Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: no prstýnků tam byly mraky, ale BISAKU měli nádherný!! :-) Ale nám už se naše vyrábí, takže jsme se fakt jen koukli. Chtěla jsem se mrknout na dorty a kytky, ale asi jsem byla na špatným veletrhu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci koukni...tyhle bych brala... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
jen je blbá že se zirkonem stojí 13 800 a kdybych tam chtěla briliant což jsem chtěla původně tak by to vyšlo 21 000,-a to se mi zdá mooc...myslíte že kdybych tam měla zirkon tak to bude poznat??
Odpovědět
Profilova fotka
luci:já jsem si myslela že tam bude třeba stolování a tak ...vzala jsem si foťák že něco nfotím a ono nebylo co...
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: tak ty jsou krásný!! Máš můj hlas :-) Tak já myslím, že to poznat nepůjde, bude se míň blejskat na světle, ale to je všechno... ten cenovej rozdíl je teda pořádnej. Chápu, že pod diamant se musí prsten vypodložit víc zlatem, ale ta cena je hodně nadsazená. Nám se cena za tři diamanty zvedla jenom o tři tisíce... hotl drahá značka :-) No taky jsem se těšila, že koupím nějaký organzy a omrknu, jak mají být stoly nazdobený a pak tam najdu tři malý stolky od Svatba-dekor, to jsem byla hodně zklamaná..ty kytky dole byly taky hrozný a o jediným stánku s dortama ani nemluvím.
Odpovědět
Profilova fotka
luci:ono tam je právě 5 těch kamenů...a oni jsou dost velké chtějí 1550 za 1 ono to naskáče... :-( no právě míň se bude blejskat :-( no uvidíme na tom výstavišti...právě že tam bude vystavovat prstýnky Lukáš Rýdl tak jsem na něj zvědavá...jinak asi budeme brát tyhle a budu se muset smířit se zirkonem...
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: ahaa, přehlídla jsem ty kamínky na boku... no pak ta cena odpovídá. Nám se Rýdl až tak nelíbil, vybrali jsme v Rotaxu... já měla požadavek jenom ty tři diamanty a spíš si vybíral přítel- nechtěl ani zdobený ani čistý kroužek. A tam jsme takový fakt našli :-D Pokud ale netrváte na Bisaku, tak se běžte ještě někam kouknout, ono by tě pak mohlo časem mrzet, že jsou jen se zirkonama. Ale je to na vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci a kolik vás vyšli???
Odpovědět
Profilova fotka
luci jojo my to obkouknem...
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: no jenom na 11000. I s diamantama... ale máme šířku jen 3mm. Nám širší neslušely. V tom Rotaxu mají hrozný výběr a dost značek, tak jestli jste tam ještě nebyli, stojí to za návštěvu. Ale nevím, jestli jsou i v Hodoníně, tady v Brně je největší prodejna...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek holky...ve futuru teda nic moc...ale přehlídky a program okolo se nám moc líbil...kápla i nějaká ta výhra, takže já jsem spokojená...jo a vyhlídla jsem si tam šaty populnočky...takže dneska hurá pro ně :-) ty stánky mě taky zklamali, myslela jsem, že vyberu nějaké koláčky...ale kde nic tu nic :-( lutsousek: koukala jsem u Pusinky do alba a měli tam minidortíky za 3000, tak schválně za kolik je budou mít v Rozprýmu...snad ne o moc daržší :-( Jinak jsem se tam holky nechala nalíčit...a teda jako fakt dost dobrý :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nika:tak to je paráda že jste něco vyhrály... :-) :-) a líčení nemáš nafocené?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luci mi koukly i v tom rotaxu a co se mi líbil stál 20 000 jeden :-o :-o :-o jsem tam málem upadla když jsem to slyšela..
Odpovědět
Profilova fotka
holky budete mět potahy na židle?já sehnala za 70 kč kus...v týdnu mi příjde vzorek tak jsem zvědavá jak budou vypadat...
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: mám..oni mě tam fotili, jak mi to pošlou, dám to do albíčka :-) slečna byla moc milá a fakt si se mnou hrála :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikka:tak to se už těším...jsem zvědavá...já jsem si tam ničeho takového nevšimla...
Odpovědět
Profilova fotka
nika:co říkáš na naše prstýnky??
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: tak ty prstýnky jsou super ;-) já bych se toho zirkonu vůbec nebála :-) akorát ta cena je mazec...teda pro mě, to bych asi za prstýnky nedala :-( ale každej si potrpíme na něco jiného ;-) jsou fakt krásný...jen do nich :-) schvaluju :-) já původně žádnej drahej kámen nechtěla, ale bylo to výhodné a ty naše s jiným kamínkem nedělali, takže mám 3 brilianty a manža taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě že jsem taky chtěla brilianty....zvažuju jestli se spokojit se zirkonem...
Odpovědět
Profilova fotka
no myslím že je to opravdu jen o tom pocitu :-) pokud opravdu chceš brilianty a máš na to finanční možnosti, tak bych do toho šla :-) Já měla limit a i ten jsem přešvihla....moc si nepotrpím na šperky a na briloše, takže já bych se na tvém místě spokojila s těma zirkonama....ale to bych udělala já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: tak to gratuluju k výhře! My na přelídky ani nečekali... mazali jsme na přednášku ke tchýni. Já se k tomu stánku Pusinky nedostala, stála jsem tam asi 15min a ty dvě ženský celou dobu obsluhovaly dvě starší baby, přede mnou čekaly asi 4 nevěsty, tak jsem to vzdala..ale právě jsem se chtěla zeptat na ty minidortíky :-) Tak díky, že ses zeptala ty! Na ten Rozprým jsem taky zvědavá... Jinak potahy mít budu, paní z hotelu je slíbila koupit a pokud by je nekoupila, tak jedna nevěsta má půjčení za 20Kč, tak slíbila kontakt ;-) renulem: Joo, za těch 20tisíc se nám taky líbily :-D Ale pak jsme zabrousili do normálních platíček s prsteny... seděli jsme tam asi hodinu a vybírali. Měli jsme limit 15000 za oba se třema diamantama, v lesku s ozdobným okrajem a v šířce 3-4mm...nic náročnýho :-D :-D :-D Původně jsme tam šli na prstýnky od Hejrala- ruční práce, ale pak jsme si koupili úplně jiný- ADO diamond, ale nenašla jsem stránky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: tak to se těším na fotečku líčení :-) U toho líčení bylo narváno k prasknutí, takže jsem do toho nešla... a to jsem se schválně nemalovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci:ALO mám zásnubák...
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: ALO mám taky zásnubák, ale tohle je nějaký ADO.... nikde jsem to nenašla...chtěla jsem dát fotky do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: já tam přišla na to líčení těsně před obědem a se slečnou jsme se domluvili, že jde na obídek a tak že na druhou hodinu mám přijít...nakonec se tam vetřela nějaká holka a já přišla na řadu až o 20minut později..tak tak jsem to stihla do těch přehlídek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: jee, já tam byla taky v tuhle dobu :-) ale nevšimla jsem si tě! My vyrazili právě až po obědě...a to byl u toho líčení nátřesk.
Odpovědět
Profilova fotka
já tam v sobotu žádný líčení neviděla...
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: bylo to dole v prvním patře napravo..těsně před stanem salonu Naive....byl tam vedle u stolečku salon sedm
Odpovědět
Profilova fotka
nika:čoveče nevím... :-( holky je ten svatební veletrh určo na tom výstavišti??Oni ho tam neuvádí...
Odpovědět
Profilova fotka
reni pošlu ti do IP odkaz na plakátek ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?