Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
brnanda:jsou 2 druhy-jedna je celá modrá(obal) a pak je černý spodek a šedý vršek-tak tu mám .u té modré se mě zdála nápln jaksi upatlaná a odličovač na ni mám z drog. DM-tu jejich značku
Odpovědět
maly prcek- no právě proto sem psala,že je to úplně jinak už jsem to tady psala mám dojem chárlí?.. obtahuju to jen červeně a dávám tam 4srdíčka jako by do čtyřlístku ,-) je to ohodně hezčí ,-) a ještě se to musí lepit tuhým lepidlem,se to pak nekrabatí ,-) :-D :-D v kolikátým patře bydlíte? na tebe musel bejt dobrej pohled hihihi
Odpovědět
NO a jak dopadlo zkoušení šatů?... takže svatbu budou mít 12 září,budou mít vše do oranžova ,-) a už sme vybrali dvoje šaty, ale myslím,že má vybrané ,-) jsou bílé ,absolutně nepřeplácané a něčím zajímavé a jelikož je těhula,tak asi ani moc na výběr nebylo,protože chtěla jednoduché a nemá ráda asi jako já žádné přeplácané kraječky a pod. Vzala sem ju po celém městě,ale zavedla hlavně tam,kde vím,že si vybere a vybrala aji v salonu, kd emi nic nebylo,ale byla tam aji moje mamka, když se vdávala a mě s etam líbí přístup,ikdyž sem nic tam nevybrala už jsem třem lidem takto salon doporučila a byli spokojení a i ona byla spokojená ,ale i tak sme šly aji do "mého" salonku hi a tam si taky vybrala jedny a už s ejen rozhoduje,ale asi vím,které vyhrají ,-) Ale co je lletos za šaty je hrůza! já bych si nevybrala ani jedny holky! A problém mám následující,teda ještě sme oficiálně nebyli pozvaní,ale já musím sehnat nějaký šaty nebo něco :-D :-D
Odpovědět
mar76- já se ktomu ani endostala do nějaké té drogerky hihihi jsem totálně vyflusnutá ,-) a te´d sem volala té panía v sobotu jelikož maluje holčinu ve 12 hod. tak sme si dali sraz v 11:30- vždy´t ona je přímo před matrikou :-D bych mohla jít pak odtam pěšky rovnou říct ano ne :-D
Odpovědět
brnanda:tak ta holčina na 12 jsem já :-D :-D :-D :-D :-D .tak se opět potkáme u kosmetičky- :-D :-D :-D .je to kousíček od úřadu.doufám,že budeš spokojená
Odpovědět
ježišmarja mě to vůbec nedošlo,že jsi to ty,já jsem myslela,že to máš dřív :-D :-D :-D já se pochčím smíchy chichichichihi
Odpovědět
vidíš,tak mi můžeš zrovna ukázat tu řasenku :-D a mám si vzít aji stíny a nebo má?
Odpovědět
já se tady taky chlámu-hlavně té holčině :-D :-D
Odpovědět
Prcku - díky ;-) Hned se kouknu na tu bílou, to jsem nějak nevychytala. A dnes mi došlo video a fotky v plném rozlišení, tak je jdu rvát do albíčka
Odpovědět
jé a budeš mít na sobě šaty už?
Odpovědět
jé no vidíš už tam jdu taky juknout Blani ,-) mar.. hele,nejsem tip,když někoho neznám,tak neříkám jobude tam dělat babu,tak mě veme hihihi ale taky s etady směju ,-)
Odpovědět
brnanda-né,ale budu učesaná z té Jungmanky od p.Dedikové-ona snad má dokonce nějakej diplom(mistr v účesech nebo tak nějak)
Odpovědět
Článek se načítá
mar.no jo paní Dedíková byla taky na tom svat.veletrhu ,-) jé a já nemám foťák-vzal si ho chlap na služebku,počkej,to já budu muset říct asi mamce hihi já tě vyfotím aspoń budeš moct semka dát foto ,-)
Odpovědět
Blani, mě se to nechce tady dneska načíst,, tak já se podívám zíta,sedím totiž u noťasu v obýváku a mám napojený na oskara net.. mamka to chtěla otestovat,jak to chytá signál a je to šílený,nic se mi nechce votevírat ,je to vše pomalý a ikdyž mám vedle svůj pc, nebudu ho zapínat,-) jsem jakási vyflusutá dneska a asi půjdu už spát :-D jak to ak vidím hihihi
Odpovědět
brnanada:já jak příjdu domů,tak tam už bude čekat kamoška s fotakem :-D . dnes se již loučím,páč jdu kompletovat krabice na výslužky :-S tak se mějte všechny móóóóc pěkně
Odpovědět
brnanada:řasenu beru určo,stíny má,ale klidně si vem i svoje a domluvíš se .
