Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
lendy.st:tak to máš teda super.. :-( a co všechno ti chybí??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Leni, neboj, to zvládneš a 3. července budete mít krásnou svatbu ;-) Já v to taky doufám :-N Taky toho nemám spoustu vyřešeného. My máme svatbu 2 měsíce po zasnoubení, takže jsme moc čas na přípravy neměli. A to jsem ještě 14 dní nic nedělala, prottože jsem si myslela, jak mám plno času (původně jsme totiž měli termín 28.8.) Renčo, já zatím moc nevím, jak to s mylým uděláme. U nás doma budou ale nejspíš spát moji rodiče a babička s dědou. Děda má problémy se zády, tak na oslavách dlouho nevydrží, většinou odchází kolem osmé hodiny, tak možná uložím Tadeáška, děda si půjde taky odpočinout a měla bych to vyřešené. Tadík je zvyklý chodit spinkat kolem osmé hodiny a spinká celou noc, tak by to neměl být problém. Ale jestli se děda bude dobře bavit, tak ho samozřejmě domů posílat nebudu. Ale jak bych to udělala v tomto případě, to zatím vůbec nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, máme před sebou 33 dní svobody, jak jste na tom s nervozitou?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já už nervozní jsem..dneska mi došly botičky tak jsem na ně tak koukala a brečela jak želva..já už se na ten den tak těším..jsem hrozná cíťa...
Odpovědět
Profilova fotka
leni:taky jsem přemýšlela jak to udělám a mám podobnej nápad jako ty dám malého spát s babičkou...jen je problém v tom že malý chodí spát v 6 a bez koupání to u nás nejde..Takže moje mamka pujde malého okupkat a uložím ho sama...jen je problém v tom že on vstává v 6 tak nevím kdo sním bude.Babičku vidí jen občas a nejni na ni zvyklí,navíc nevím jestli by ho zvládla přebalit nakrmit a být sním celé dopoledne než se vyspíme my...Taky jsem přemýšlela že by jsme malého uložily u nás v novomanželském apartmá na hotelu kde bude svatba ale tam nevím zda by usnul protože tam nejsou žaluzie a navíc se tam asi ponese hnuk zezdola...je to totiž nad tím sálem..Tak nevím jak to vymyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,no c e je s váma??jak jste na tom s přípravama???A co pačasí??vyňouraly jste něco nového??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty :-) docela se nám to blíží, co?! Včera jsem byla na zkoušce líčení, dneska účesu. Kosmetička super :-) , kadeřnicí si moc jistá nejsem :-| , vypadala, že se tím účesem dost trápí. Ale je to v jednom salónu, což by byla úspora času. Tak snad to ve svatební den zvládne :-o Jak jdou přípravy? Já vůbec nepokročila :-N
Odpovědět
Ahojky budoucí nevěsty :-) Přidávám se k tomuto datu. Máme svatbu na rychlo, před týdnem jsme se rozhodli. Jsme prostě akční :-D Ale teprve pročítáním Vašich příspěvků zjišťuji, že jsem vůbec netušila, co všechno se musí zařídit. Jediné co máme zařízené jsou prstýnky, kterými to začalo a ještě máme fotografa. Toť vše =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojek holky :-) Tak u nás přípravy pokročili, ale ještě toho mám spoustu před sebou:-( Mám pulku ušitých mašlí na židle ( došla mi organzová stuha, tak zítra musím dokoupit ) Pulku dozdobených krabiček na mandličky a hlavně potřebuju vyladit výzdobu auta ženicha a zavolat paní kastelánce, abysme se domluvili na venkovní výzdobě. Včera jsem zaplatila zálohu na koláčky a vyzvedla ženichovu upravenou vestičku. Zkoušku účesu mám týden za sebou. Paní mě bude jak česat tak i líčit, takže 2 v1, což jsem chtěla...a ještě dorazí k nám domů. Jen mě překvapuje, kolik bude potřebovat času na mě :-D :-D No a pak ještě sháním ozdobný hřeben do vlasů a nemůžu nikde nic sehnat :-( Příští týden jdu se zálohou na kytí a 30.6 si jedu pro šatičkýýýýýýý :-) V sobotu jsem měla rozlučku se svobodou...no mazec :-) Od svědkyně jsem dostala podvazek s poslední záchranou...musím ho vyfotit a dát do albíčka :-) dollphinka: ber to tak, že aspoň nebudeš mít čas vymejšlet nějaké blbinky ;-) A obřad ani hostinu nemáte ještě zařízenou?
