Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Brni: kadeřníka nesháněj, vždyť to máš fakt moooc pěkný ;-) A jinak myslím, že jsem na tom hůř než ty, protože jsem na mateřské a sedím u počítače dopoledne, po obědě, když děcka spí a ještě večer.... ]-( Jo a přemýšlím nad vším - že nemám ozdobený šaty, že jsme mohli mít jiné oznámení..... No je to na palici. Neumím si představit, že bych chystala svatbu rok nebo půl roku dopředu 8-) asi bych skončila na Huskové 2 (tedy v psychiatrické léčebně Černovice)
Odpovědět
Ahoj holky brnanda:byla jsem u své kosmetičky v Řečkách.K paní M. jsem šla jen abych měla nějakou představu.fakt,ale musím říct,že jsem se sama sobě líbila.a to jsem nemela ani namalovaný řasy,páč jsem měla čerstvě udělanou trvalou na řasách a nemá se to 24 hod zatěžovat řasenkou.fotkyz digitálu budu mít až z veselky,tak to tam nějak zkusím dát.jsem strašnej talent. :-N a paní M.je na dovolené už od 20.
Odpovědět
brnanda: volala jsi na ten úřad ohledně té rýže? janoushek: co děti už jsou o.k? nemohu sehnat černé silikonové gumičky-nevíte nahodou někdo,kde je mají-děkuji jo a dnes jsem vyhrála 1000 peněz-hurááá-konečně i štěstí padne na ....
Odpovědět
brnanada. sim tě jaká vje velikost těch triček..myslím jako m,l xl atd..děkuji ilča
Odpovědět
ilcik už du na to ,-) Holky tady byla bouřka jak něco mě všechno na balkóně lítalo :-D proto sem nebyla na pc a te´d žehlím,protože mi chlap odjíždí na služebku od zítřka ,-) mar76 a kdo byl lepší? ta tvá a nebo paní M.???jojo já vím,že je na dovolené :-( a ještě nevolala,já tam stejně budu psát mejlík,protože nemáme ještě hudbu vybranou ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady bourka nebyla a i tak pes chytl klepaturu. Ze zrovna ja musim mit toho nejvystrasenejsiho obranare:-)
Odpovědět
brnanda:já na 100% říkám,že moje.lepší barva stínů,"mékap" atd.U paní M. jsem měla vidět hodně vrásky.nechci ji nějak hanit,ale více mě sedla ta moje.ovšem,když jsem tě viděla odcházet,tak jsem měla otevřenou pusu,jak ti to slušelo :-o -asi tak :-D . já chtěla taky svoji vlastní hudbu:Nightwish,Evanescence,Lucii-ale je tam špatná akustika na Cd-tak nám tam paní něco vybrala,páč já to vůbec se svým drahým neznám.Na pobavení přítomných jsem chtěla Evu a Vaška _bílá orchidei_- :-) -nebylo na skladě. prstýnky jsem reklamovala po 2 hod,co jsem je měla doma-prasklý materiál,klekla nám hospoda,páč to šéfik nechtěl uzavřít jen pro nás,tak už se strašně těším,až bude po obřadě.
Odpovědět
Profilova fotka
O hudbe mi ani nemluvte! Moje kapely mi nezahrajou ani na obrade ani pak kapela. Ach jo. Holky, teda vy me nahanite uplny nervy s tou kosmetickou! Ja mam furt mastnou drzticku, tak bych asi mela zacit nekoho shanet.
Odpovědět
Janoushek - já jsem plánovala svatbu přes rok a meztím jsem věci 100x měnila, teď bych to udělala zas úplně jinak ;-)
Odpovědět
mar76 jako já na sebe taky hleděla,ale jak říkám-byla sem ve 13hod. u toho kadeřníka a měla sem černisko pod očima.. očenka nevýrazný a já mejkap nenosím ,ale oči hodně moc výrazný a chtěla bych nalepit řasy... je to tuze mocinky krásný peti.. když betka ještě slyšela, ta ze spod vany nevylezla ,-) chuděra pak narážela do ní a cpala se pod ňu,aji když sme ju podezdili, chudinka moja te´d už to neslyší ani dělobuchy, na jednu stránku díky bohu, na druhou ach jo. Holky já uchcávám.. balím chlapa na služebku a říkám mu vyzkoušej si ty kalhoty- jo na to je čas.. no děcká by ste se pochcali smíchy :-D :-D
Odpovědět
janoushek.. no my věděli o svatbě od 25.7 2007,ale začali sme šatama v lednu a pak v březnu prstýnky ,nebo v dubnu sme je měli nějak doma a pak už sme postupně nakupovali a já mám dojem,že původní nakoupené věci jsou už všechny skoro pryč :-D :-D :-D :-D mar76 kde ste prstýnky nechali dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ja myslim, ze to je tou znackou kosmetiky. Jako nechci nic hanet, ale takova rasenka max factor nebo nektere lorealky se nehnou klidne i cely den. Musim najit kosmeticku, co by me napatlala necim kvalitnim odolnym. Ale nevim, co s tim mastnym xichtem:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mar: Děti už jsou dobrý (ťuk, ťuk) ale zase, když jsme se dnes chystali ven byla děsná bouřka :-S Jinak ti musím říct, že se vám to docela sype.... :-( U koho jste si nechávali ty prstýnky dělat?? A stihnou vám je vůbec vyměnit?
