Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
luci:7000 kč,-
Odpovědět
Profilova fotka
no nás bude natáčet celej den a bude snáma dokud nevypustíme létající přání...a v kostele budeme mět ten quartet tak chci aby to bylo celé takže asi hoďka až hoďka a půl...
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: tak to jsou velký peníze... ale za celej den je to normální. Snas i levný :-) Jeee, ten quartet bude krásnej!!! Dej pak aspoň ten kousek do alba, ať se můžu pokochat.
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: pro oznamko jsme byli v pátek tady v Brně v Goldpressu....maj tam nádherný oznamka z nové kolekce a vyjdou ve všem maximálně vstříc....můžeš si tam vymyslet i svoji variantu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také bych nejraději natáčením zaúkolovala někoho z pozvaných hostů, byla by to nejlepší a nejlevnější varianta :-) . Ale ať přemýšlim, jak přemýšlim nikdo vhodný mě nenapadá :-( . Ten odkaz od renulem se mi moc líbil, ale ta cena mi přijde vysoká, i když za celý den asi standartní, bohužel. No budeme ještě hledat a uvidíme ... Quartet v kostele, to musí být krása. My budeme mít obřat také v kostele a hudbu jsme zatím neřešili. Tak mám alespoň inspiraci ;-) . Jo a oznámení je také oříšek :-) , čekám na návrhy od kamarádky, ale zatím nic a čas už letí. Přemýšlím, zda se do něčeho pustit sama. Ale není moc čas a ani talent :-D . A na internetu jsem zatím nenarazila na žadné, které by mě nadchlo. My byli o víkendu v makru a narazila jsem tam na moc pěkné ubrousky na stůl, takže netrvalo dlouho a byli v košíku :-D. Tak se alespoň věci na výzdobu pomalounku rozrůstají ...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, co jste říkaly na veletrh? Já jsem teda byla zklamaná. :-| Myslela jsem si, že tam toho bude víc jak ve Futuru a bylo to tak na stejno a hlavně stejný firmy. Navíc jsem tam ještě šla s chřipkou, takže jsem na nějaký svatební blbosti neměla ani náladu... Ale nakonec jsme vybrali prstýnky, haluzně nám je udělá můj bývalý přítel :-D samozřejmě jsem to ukecala na řádnou slevu- firma Mogati diamonds, měli tam stánek. Fotku prstýnků mám v albíčku, akorát ty kamínky na mém ještě nějak přesuneme, toto se mi moc nelíbí. Asi uděláme jen 1 řadu se 7 kamínkama...No a objednali jsme tam vývazky, knihu hostů a truhličku na obálky s přáníma od Nejkrášnější svatby. Od nich jsme včera objednali i oznamka. Už se těším až budou doma. Přítel našel v C a A oblek :-D Jsem ho nejdřív poslala do háje, že za 2,5 tisíce to bude nějakej šunt a že tam ani nepůjdu, ale pak ukázal fotku a bylo jasno. Máme šedej mírně lesklej oblek, kterej jsme chtěli od začátku. Sehnat něco ve vel. 44 byl takovej problém, že už jsme se smiřovali prostě s jakýmkoli jen padnoucím oblekem. A tenhle je i s vestičkou. Úlet. Hned včera jsme ho nesli tetě, aby zkrátila rukávy a kalhoty. V OP Prostějov jsme k tomu hnedk koupili bílou ozdobnou kravatu s kapesníčkem a konečně se nám podařilo sehnat i košili (taky pidi velikost 3738) v Peeku ve Vaňkovce, též se musí zkrátit rukávy, ale jinak je perfektní, vyštíhlená, padne jak ulitá. Tak chlapovi už jen pásek a boty a máme ho z krku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79: no to je super jak jste pořídili...to my pujdem pro vestičku a košili teprv příští měsíc :-) máme zase kartičku na akci košile + kravata zdarma :-) Prstýnky máš podobný styl jako já... takže je smo musím pochválit Jinak bude srazík příští