Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: tak teď jsi mě uklidnila, já už se děsila, že jsem na to zapomněla a že musím fofrem najít někoho, kdo to upeče. :-D Takže k oznamku nic, až pěkně na svatbě :-) Ale je fakt, že se v každé části republiky drží trochu jiné zvyky...i ty koláčky se pečou jiný.
Odpovědět
Profilova fotka
A kdy budete dávat oznámka??? tady se davaj tak 14 dní před svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: no mě říkala mamina, že je máme dávat 2 měsíce předem...ale oni už to stejně skoro všichni ví, tak to bude jen formalitka. Ale někomu to budu dávat už teď, aby si na náš termín třeba neodjel na dovču.
Odpovědět
Profilova fotka
my je budem dávat tak koncem května :-) a blízké rodině hned jak budou hotové :-) i holkám některým...
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: nám už leží v krabici, ale ještě jsem se nedostala k popisování obálek... jsem na to líná jak veš :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak ještě je čas ;-)
Odpovědět
Ahojky Holky, tak jste nás nakoply a začali jsme něco dělat... všude nám říkali jak jdeme pozdě :-( , ale naštěstí se to dá vždycky nějak vyřešit!!! Termín už je bloklej i hodina tak je to super. A šaty jsem si koupila, nakonec jsme objednali i závoj a rukavičky tak uvidím! Oznámení už máme předběžnbě taky vybrané, ale ještě se chci kouknout v neděli ve futuru! Prstýnky máme a kadeřnici už mame taky vyřešenou. Teď už jen fotografa a hudbu :-S Koukám, že teď řešíte pečení tak na to naštěstí máme tetičky a babičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baru: odkud máš šatečky?
Odpovědět
šaty mám se svatebního salónu v Třebíči. http://www.svatebni-salon-ella.cz/ Byla jsem ráda že mi hned padli do oka protože já tady na to vybírání nejsem čím víc jich je tím je to pro mě věčí hrůza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baru: neboj, oni jenom straší, že je pozdě. Možností je spousta, když nemůže jeden, může druhej :-) Mně řekli v Brně v jednom hotelu, že jdu pozdě už v květnu 2009 :-D To mě málem umrtvilo... nabídli mi jedinej volnej termín na léto 2010 v neděli 4.7. My jdeme do Futura v sobotu... nevíte, jakej tam je program?? Potřebujeme koláčky a kytky. A možná i kadeřnici a líčení :-) Ale šli jsme do Futura loni a náhodou tam byl tento veletrh a nic moc jako, tak nevím nevím... :-/ Nikde nikdo, pár stojanů s šatama, nějaký stolky s oznamkama a prstýnkama a konec...
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: mám plakátek a ten ti můžu poslat meilem, ale je tam jen seznam vystavovatelů, žadný podrobný program jsem nenašla.... Myslíš, že to bude stát za prd? já to už slyšela, ale nevím jestli si to nepletete se svatebním dnem, který bývá někdy po létě...to je trochu něco jiného :-)
Odpovědět
Luci tak to já vůbec netuším my jsme to někde vyčetli, že to tam je tak jsme se rozhodli, že tam pojedem kouknout v neděli protože v sobotu jedem na carmen do Prahy, tak to tak blbě vyšlo. No stím zamlouváním jsme myslela že mě klepne pepka :-S protže když jsem přišla do salónu tak mi řekli slečno, ale na léto se šaty zamlouvají už od října... a na uřádě slečno, ale my už máme celé léto plné... :-D \můžu se zeptat na váš věk? Mě totiž všichni řikají, že do toho chceme praštit hrozně brzy.. Je nám oboum 23 letos 24 chodíme spolu 5 let a seznámili jsme se díky náhodě přecvaknutého telefoního čísla před 9 lety.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nika666: ten plakát jsem taky viděla, právě že na něm není nic napsanýho, jak píšeš. :-S Byl to určitě tady ten únorovej. Byla tam i přehlídka šatů... ale je to roztahaný po celým obchoďáku na 2 patra a dohromady tam nebylo nic. Tak snad to letos bude lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baru: na to nehleď co říkaj všichni...u mě to zas bylo obráceně...až teda na hostinu, hudbu a fotografa....tam jsem zamlouvala už v létě, protože jsem věděla, že v našem hotelu se to tak musí a my to jinde nechtěli, hudba a fotograf taky už neměli moc volno...ale jako v salonech, když jsem koncem října a během listopadu chodila, tak mi hodně říkali, že jdu brzo a že ještě nemají novou kolekci atd atd....na úřadě si nás paní matrikářka napsala do kalendáře jako pro info a po novým roce jsme měli přijít to potvrdit...pokud netrváš na některých místech a dodavatelích, tak myslím, že to nemůže být tak strašné... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baru: tu Carmen závidím :-) šla bych hned taky. Jinak mně je taky 23, letos 24. A přítel má 25, letos 26. Já jsem na VŠ, přítel podniká. Seznámili nás společní kamarádi a od začátku, co spolu oficiálně chodíme, tak spolu i žijeme. Nejdřív jsem se nastěhovala já k němu do podnájmu a teď už bydlíme ve svém a po dvou měsících jsme si pořídili pejska :-) Jinak jsme spolu krátce, jen rok a půl, ale nevidím v tom jediný problém... oba jsme před sebou měly dva vážné vztahy a nevzali bysme si ani jednoho :-) Ale nikdo nám neřekl, že je to brzy, nebo že jsme mladí..naopak nám všichni fandí, kdo nás zná, i rodiny :-)
Odpovědět
to už taky víme :-) Ale je fakt, že bych asi nezačala nic dělat kdybych napřišla sem na foro... Nechala bych to tak duben, květen :-D a kde máte obřad?? Já bych chtěla staršně moc venku, ale to je jediné co mi přítel zakázal, že prý by semnou nebylo k vydržení a on by stoho byl taky nervozní jestli vyjde počasí nebo nee :-x
Odpovědět
Profilova fotka
no my to máme venku :-D v hotelové zahradě, pěkně všechno na jednom místě. A když by pršelo, tak bude obřad pod zastřešenou terasou, takže pohoda :-) Ale fotografku a hotel jsme měli zamluvený jako první, už někdy v létě.
