez vlečky, tak nevim, jestli nebude lepší jenom po pás... Bohužel foto žádné, ale aby ste si mě představili - malá, hubená, klidně byste mě tiply na základní školu... Jinak obličej je v albíčku a pase... Furt nad tím dumám, tak prosím poraďte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím že v dlouhém závoji bys byla moc "utopená"! Ale do pasu tě naopak opticky prodlouží (jako by "přepůlí"), to je tedy aspoń můj názor....
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to si taky říkám, ale když vidím ty fotky s dlouhým závojem x-) x-) x-)
Odpovědět
no u me vedou zavoje az na zem ale zase vzhledem k tve vysce jak pises tak nevim no..mozna bych to zkusila a vyfotila tak se to nejlip dokaze zhodnotit ...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, souhlas, fotka by byla nejlepší...... Nemáš třeba dlouhou záclonu? :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?