Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, vy máte takovýho óbr hafana, co? Co to je za rasu?
Odpovědět
Profilova fotka
Tady ty víkendy v práci mě vážně dost štvou... navíc je tu sice dost lidí, ale jenom na pasáži a k nám nejdou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ale obr není, ale třeštidlo a po bytě lítá jak utržený ze řetězu!!!! Je to oříšek z útulku....
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela podle fotky, že to je ňákej vlkodav :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale houby, počkej možná někde najdu nějakou lepší....
Odpovědět
Profilova fotka
vlkodav je šílená obluda, na můj vkus je to moc obrovský zvíře, na to aby měl hektary aby se hafan proběhl :-D
Odpovědět
charlie: víš, kde je Beethovenova ulice v Brně? Znám člověka, co tam má v bytě vlkodava a do páru West highland white teriéra... :-D ale je pravda, že na procházky je vozí autem za město... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ten teda je! kamarád měl brazilskou filu! Mohl na ní jezdit do školy :-D Na těch fotkách už pracuju! Ty už máš uklizeno? Jsi rychlík!
Odpovědět
Profilova fotka
nat - přímo tu ulici nevím, ale asi v centru, co? ivi - jo, uklízeno=vysáto, to ostatní dělám průběžně, jak je potřeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nat: to je jako malej a velkej, ne??? :-D charlie: prostě vzorná manželka!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Schválně jsem si tu ulici našla na Seznamu, je to kousek od jakubáku!!! Mazec!
Odpovědět
charlie, ivana: je to tři rohy od Svoboďáku, bydlela jsem tam taky :-) přestěhovali jsme se, když jsme tam měli v bytě 4 šeltie... :-N jo, je to malej a velkej, před tím vlkodavem měli dogu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to dobrý, můj kamoš má 3 psy a je to jorkšír, buldok a doga :-D :-D :-D Prostě trojka k pohledání =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je jako dlouhý široký a krátkozraký :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jednu dobu jsem na zastávce šaliny potkávala holčinu s jorkšírem, který měl nožičky od vlčáka.... Chudáček vypadal fakt hrozně, ale bylo mi ho spíš líto... Ikdyž jemu to asi bylo jedno... Charlie, kde ty vlastně pracuješ? Vím, že už jsi mi to někde psala, ale ta skleróza....
Odpovědět
Profilova fotka
přímo v centru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm... Pořád mám zatmění..... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Už svítím!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ještě jsem se tě chtěla zeptat, jak jsi vyřizovala všechny doklady.... jak se to pořád mění, jsem už z toho celkem zmatená.... Čeká nás to jak se vrátíme z Maďarska.... Ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem šla s oddacím listem a s ustřihlou op na úřad zažádat o novou op :-) To vyřižování je děs, teda hlavně u nás na úřadě....
Odpovědět
Profilova fotka
A ten oddací list vám dali kdy? Jako hned???
Odpovědět
Profilova fotka
ne hned, asi do 10ti dnů
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, takže to můžeme v klidu odjet a vyřídíme vše pak. Aspoň si odpočnu a pak mě čeká vyřizování nanovo... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to buď v klidu, na to je čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A na pojišťovnu, do banky a tak musím až s novou občankou, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zpátky z tábora, byl to mazec 1/4 lidí chytila virózu a zvracela, v noci nám zmokly všecky zabaléné věci a já spala sem v autě, páč celta začala po 2h lijáku protěkat... Takže sem ráda, že sem zpět ve městě, v suchu, teple... :-) Brni: jak to vypadá s naším balíčkem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda supr zážitky s táborem....hmmmm ivi - na pojišťovnu i do banky můžeš i s oddacím listem, do banky ale musíš pak ještě s novou op, takže být tebou se na banku teď vybodnu. Jinak fotky hafana jsem viděla, krásně chlupáč :-D
Odpovědět
malý prcek ..vítej ;-) je doma a čeká na tebe ,-) kdy budeš mít časík? jinak sme holky celou sobotu pekli a nedělu byli potvrdit hospůdku,takže je vše už zamluvené,v týdnu se sejdeme s fotografem,a kameraman až v týdnu před svatbou . A celé odpoledne dnešní sme nacvičovali pomádu na první tanec :-D sme spocení a už ztoho unavení uf...
Odpovědět
Ahoj Peti, o Tobě jsem už dlouho neslyšela, už se to blíží, co?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?