Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
jo Blani, seš hodná,ty jo já si uvědomila až te´d,že jsem ti neodepsala na vzkazík ,-) ale já jsem už to zadala helito ty noviny, já sem na toto lempl víš a nemám nějaksi časíček ,a nějak mi hlava neslóží no znáš to chichichi
Odpovědět
Profilova fotka
Peti a jak te napadlo si to objednat na budouci prijmeni?:-) Tu kosmetiku by to chtelo prubnout tu hodne drahou, ale ja ted nemam lowacky. Srazik prosim pristi tyden, mam toho ted nejak moc.
Odpovědět
Peti,ale to já ne.. já tam musela napsat mejlovou adresu ... ajá mám pracovní mejl už s novým příjmením víš... a to paní nějak zmátlo,jenže stejně i tak nenapsala na krabicu Petra Celá,ale Petr Cela, ..ci to pochopila špatně ,-) si jako myslíš,že sem tak "blbá",že někdě udávám budoucí příjmení? ale jdi ty... ,-) jojo v poho, klidně i příští tejden, ono mi to nikam neuteče ,-) a nebo s eklidně můžeš jen proto zastavit, a příští tejden by sme prodiskutovali ty mejkapy ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ježíš, to já si nemyslela...proto tam je ten smajlík. ;-) Tento týden fakt nemůžu, dnes si valím reklamovat pásek a pak si chci obarvit hlavu. Zítra jdu ostříhat psa a večer jsme pozvaní na narozeniny. No a přitom musím taky chodit do práce a to mám ještě nachystanou práci na doma...potřebovala bych, aby měl den tak 40 hodin. Včera jsme makala do 23,15 - žehlila jsem. ]-( A víkend taky nic, protože plánujeme jet na chalupu, ale má být hnusně - já mám prostě štěstí. :-( Už se těším na příští týden - jedeme na dovču!
Odpovědět
Peťuli,to je v pohodě.. prostě jen si to do své svatby vyzvedni jo :-D :-D nebo to použiju já :-D :-D :-D Já sem tak unavená dneska,že to až pěkný není... uf
Odpovědět
hoky nevíte kde bych sehnala skleničky na víno s postavičkou žinich a nevěsty. Zkrátka nějaké svatební.
Odpovědět
jukni se tady na bazar a tam máš hodně předplacených inzercích u každého najdeš ,že na jejich www stránkách bude plno těchto skleniček ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
sracca, na netu toho je plno...v obchodech asi moc ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, promiňte že sem nakukuju, ale teď jsem si prohlídla album "brňandy", včetně popisů, a jsu úplně dojatá... máš to krásně nachystaný, namyšlený... a při čtení toho, jak tě přítel žádal o ruku, jsem byla úplěn hotová... :-D Hodně štěstí a lásky přeju! A to všem jak nevěstám, tak mladým paním! ;-)
Odpovědět
jééé já se červenám hi lenajsek děkuji :-N jenže víš jak to bejvá ,-) můžeš mít namyšlené a nachystané co budeš chtít na 1s* a tejně s eněco potentí :-D
Odpovědět
já mám docela strach skleničky objednat na netu, aby nedorazili na ciprcampr. Pokud někdo narazíte na nějaký kamenný obchhůdek s těmito věcmi budu ráda, když písnete
Odpovědět
Profilova fotka
Brňando, máš recht, já to měla taky namyšlený, a ne že by se něco nepovedlo, to ne.. spíš maličkosti, který nebyly úplně tip ťop jak jsem si představovala, ale nakonec v ten den má člověk úplně jiný myšlenky, a soustředí se na důležitější věci, nebo tomu nesoustředí takovou pozornost... Držím všem nevěstinkám palce, ať se vše zvládne v klidu a pohodě, a není žádný vážný problém... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
sarcca.. já si na bazaru koupila ty pro rodiče a taky přišli úplně bez problému ,-) z www.lenea... mi došlo zboží bez problému taky a www. z krásné svatby došlo taky bez problémů-teda až na to jméno,se paní spletla,ale hlavu jí neutrhneme že ,-) hlavně že to došlo,nemusíš mít obavy, oni si zákazníky hýčkají ,-) a jiak my ty velké vínové,co máem v albumu koupili na veletrhu. lenjsek... koukala sem s ena album tvoje, máte-teda měli ste též vše do vínové barvy jako my a ty šaty jsi měla krásné, byla si jak princezna pravá z pohádek :-D co si sněma pak udělala? když sis jenechala ušít.