Odpovědět
Profilova fotka
my taky venku :-) vzameckým parku a když nevyjde počasí tak v zámku no :-(
Odpovědět
to je hezky, tak o fotografa se nebojím, mám bratránka co se tomu věnuje a má na to školu tak při nejhorším jeho! Místo na oslavu už máme taky zamluvené! Jen mám takové dilema naši jsou rozvedeni už ale 15 let sice se spolu baví, ale vím že máma mého otce na svatbě nechce. Tak přemýšlím, že bych ho pozvala až na víkend 10. a oslavili bysme to i s tou jeho později, jenže jak mu to říct.. :-| nadruhou stranu se ozve akorád na vánoce a narozeniny a jednou teda byl u nás ( já a přítel) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baru: tak s tím ti vážně neporadím... nikoho rozvedeného nemáme ani v jedné rodině. Ale já třeba na svatbu nezvu rodiče mého otce, kteří se neozvou ani na narozeniny ani na vánoce, nikoho z naší rodiny. Už asi deset let.. dostanou jen oznamení "byli oddáni" 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste se tady teda pekne rozkecaly ;-) ja jsem ted trochu s pripravama polevila, vubec nestihame, v nedeli odjizdime na tyden na hory do Rakouska, tak pak uz se na to fakt MUSIME vrhnout!!! Zatim jsme shaneli oblek pro zenicha a je to peklo 8-( jeho velikost nikde nemaji... nebo by se to muselo moc upravovat a vysledek by byl asi nejistej...tak to zatim vypada na siti na miru....to stejny kosile....muj totiz chodi furt ve sportovnim, coz se sehnat da bez problemu, ale oblek ani nahodou :-S jinak oznamka jeste ani nemame, jen vybrany, ale porad nemame pevne stanovenej pocet lidi, takze ani nevime zatim kolik kusu objednat...ale budem taky davat s predstihem, nekomu uz hned jak budou....at si lidi udelaj cas a nikam neodjizdej.... kolacky taky budem davat az na svatbe, s oznamkama urcite neee no a proti vam jsem teda stara paka, mne uz budu 31 a pritel ma 41, pro me je tohle tak akorat, driv bych se rozhodne nevdalavala, ale i ted mam pocit, ze bych mohla klidne jeste pockat...ovsem okoli to resi vic nez ja...ze uz mam na to vek a deti atd. atd. 8-( na veletrh jdem v sobotu, mam program, ale je tam nejaka zabava az od 15 hod., nejaky modni prehlidky a souteze, my pujdem uz brzo rano a ani me to nemrzi, ze tam odpo nebudem, ma tam snad byt Blanarovicova nebo co, tak tu nejak extra videt nemusim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: jj s tou Blanarovičovou máš pravdu bude tam...a ty máš přesnej program? jste se tu rozjeli s těma rokama...no tak mě bude 28, to je pro mě akorát věk na vdávání...chtěla bych stihnout mimčo do 30 a tak to bude tip ťop :-) a co vy a mimča? plánujete po svatbě? Baru: to rozhodování ti nezávidími...přítel má také nevlastního tatínka, ale už od malička.. s tím jeho se mamka rozvedla a vůbec se nevídali, takže by bylo jasné že ho nepozvem...ale před několika lety umřel, takže se to stejně vyřešilo samo....a nikoho z jeho rodiny ( tatínkové) zvát nebudem. Ale musíš vědět ty, jestli ho tam chceš....třebas moji známí na tom byli podobně a nakonec pozvali i otce...na druhou stranu je to zase tatínek a třeba by ho to mrzelo no :-( já nevím jak to mezi sebou máte ;-) My třebas nezvem část rodiny s taťkové strany...dělaj nám jen peklo a když jsme před lety byli na bratránkové svatbě, tak je zvát nebudu...pošlu taky jen že byli oddáni :-) Doufám, že se to tetka drbna nikde nedomákne...jako ona je schopná tam přijít i bez pozvání ]-( ]-(
Odpovědět