úterý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: jo, mám z toho celkem radost, už jsme z toho měli noční můru ]-( . Tak snad nějakou pěknou košili s kravatou taky vyberete ;-) Díky za pochvalu prstýnků, máte taky moc pěkné. Už se fakt těším až je budem mít doma, resp. teda nejvíc až ho budu nosit :-D Koukala jsem na Brno, že plánujete srazík, ale já jsem tento týden těžkej marod s nějakou hnusnou angínou a zrovna na úterý jsem se přeobjednala na kosmetiku, na kterou teď jít nemůžu. Tak mám zase smůlu :-( Ale věřím, že pak zase brzo naplánujete něco dalšího :-D Já nějak ani nemám sílu si s někým na té diskusi Brno psát, přijde mi to tam hroznej galimatiáš =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: tak ty prstýnky nemají chybu!!! fakt krásný. :-) jinak my taky měli s oblekem a košilí docela problém, přítel je vysoký a štíhlý, takže máme i oblek zúžený, nejen košíli :-) ale v peeku měli výběr, tak jsme tam nakoupili všechno. Jenom vestičku jsme museli nechat upravit ve svatebním domě Ano. Košili máme taky 38, ale oblek 46, ten můj je tlustší teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: díky, jsem ráda, že se prstýnky líbí ;-) no tak hlavně, že jsme něco na ty naše chlapáky sehnali, když jsou takoví nestandardní :-D Můj je prcek, tak je to ještě horší...A oblek máme teda nějakej slim fit, takže taky zúženej. Už jsme všechno odnesli v pondělí tetě ke zkrácení :-) měla z nás samozřejmě obrovskou radost, když viděla, kolik s tím bude práce :-S zkrátit rukávy u saka i u košile, nohavice u kalhot a vestička se bude muset trošku zúžit...no do svatby má co dělat :-N no a představte si, že můj teď chytil rapl a jel si ve 23.30 koupit do Vaňkovky bílou košili s krátkým rukávem, že prej aby se mohl pak na svatbě převlíct. Mají totiž dneska nějakej nightshopping do půlnoci se slevama. No ještě, že bydlíme tak blízko, ale stejně nechápu, že se mu tam chtělo...
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak jsem koukala, že jste byli taky ve Vaňce na tý akci :-D Koupila sis něco? Já jsem taky moc chtěla jít, ale jsem nemocná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: tak to já vůbec nevím, že ve Vaňkovce je byla nějaká taková akce =-) no ale jsem na tom stejně jako ty, bych nebyla schopná nikam dojít :-(....schvátila mě nějaká angína, ale bohužel do práce musím :-( tak se to snažím vyležet aspoň odpolko po práci A tak kdybys náhodou měla ještě po kosmetice časík, můžeš se tam za náma stavit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leny: no není nad to mít doma pořádnýho chlapa :-D (ale my naštěstí nezkracujeme) Jinak v té Vaňkovce bylo teda lidí.... hlavně černo, teda. Takže jsem si na kabelku dávala pozor jako nikdy. Nejlepší to bylo v tom Peeku, dala jsem si drink a koupila tričko :-) jinak jsme nekoupili nic... zato nejvtipnější byl Interspar!! To jsem měla vyfotit... měli akci 9,90 za kg banánů... no fronta až ven a normálně se tam o ně prali :-D :-D :-D chudák kluk, co byl u té váhy. Pak další bitka byla u jogurtů a kuřat. Navíc, kdo nakoupil nad 500 měl 20% slevu. Takže si umíte představit, jak to tam vypadalo :-D Kaufland a Lidl hadra... byli jsme tam až kolem půl 11 a důchodců plno, nevím, čím pak jeli domů. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: tak to ti nezávidím! Já angínu očekávám až v létě, mám ji každý léto v tu nejnevhodnějí dobu. Loni mě to chytlo i s 40horečkama na dovolené v Egyptě :-( takže jsem 3/4 dovolené proležela na pokoji s antibiotikama...