Odpovědět
Profilova fotka
Brňando, díky za pochvalu.. jojo, vínově smetanová. Šaty jsou moje, a klidně je vezmu na ples, a nebo do opery. A taky ve Slavkově, kde bydlím, bývají každej rok Napoleonský dny, jako vzpomínková akce, takže tam se využijou. Naši kamarádi svědci jsou ze skupiny historickýho šermu, a dělají právě napoleonský bitvy, takže oni se taky dobově oblečou, a půjdeme se promenádovat po Slavkově.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
..já nemám naplánované nic. :-(
Odpovědět
Peti,stím by sme měli něco udělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když já buď nemám čas nebo se mi nechce a nebo mě od toho odrazuje Petr (on si furt myslí, že je dost času). Peti, koukala jsem do tvého alba (na hajzláčky) a studovala jsem to líčení. To tvoje se mi zdá lepší, ale nějak mi k tobě (nebo k tomu líčení) nesedí ta barva na rtech.
Odpovědět
Peťko, to já si schci koupit rtěnku,toto je jen lesk ,-) já čekámstím až se stebou uvidím a podebatím a dostanu radu víš :-D to jak sem to fotila,hodila sem to na rty,aby byli lesklé aspoň na fotce hihi No a normálně mě ztěch stínů lechtají očka,takže asi budu muset koukat dál,nebo jak půjdeme na tenmejkap-teda jestli si uděláš na mě časík ,-) třeba vtom příštím týdnu, klidně i v sobotu dopoledne, jestli děláš dlouho v práci ,-) jednou jsem vyhrála neslíbatelnou rtěnku ,to tenkrát vylítlo a byl to teda odstín šíleně tmavej,ale teda držela jak šlak ,já pak chodila s půlkou rtů odrbanejma a s půlkou namalovanejma :-D úžasnej pohled chichichcihi Já bych klidně šla i stříbrně jen namalovaná,nebo černě,nebo modře,barevně , mě je to jedno, jen asi tak,jak s emaluju já výrazně.. uvidíš,že to bude jinak vypadat až mě uvidíš ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, já jedu ve čtvrtek na dovču, tak to musíme spáchat začátkem týdne...možná úterý by šlo, jak to je u tebe??? Nesmazatelnou rtěnku dělá právě MF, taky jednu doma mám ... no použila jsem ji asi 2x, drží to fakt až moc. Já bych dala líčení do vínova, když budete mít tak laděnou svatbu. Ale pokud chceš výrazné oči, tak rtěnku bych dala nějakou světlounkou. Ale pokud bys měla líčení stříbrné, tak klidně výraznou tmavě červenou - proč ne? A nebo to můžeš fláknout podle barvy oči (i když já je mám zelené a do toho bych teda nešla :-D ). Já ti ráda poradím, ale nejsem žádný expert, spíš ráda tyto věci kupuju. :-D
Odpovědět
Super, v úterý by to šlo ,-) 8.7 nic nemám ,koukám do mého mozku debilníčku ,-) no já právě bych jukla na stíny aji a uvidím pak.. na rtech si nějak nepotrpím ,ale spíše potřebuju aby to viděl někdo druhý víš vtu chvíli než já sebe namalovanou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes mam dovcu, musim za chvili jit koupat hafinu - jdeme v poledne strihat. Konecne bude vikend a venku leje, to je fakt k nastvani! Peti, ja taky potrebuju vzdy dobrou radu. Ale treba pritel me odrazuje skoro od vseho, abych si to nekupovala. Treba vcera mi rozmlouval zabky, ale byly ve sleve a jsou s pejskama a lebkama, tak to jsem neodolala. Ale musim se brzdit nebo vse rozfofruju za hadry a jiny kramy a pak mi nezbude na svatbu. Pokusim se pristi tyden jeste domluvit v hospode na menu a vyzdobe a zadat oznamka nez odjedeme na dovcu. Sice podle Petra je cas, ale neni a ja uz jsem na nervy. Psala jsem ti sem uz vcera, ale zas to nejak nefungovalo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kde vsechny jste? To dovolenkujete nebo co? Jinak Tenessy je ostrihana a vypada fakt bozsky. Tentokrat se to pani fakt povedlo. A vecer jsme byli s nastavajicim na pivku a ja zvladla 7 malych a on 10 velkych, tak jsme byli jak motyky, ale byla sranda. Pres vikend chceme vybrat oznamko-teda ty texty, typ uz mame vybrany a zacatkem tydne ho zadat do vyroby. Po dovce musime dokoupit vsechno obleceni+prstynky a pak se pustim do vyzdoby a do novin. Jen furt nevim, kde zadat kolace a dort.