Jo jo je to těžké, my sme spolu nikdy neměli nějaký vztah, ale pořád je to můj otec ikdyž teda k oltáři bych chtěla aby mě vedl můj nevlastní otec!! Tak uvidíme jak to dopadne. Stím samo pozvání máme taky zkušenosti známá se vdávala a zdejší jedna rodina jakmile se to dozvěděli tak se tam jeli podívat všichni a pak se ještě chlubili fotkami.. :-D pak jsme dělali bratránkovi svatbu a museli jsme to tutla aby náhodou někdo nedošel no a nakonec jsme stejně dostali nadany, že si mysleli, že jsme přátelé atd.. A u té naší už to neřešíme! Mimčo zatím neřešíme řekli jsme si že přestanu brát letos prášky, ale budem si ještě dávat pozor a až to přijde tak to přijde ;-) mimochodem prášky minimálně do svatby brát budu!! koukám, že jsem tady teda nejmladší tak doufám, že se do toho nehrnem moc brzo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
baru: já řekla tomu svýmu, že vysadím až po svatební cestě..tu si ještě nenechám zkazit :-) ať mám jistotu, že nepřijde nic nečekaného :-D a pak přesně jak píšeš...chtěla bych mimčo na léto ( už mám nejvyšší čas narozdíl od tebe ;-) ) takže po létě se asi začnem snažiti
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,právě jsme dojely z Futura z veletrhu a katastrofa nic tam nebylo..pár stánků ve kterých prd měly... :-( :-( kdybych to věděla tak tam ani nejedem..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, souhlasím s renulem- Futurum byla katastrofa, přesně jako loni, takže nás to ani nevyvedlo z míry :-D Doufám, že na tom BVV to bude lepší... Nepořídili jsme vůbec nic a prošli jsme to 2x asi za půl hodiny. Z cukráren jen Pusinka a kytky taky nic.. aaach jo. Jinak jsme byli u tchýně domlouvat kolik cukroví a tak a už jsou první neshody :-/ Doufala jsem, že se toho vyvarujem, ale jsme jako všichni ostatní- ten chce to a tomu se musí dát ono, aby nás nepomluvil atd :-D Ale shodly jsme se, že klasický cukroví potřeba nebude..zato minizákusky ano a nemůže být jen hlavní dort, musí být tři. Taky to máte tak??? (já chtěla jen jeden...z těch minidortíků...ale prej musí být dorty rozkrájený i do výslužek, takže nevím, kdo to kdy bude krájet, když se výslužky chystají předem a ty dorty chce mít tchýně vystavený na stolech)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím že vyslužku si mužeš udělat jakou chceš. Já tam budu dávat víno s naší etiketou poděkování a koláčky a možná ještě něco vymyslím, a kusi dortu jim budu dávat pokud budou chtít až pujdou domu jestli něco zbude . Jinak mi budeme mít jen klasické koláčky a dorty jak mam v albíčku a možná pár minizákusku na stul. A u nás jsme se dohadovali kvuli jídlu protože plno lidí nejí nebo nechce svíčkovou, tak jsem jim řekla , že kdo jí nechce bude mít knedlo vepřo zelo nic jineho.
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsme právě chtěla dát jen ty koláčky, víno a místo cukroví a zákusků nějaký řezy, toť celá výslužka... dort jen ten hlavní. Ale byla jsem dost uzemněna, že dorty musí být tři, minizákusků hromady a ty dorty ještě večer krájet a přidávat do těch nachystaných výslužek!! :-S Což se mi nelíbí, chtěla jsem mít ty krabičky už nazdobený a ovázaný stuhou...No že já jsem se jí vůbec ptala na názor :-D S jídlem se naštěstí nehádali, svíčkovou jí všichni a na rautě si vyberou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek:tak vidím že jsem vám taky ve futuru líbilo...stejně jako nám... :-| děs... 8-( Co se týká těch zákusků u nás to bud vypadat asi takhle:na stolech budou klasické zákusky v malém provedení...mamča a tchýně jich dohromady budou brát asi 3 000 kusů...budou na těch stolech i ve výslužkách společně s koláčkama taktéž ve výslužkách i na stolech a dost jen jeden který přivezou na stolíčku který slavnostně nakrojíme a následně se rozkrájí jako dezert...dosty pro maminky za syna a dceru nahradíme perníkovejma srdíčkama..budou pomalované jak krajka a napsaný jen za syna a za dceru...
Odpovědět
Profilova fotka
luci:jediné co jsme na veletrhu občíhli jsou prstýnky...u firmy BISAKU...koukala jsi tam??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?