Odpovědět
Nika: Obřad byl zajištěn hned po prstýnkách, místo hostiny právě vybíráme. Pravda, na blbinky nemám čas, ale jen doufám, že toho nebudu jednou litovat. Když vidím jak všechny máte všechno tak načančané, hned bych si vymýšlela samé sarapatičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak to u vás všech pokračuje??? U nás se dnes a zítra rozvážej koláčky a včera jsem byla vyzvednout prstynky a jsou nadherne :-) Zítra jdu na zkoušku učesu a na líčení :-) tak se těším
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se bude "koláčkovat" o víkendu, dneska si dám asi šichtu se skládáním košíčků..Jinak jsem se úplně náhodou stavila v půjčovně šatů a tam mi oznámili že k poslednímu zavírají..Já si šaty kupuju, tak mi to může bejt jedno, ale fascinuje mě, že to nemají třeba na stránkách, ani na baráku - nějaký upozornění..Zkouška líčení a účesu proběhne v pondělí, snad se mi to bude líbit..Protže pak by to asi zůstalo na mě a to by nebylo dobrý.. :-) Babičku mám dneska po operaci, ještě před týdnem chtěla umírat, pak si uvědomila že se jí vdává jediná vnučka a rozhodla se nenechat si to ujít :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já mám zítra schůzku se zahradníkem ohledně obřadu, tak jsem zvědavá, jestli vyjdou moje plány :-) U nás se koláčky budou rozvážet až těsně před svatbou, takže mám na ně ještě 14dní čas, ale asi to bude mazec, všechny objet..nevím jestli to stihnu za jeden večer :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My máme dvoje, jedny "zvací" a druhý na svatbu...ty přijedou z Plzeňska a chutnaj jako z ráje :-) A na rozvoz počítám půl dne...A to je to jedna vesnička.. A jak jste na tom s nervama? 16 dní..to uteče...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :) tak my naštěstí koláčky vozit nebudeme. Neumím si to ani představit a nezávidím vám. Jinak už jsme vyřídili faráře a matriku, zítra jdu na zkoušku líčení a účesu a pak se až do neděle budu loučit se svobodou :) Ale pořád nemám hotový jmenovky, etikety na minivína, který budou tento víkend atd. A vůůůbec se mi do toho nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
TAk já včera rozvážela včera 25 košíčku a trvalo to od 13:00-20:00 a to bylo jen Kladno a okolí a dnes jedem s 5 do Prahy. lutsousek: Já taky ještě nemam ani jmenovky ani minivína :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vidím, že koho nestihnu rozvézt, ten to dostane až na místě :-) jmenovky mám..jen stačí na pár prázdných doplnit jména, lterá ještě při tisku nebyla jasná a je to :-) Včera jsem krabičkovala mandličky a ještě k tomu musím vytisknout co která znamená....aby hosté byli v obraze. Holky utíká to co, za pár dní to máme za sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já koláčky rozvážet nebudu. Všichni je dostanou až při odchodu ze svatby jako výslužku. Dneska jsem byla na druhé zkoušce účesu (první byla hrozná, tak jsem změnila kadeřnici) a bylo to super. Snad to ve svatební den dopadne dobře :-) Včera jsem si vyzvedla můj opravený snubní prstýnek - vyryli mi tam špatně jméno a ještě byl moc malý :-| Ale naštěstí se to stihlo opravit :-) O víkendu se chystám na vývazky. Jmenovky taky ještě nemám, ani spodní prádlo, boty, šperky ... ach jo, nějak moc se to blíží :-o V pondělí mám schůzku s paní, co nám dělá výzdobu a květiny. Už je to poslední schůzka, tak budu platit i zálohu. Mám přes paní objednaný i dort a ona mi ho ozdobí stuhami, květinami a motýlky, tak jsem na něj zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, máš vážně úžasný šaty...moc se mi líbí... Nám chybí prstýnky, doladit co bude na dortech, mě něco na převlečení..Jmenovky mám, vývazky bude dělat květinářka (nemám na to nervy), chybí mi dodělat svatební noviny a etikety na vína (na normální velká - děkovací pro svědky). Takže místo čumákování tady bych se měla dát do těch novin...
