Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj skoro manželky :-) lenickasru: moc děkuji :-) a máš nádherný šatečky!! x-) renulem: jee, tak to si užij- uvidíš šatky a ještě ty řasy... taky jsem na ně chtěla jít. Mně dnes čeká pedikúra, cvičení, lepení etiket na minivína, květinářství a odvoz závoje a věcí na svatbu k našim.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to počasí mi dává, mně by bohatě stačilo krásných 24°C, hlavně, yba to vydrželoa nebyly bouřky z tepla, máme zahradní grilovačku, tak by sme to museli zrušit :-( ALe jinak už se těšánkujuuuuuu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci:mini vínečka-SUPER!!!Vypadá to božsky... Joo ty řasy vypadají dobře ale ta aplikace je doost nepříjemná...už jsem na tom byla..musíš mět totálně stažená víčka celou dobu toho působení..já jsem jednou trošku povolila a peroxid mě stekl do oka a to teda byla prča dost to štípe...Snad to přežiju...vísledek pak ale stojí za to..kor já když mám řasy dlouhé a le mám je dost dopředu..touhle metodou se mě hezky vytočí nahoru... To počasí je fakt hnus...můj chlap se strašně potí...je vždy hned mokrý a to bude mět na sobě nátělník,košilu,vestu a sako...Chudáček...
Odpovědět
Profilova fotka
holky ale ty venkovní obřady vám závidím..bude to orčo úžasné...
Odpovědět
Profilova fotka
holky jsem vytočená jako blázen....v květnu jsem malému obědnala na mimibazaru oblek...furt jsem ji uháněla jak to vypadá..ted mě psala že ho pro mě nemá...:-(Co ted mám dělat??nemám mu co obléct..chtěla jsem krásné fotečky.... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
cupity: taky jsem si přála 24... v těch 30 asi padnu!!! renulem: jee, děkuji :-) No tak to je teda hodně drastický postup, nevím, jestli bych to zvládla- dopadla bych jako ty a nateklo mi to do očí. Dávalo mí zabrat i barvení řas. A s tím oblečkem pro malýho je to nehoráznost!!! Takový jednání. ]-( :-( :-( A co ho ještě na rychlo někde aspoň půjčit, na to focení?
Odpovědět
Profilova fotka
luci:tak ted mi psala že oblek už má...prej jí přišlo moc zboží a prej ho přehlídla...tak jsem ráda,..
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: jee, tak to je super, že se to vyřešilo!! Majel bude k sežrání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo...frajer.... :-) jdu na tu trvču...se mi tam nechce...ono je to tak nepříjemné... jinak šatky super...po konzultaci se švadlenou jsme se dohodly že šaty neuděláme uplně na fest..prej bych v tom zdechla horkem..tak tam mám maliko vůli...tak se můžu alespoň najest... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes konečně dorazili svatební šaty které jsem si nechala šít a jsou nádherné :-) jsou posázeny swarovski kamínkama a jsem znich uplně vyřízená :-) čekání se vyplatilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berenika:jsou opravdu kráásnéé..a mooooc ti sluší... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Renčo, já mám pro tadeáška taky půjčený oblek. Vypadal jak gentleman, když si ho zkoušel 8-) Holky, jaké šaty máte na převlečení? a kde jste je koupily? Já nemůžu žádné sehnat :-( Myslela jsem, že vydržím dlouho ve svatebních, ale v tom počasí, co hlásí, to nejspíš nezvládnu :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni tak já popůlnočky nemám..budu ve svatebních..chci si to užít... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to já jsem chtěla taky, proto jsem nic nesháněla. Ale teď se děsím toho počasí =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Renčo, jak to vyřešíš večer s malým?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky.. Leni tak asi v 5 odcházíme koupat..teda spíš v té chvíli můj muž :-) a moje mamča já budu jen přihlížet... pak dostane napapat a jde spát...Od té 6 tam sním bude Honzova mamka a pak Honzova babička...Restaurace je přes 2 domy od tchýně takže malý bude spát tam...i v pátek tam pojede už spinkat společně s tatínkem...mě tady bude smutno... :-( I když já je odvezu večer půjdu nazdobit kostel a jdu spát ve 4 musím vstávat...na 5 už musím být u kadeřnice...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dnešní den mám poněkud klidnější...dneska nemám žádnou zkoušku ani nic podobného...jen přeskládám tombolu a je to... :-) Zitra nám dojede tatínek z práce a to už bude frmol...čtvrtek pro šatky,vytisknout zasedák..spověď...a pátek ten teda bude...rozvážet výslušky..pro dort odvást Kluky k babičce nazdobit kostel a spááát...
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: ty šatky jsou nádherný! Kdes je nakonec sehnala? renulem: taky to máš pěkně nabitý koukám.... já pořád váhám nad tou tombolou. Jak to budete dělat s lístkama? Každý dostane aspoň jeden gratis nebo budou všichni přispívat?
Odpovědět
Profilova fotka
No na Ukrajině jak jsem mela puvodně tam jet, tak mi poslala katalog a ja vybirala :-) a pak je ušila přímo na mě akorád je tam navíc vlečka a ty kamínky .-) ale jsem znich taky hotová jak jsou krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: jee, takže je máš nakonec vážně od tama :-) paráda! Jsou vážně moc krásný, ty kamínky a ta spodnice tylová se mi moc líbí, jak čouhá x-) Budeš kočka!
Odpovědět
Profilova fotka
Luci:máme 76 cen..los bude za 20kč nevýherních máme 400 :-) na nečem musíš vydělat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
šatky jsou opravdu skvostné to jo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak jsem dneska sehnala bílé šaty na převlečení, kdybych to v těch svatebních opravdu nemohla vydržet. Tak zas něco z krku ;-) Tombolu máme taky, už mám nakoupené ceny a vyrobené lístky. Ještě musím nějak ceny očíslovat a nevím, jestli je mám do něčeho balit. Jak to děláte vy? Jinak my máme 50 cen a jen 50 lístků. Každý je výherní a cenu nijak neurčujeme, každý dá, kolik bude chtít. berennika: šaty jsou opravdu boží x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já ceny balila do celofánu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenicka: taky bych je zabalila normálně do celofánu. A včera jsem taky sehnala šaty na převlečení, ale pořád doufám, že je nebudu potřebovat a vydržím to v těch svatebních! A konečně jsem dokončila ty jmenovky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jste na tom s nervama? Hlásím první věc co se nepovedla..asi 8 lidí stále nemá oznámení s pozvánkama...Nějak se nám to "zabordelilo"
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak je tu konečně středa večer... :-) dneska dojede můj skoro manža takže už budeme na všechno 2...Zítra na 10 hodin máme schůzku v salonu...já mám poslední zkoušku šatů-když bude vše OK tak si je odvezu už domů...a Honza jde na zkoušku obleku..tak snad bude vše OK.. :-) Večer jdeme ke spovědi...to bude horor..jsem byla naposled když jsem šla k prvnímu svatému příjmání..což bylo ve 3 třídě... :-D
Odpovědět
ahojky holky, tak myslím na vás ať se všechno povede!! Počasí hlásí krásný tak jen šup do manželství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, devčata, tak se vám to blíží, tyhle dny před jsou vždycky tak stresující, ale zároveň pro mě byli z těch příprav paradoxně nejhezčí, tak jsme konečně všichni drželi při sobě...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkujem.... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?