Odpovědět
Profilova fotka
nika: no já mám taky asi angínu, do práce bych potřebovala jak sůl, protože jsem měla první týden v březnu dovolenou kvůli horám a teď tohle ]-( ani snad nechci vidět můj prac. stůl až se vrátím ;-( Se srazem ještě uvidím, záleží, jak mi bude...Mám totiž ještě normálně od 7 hod. trenál...A kam se půjde, zase do toho Mamuta? lutsousek: Jé, tak to jsem celkem ráda, že jsem do tý Vaňky nešla, jsem nevěděla, že měli slevu i na jídlo ve Sparu, tak to věřím, že tam muselo být veselo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: to je pech na dovči co...to se mi stalo předloni v Řecku...akorát to nebyla angína ale nějakej zánět slinných žláz bo co a tak jsem tam byla taky na antibiotikách...krk nateklej jak balon....tak snad si to odbydem letos brzo a na svatebku už to bude v poho ne ;-) lenya: já to mám obráceně...na hory jedu za týden:-D Srazík je zase v Mamutovi...zatím :-D pokud ser nezmění plány ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, tak to by mě asi jeblo, chytit nějakýho bacila před svatbou :-| Tak snad se nám to všem obloukem vyhne!!! Holky, řešíte už svatební cestu? Nebo máte dokonce už vybráno? Já teď koukám na www.svatbavraji.cz a maji tam dobrý akce u některých hotelů třeba nevěsta až 100% sleva, což je mazec. Dneska jsem tam vyslala přítele, aby se poptal, tak nám mají zaslat nějakou nabídku na Mauritius, tak jsem zvědavá. Rozhodující samozřejmě bude cena...
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: no jako, jestli by nás to některou chytlo na svatbu, tak by to byl mazec...radši ani nemyslet :-( jinak my svatebku budeme řešit až kolik dostaneme darem :-) Máme právě v plánu nějakou tu exotiku (kdy jindy se tam taky dostaneme, že?!), tak tam se stejnak jezdí až podzim/zima, takže začneme vybírat po svatbě. Ale dle dolmuvy jsme se shodli na Maledivách, Mauritiu, Dominikánské... Já chci teda i Kubu, ale to ženichovi moc nelíbí :-/ No, rozhodnou peníze. Ale svatby v ráji mají fakt dobrý nabídky na svatební cesty. To ti v cestovce normálně takový slevy nedají, ani jako na novomanželskou cestu.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: my bysme taky chtěli exotiku a nejlíp co nejdřív po svatbě. Jednak budoucí manžílek jindy než o prázdninách nemůže, protože se částečně živí i jako učitel, takže jindy dovču nedostane, a taky mi to přijde s delším odstupem od svatby spíš už jako normální dovolená než líbánky... Ona tam sice v červenci bude zima, ale ve skutečnosti je to rozdíl v teplotě cca 4 stupně oproti létu :-) Tak tu zimu klidně vydržím :-D Ale taky záleží, jak budou svatební hosté štědří...My budem chtít určitě jen peníze, doma už všechno máme. Koukala jsem na nabídky od jiných cestovek a pro novomanžele mají obvykle slevu 200,-/osobu, což mi přijde jako výsměch :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: no ono ani nejde o ty teploty, ale o tornáda a deště, který v těch oblastech jsou. Ale v každé z těch zmíněných jsou jindy, takže se vybrat dá i hned po svatbě :-) No, my to taky s těma pozdějšíma líbánkama řešili, ale stejně jsme ochotní počkat. :-) ta atmosféra se dostaví i po 3 měsících. A do Egypta, Turecka, Tuniska a po Evropě jsme zvyklí jezdit normálně...tak na ty líbánky si asi počkáme. Jako ty slevy u cestovek jsou vážně směšný... to ani nemají nabízet jako líbánky, navíc to u nich platí cca 3 měsíce od svatby... my u naší cestovky máme slevu za stálého klienta už 2000, takže 200 je fakt výsměch.