Odpovědět
Profilova fotka
No tak noviny taky musím dodělat....nascanovat fotky a ještě nějaké bláboly, jo a zasedací pořádek :-) Vývazků mě zbývá dodělat asi 5 :-) No a pak už jen ty mašle a ozdoby na auto...holky...taky se tak těšíte? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikaa: já jsem asi blázen, ale netěším se, spíš obávám..přemýšlím co se tím pro mě změní...A bojím se...přemýšlím kde co nevyjde..jinak jsem spíš optimista, ale svatba mě zatím docela ničí..Je tam i těšení, ale drží se v pozadí..
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJKY HOLKY,TAK CO JE S VÁMA??NEPÍŠETE:-(TAK JÁ TOHO MÁM TENTO TÝDEN UŽ TROCHA VÍC...ČEKAJÍ MĚ VLASY,SKOUŠKA LÍČENÍ PAK ČIŠTĚNÍ PLETI...JEŠTĚ VE STŘEDU JEDU DO SALONU DOHODNOUT ÚPRAVU ŠATŮ A KOUPIT MOJÉMU KRAVATU A MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY..HOLKY SONDOVAL NĚKDO TO POČASÍ??NEVÍTE JAK NÁM HLÁSÍ???
Odpovědět
Profilova fotka
brindik: obavy stranou ;-) možná se ti to přehodí ještě a ty obavy pujdou do pozadí ;-) Mě teda zatím nedochází co všechno se změní, ale myslím, že krom jména už nic :-) renulem: to víš....práce hafec :-D já byla v pátek dojednat se zahradníkem podrobnosti k obřadu a byl hrozně příjemnej a vstřícnej, takže to bude super...se o nic nemusím starat...jen to tam v pátek večer jít nachystat a hotovec...i výzdobu na stůl mi udělá...:-) No ale jak tak čtu...taky toho nemáš pomálu :-) Ve čtvrtek jdu taky na stříhání, barvu a kosmetiku a kravata mě čeká koupit pro svědka :-) S počasíčkem to bude dobré holky....určo nebudem potřebovat deštníky..už o tomto víkendu se má oteplit a má být jen líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
BERENIKA:Co tvoje šaty??který to vlastně vyhráli??
Odpovědět
dollphinka: tak to jsme na tom obdobně. Vždy když sem nakouknu mám pocit, že vlastně na svatbu nic nemám nachystáno ;-) ;-) Spoustu věcí mít ani nebudu (mandličky, truhla na oznámeni....), některé mít nechci, hlavně že tam bude ženich a svědci nee ;-) zbytek už je vedlejší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo:pořát přemýšlím co ještě nemám..na co jsem zapoměla...furt mi to dokola šrotuje palicí...ještě dodělávám zasedací pořádek...vítání hostů...menu....tombolu už skoro mám 75 cen...skoro už vše zabalené..ted jsem obalovala krabice vlizelínem at to mám do čeho šoupnout...
Odpovědět
Profilova fotka
mandle jsme dělali včera do 11 do večera ale ještě musím napsat to čtení k tomu a poešit kam to strčím..estli dovnitř nebo tam udělám dírku a navleču to na tu stušku...kdyby byly ty krabičky co má nikča tak by to bylo super jenže oni je neměly...:-(tak se musím smířit s těma šatama..
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo s tím počasím jsimě potěšila...snad ale nebude pršet...
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: tak já jsem to povídání o mandličkách dala dovnitř těch krabiček...ale v tvém případě by myslím bylo hezké to navléct na tu stužku :-) Jinak já ještě zasedací pořádek nemám, na ten se vrhnu až v průběhu týdne...ty jo a tombolu teprv taky budem řešit, ale jen nějakou malou...max 20cen :-) A co si myslela tím vítání hostů? Mě ještě chybí výzdoba na auta a mašličky na doma a na výslužky. Někde tu bylo psáno, že se nemáme stresovat, zda máme všechno co jsme chtěli, protože hosté to nemohou tušit a tudíž když se na něco zapomene, tak to nikdo nepozná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moje družička bude vítat hosty před domem takovím říkáním...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?