Odpovědět
jé mě došly baterky hihi a než jsem to zapla do sítě,vypl se celej noťas, toto je blbý ...uf jen sem chtěla ..pěkný večer mar ,-)
Odpovědět
ach jo,udělalo se mi nějak blbě- počasí a bolí mě palica uf.. tak pěkný večer ,-)
Odpovědět
Brni - ať je ti líp. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kurňa Blani, ty jsi šikula s těma stránkama, já jsem na takový věci pako :-| :-D
Odpovědět
Charlie - díky, jsem chodila na sedmiletý gympl, kde byla rozšířená výuka IT a matiky, takže aspoň něco si z toho pamatuju....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste toho zase napsaly. Já jsem od včerejška promovaná...bylo děsný horko a jako vždy to byla strašná trapárna...ještěže to už mám za sebou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petru: Blahopřeju 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak co říkáte na to počasíčko??? U nás včera v bouřce spadl strom skoro do dětského pískoviště. Hned ráno ho tady byli s motorovejma pilama kácet.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: taky velká gratulace :-) No, o počasí mi vykládejte :-) Já zítra jedu na tábor a naše velké děcka (17-19 roků) tam už od neděle chystají... A dneska ráno volal přítel, že mu včera v noci psali sms, jak jim tam popadaly týpí, jak sou podchlazení pod plachtou, jedna holka měla mít otřes mozku... Tak celou noc volal 112, hasiče, sanitku, navigoval je, páč to je pochopiteně uprostřed lesa, nejbližší dědina 6km... No tak je odvezli kamsi do hasičárny, holku ošetřili, naštěstí jim nic nebylo, spíš jen zpanikaříli... Záchranáři museli být pěkně naštvaní 8-( Jinak já sem ve Zlíně a tady sice pršelo, ale pohodička 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny děkuji. Včera jak se to počasí začalo chystat, tak říkám naší Tenessy: "Tenulko, za chvíli příjde apokalypsa" a ta opica začala štěkat jako blázen. :-D Ale až to pak fakt přišlo, tak se schovala pod sedačku. A nešel proud, což mě děsně naštvalo, protože jsem se chtěla podívat na video, co natočil taťka z promoce. Měla jsem docela strach o auto, protože u nás bude blokový čištění a zrovna kousek od mého parkovacího místa (cca 1,5 m) stála taková ta mobilní značka, co to oznamuje. Naštěstí padla na druhou stranu. Snad už se to počasí umoudří.
Odpovědět
Profilova fotka
Týý jo, tak to byl asi hukot =-) Ve Zlíně pohoda, měla sem dokonce otevřené okno, i když pršelo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Prcku, tady to byla fakt divočina. To nebe vypadalo, že z něj budou padat přinejmenším trakaře. Přítel jel odvézt babičku domů do Kohoutovic, tak jel od nás z Kuřimi zadem přes Jinačovice a říkal, že u golfáku musel i odklízet větve, co ležely na silnici. Zpátky už jel radší přes R43 na Svitavy, tam to je přece jen v blbým počasí lepší.
Odpovědět
Ahoj holky, tak předem Peťko gratuluju! Ivčo a´t se vám to tam vydaří ,-) a počasí se snad umoudří ,-) včera to bylo hrozný! chlap odjel a já se málem doma potetovala :-D já se totiž bouřek šíleně bojím! myslela sem,že je konec světa! já neviděla ani penoš co máme za barákem! nesvítili venku lampy,tma jak někde,auta furt přeblikávali na dálkový a normální,stály nemohly jed,protože nevěděli kam jed,že samo a stromy teda to vydrželi,ale auta houkaly a furt se to votáčelo a vracelo a jelo úryč ta bouřka fuj humus a vzduch *- nešlo doma dejchat a otevřeno sem taky nemohla mít, neboť by nám lilo do bytu hi Koupial sem si tu mejbelinku ten super shok nebo jak to tam je napsaný a jsem zvědavá,jak to teda bud emalovat ,-) ale to zjistím až zítra,já sem namalovaná a omalovávat s emi néce ,-) Ale má dobrej kartáček!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás nešel ani proud, což bylo pěkně na h...., protože jsem doma potřebovala pracovat na pc. Sice mám notebooček, co dlouho vydrží, ale fakt jsem u toho nemínila sedět při svíčce. :-D Peti, tak to jsem zvědavá, jaká bude, ale určo MF master piece max (sorry, včera nebo kdy to bylo jsem si ty názvy nějak popletla) nepřekoná. Příště chci zkusit tu jejich Lash Lift, ale akorát jsem si koupila minulý týden řasenku, chjo. A taky jsem si včera říkala, že zkusím od nich nějaký pudr...třeba se tak nebudu lesknout, ale moc na to nesázím.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?