Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
brnanda: zdravím-tak k té rejži-já musela podepisovat na matrice,že žádná rýže v objektu i před nebude používána ;-) tip: použít celý pytlíky rýže-to nedělá bordel a neuklouzneš :-D :-D :-D
Odpovědět
petruszkaa:na co jedeš do Práglu?
Odpovědět
cože? mar76 ale na toto se nás neptali v řečkovicích ..počkej,to jako myslíš vážně???
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, já ani nevim... Ale my sme tam házeli po kamošce a nikdo nic neříkal, tak snad to asi de... :-)
Odpovědět
teda mar76 tys mě te´d dostala... mi nic nepodepisovali ,ani se o ničem nezmínili.. kdy ste to podepisovali??
Odpovědět
jojo, myslela jsem, že rýže se háže pro štěstí a ona zatím pro dětičky, takže já ji teda rozhodně iniciativně rozdávat nebudu... ještě bychom potom měli soukromou fotbalovou jedenáctku třeba... by mě kleplo... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
brnanda:fakt nekecám-podepisovali jsme to asi tak před 2-3 týdny.přesně nevím.Psala jsem to vl. rukou,že v prostorách úmč... nebudu... a podpis.si tam brnkni .možná to zavedli jako novinku.
Odpovědět
:-D :-D natrix :-D no popravd ěmě by štvalo to vytahovat ztoho účesu echt-kor ztěch krátkých vlasů hihi
Odpovědět
mar76.. hele proč ty nemáš fotky? ani třeba jak tě paní m namalovala? já bych chtěla mít ještě jednu zkoušku u ní, tak jsem zvědavá,jeslti mě veme.
Odpovědět
Ahoj holky, souhlasi s Mar76, nám taky dali instrukce, co se může a co ne...a byl tam i zákaz házení rýže a rozbíjeníí talířů v celém objektu. takže jsme ji házeli hned před první branou a bylo to ok :-D
Odpovědět
brnanada:p.Malášková odjíždí 20 na dovču
Odpovědět
brnanda:tak k těm fotkám-nevlastníme digi foták-ale na svatbě nás bude fotit kamoška-tak jestli tam někde budu v normálu,tak vložím(pokud to budu umět).jen se obávám,že v normálu nebudu nikde :-N . já se skoro nemaluju a tak jsem si připadala zmalovaná jak selská truhla.bylo to jemný líčení,ale byl to pro mne nezvyk.jinak paní je fakt moc šikovná,šlo o můj pocit
Odpovědět
Článek se načítá
Mar - já se taky maluju tak 1x měsíčně, když jdeme třeba s mužemd o kina nebo na ples....ale na svatbu jsem ještě kosmetičce říkala, ať "přitvrdí", ať mě nepoznají :-D :-D Martin pak říkal, kde má svoji ženu, že ale ta hezká taky není špatná, tak prý, že si ji vezme místo svojí Blanky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem 8-) teď jsem byla 2 dny mimo, protože mám nemocné obě děti, a vidím že se to tu pěkně rozjelo :-D :-D Postřehla jsem jen zákazy rozhazování rýže, což mě inspiruje, že se budu muset zeptat na Špilasu, jestli můžeme nechat družičky házet plátky růží (když tak si vezme s sebou smeták a lopatku ;-) ) Naštěstí je se správcem docela dobrá řeč (narozdíl od matriky Brno-střed... :-S )
Odpovědět
blani: :-D :-D :-D . já si maluji jen řasy-občas.na úpravu obočí chodím pravidelně- a to před dcerou jsem nešla nenamalovaná ani s košem ;-) .na zkoušku líčení jdu v pondělí.nechám si udělat trvalou na řasy-koupila jsem si voděodolnou řasenu(plakat po 15 letech nebudu,ale potím se v ksichtu),no a závěr svatebního líčení bude lesk na ústa.Kosmetička říkala něco o stínech atd-tak to vyzkoušíme a uvidíme.zítra jdu k holičce na tu Jungmanku i s dcérenkou :-D :-D
Odpovědět
janoushek:copak mejí děti za nemoc?u nás to byl průjem-dostala to ke svým 10 narozkám :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
mar: aaale, mají nějakou virozu a strašně chrchlají už asi týden a pořád se potýkáme s kašlem a s teplotou - nemůžou ven a tak jsou strááášně protivní a já už vlastně taky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Cus damy, tak si sedim na zahrade a cekam az na zamecku zacnou hrat Horkyze Slize a furt nic. A ten muj chlap si klidne odjede na skoleni misto aby me pozval na pivko a na kulturu, kdyz uz 1x za sto let se neco deje u nas v Kurimi. Ta ryze asi fakt nehrozi. Do deti se moc nehrnu a akorat to dela bordel. Teda asi si budu muset taky uz domluvit nejake to liceni. Ja se sice maluju denne, ale styl EMO se asi na svatbu fakt nehodi:-) mar, jedeme do Praglu na moji nejvic nejoblibenejsi kapelu Billy Talent. Uz se nemuzu dockat. Jen toho mam desne v praci, tak snad to stihneme. A co se tyce fotek do alba - ja taky nemam fotak. Fotim skoro vse mobilem. A vysledek je vetsinou lepsi nez kdyz jsem si pujcila fotak.
