Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
hoky...to prostě musí vyjít :-) já nepotřebuju hic 30° mě stačí 24 a polojasno..aby občas vykouklo sluníčko..protože kdyby furt svítilo, taky by to nebylo to pravé ořechové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo přesně tak...ať je prostě příjemně... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máte možná větší naději na lepší počasí než já..Liberci se prej říká Nočník světa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brindik: u nás se docela ty mraky vždycky stočí po kopcích mimo, tak si říkám, že snad kdyby náhodou, tak max nějakej májovej deštík :-D ale teď mi psala kamarádka, že nějakej dědula co věští prý předpovídal, že v létě bude hezky a sucho a prý že mu tu vždycky vyšlo...takže holkyyyyyy bude hezky určo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: Leni, tak jestli mu to nevyjde, tak mu přijedu zakroutit krkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci :-D aby do tý doby vydržel na živu vůbec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jestli to nevydrží, tak ho vykopu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Nazdárek, tak já se opožděně, ale přece, taky hlásim k 3.7.2010 v Pardubicích. S tím počasím jste mě moc nepotěšili. :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám. Máme termín 3.7. v Teplicích a samozřejmě obřad taky venku. Tak doufám, že ten dědula má pravdu a první červencová sobota bude opravdu teplá a suchá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ahoooj...tak budeme doufat všechny..snad to bude OK...si nedovedu představit ty šaty špinavé... :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni. Hezky bude určitě ;-) ... Když nás v to bude doufat tolik, tak to ani jinak nejde :-) . Dlouho jsem tu nebyla, tak snad jsem o nic důležitého nepřišla ... Jak jdou přípravy? Neskutečně to letí, ani nemrkneme a je to tady :-p . Za týden rozvážíme koláčky, tak už se tešim, mňam mňam :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já doufam , že pršet nebude tak snad to vyjde :-) Jinak jsem přidala do alba fotku naší malé družičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iris84 a lenickasru: vítejte :-) My včera pro jistotu řešili alternativu obřadu na hotelu, kdyby to počasí fakt nevyšlo... no snad nebude potřeba!! Věřím! :-) berennika: ta je sladká! První malá družička, která nemá bílé šaty :-) Holky, včera jsem se doma pokusila namalovat... (bude mě líčit vizážistka, ale zajímalo mě, jestli kouřový stíny nebo ne), co vy na to??
Odpovědět
Profilova fotka
lutosek: to líčení se mi líbí, takový něžný..sluší ti to...
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: a to musej bejt bílé? já co jsem byla na svatbách tady u nás tak vždy byki bud v ružové a nebo tak nějak
Odpovědět
Profilova fotka
brundik: jee, tak to děkuju :-) já se normálně nemaluju, tak jsem si připadala zmalovaná...ale na fotce je to fakt jemnější.. berennika: no mně se právě líbí, že je nemá bílé...já co jsem viděla malý družičky, tak byla každá jako nevěsta v bílém.
Odpovědět
Profilova fotka
lustousek, no líčení dobré :-) možná mi to k tobě připadá až moc..ale to je jen můj dojem ;-) Bych si k tobě představovala něco v jemnějších odstínech :-) berenika: krásná družička...já teda budu mít družičku asi tak ve setjným věku ale v těhc bílích šatičkách...to on aby ani jiné nepřežíla...se na to těší nejvíc, že bude vipadat jako nevěsta :-) Ale já bych si na ní taky dokázala představit jinou barvu, no co...má z toho radost a to je hlavní :-) Včera jsme holky byli na hotelu dolaďovat podrobnosti k hostině a tak jsme doladili nápojovej lístek, já si naměřila mašle na židle, jo a taky nám bylo navrženo, že si máme donést CD s hudbou na podkreslení hostiny....by mě nenapadlo..takže budu ladit písničky k obídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no jo, ty mě znáš, takže se ti to líčení zdá moc, když se nemaluju vůbec :-) Já bych chtěla stíny spíš do hněda asi, ale to prej zanikne k šatům a vypadala bych unaveně (dle vizážistky- ona mě taky malovala takhle). Tak jsem vám to chtěla ukázat, co vy na to :-) A už mi přišly domů šaty pro holky a jsou krutý, hned jsem si je zkoušela a sedí jak na fotce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak my hubdu na oběd taky budeme mít..jsem vůbec nevěděla, že se i k jídlu pouští hudba..
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, no mě to vůbec nedošlo, že bysme si mohli něco pustit :-) S tím líčením, nemyslela jsem ani tak líčení do hněda...ale možná jen tam přidat nějakou jemnější barvičku..nevím...ono to stejně na živo je zase jiné než na fotce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no mě to řekl až Dj, že se hraje hudba i na hostině... ale bude to lepší než ticho :-) No já na ty barvičky moc nejseeeem... možná fialková by šla. Ta by ladila i ke svatbě..no, to jí zkusím navrhnout! :-) Díky za nápad, Leni!
Odpovědět
Profilova fotka
já bych tu fialkovou klidně zkusila...:-) uvidíš no, je jen můj názor :-) v pondělí jdu na zkoušku, tak jsem zvědavá co vytvoří mě :-D :-D
Odpovědět
Ahojky holky, i já se k Vám přidávám. I mě to čeká 3.7. a za počasíčko se modlím už teď. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: tak to pak hoď fotky, ať se inspiruju :-) lendy.st: ahoj :-) Jako už se nám to blíží...5 týdnů uteče jak nic. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lendy.st: ahojek :-) kdepak máte obřad? holkyyy...to se otočí jak nic...kdy se objednáváte na finální zkoušku šatů?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Já jdu na generální zkoušku šatů v úterý 29. června. Snad nezjistím, že jsem si vybrala špatně :-. Holky, já ještě vůbec nemám domluvenou ani kadeřnici ani kosmetičku :-( Za;tím jsem
Odpovědět
Profilova fotka
Pardon, "píše" tu se mnou i Tadeášek (je mu 10 měsíců a buší mi tu do klávesnice) Zatím jsem nebyla ani na žádné zkoušce. Jinak mám v plánu taky líčení do fialkova - budu mít celkově fialkovou výzdobu. Na tu hudbu při obědě se taky budu muset zeptat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.... :-) lenickasru:Ahojky Leni,koukám že máte podobně staré dítě jako my..náš prcek má 8 měsíců...chtěla jsem se zeptat jak to budete dělat s prckem??kdo sním půjde spát ??kdo bude vstávat??jak to máš namyšlené???
Odpovědět
nika666: jsme z Litoměřic a svatbu budeme mít na zámku v Ploskovicích. Náš termín se blíží kvapem a já toho spoustu nemám. A můj chlap ted pracovně na 14 dní musí odjet, supeer ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?