Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
ahoj holky, ani rana on chtěl nějaké tóčo jako první tanec a najednou je vzteklej asi jako já,že nám to nejde že ,-) a tak máme něco jiného ,-) už sme si vybrali hudbu ,-) http://www.youtube.com/watch?v=SsPFQC... http://www.youtube.com/watch?v=2Kfchd... http://www.youtube.com/watch?v=JZ_FIa... asi vyhraje to třetí ,-)
Odpovědět
Téda - super. Ta poslední je úžsná - mám ji moc ráda. Ten váš tanec bych chtěla vážně vidět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cau holky, tak ja na tanec kaslu - ono to nejak dopadne. Proste se tam nejak zavlnime a bude to. Peti, popravde ja na hosty nejak nekoukam. Stejne ti to pomluvi. Loni jsme byli na krasne svatbe a tam pindal kde kdo a pritom to meli fakt super. A protoze chceme tu svatbu zelenou, tak chceme nejaky ten krasny bilo-zeleny dort, co tady ma kde kdo v albickach. A pak jeste jeden mensi na vecer pro kamarady. Charlie, depku mam ja, ze nemam nic nachystane.
Odpovědět
no já vím,jak to myslíš, já bych si udělala svatební pro sebe ten co jím já ,a další pro lidi ostatní ,-) No to mi povídej stěma pomluvama je to vždycky a bude to pořád , mě můžou akorát tak políbit víš co ,-) Jen si ho udělej a hlavně všechno si udělej podle sebe! No a co,že ho má každej takto barevnej a pod.. Víš co mi chceme?.. pro nás třípatrák,co udělám doma,možná to bdue jen 2patra, pak roh hojnosti budu dělat 2,pro oboje rodiče stejný,aby to nikomu nebylo líto a chci je stejný no a pak .. objednám dort-pohádku- my ju milujeme ,ale šíleně! takže budeme mít náš, dva pro rodiče a dvě klasické čokoládové pohádky ze šlehačkou :-D :-D a to si myslíš, že nikdo nepomluví jo? všichni až to uviděj! Kdyby to šlo,asi bych udělala pohádku aji pro nás chichichi dneska sem zjukla dvě albíčka -- vdali se mi dvě holčiny ,tak jsem se usmívala u toho jak blbka ,-) no a vl edničcemám zaděláno linecké těsto 3kgmouky,2kg tuku,1kg cukru .. uf to než udělám,mě hrábne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bré odpoledne, holky to je hic co? Petruš - neměj depku, všecko zařídíš a stihneš, uvidíš... Hlavně že naša brni nemá depku :-D
Odpovědět
chárlí. no já myslím,že co prožívám s vlastním bráchem , oproti tomu,že mě čeká svatba a vše možný depka ze svatby nehrozí ,-) jen sipřipadám ,že sem jakalkoholik už... když jsem byla mladší , vždycky sem z problémů utíkala tak,že jsem s eopila, sežrala prášky a čekala,že s eneprobudím.. ani to sme nedokázala,vždycky sem se probudila,byla dehydratovaná, pořád v pláči zoufalá, vynervovaná a stejně to bylo kničemu...pořád si říkám,že je času dost,ale jamile si to řeknu,srdce s emi roztřepe jako zvon a jsem v háji..
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, já na to kašlu. Chci pěkný zeleno-bílý dort, na večer něco menšího (asi taky v barvě) a basta. Rodiče dorty nechtějí, tak tímto končím. A ať si všichni frflou. Stejně nás pomluví, že je na oběd svíčková, předkrm rolka atd. Ale co, my to tak chceme! A díky za tip na tu cukrárnu - asi půjdeme tam. Je to pro nás blíž než do Líšně. Dnes jsme si vybrali oznamko + text a veršíky. No a kamarádka se mi nabídla, že mi to zařídí celé (je to z tiskárny jejích známých), tak jsem moc ráda. Jen se nějak nemůžeme shodnout, zda je to zámek nebo zámeček Belcredi??? Kočeny, když objevíte v nějakém albíčku nějaký pěkný moderní ten zeleno-bílý dort, tak prosím odkaz. Dřív byl v každém albu a teď nějak na nic nemůžu natrefit, abych si ho uložila jako předlohu.
