Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
AHoj , já si až dneska přečetla o tom foťákovi na Úvoze, to mám kousek od práce, tak si tam zítra skočím, ještě mi chybí album pro naše.
Odpovědět
vážně skoč.. jinak poradím je až za tou křižovatkou jako směrem kdyby si šla už skopečka dolů na mendlák,-za křižovatkou, co se odbočuje nahoru na žluťák...ale musíš vystoupit z trolejáku před tou velikou křiž. dole, bohužel sem šla taky takový kus pěšky ,-) a je to na pravé straně směr mendlák. http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... holky co říkáte na tyto labutě?, jsou úžasný!!!!
Odpovědět
jo a Blani, děkuji za radu apsoň jsem udělala odstavce ve psaní v albumu hi. taky jsem ho doplnila a jdu tam dát nějaké fotečky ,-)
Odpovědět
brnanda sorry, ale vůbec se mi nelíbí :-D
Odpovědět
Petruš, já vím, kde to je, ale úplně jsem na ten obchod zapomněla....A jestli tam najdu ještě lepší album, nežmám teď, tak se asi neudržím.... :-D A ty labutě, musím se přidat k Diggi, ale zas my jsme s mužem typy, které by si třeba nikdy neudělali klas.oznámko, nebo panenku na auto, krémový dort s pajďulákem nahoře, atd., prostě na to nejsme. Každému se holt líbí něco jiného .
Odpovědět
Profilova fotka
Cusik koceny, ja jsem jeste pekne dead ze vcerejsiho koncertu. Ale byla to bomba, skakala jsem tam jak silenec. A mame s Petrem fotecku a v dali za nama podium...dam ji zitra do albicka My. A zkusim se poprat taky s tema BR. Diky za radu. Blani, p. Slama ma fakt vyber tech alb, ale jestli bude mit i takove, tak za to nerucim. Preji dobre porizeni. Co se tyce tech fotek, tak ja jsem taky pro cernobile. Peti, mne teda ty labute taky nenadchly.
Odpovědět
Tak to abych si fakt koupila nové album, to moje se na čb nehodí :-D To by mě muž asi zabil, já koupila stejné jako knihu pro shosty, pak se mi to přestalo líbit, tak jsem včera koupila jiné,... :-D :-D
Odpovědět
ale mě se nelíbí jako na svatební dort.. mě se líbí jako prostě že to jsou labutě ,-) hi Petruš no vidíš chtěla sem se tě optat jak bylo ,-)
Odpovědět
já s edneska už odpojuju z netu. tak berušky prozatím papa a zítra si to dočtu vaše písánkování tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, na to kasli a uz to zbytecne nemen! Vzdycky najdes casem neco lepsiho. Navic ty alba s rozkama se casem za par let poodlepuji, tak bych to predelala az pak. Peti, koncert byl fakt super. Jediny, co bylo blby, byl nadmerny pocet vysokych muzu pomalu 2m, takze jsem moc nevidela. Ja bych na dort chtela takove ty propojena stribrna srdce, maji je myslim na timidekor, ale jsou silene drahy. Musim neco podobneho splasit za min penez.
Odpovědět
Petrus - me staci nadmerne mnoztsvi lidi nad 170 cm :-D :-D To jsou moje největší podpatky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baf, o čem je řeč dámy?
Odpovědět
Článek se načítá
AHoj, náš to, o všem a o ničem....přijel mi muž z práce, jdeme za komárama k rybníku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani - kamže jdete? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to bych ti asi taky branila uz ve vyhledu...mam prave 170 cm;-) Charlie, to by me teda taky zajimalo, kam jdou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petru - já měřím 173 cm, ani jsem si nedočítala proč jste se tu poměřovaly :-D Blanča nám to poví kam šla, vrtá mi to jako hlavou.....Copak máme v Brně rybňajs????
