Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem mého budoucího snažím měsíc dohnat k tomu aby vybral prstýnky a to stačí jen když řekne které se mu líbí, ale nějak na to furt zapomíná :-( a když mu řeknu že je vyberu sama tak to ne . Je to hruza stěma chlapama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hihi to je jediná věc na které se shodnem těžce....prstýnky...každýmu se líbí jinej, ale tak si říkám, že proč ne? Ocel bude stejná a každej budem mít trochu odlišněj prstýnek, dyť to ničemu nevadí ne :-) Chystáme se na ně po novém roce nebo možná počkám na veletrh... Včera jsem v Ikei nakoupila svícínky a vázičky :-) akorát tyrkysové a čokoládové ubrousky nikde nemaj :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem si stahla pár fotek prstýnku které se líbí a pak si je necháme udělat
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak co se týká prstýnků tak u nás jsme se shodly.. ;-) to jsem koukala že jsme ukázaly na tytéž..takže v tom máme jasno....
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo tak to jsme na tom odně podobně taky jsme měnily termín...páč nemohl fotograf a já ho hrozně chtěla tak jsem kvůli němu vše přehodila...ale bylo to telefonátů jako blázen... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
s těma zásnubama to vypadá že se už něco řeší...říkala jsem mojému že napíšu na spolužáky že se budu vdávat a bylo mi řečeno že mám počkat až budeme zasnoubení...tak mu na to říkám no to jo to bych se asi nedočkala..on mi na to říká...neboj bude to brzo...tak se už těšííím a chci aby to už bylo...musí to být krásný pocit nosit ten prstýnek na ruce... :-( už ci taky...
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo ty soterky ti strašně sluší..já bych je chtěla taky... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Renčo: dík :-) ty si budeš pujčovat šatky kde? Soterky jsou všechny krásné ;-) tobě by slušeli taky ;-) ještě je maj v Praze :-d Nosit porstýnek je super pocit akorát, já už ho nosím na tý druhý ruce, protože na tom prstíku, kde by měl být, tak nosím takovej jinej neofi zásnubní :-D (je moc krásnej a nikam jinam se mi nevejde ) :-D....určo ho budeš mít co nevidět a bude to romantika...pak musíš všechno napsat ;- )....třebas to bude pod stromeček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa:nikčo já si je pojedu vyskoušet do Rousínova...jsem na ně zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo pod stromeček prstýnek snad néé..musí to být trocha originální... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Reni: původně jsem taky chtěla z Rousínova, ale právě ty moje by se museli objednat a na to nemám nervy...co kdyby náhodou nedošli :-( Jinak je tam moc příjemná a ochotná paní
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa:ty jsi tam taky byla??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nikaa:nevíš jestli tam mají ty co mám v albu já??jsou jako uplně poslední..strašně se mi líbí...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a nikčo jak je to s těma velikostma??mám ještě nějaké kyla co mi zůstali po porodu které bych chtěla sundat..nebudou mi pak šaty velké??Jaké velikosti šatů tam mají nejvíce??
Odpovědět
Profilova fotka
jj já jsem tam byla :-) a ty tvoje by tam měli mít...a s těma kilama to není problém....všechny mají na šněrovačku, takže se přizpůsobí o číslo nahoru a o číslo dolů, nebo se případně můžou ještě poupravit,ale to až je na sebe oblečeš, tak uvidíš kolik máš rezervu v tom šněrování ;-) A paní ti poradí. Nejvíc maj velikosti 36,68
Odpovědět
Profilova fotka
no já potřebuju tak 40 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo 68??to i je taková velikost?
Odpovědět
Profilova fotka
a obědnávala ses tam nějak??nebo tam prostě jen přijedu??a jak se hejbá cena těch Soterek??
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem tele....38 tam má bejt samo ;-) Jinak jsem tam volala, protože to má paní doma dočasně, tak je potřeba se domluvit a konkrétní hodinu. Cena tam byla nejdražší za 8000...vše tak kolem 6500-7000
Odpovědět
Profilova fotka
nika:tak to je super ta cena...snad se do někderých šatů vlezu.. :-| ted po porodu je to teda takohé všechno nafouklé.. :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
určo se vejdeš ;-) to šněrování je úžasné a i hezky vytvaruje co je třeba ;-)
Odpovědět
Ahojky :-) Taky se budu vdávat 3.7.2010 :-) budeme to mít u nás v Kelči v kostele a hostinu pak v Rožnově pod Radhoštěm... :-) Já se už táááák těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bekova86: ahojek..vítam tě :-) holky...a vybírali jste to datum nějak účelně? nebo prostě jen tak se líbilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: Já myslim že se nemusíš bát kord jestli jsou šněrovací já měla na sobě některé šaty 38 a některé 40 a pak jen záleží jak ti to přitahnou :-) Jinak já jdu zkoušet po novém roce a to hned v lednu musím navštívit asi 3 salonky kde mam vyhlídlé nadherné šatečky nové kolekce 2010, tak jsemmoc zvědavá jestli už nějaké vyberu. Budete si dělat vázdobu na auta sami???? Já chci ale nevim jak velkou myslíte že ta dýlka je podobná???Máte doma někdo něco koupeného??? že by jste vzali rozměr??? bekova86: Vítej mezi náma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na auti ještě nic nemám :-( ale určitě tam chci živé kytí a to vložím do rukou profesionála :-) no a snad ráno stihnu ještě nazdobit všechny ostatní auta...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky..snad to s těma šatkama dopadne dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
BEKOVA86:ahojky,vítej mezi náma...
Odpovědět
Profilova fotka
holky co se týká těch ozdob na auta tak to budu řešit jen organzou kterou postahuju a lupnu tam umělou kalu..natáhnu to od zrcátka přes kapotu ke světlu a je to...nijak to moc řešit nebudu...
Odpovědět
Profilova fotka
holky a jaké auta budete mět??
Odpovědět
Profilova fotka
no já chci sehnat pro sebe nějaké bílé a pokud se mi to nepovede tak bude černej Mercedes a přítel má vínového BMW ted to poslední. A chci mít nazdobené všechny auta co pojedou v koloně
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?