Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
jooo kamoš :-) právě, že jsme tenkrát nikoho pořádnýho nesehnali :-) teď už bych věděla kam se obrátit ;-) Tu rozlučku plánuju tak na prostředek června asi, jen bude makačka dostat všechny holky do Brna, jsou mršky líné trošku někam vyjet mimo blansko:-D :-D....nejspíš ale budu mít dvě :-D s holkama tu holčičí a pak takovou hromadnější i s klukama, jezdíváme na víkend na začátku léta pod stan a tak bych to pojala i s nima jako rozlučku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se konečne rozhodla pro šatičky :-) jdu dát fotky do albíčka tak jukněte rozhodovala jsem se mezi 2 jedny jsem pojmenovala princezna a druhé ledová královna co na ně řikáte???
Odpovědět
Profilova fotka
a vybrala sis které? ;-) Ty "princezny" jsou moc hezké....já je také měla v užším výběru:-)...ale mělo je už hafec nevěst :-( zato ty druhé jsou takové víc originální;-) Však oboje jsou stejný styl ;-) sluší ti, ale mě se stejně na tobě nejvíc líbí ty z té první zkoušky ;-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: jee, šatky jsou krásné oboje!! Ty princezny ti (aspoň dle mě) sluší trošku víc, ale ty ledový královny jsou zase zajímavější... já sama bych nevěděla které :-N Doufám, že to holky rozseknou... :-) A ve kterých jsi se cítila líp?? jinak jak tady čtu o té rozlučce, tak začínám mít strach... striptér je to, co bych já určitě nechtěla!!! Tak to těm svým holčinám budu muset předem zatrhnout :-D Jsem děsně stydlivá a nepřežila bych, kdybych měla sedět někde na židli a on by mi tam mával nádobíčkem před obličejem :-D Měly jsme letět na Mallorcu za kamarádkou, ale bohužel teď mění bydliště a odlítá do Korey... :-( takže starý dobrý Brno.
Odpovědět
Profilova fotka
hihi..holky abysme se pak někde při těch rozlučkách nesešli ve stejný den někde v Brně v šantánu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: to by bylo dobrý :-D :-D :-D a nejlíp někdy ve dvě ráno!
Odpovědět
Profilova fotka
no by byla legrace...tolik opitých skoronevěst :-D .-d
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak to mě holky taky napadlo, abychom se nepotkaly všechny v jednom baru :-D se stejným striptérem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: šatky princezna jsou krásný, ale Nika má pravdu, má je skoro každá holka, já jsem si je zkoušla taky :-S pak jsem je viděla všude na fotkách na netu a úplně mě to odradilo.... ledový královny jsou na můj vkus už moc přeplácaný. Dle mého názoru ti také slušely jedny z těch prvních.....
Odpovědět
Profilova fotka
já to asi plánuju nejprv posedět do malýho Pegásku, potom na šelepku zatrsat a dál do města...Livin nebo Charlies :-) taková naše klasická pařící štráse :-) Vy už to máte nějak naplánované? bo oblíbenou hospůdku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já budu mít rozlučku v te same restauraci co svatební hostinu, ale budem jen v salonku a budem tam mít jukebox a karaoke :-) A ještě mame v planu to udělat v nějakem tematu . Tak jsem zvědava.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zítra začína veletrh v Praze v Diplomatu , tak se chci jet juknout :-) tak pak poreferuji :-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já to vidím na zahájení pařbičky u nás doma a pak potáhnem do města, možná se pak slezeme někde s klukama a dáme to dohromady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berenika: budem čekat na zprávy ;-) a dobře pořiď :-) lenya: taky se nejprv s holkama slezem u nás....víš, dary a tak...to přecne potahnu po Brně celou noc :-D :-D....a pak hromadně vlakem na Brno :-D U nás to bude taková rychlovka bych řekla :-) Jen doufám, že už budem bydlet ve svéma ne v tom prťavým podnájmo co máme teď, bo bych to musela dělat u našich a to je taky zas blbý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a musim se pochlubit včera večer jsem dělala nové svatební noviny a tentokrát je dokončila a jsem snima spokojená :-) dnes vytisknu a pak uvidíte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berenika: si šikula...to já je mám rozdělané už asi měsíc :-D nějak ne a ne se k nim dostat a to se týká i vývazků :-) Včera jsem přisla na nový prvek výzdoby obřadního místa...tak si to zkusím na jaře na nečisto na zahradě :-D už se těším až bude teploučko a pěkně si všechno nemodeluju za domečkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaký svatební noviny? co to je? jsem mimoň =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaa, tak už vím, no tak bez toho se asi obejdeme....věřím, že dobrá zábava bude i bez nich 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já dělám svatební noviny jen tak...že mi to přijde dovrý nápad ;-) nemyslím si, že bez nich nebude zábava :-D :-D ....Docela mě to baví tvořit, jen si najít pořádně čas...Dávám tam fotečky svateb v naší rodině včetně babiček a prababiček:-) to bude určo zajímavé ;-) jsem byla sama překvapena co jsem vyštrachala :-d