Odpovědět
j já právě na oriflejm nejsme já používám avon a to bylo jediné,co mě od toho odrazovalo.. jako já jsem byla spokojená, poprvé vživotě mě namalovala vizážistka,ale vidím sama na sobě,že s emaluju lépe a řasy nemám ráda,když jsou takové slepené.byla sem spokojená,ale vím,že je lepší a chtěla bych voděodolnou řasenku a taky ne do růžova,ale do oranžova tváře a proto bych ještě ráda vyzkoušela jinou kosmetičku teda malování a nebo vážně se na,aluju sama- já si dneska koupila tuze krásný stíny jen za 39korun :-D skoro stejný, s jakejma mě namalovala jednou barvou hi a taky chci aby mi to zafiksovali tím,jak si dávám ty mastné stíny a na to sypké, mám toodzkoušené,jinak se už nemaluju a vím,že se ráno namaluju a prostě mi to vydrží a max. si odpoledne opravím tváře nebo rtěnku -ktomu rtěnku nenosím a lesky to jo ,-)
Odpovědět
Petrus - máš pravdu, já konečně sehnala fakt voděodolnou řasenku - Max Factor Aqua ....cosi :-D Kosmetička mě líčila Mary Kay, ,ale za 2 hod. už jsem měla černé pod očima, ale jinak vše drželo, takže v den D jsem se nechala namalovat a řasy si namalovala sama. A zároveň jsem věděla, že mi to nic neudělá s čočkama ;-)
Odpovědět
mám řasenku Nivea, voděodolnou a vydrží krásně celý den. petru: to jsem zvědavá, jestli někoho najdeš, taky bych potřebovala, paní M. se mi oábí jak líčí, ale nelíbí se mi čím a s mou problematickou pletí dvojnásob... :-(
Odpovědět
petruszkaa:tak s tou značkou kosmetiky to je pravda-já měla ted mékap max factor a vrásky nikde(teda schovaný).paní M má Oriflame-né každýmu asi vyhovuje.Mě ta zkouška druhá vyšla na 150,což si myslím není mnoho a hlavně mám jasno. jinak prstýnky mám z Krpole,ale oni to taky mají přes nějakou firmu-dodavatele.našla jsem si tu firmu na netu,ale měla strach objednat i když bychom ušetřili skoro 4000.ještě,že jsem to neudělala-přes poštu poslat zpátky-napsat závadu atd- asi by mě hráblo.Tady jsme sice přeplatili,ale do 14 dnů jsem to měla zase doma.tzn .na začátku června.ještě,že jsem to nechala tak brzo udělat. Hospodu máme taky objednanou-tak snad už nic nehrozí brnanda: ty řasy chceš v celku , nebo lepit trsy a nebo tu novinku-řasa na řasu?
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky teda brni ty košíčky se ti povedly, jsi fakt šiškovná :-D mar - týýý brďo, ty máš svatbu už tento týden, no mazec :-D
Odpovědět
mar: taky používám Max factor, oriflamem jsem byla nalíčená jednou a vydrželo to snad hodinu... :-(
Odpovědět
k řasence-já si ted koupila voděodolnou Maybelline volum express turbo bost a jsem spokojená.(páč se potím v obličeji)Normální mám taky tu stejnou značku a vyhovuje mě.Hlavně hustej kartáček.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já jsem s paní Maláškovou a s kosmetikou Oriflame byla spokojená, takže já doporučuju, ale pokud ta kosmetika někomu nevyhovuje nebo potřebuje jinou péči a jiný líčení, tak to si asi musí najít někoho jiného ;-)
Odpovědět
chárlí, mě právě mrzí,že paní M. nemaluje i něčím jiným..vážně já šla rovnou na focení od ní a já se na fotce lesknu jak trubka a v půl druhý odpoledne jsem byla skoro rozmazaná a to já nemám ráda...jsem hodně na toto náročná, ale jenna oči jsem vysazená ,-) mar76- já si ju zítra koupím,sice asi 10let mám vše jen z avonu, já sem stím spokojená,ale tu řasenku musím koupit jinou, avon má voděodolnou,jsem spokojená,ale na svatbu chci vyzkoušet něco jiného a řasenka se vždycky spotřebuje,nebo ju pak někomu věnuju ,-) sice mám strach,protože s emi po miss sporty-nevím,jestli to ještě existuje, ale otekli mi oči jak prase.babička byla a aji mamka je alergická na řasenky, nerada bych si nějakým patákem to vyprovokovala taky ,-) chárlí.. jo děkuji za pochvalu.. už jich mám 10 hotových finální podoba je ale jiná :-D je to jen červeně vojetý tím třpitivím a je tam jako by čtyřlístek ztěch srdíček hi pak hodím foto až to bude ale ještě je skládat nebudu dohromady , postupně si jich pár denně udělám ,ono to dá docela fušku,ty srdíčka lepím pinzetou ,se kterou si trhám obočí :-D chichichihi Jo a to zítra jdu do města s jednou kamoškou,co má v září nečekaně svatbu ;-) tak mě poprosila napřed o upečení cukrovího a pak že jestli bych sní nešla na šaty :-D tak s ejdu koukat na asi vysokou jako maly prcek náš tady ,droboučkou,krátkovlasou slečnu ;-) takže to bud ejednoduché,protože je vychrtlá ,-) bude jí snad slušet všechno ,-) holky, dobrou noc, zítra ráno s etady ukážu ,-) ahojky prozatím