Odpovědět
Ahoj holky, máte pravdu, vždycky se najde nějaký pomlouvač. Já byla včera u rodičů a babiček a jedna mi vykládala, co dělala tetka, kteru jsme nepozvali na svatbu. Přijela 60km k babičce a furt jí nevěřila, že nebyla jediné, kterou jsme nepozvali, tak jela k další tetě a hned na ni spustila: Tak co , jak bylo na svatbě, bylo to hezký?...atd.... Tak teta, že nebyli pozvaní, tak neví, ale prý že jo,....ona jí to furt nevěřila, tak teta, že máme foto na netu, tak jí to ukazovala a ta druhá tetka studovala každou fotku, kdo na ní je a není...Samozřejmě na žádné nebyl nikdo z příbuzenstva kromě rodičů a parodičů, ale stejně se prý hned naštvaně zvedla a odjela domů....fakt nechápu, ostatní nám aspoň poslali přání, tito ani prd. Teď posíláme všem "děkování" . takový pohled s našima fotkama ze svatby (nechala jsem to vyvolat jako foto), tak mám sto chutí jí taky poslat "Děkujeme za projevená přání a svatební dary" :-D :-D Babička je z toho jejího chování dost špatná, no, my se včera tomu akorát smáli, ona má poslední dobu těchto výjevů víc...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už vím, jak to asi udělám. Ten dort po obědě bude mít min. 3 patra a bude bílý se zelenýma puntíkama a zelenýma mašlema. A ten na večer bude mít jen 2 patra a bude celkově asi menší a bude zelený (světlounce) s bílýma puntíkama a bílýma mašlema...prostě naopak. To by mohlo být ok, ne? Chtělo by to asi obrázek, ale nemůžu nic splašit. :-(
Odpovědět
Peti, oni to pochopí.. prostě řekni že chceš třípattrák bílej - řekni si hlavně zčeho to chceš!! a vem si sebou třeba na papírku,nebo stuhu té zelené barvy jakej budeš chtít odstín.-to je to nejdůležitější víš.. A pokud se odvoláš na Gábinu,že jsi od Petry co má te´d taky svatbu řekni,-) ona by přemejšlela které hi ,tak se vklidečku sní domluvíš uvidíš.. ona dělá krásný dorty, ;-) ale nejlepší je tam zajít tak max. do 14-15h. aby tam byla ,-) nejlepší je ráno že...třeba do těch 10hod. jo Blani,děkuji,že ses jukla na tu organzu ,-) nevadí ,-) a máte holky pravdu... já třeba svíčkovou nechtěla vůbec- ale abych měla dvě smažený jídla-oběd a večeřu,aby mě chytl žlučník ee ;-) tak třeba proto sme to takto udělali ,-) A už vidím ,jak budou lidi prudit,že si tvrdej alkoh. musej platit sami ,-) to mě absolutně nezajímá ,-) jdu dělat to linecký,já se ktomu včera nedostala uf..
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, zkusím najít i obrázky. Já to tam mám z práce z Lesné blízko, tak to je v pohodě. A svíčkajda je dobrá - na tu se dobře chlastá. :-D
Odpovědět
:-D jás e nemůžu dočkat na ten pravej hospodskej gulášek,co budeme chtít aby večer udělali i se vším tím ostatním.. já teda to maso nejím ztoho,ale mám strašně ráda knedlu a nebo jen namáčet chleba do té gulášové šťávy mňam mňam... musím myslet na slaný,nebo mě ztoho lineckýho užhrábne x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
...na gulášek taky. :-D
Odpovědět
Tak děcka, právě sem dodělala to linecké, udělala si večeři, šla s betkou a jdu si dát vanu. bolej mě nohy jak kráv* ,stála sem u sporáku 7hodin! ajis e zapoměla na betynku,že normálně betka asi nasran* došla ke mě do kuchyně a málem mi počůrala nohy!!! já sme na ní zírala ruce vod těsta,čuměla sme na ní jak tydýt a ona mi lulá u noh.. tak sem samo připálila jeden plech, než sem zem setřela a umyla ,že aby mi to nikde nesmrdělo ,-) Tak peti jak se domluvíme na zítra?.. prosím tě přes icq ju ,-) tady už nebudu ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, taky ti příjde, že tady kecáme pomalu jen my dvě??? Pracuju, tak jsem na icq aspon do 24h.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se, že Vám tak skáču do diskuze, ale potřebovala bych vědět, kde bych v brně sehnala organzu v zelenkavé barvě na stůl. Nevíte o nějakém obchodě? Něco jsem už objednávala z internetu, ale bohužel jsem toho objednala málo a nechce se mi vyhazovat další peníze za poštovné.