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79: Přijde mi to zajímavé a další památka na nás budou tam fotky když jsme byli maly , nějaké společné fotky a info o nás :-) nikaa666 : Taky mě to nejak chytlo , já tam mam fotky jen nás a právě bych tam chtěla dát rodiču, ale nevím jak to dát dohromady no uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: Tak co jste pořídili v Diplomatu?? My tam měli jet v sobotu, ale vlezla do toho práce :-( Jinak já taky svatební noviny neplánovala, ale koukám, že je to dost rozšířený :-D Asi o nich začnu přemýšlet, ty fotky rodičů a prarodičů jsou fakt super nápad!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo nic :-( protože jsem v pátek chytla takovou chřipajznu, ža jsem se nezmohla ani na nic ještě dnes jsem bez hlasu :-( byla jsem pěkně naštvaná , ale bohužel
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jakou budete mít kytici??? barvu, tvar, druh kytek?? A poradte prosím, vybrali jsme si oznámení ale je tmavě modré, myslíte že je to blbé??? když bude svatba celá do oranžova???
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: z barvou oznamka bych asi nedělala žádnou hlavu...stejně dáváš oznámení dopředu a to ještě nikdo netuší jakou barvu budeš mít na svatbě ;-) a i kdyby....modrá se k oranžové hodí ;-) Kyti bych chtěla bílé kaly možná ještě s nějakou doplňkovou hortenzií nebo tak něco..to si nechám poradit a měla by to být lehce převyslá kytka...něco jako mám v albíčku ty poslední bíle kytice :-) A holky představte si..jsem dneska za výlohou jednoho salonu viděla napodobeninu mých šatek... :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nas je jasno, noviny nebudou :-) když jsem to řekla přítelovi, tak si myslel, že jsem se zbláznila :-D navíc nerada ukazuju fotky z dětství a myslím, že naše kamarády, kteří na hostině budou, by to asi ani moc nezajímalo a když by se museli koukat na fotky našich bábin, tak by se asi radši ožrali :-D :-D :-D Včera jsme byli mrknout na prstýnky do Rotaxu, budou ve Futuru příští víkend a prej budou mít slevu 10%. Mají fakt krásný německý prsteny, ale drahý, mooooc drahýýýý :-( Jinak my budem mít oznamko do barvy, včera došel vzorek z Kyoprintu - nádherný!!!! Tak ještě vymyslet nějakej ten text na to - dostal za úkol ženich, takže se obávám, že se dočkám něčeho "vtipnýho" Kytku budu mít nejspíš bordó kaly, jak mám v albíčku. Možná bude prosvětlená bílýma růžema a chci do toho trávu, na které budou navlíknutý perličky. Mám to někde na fotce a vypadá to nádherně.
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme oznamko do barvy tak napůl...ale s tou modrou bych se vůbec nebála!! A kytku chci bílé kaly v kombinaci s bílými růžemi. A trochu něčeho zeleného okolo :-) Kratší stonky omotané stuhou a na ní perličky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tu travku s perličkama plánuju taky....mám to na fotečce č. 87 a 88 tak nějak :-) A odkud budete mít cukroví a dorty?
Odpovědět
Profilova fotka
nika: tak to ještě vůbec nevím, mám kontakt od kámošky na slečnu, co dělá dorty a cukrovíčko, měli to moc hezké na jejich svatbě, tak se asi obrátím na ni. Na koláčky mi zase doporučila paní v salónu nějakou jinou paní. :-) ..snad budou dobré, i když já je nechci vůbec, ale mamina mi je furt "vnucuje", že co dáme do výslužek, tak prostě koláčky budou kvůli mamce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koláčky u nás dělaj všude, takže stěma starost nemám a dort necham udělat v KOMPEKU protože jsem si tam nechavala dělat dorty už 3 roky za sebou a dělaj mi podle fotky jakej chci a vynikající :-) nejsou moc sladké a vypadaj užasně a cena taky super , tak si necham udělat ten co mam v albumu , ale v oranžové
Odpovědět
Profilova fotka
klasický koláčky u nás taky není problém, jen ty vrchem plněný :-( no spoléhám na veletrh ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?