Odpovědět
Peti,na koláče mám paní co je za brnem ,-) vydrž dva týdny a uvidíš,kolik za ně dám ,ona to totiž nemá od kusu,ale od kila a jiank ti můžu doporučit cukrárnu nad boby centrem ,dělá tam něco jako by moje sestřenka-její mamka byla skoro snad celoživotní kamarádka mojí babičky odjakživa jsem jí říkala a říkám teto,takže proto říkám skoro jako něco sestřenka ,-) abych nedělala reklamu,napíšu to jak pro trdla jo.. vévévétečkasweetclubtečka cézet chicht oni mají +- za kilo dortu chce kolem 190korun,mi to říkala sama Gabča ,neboť si chci dělat dorty doma sama,protože je chci mít poctivé z másla,rumíček, krásně vysoké a tot se v cukrárnách nedělá že, protože tam to je jak na páse ,-) Proto si nechávám dělat jen koláče.. tento víkend se mi z diskuze červenec2008 vdali už dvě, jedna včera a druhá dneska to má za chvíli myslím,.. uf my včera Peťko taky doma popíjeli hihi šly sme spát skoro v půl 4ráno :-D :-D mám dojem,že chudáci sousedi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, a maji tam i takove ty dorty s marcipanovou polevou? Ja totiz ty kremove stejne nerada. Vlastne jedine sladke, na ktere se tesim jsou kolacky. Mamka mi davala tip na nejakou pani od Blanska. Kolacek (dostala jsem 1ks na ochutnani) byl super s maslovou posypkou, ale dela jen tvarohove. Petule, uz se ti to blizi, to je pravda. To u nas v sekci zari 2008 mam pocit, ze holky uz maji vse nachystane, tak pak mam fakt depku.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar babky, tu je jako depka????? Co???
Odpovědět
:-D no jo chárlí ,-) Peťule, jo taky to mám odtam kdesi ,kousek od černé hory-mamka je v č.h a kousek bydlí naše bývalá jedna paní z vrátnice a její sousedka je dělá.Měla te´d zlomenou ruku, ale už je v pohodě, já myslela,že mě hrábne ,-) Hele,ale to,že ty nejíš dorty s krémama,tak budou jako trpět kvůli tobě všichni?že ho nedostanou oni ? :-D ;-) musíš se zeptat.. telefon tam máš zavolej tam a uvidíš ,co ti řeknou ,-)
Odpovědět
jo jinak už asi 2 hodiny nacvičujee salzu , myslím,že s e půjdu dneska vožrat! nebo ho zabiju asi !
Odpovědět
brnanda to jsi ale odbrá, že jsi ho k tomu donutila...já ho nedonutím nacvičovat ani ploužák...a že by to potřeboval... ]-(
Odpovědět
tak to já holky doufám, že toho mýho na podzim nakopu do tanečních... :-| :-)
Odpovědět
Ahojky, tak u nás taneční nehrozí :-( Budu to muset asi zvládnout sama - teda pokud se můj drahý nechá.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?