Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: tak první kolo za sebou ? paráda co.....hezky si to vybírání šatiček užívej ;-) Mám pocit, že zatím si na sobě měla šaty všechny stejného stylu, který ti však sluší ;-) ....už se těšímna další fotečky, sem s nimi :-) My včera koupili konečně oblek a já dneska zaplatila závoj, tak už se na něj těším.....a jak ho pojedu zkoušet ještě ze šatičkama a novou bižu co mi donesl ježíšek :-)....musím doladit smlouvu a šířku spodničky..se nemůžu dočkat až na sobě budu mít zase ty moje šatičky :-D :-D jsem jak malé dítě.. A dokonce jsem na netu sehnala tyrkysové ubrousky, tak je asi hnedka objednám, když mi to teď tak hezky jde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa:ty tvoje jsou překrásné..to jsou soterky??Nikčo a ty co jsou v mém albu ty soterky jsou v tom rousínové bílé nebo šampaň??
Odpovědět
Profilova fotka
jj sotetrky....ale v jaké barvě mají ty tvoje to nevim :-( zkus tam písnot meila, mě paní odpovídala obratem na všechno co jsem se ptala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa:asi jo asi tam skusím napsat..uvdíme...dneska mám v 1 hodinu dohodnutý další salon tak uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem z5 zarezervovala jsem si šaty..snad jsem neudělala chybu...kukněte na ně zda jsou opravdu TY pravé...
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak nedám je do alba páč jsou ty fotky mooc velké..zitra je pozmenšuju a hodím je sem...
Odpovědět
Profilova fotka
sem s nima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsou tam...
Odpovědět
Profilova fotka
hlky které jsou lepší??fotka číslo 10 nebo 16???které mám zvolit??
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: Já nevim jak to tam máš očíslované, ale já jsem jednoznačně pro ty jak máš napsáno že jsou zamluvené :-) ty jsou opravdu krásné a jsi vnich jako princezna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jsou krásný ty 16 :-) dělaj moc hezký pas ;-) ...a ve kterým jsi byla salonu?
Odpovědět
Profilova fotka
holky ty 16 to je v Břeclavi...a ty 10 v Uherském Hradišti...holky ono je to asi tak...chtěla jsem bít spíše taková decentní,elegantní a tomu odpovídají ty 10 ty 16 jsou spíše jak dort..jako že jsou takové obrovské...nemyslíte??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty 10ky jsou taky hezký,ale jsou takový "tuctový" podobný má hodně nevěst, ale ty 16ky jsou jiné a nepřipadaj mi zase nějaké ooobr dortózní :-D....já kdybych se rozhodovala, tak rozhodně 16 :-) ale taky to záleží jak se v kterých cítíš a ono fotky občas klamou, takže ve zkutečnosti můžou vipadat třebas jinak
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo já jsem právě chtěla být taková decentní...víš a ty 16 mi nepříjdou moc decentní...
Odpovědět
Profilova fotka
Reni nemyslim si, že by to bylo nějak moc...jsou krásné a ty už si je zamluvila ne? Pokud se ti zdá ta sukně moc dortózní, tak si pod ně můžeš vzít menší sppodničku...to samé udělám i já u těhc mojich :-) ...a pojedeš teda ještě někam mrknout na šatky? bo už se napevno rozhoduješ mezi těmito?
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo už to asi balím...rozhodnu se mezi těma dvěma...ale asi zvolím ty první..takže ty šampaň..ňějak knim mám prostě blýž...
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak Vám přeju vše nej do nového ruko..hodně zdravíčka čtěstíčka lásky a ať nám ty svatební dny klapnou tak jak chceme...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem se rozhodla ty šampaň šaty vyhráli....
Odpovědět
Profilova fotka
holky málem bych zapoměla...BYLA JSEM POŽÁDÁNA O RUKU... :-D :-D :-D :-D :-D :-D to je on: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
no hurá :-) gratuluju ty šatky určo musíš vybírat jak to cítíš ty...budeš v nich krásná nevěsta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj, tak mě to taky čeká 3.7.2010... Musím říct, že je to tu super. Načerpala jsem tu hodně inspirace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky iwett....a kde to budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme se brát v Jilemnici na radnici...A hostina bude v Kruhu :-) Přemýšleli jsme i o zahradě na zámku, ale nevím, jak by to bylo s hosty, jeslti by stáli nebo seděli a vůbec je to takový složitější i kvůli počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
snad počasíčko bude ...chci to mít venku, ale kdyby náhodou....budem to mít klasicky v zámku už vybíráš šatičky?