Odpovědět
teda dámy, jestli mi nepovolí ani ty plátky těch růží ,ikdyž teda "švagrová" jednou řekla,že to pak posbírá, tak snad třeba bude tak hodná,že se oto vážně postará a pak to posbírá...no uvidíme.. jinak talíř tam rozbíjet určitě nebudeme a tu rýžu oželím,aspoń mi zůstanou peníze za ty sáčky, a ještě za rýžu ušetříme :-D a nevím,kdo by mi to ztěch vlasů pak vytahoval ,-) Ale jsem ztoho docela překvapená,vůbe cmě to nenapadlo,že by to někde někdo zakazoval ,-)
Odpovědět
jo ještě mar76... já jdu ještě zítra v půl 11 tady u nás na vinohradehc asi před 2-3 týdny otevřeli nové kadeřnictví ,tak jdu ještě jednou to prubnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar baby, tak my si právě užívali romantiku na naší zahrádce, pili vínko (já) a pivko (manža) a on v té chvilce zahlásí - už začíná fotbal, musím jít, no chápete to? To je fakt sprostota :-|
Odpovědět
:-D :-D :-D ne to je jen chlap :-D :-D :-D to si před svatbou nevěděla?
Odpovědět
Profilova fotka
Charlie: počkej, bude hůř :-D :-D děcka 39 teplota a taky se "díváme" na fotbal a to musím říct, abych mu nekřivdila, že mi opravdu hodně pomáhá....
Odpovědět
teda dneska to připojení stojí za dvě věci.odpoledne s esemka nejde dostat a te´d taky ne.. já to vzdávám,píšu to podruhé a už mě to dneska neba ,-) tak ahoj holky a kdyby něco..pěknej víkend ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nové kadeřnictví na Vinohradech? Jo? Kde? Pak napiš reference :-) I když já se půjdu stříhat až po svatbě, ale už se těším, až to háro shodím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brni, janous - přesně tak, to jsem věděla, ale postěžovat si můžu :-D :-D :-D Brni - taky mi to nejde tady nic vkládat, je to vopruz :-|
Odpovědět
ahoj, je mozny, ze bych dneska videla brnandu v kralove poli v tescu? nebo se mi to jen zdalo?
Odpovědět
Profilova fotka
charlie, to je normalka. V nedeli mi Petr slibil, ze mi obarvi vlasy. Ale az po fotbale. Takze jsem musela cekat az do 22,30 a jeste k tomu ty nase kopyta to projely, tak jsem byla zaliskana od barvy uplne vsude, jak z toho byl vyrizenej.
Odpovědět
Profilova fotka
Petul - no nekecej, fakt jo? Já bych teda manžu asi nedokopala k tomu aby mi nabarvil vlasy, teda já ani nevím, jestli bych mu natolik důvěřovala :-D :-D :-D Aurinko - možný je všecko, třeba ti k tomu brni řekne něco sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
charlie, tak ja nemam zadne meliry, tak natrit to cele jednou barvou docela zvlada. Ale po fotbale si to uz priste nelajznu;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?