Odpovědět
Profilova fotka
Charlie, ja rikala, ze jsem vcera na Linkin Park spis jen slysela nez videla, protoze tam bylo moc chlapu 2m. Tot vse;-)
Odpovědět
Ahoj, tak jsem pěkně opíchaná zpět...hajzlíci bzučavý malincí, jak zapadlo slunce, tak se na mě hladově slétli .... :-D A rybníků v Brně je, my máme za barákem hned 2 ;-) http://galerie.albumfotek.cz/18786/?p... http://galerie.albumfotek.cz/18786/?p... ;-)
Odpovědět
Já Vás děvčátka zdravím ;-) a přeji krásný čtvrtééék a zítra je už pátéééékk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, do albíčka My přidána jedna fotka z mobilu z koncertíku. ;-)
Odpovědět
hezkýý hele to pódium je stejné jako když tam byli kabáti ,-) Holky ,mě jedna dobrá dušička zasvětila do ebay ,a budu si objednávat sáčky z organzy , na ebay výjdou např. smetanový i s poštovným,co si oni účtují kus na 4,40 bílý na 4,40 vínový na 3,50 ale prodávají je pouze po 50kusech. Nechcete nějaký??
Odpovědět
Profilova fotka
Brnanda, tak jaký mají podium Kabáti fakt nevím, protože ty zrovna nesnáším. Ale určitě tam nemají nápis Linkin Park...nebo jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nač ty sáčky jsou? Takový věci jsem ještě nějak neřešila.
Odpovědět
no nemají nápis stejný... ty seš trdloooo :-D :-D já prosím tě na koncerty nechodím hihi toto byl snad první a i poslední,protože stejně nikdy nic nevidím,nebo sem zmokla, takže všude sem viděla jen deštníky, nebo se hádali lidia anic ztoho.. blé nic pro mě ,-) ty sáčky můžeš použít na cokoliv... jsou to průhledné-mají i neprůhledné ,ty jsou dražší.. dává s edo nich rýže, nebo nějaké sladkosti, nebo pro děti něco,nebo na stůl knim dáš jmenovky, nebo do nich dáš ty mandličky a pod.. jenže tady stojí 18-25 i víc kč už třeba ty větší jo. já koupila ty krásné teda žluté s kytkama ve voneklu 12,50 mám dojem kus ,stím,že prostě tady v brně ani an netu neseženu vínové či smetanové a pod.. byli hrozně drahé , no a hups dobrá dušička mi řekla vyber si, budu objednávat ,pak ti to pošlu naší poštou ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já koncerty můžu, v pondělí zas v valíme do Práglu na další. Sice taky nic nevidím, ale řádím jako černá ruka. :-D Sáčky necu, to je už podle mně zbytečný, děcka tam mít nebudeme (jen 1) a ostatní to stejně neocení, tak na to kašlu. ;-)
Odpovědět
a do čeho dáš tu rýžu?každýmu do ruky ne? :-D :-D :-D :-D sme chtěli,že uděláme z celofánu jako ty kornouty,jenže toto s e mi líbí víc,protože se to dá jen stáhnout stuhou a hotovo,žádné stahování,roztrhnutí celofánu nic a dtojí to tady ještě míň, než celofán ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela, že rýže ani nebude... 8-)
Odpovědět
no já nevím,ta má účel. jé my sme to četli,taky sme ju nechtěli mít,ale pak že jo.. ona má bu´dto štěstí pro vás jako novomanželé přivolat a nebo má peníze znament?jé já si to nepametám a tu knížečku jsem dala kamošce,chystá svatbu,tak aby to věděla,dostali sme ju na matrice totiž ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já rýžu vůbec nebudu řešit, porosím nevěstu, aby vzala pytlík, každý si hrábne a pak to hodí po nás... Jinak to má evokovat plodnost, prý kolik zrníček se zachytí na šatech, toik dětí... :-D Stejně je rýže blbina, budeš to hodinu lovit z účesu, z podprdy se to prý vysypává ještě večer... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
poprosím nevěstu, mě šibe...Sem pochopitelně chtěla napsat svědkyni :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?