Odpovědět
Profilova fotka
jj koukala jsem v diskuzi, že to budeš mít venku...tak jápředpokládám, že na Moravě bude hezky, ale v Krkonoších nikdy nevíš :-D jj po šatech už koukám, už jsem sehnala salon, kde mají pkný, ale zkoušet jdu až na konci ledna...prvně prý si musím sehnat boty, mi tvrdila paní ze salonu...tak nevím...rozhodně bych chtěla ty princeznovský... ale když koukám, co všechno je potřeba ještě zařídit...třeba sem vůbec neřešila výzdobu auta, nebo barvu výzdoby hostiny...ty už máš představu?
Odpovědět
Profilova fotka
barva svatby bude tyrkysovo-čokoládová, už mám objednaný nějaký věcičky na netu a dokonce už jsem sehnala u nás ve švadlence i tarkysovou stužku na vývazky...ale byla to fuška, je to totiž asi neobvyklá barva :-( na auto bych ctěla živé květy a ženich nejspíš cilindr...běhěm ledna musím zajít k floristovy a poptat se, jak dlouho dopředu musím vše objednat...nemám totiž představu jak moc dopředu se kytky zajišťují :-) botky jsem měla jako první, takže jsem je měla na zkouškách šatiček, ale na všech taky ne a myslím že to ani nevadilo...většinou u těch šatů vidíš zda jdou zabrat nebo prodloužit ( to jdou většinou všechny ), myslím, že to určo není nutnost mít botky ssebou.
Odpovědět
Profilova fotka
To je pěkná barevná kombinace....Já uvažuju nad fialovou až purpurovou...možná v nějaké kombinaci, ale zatím nevím v jaké... já do živých květů na auto asi nepůjdu...nejpíš to uděláme jednoduše...nějaký stuhy a panenky a konec...ale uvidím, třeba to ještě pozměním... jaký máš botky? já jsem se byla dneska kouknout po obchodech, ale nic mě neuchvátilo. spíš nemají ani boty v bílé barvě...samý plesový a tak, ale bílý ani ne... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
boty jsou všude děsný...a když už by náhodou ušly, tak v mé velikosti vůbec :-( ...učarovaly mě jedny na netu ( dovoz z USA a ještě jsem ani nebyla požádána ) řekla jsem si, že je musím sehnat za každou cenu a ono to vyšlo :-) mám je v albíčku, tak na ně můžeš mrknout....ještě před nima jsem si objednala podobný černobílý k letním šatům a jsou pohodlné, ač se nemusí zdát.... pokud máš nějakou představu o výšce podpatku, tak si klidně vem na zkoušku šatů nějaký botky se stejně vysokým....o nic víc tam nejde :-) a pak si nějaký koupíš až narazíš na ty pravé ;-)....sama vidíš jak to není lehká věc a tak je to se vším:-D :-D teda aspoň mě to tak připadá...všude je všeho mraky ale nic moc co bych si představovala já :-D jinak fialkovou ti schvaluju, ta je moc krásná :-) a jak jsem se tak koukala, tak docela i oblíbená poslední dobou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vás vítám v Novém roce :-) Doufam že se nám ty svatbičky povedou podle našich představ :-) Jinak já chodím na zkoušku bez bot oni tam vždy nějaké mají a když ne tak zkouším bosa protože vzhledem k terénu na Okoři zvolím nejspíše nějaké krásné žabky :-) Já jdu na další zkoušku ve čtvrtek tak hned pak nahodím fotečky :-) jinak vybíráme prstýnky , ale budoucí mužíček se nějak neschoduje semnou tak uvidíme jak to dopadne :-)
Odpovědět
Ahojki holky, já mám taky tento termín a chci se zeptat, jak na tom jste?? Už máte něco zařízené. Já teprve začínám. Je to sice asi brzy, ale snad to zvládnu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?