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a taky chceme jen peníze... byteček máme komplet zařízený, takže dáváme k oznámení tu básničku o peněžních darech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych taky chtěla jet někam do Karibiku nebo do Dubaje....ale bohužel teď potřebujem peníze na dostavění domečku a tak se nejspíš spokojíme s nějakou lástovkou hned po svatbě. Hrozně ráda mám Řecko, takže asi pojedem tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tu básničku budem dávat taky, to je klasika :-) Hele a budeš to dávat jenom těm, které zveš na hostinu anebo i těm, kteří přijdou až večer - myslím tím kamarády, známé...Myslím totiž, že někteří z nich budou chtít taky něco darovat, tak aby nám nekupovaly nějaký ty vtipný blbosti nebo tak, o to fakt nestojím...Ale zase mi přijde blbé je zvát se slovy, ať nám dají peníze.... no ta svatba v Ráji ještě nabízí 5% slevu, když to objednáš min. 3 měsíce předem, takže bychom se měli rozhodnout asi každou chvíli..... bohužel nám ale včera umřel pejsek, tak teď na objednávání dovolené apod. nemáme ani pomyšlení ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: tak to je mi moc líto ;-( ;-( ;-( Kamarádce umřela fenečka před týdnem z ničeho nic, mladá... jsem se dneska málem rozplakala, když to říkala. A teď i ty... to už teda i slzička ukápla ;-( Já na to nemůžu ani pomyslet, že nám ta naše taky jednou odejde... je to člen rodiny a je to velká ztráta. jinak my tu básničku budeme dávat ke všem oznamkám, tzn. i těm kamarádům, co přijdou večer. Oznamko dostanou taky, aby to měli ofiko, ikdyž nebudou na hostině :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: tak Řecko je krásný, romantika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: no jo, nenaděláme nic, odejít musí i naši mazlíčci ;-( Náš už byl starší pán, bylo mu 14, měl poslední asi měsíc problémy se srdíčkem, včera ho večer přítel vezl na pohotovost, ale už mu nemohli pomoct. Aspoň, že se dlouho netrápil....My ho samozřejmě brali taky jako člena rodiny, bude nám moc chybět. Už jsem pro něj měla vybranej i obleček na svatbu ;-( Vy máte jakýho pejska? Aha, tak to asi ještě možná oznamka přiobjednám, my jsme totiž chtěli kamarádům dávat jen ty kartičky bez oznámení (ty naše jsou dražší a kamarádů máme hodně)...ale stejně myslím, že většině kámošům pošleme pozvánku mailem a bude po starostech.
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: máme mopsíka :-) 1 a 4 měsíce starou No tak pokud máte ty oznamka dražší, tak bych taky volila mail. Tak jim tu básničku přidej k tomu do mailu :-) Nebo jim doma vytiskni nějakou levnější verzi oznámení, ale na pěkný papír. Já kupovala na jmenovky ve Vágnerovi za 7Kč za arch A4 a vypadá to krásně, je to přímo do tiskárny, ale ten, co se používá i na oznamka a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: mopsíci jsou super :-D Náš byl jezevčík. Já bych si jezevčíka teda nikdy nevybrala, ale přítel ho už měl dávno než jsme se seznámili. Byl děsně tvrdohlavej - hlava rodiny :-D No asi to tak uděláme, že to pošlem mailem s oznamkem, pozvánkou na party a básničkou. Budem to mít v el. podobě, až nám to chlápek pošle. Díky za tip na ty jmenovky, právě se v nejbližší době chystám na jejich výrobu, takže do Vágnera určitě půjdu mrknout. Měli tam i různý barvy?
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: dala jsem fotku toho papíru do alba :-) No mají tam těch papírů celý stojan.. je to hned na začátku v tom prvním patře. Já teda hledala barvu ivory, po jiných jsem se nedívala, ale určitě tam byly :-D Buď za 7Kč koupíš kus a nebo měli i balení po 20. no ta naše je zase rozmazlená až běda. To ti mopsi mají v povaze :-D A taky se umí pořádně urazit... každou chvíli si chytí pelech do zubů a stěhuje se po místnosti, otočí se na nás zadkem a nekomunikuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak ten papír fakt nemá chybu! Tam naběhnu hned v pondělí :-) sranda, jak i ti psi mají různý povahy :-D Mně právě volal přítel, že tomu našemu udělal hrobeček na ségřiné zahradě. Tak aspoň ho můžem navštěvovat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?