Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my měli původně v plánu jen trochu koláčků na stůl, který bychom upekli sami, cukroví vůbec. Nechtěli jsme ani dávat výslužky hostům, jen mandle, víno a čokoládku...ale nakonec po domluvě s rodinou výslužky budou... takže koláčky mi objedná babička v pekárně ve Vev.Bitýšce a cukroví buď Rozprým, kde necháme udělat dort a nebo Košvicova cukrárna, tam je zná taťka... Ale pokud budou mít na veletrhu nějaký mooc dobrý koláčky, tak to objednáme u nich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: dortík taky plánuju z Rozprýmu jen doufám, že budou mít otevřeno..loni totiž měli přes prázdniny zavřeno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: no já vím, chci se tam jít zeptat někdy během května, jestli kdyby zase zavřeli, neudelají vyjímku :-N Mně dorty od nich hrozně chutnají a taky je mají nádherný... Tak ještě bysme tam na ně mohly vlítnout obě, třeba ustoupí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsem pro :-D já doufám, že jak je to nazačátku prázdnin, tak by mohli ještě péct...protože jinak nevím...:-( mám sice v záloze jednu šikovnou paní co nám občas peče dorty, ale tam mě faaakt chutnají a navíc bych si někde musela pořídit stojan a ten jak jsem koukala po netu není zrovna nejlevnější :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: tak dneska jsem se zrovna bavila s kamoškou, co se vdává v srpnu a bydlí vedle Rozprýmu, že tu "sanitární" dovolenou budou mít i letos... :-( Nás by snad ještě vzali, ale nespoléhám na to, prej jsou dost nekompromisní.. a ty stojany jsou neuvěřitelně drahý!!! Ona ho kupovala na 3patrovej dort za 1500 a já jsem se dívala na stojan na ty minidortíky a 4500,- :-x Takže minidortíky nebudou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: no právě ty ceny jsou děsný :-( přesně si nepamatuji od kdy tu dovču měli....ale třeba by nás ten první týden ještě vzali...mno uvidíme....si tam zkusím zavolat :-) jinak asi budu shánět stojan někde na pujčení nebo bazarovej....chjo...nemůže to být všechno bez komplikací :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nika666:no našla jsem na půjčení u jedné svatební agentury v Brně, za 450...a pak jsem našla za 200 na 3 patra jednorázový, ale nevím, co si pod tím představit... :-| Tak kdybys tam volala dřív než já, na ty dorty, tak mi dej prosím vědět, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
jj určo bych ti dala vědět...asi už musí vědět jestli budou mít otevřeno ne? možná to zkusím ještě v týdnu :-) jistota je jistota ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem na jejich strankach nasla,ze maji zavreno jenom v srpnu. Takze pokud maji aktualni web,mame vyhrano! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: my bysme chtěli taky ty minidortíky. Kde jsi, prosím, našla ten stojan v Brně za 450,- na půjčení??? a v tom Rozprýmu ty stojany půčujou? já mám kontakt na jednu holčinu, co dělá dorty, ale obávám se, že ta to mít nebude k zapůjčení....
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak to si mě potěšila....:-) to by bylo super....pro jistotu tam ještě zavolám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79: ten stojan na půjčení je na normální dort, stojan na minidortíky jsem bohužel nikde nenašla... ale našla jsem minidortíky s malinkým hlavním dortem i se stojanem v ceně.... ale ta cena :-D Hranatý minidortíky 35Ks+malinký hlavní= 11000, kulatý 35Ks+malinký hlavní= 8000. nika666: tak jak tam budeš volat, dej vědět ;-) ale já počítám s tím, že nám to vyjde.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je síla za ty minidortíčky co....já jsem zvědavá za kolik je udělaj v tý Líšni....na netu jsem taky koukala na ceny kolem 8000, ale nevím teda za co jako :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak jsem tam volala a všechno nám udělají :-) stačí to prý objednat 14dní dopředu a stojany samo pujčujou k tomu.....takže supeeer...prý se tam máme přijít podívat do katalogu co všechno mají a zakolik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: jeeeee to je super!!! Na ty minidortíčky jsem tam taky zvědavá, ale mně by se to líbilo nejvíc, je to pohodlný a dobře to vypadá :-) No, uvidíme, holky!
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak dortík si můžem odškrtnout....teď už jen zy moje poblblý koláčky :-( ale snad najdu nějaký v sobotu v tom Futuru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika: jee, to už je vlastně tento víkend :-) Úplně jsem zapomněla, kolikátého už je... letí to strašně rychle!!! Tak se tam třeba potkáme u těch koláčků, taky možná budeme objednávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda holky , že vím to takhle vyšlo :-) Mě dorazila další várka věciček a to: Košíčky na koláčky a klobou na ženicha auto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: jeee, dej ten klobouk do alba ;-) A za kolik jsi sehnala ty košíčky???
Odpovědět
Profilova fotka
Košíčky jsem kupovala jeden 4kč a rozměr je 10 x 8 x 6 cm a kloubouk tam dam :-) brala jsem ho , ale bez ozdob budu si je tam dávat sama dělá se už ozdobenej s mašlema a kytkou, ale ne tak jak jsem chtěla tak jsem vzala holej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ty košíčky jsi taky kupovala po netu nebo normálně v papírnictví? S tím kloboukem to chápu, taky jsem neviděla nazdobený tak, aby nám to ladilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Po netu na lenea.cz maj tam i krabičky a super cena tak se jukni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem si to dala do záložky, tak na to mrknu! Díky za tip. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, teda ta cena za minidortíky je fakt děsná ]-( to jsem teda tolik nečekala....no asi se taky vrhnu na ten Rozprým když to tak slyším :-D tam z nás budou mít radost tolik dortů na 1 den :-D V sobotu taky vyrážíme do Futura, akorát nevím, jestli některou z vás poznám, budu muset nastudovat fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: tak ty košíčky jsou super, začínám o nich vážně uvažovat, ta cena je motivující :-) Ale ještě bych k tomu dokoupila celofán a zabalila je i s výslužkou do něj. To by vypadalo hezky. :-) Jinak jsem dneska koupila svat.botky... hezky na klínku, abych se nezabila v podpatkách :-N lenya: noo, asi si taky otevřu vaše alba a budu pozorovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
košíčky budu kupovat asi tady u nás v Blansku, známí mají velkoobchod s papírem, tak to může být třebas za dobrou cenu :-) a budu je asi taky dávat do celofánu, aby nestvrdly... :-) Holky, kterej den jdete na ten veletrh?
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Já jsem právě hledala uplně všude a tady je maj nejlevněji :-) já je budu dávat s oznámením a vyslužky právě až na svatbě aby pak nešli s prázdnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono se dává sladký i s oznamkem? Já počítám jen s výslužkou na svatbě.... Oznamko jsem chtěla předat jen tak.
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: Tak nevim jestli to nejni všude jinak , ale u nás se dáva k oznámku košíček s koláčky a pak na svatbě se dává vyslužka , když se de domu.
Odpovědět
Profilova fotka
ono je to všude jinak...u nás se zvací koláčky nedávají, ale vím, že u kamošky na severu moravy jo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?