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam prave s tim leskem xichtu fakt dilema, nepomahaji na to ani ty rady kosmetiky. Musim se porad pudrovat. Ale co se tyce mych oblibenych kousku, tak makeup od MaxFactor, rasenka se mi zda nejlepsi od nich ta Lash volume (chvali ji i ma mamka a ta je rozmazana skoro porad), stiny kupuju astor, rtenky a lesky maybeline. No a tuzka a pudr prekvapive miss sporty. Ale ta tuzka je fakt super. Jedina, co mi trosku pripomina starou dobrou kohinoorku, ktera se nerozmazavala. Ja jsem totiz blazen a kupuju kde co, na co je reklama a prodavaji to v drogerii:-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak z posledních sil jsem konečně dala do kupy webové stránky, ale už nemám sílu tam dávat další fotky, ale tak něco tam je, i nějaká videa... http://www.svatbabouzov.ic.cz , zdejší BRM alba jsou mi malá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jsem z Blanska, občas čtu i tady vaše debaty, chtěla jsem taky na líčení paní M., ale má na můj termín dovču, všechny kosmetičky z Blanska mají taky volno, täk jsem sedla na net a našla vizážistku v Brně, když zadáte finale visage, tak najdete její stránky, líčila mě 2 hodiny, domlouvaly jsme barvičky a tak, líčí jen profi štětci z USA, řasenku jsem měla voděodolnou Chanel, make-up taky americké, vše super! Je teda dražší, ale zase mi to za to stojí, teda uvidím ve svatební den! Snad to bude dobré!
Odpovědět
Profilova fotka
jsem pako, všechyn komsetičky z Blanska nemají volno,a le dovolenou!!!! Blani: nádherné stránky a fotky jsou úplně překrásný!!!!!!!!!!! Už se těším na Lasákův mlýn, máme tam hostinu, už se těším, až se nadlábnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brni: tak jen nepropadni salonům a nezačni si taky zkoušet další šaty ;-) S tím leskem na tlamičce je to asi u všech stejný. No a já mám ještě nos XXL a na něm alergii na sluníčko, která se projevuje tím, že mám přes nos červený pruh, takže si asi budu muset pořídit futrál na nos :-( Nešlo to dokonce zamalovat ani mojí kámošce kosmetičce, která mě bude malovat na svatbu a ta má taky nějakou dražší US kosmetiku a šly jí zamalovat i moje kruhy pod očima....
Odpovědět
Profilova fotka
Brni: Krásné košíčky, seš šikulka :-) Akorát já osobně bych obtahovala buď jenom červenou nebo jenom stříbrnou, je to takové jednotnější... Nevim proč, ale můj výtvarný cit mi to radí :-D Tý jo, to existuje i někdo další tak prťavý jak sem já :-N Já sem ráda, že svatbu chystáme až od února, protože od té doby sem udělala houby, páč furt sedím u PC... :-) Nechápu lidi, co chystají dva roky =-) Já se taky furt lesknu, používám make-up od Maybelline, nějaký ten 8h matující a navíc sem si koupila pudr, tak se budu furt přepudrovávat... A mám od Avonu tu novou řasenku, je aj na citlivé oči a pro čočkaře a krásně drží... Akorát teda není voděodolná. Má brutální kartáček, takový tlustý - sem na to čučela, ale je fakt, že se s tím maluje líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jak předevčírem strašně fučelo, tak sem zrovna fotila na balkóně na naší umělé trávě ty fotky svatebních věciček.. Tak to tam lítalo, do toho mi furt něco odnášel pes, byly vybité baterky ve foťáku... To byla zase jednou akce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani super stránky! Akorát když píšeš vzkaz a vyplňuješ ten formulář, tak to píše bíle a na tom bílém to je celkem blbě vidět :-N Aůe já sem si poradila, takže tam máš ode mě první vzkaz :-) A ještě, jak ses kdysi ptala, kde prodat ty šaty a věci... Nezkoušelas Aukro? Tam se dá prodat kde co... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?