Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Holky já na to prdím mě se nechce lítat někde po městě , já to tam nesnáším :-S ty lidi,zhon,každej do tebe bouchá atd.. objednám to přes net pěkně to dojde domů a bude klid ,-)
Odpovědět
http://www.imeem.com/macfrancis/music... tak právě kvůli tomuto nechci ani hudbu a obřadu mě ztoho prdne vážně ..
Odpovědět
Profilova fotka
Teda jsem docela nas... Když mi vymazali z albíčka toho hafina, tak mi umazali i odpočítavadlo, jak dlouho spolu chodíme. Sice mi to trvalo než jsem si toho všimla, ale já do toho alba moc nechodím. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě se chci zeptat, když píšete text do alba...nějak mi tam nejde dát ten Enter. Když ho dám, tak se to stejně neobjeví...omlouvám se, že se tak blbě ptám, ale mám to fakt nepřehledný.
Odpovědět
Já taky nechápu jak to někdo má třeba barevný, někdo zase třeba s odstavcema.. já ikdyž píšu, dělám odstavce, stejně po uložení to mám všechno za sebou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to počítadlo tam už zas je, tak nevím...možná blbne net. Peti, já to nechápu...takto to je děsně nepřehledný, chjo.
Odpovědět
to mi povídej .. já nevím,jak to prostě od sebe oddělit.. nesmím psát velkejma písmenama nesmíš tady nic.. jsem si vážně byla jistá,že to tady je super,ale poslední týden mě to tady dost vytáčí! už aji přemejšlím,že si najdu jiný server,jiné stránky, kde by bylo něco podobného .
Odpovědět
Profilova fotka
Nesmis to videt tak cerne. Holky to tady oddelene maji, tak treba nam poradi az dorazi k PC.
Odpovědět
Jé sem si ani nevšimla,že sme už na sté stránce :-) No a jinak holky vše je objednané, do 14 dnů by to mělo dojít ,-)
Odpovědět
ahoj holky, ty albíčka fungují trošku na proncipu tvorby web.stránek, takže pro další řádek dejte BR do ostrých závorek (napsala bych to jak to má vypadat, ale tahle stránka to nebere, prostě také to matematické vyjádření větší než, menší než) :-D :-D
Odpovědět
počkej jako to mám napsat ,co to je ostré závorky?? //BR// takto jako??
Odpovědět
nebo toto?
Odpovědět
Článek se načítá
ne, to nejsou ony, jsou hned napravo nahoře vedle klávesnice M ;-)
Odpovědět
< > a mezi to napsat to br jo? ahá ty bláho já sem antoš :-D
Odpovědět
< BR > .. bez mezer ;-)
Odpovědět
jojo, povedlo se, když to napíšu bez mezer tady do diskuze, tak se to smaže, tak mi teď muž poradil, napsat mezery, teda...ještě, že mám doma toho IT odborníka :-D :-D
Odpovědět
Já teď asi 2 hodiny sedím totiž u tvorby svých webových stránek a rozřiluju se právě s řádkováním atd. :-D :-D
Odpovědět
A ještě mám dotaz - jaké fotky se vám víc líbí? Černobílé nebo tzv. sépie? Já tu v labech vidím spíš jen ty černobílé, ale mě se asi víc líbí ty sépie, že jsou takové jemnější..... Co holky vy myslíte? V labíčku mám něco čb něco sépie....
Odpovědět
no já s eteda snažila te´d upravit ten text a mě to prostě nešlo ať sem napsala zvlášť to br v těch uvozovkách a s nebo bez mezer oddalších slov a nebo odentrovávala sme odstavce,prostě mi to vtom albumu nějak nebere ..jé já sem na toto hroznej trotl hi
Odpovědět
tak jo super odstavce mám,ale ještě co takto mezery mezi odstavcema? mohl tvůj ctěný manžílek poradit jedné kozence, která se už u toho počítače vzteká Blani??? :-D :-D :-D
Odpovědět
já myslela nedávat mezery mezi BR a ty závorky, a ne mezi tohle a další slova, tam mezery budou ;-) Já to asi špatně napsala.... prostě tohle < BR > ale bez mezer mezi těma závorkama a BR ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Brni - tak dej heslo blance a ona ti to tam upraví, pak si heslo zas změníš :-D Já jsem podobnej antitalent a počítadlo mi do alba dostala jedna uživatelka tady :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Blani s těma fotkama - mě se teda víc líbí čb fotky, ale u určitých témat je zas hezčí sépie...Třeba víc u romantických fotek bych dala právě tu sépijku ;-) Ale nejlepší je asi udělat mix, ať je to pro diváka zajímavý :-D
Odpovědět
Jjá si právě chtěla koupit klasické album s černýma listama, nějak mi to přijde, že ty fotky na tom lépe vyniknou, stjeným způsobem dělám i webovky, obešla jsem asi 15 foťáků, a pořád mě nic nenadchlo... buďto bylo malé, nebo nemylo na fotorůžky....takže nakonec mám hnědé stránky a krémově potažené, takže obřad udělám barevně, nějaké hezké naše fotky z parku udělám na A4 v sepii a pak v sepii i ty "momentky" z hostiny a příprav.
Odpovědět
Profilova fotka
Sakra, já sem se tak těšila na stou stránku a sem poslední na 99 8-( :-N Blani, já mám radši ČB... :-) Jinak do obchůdku sem to nestihla, ale my už to máme stejně objednané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když dáš dvě br za sebe, tak je to volný řádek... ;-)
Odpovědět
ted holky, vy my dáváte....já už byla rozhodnutá pro sepie,,... plus některé barevné :-D :-D
Odpovědět
jinak včera jsem šla kolem Špalíčku, tak jak je na Zelňáku vstup do toho obchoďáku, jak je dole Droxi (teď už se to jmenuje nějak jinak), vedle je veř.WC a pak jsou jezdící schody, tak v přízemí za těmi schody je obchod (asi jen půl roku) se spol.oblečením a nějak to krachuje, takže tam mají třeba kravaty do 100,- atd. ;-)
Odpovědět
jé co je sváma holky dneska??? :-D
Odpovědět
nazdárek! vůbec nestíhám, nic, beremko, natož přípravy na svatbu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?