Odpovědět
v brně nemám ponětí,ale určo v větinářství a nebo pokud máš někoho,kdo může do voneklu- velkosklad květin ,tak tam,-)
Odpovědět
brnanda a kde je ten velkosklad? a tam nemůže každý?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Mrkněte ke mně do albíčka...konečně jsem objevila super věc pro hafinu. Teď ještě sháním štrasovou sponečku ve tvaru mašličky a nebo (to chci úplně nejvíc) ve tvaru korunky. Když na to náhodou někde natrefíte, tak prosím info. Jo, ale musí to být malinké - je to jen na jorkšírku. ;-)
Odpovědět
petules: v JYSKu mají něco podobnýho jako organzu, teď je to v akci, metr stojí nějakých 40 Kč a šířka je asi metr, nebo 1, 2, to nevím přesně... akorát nevím, jestli měli zelenou... jinak Vás holky zdravím, dopisuju bakalářku, tak není času nazbyt... ]-(
Odpovědět
Ták holky, vá zdrvavím ,-) a musím vám povědět co nového... poprvé vživotě a naposledy jsem si koupila mejkap a pudr značkovej -jakási značka počkej to musím opsat z krabičky -CLINIQUE (si tady Peťa-petruszkaa nastudovat mejkapy ty hvězdný a který vydržej dlouho a pod.. chi) no te´d na to šahal aji ví´ta,je to jak peříčko a když sme to zkoušeli tam v obchodě, pleť sem pod světlem měla jak perle´tovou,no super krásný, až na tu cenu teda... já znám jen avon a to ještě ty perly jako pudr a jen ten tekutý za těch 249korun a tady temto stál 730 ten mmejkap a 790pudr .. se mi protočili panenky ,ale prostě jsem si ho vzala..teda si ho vzala aj Peťula :-D měli tam aji nádherný stíny!vínový, byli úchvatný! ale stály 800,no tak to mě vomejvali po třetí ,to sem už nevzala si! tak zase blbá nésu.Ale lituju toho,že jsou tak drahý,protože byli nej nej,jenže ktomu bych musela koupit ještě světlý a nésu debil,abych koupila dvě stínové barvy za 1600kč. Pak sme sehnali ty samodržky ve smetanové barvě! úžasný,neboť cena byla jen 140korun a já si je objednala z bonprixu za 380korun! to nevyzvednu -teda pokud to dojde že ,-) Pak ve vaňkovce mají všecičko slevněný!!všeho výprodej!!! no to bylo něco pro nás :-D my to snad prolezli všechno co sme chtěli ,-) a sem si koupila v deichmanovi takové balerínky za 299 :-D skoro podobné, jak mám ty boty v albumu k šatům-to kdybch se chtěla přezouvat :-D :-D no den dé a tak radím,aby ste s Petruszkou nikam nechodili :-D :-D :-D hlavně ne po obchodech :-D ale jinak milá, pěkná ,usměvavá baba,jsem ráda,že jsem ji spoznala ,-) jo a jinak ..když šla ke mě, vážně jí chyběl jen ten sněhurkovský límeček okolo krku,ona je ten typ prostě celá sněhurka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdarek! Tak jsem dead z nakupu. Pry jsem svatebni blazen, kdyz jsem ukazala Petrovi a tatkovi svatebni hajzlacek a kapose (Peti, moc za ne diky). No a ja mam taky samodrzky, ale telove. Na svy syrovy nohy jsem proste smetanovy fakt odmitla. Ale ten makeup a pudr. Super. Jeste aby to bylo ok. Jinak ja nejsem zadny nakupni maniak, ale nejak nam to s Petou Brnandou slo, tak to se nedalo jinak. Peti, hrozne rada jsem te poznala a az to budes mit za sebou, tak musime zase zajit na kafe a popovidas mi dojmy, ju. A s tema stinama se netrap. Najdeme treba jeste neco na netu. Tam to bude levnejsi.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, jsem si ted uvedomila, ze mam i stiny Yves Rocher Luminelle a nejsou vubec spatne! A ve Vankalu maji obchod - mohly jsme tam mrknout. Ty stiny jsou takovy maly ovalek, zespodu to ma barvu svetle lila. Stoji do 200 Kc a maji hodne odstinu. Az pujdes nakoupit do Tesca v Kr. Poli, tak se tam zajdi podivat do jejich kseftu.
Odpovědět
v tescu? a to je asi ta drahá kosmetika nahoře taky že :-D no jo světle lila jsou na tebe :-D ale můžeme, mě se stebou dobře nakupovalo akecalo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, jo jo tam. Ale ty stíny mají běžnou cenu cca 199,- Kč a já je kupovala v akci asi za 140, takže drahé nejsou. To světle lila je ale obal!!! Možná fialkovo-šedý, nevím, jak bych to popsala. Spodek je v této barvě a vršek je průhledný. A je to takový oválek. Měli strašně moc odstínů, tak třeba by tam byl i pro tebe. Ale já tam asi dnes půjdu do Tesca, tak ti na to juknu. Jinak už testuju... :-)
Odpovědět
super,jukni pak povíš ju ,-) jo a ještě jakej je mejkap a řasenka?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak teda nevím. Řasenka jako ok, ale že by byla lepší jak ta Max Factor? To snad ani ne. Jinak ta MF je Masterpiece Max - tu si kup na svatbu, fakt je dobrá a nestojí takový balík. Hele, já si snad půjdu koupit ten pudr na tu mastnou pleť - toto furt není ono a už se mi nosánek asi trošku leskne. Jo a mrkni na tu mašli pro hafinku v albíčku. ;-) Holky, kde vy ostatní jste? Dovolenkujete??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mě tak napadlo: Peti, co si myslíš o nákupu šminek přes tu "jahodu"? Tam jsou ty stíny, co jsi chtěla cca za 270,- Kč.
Odpovědět
Peti přes jakou kahodu? víš co ,já sekoukala na netu..zadalasem do vyhledavače tu značku toho mejkapu a ukazuje mi to jen pár shopů,ale mejkapy tam vůbec nemají .. kde to mám hledat poradíš mi? dyžtak na icq- nebo do ip mi napiš stránky ,-) děkuji ,-)
Odpovědět
Peti neposlala bys mi pls taky ty stránky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?