Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám už se také prstýnky vyrábějí a jsou to ty co mam v albíčku jako návrh ženicha 3 :-) Já co jsem koukala , tak všude maj oznámka ty samé, ale tady je fakt cena nej, takže se ještě podívám v salonech jak které vypadá v realu a pak něco objednám, takhle podle fota už se bojím :-) Každopádně ty tvoje se mi také moc líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: prstýnky krásný! Líbí se mi moc. Já jem dneska posílala fotku našich vybraných zlatníkovi, aby nám řekl předběžnou cenu, tak jsem zvědavá. Mamka mi slíbila nějaký starý zlato, co už nenosí, že to dáme jako protihodnotu a mělo by nás to vyjít levněji. Vzorek oznamka jsem si teda pro jistotu taky objednala, snad nebudem zklamaní. Jsem tady z toho nadšená i ten můj chlap, tak už nechci zase hledat další ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
berenika: ty prstýnky jsou krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79: také jsem na to davala zlato :-) tak jsem zvedava jaká bude cena
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: ty prstynky jste vazne vybrali dobre! Jsou krasny!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no já mela strach u ze kombinace toho červeného zlata, ale pak jsem si k sobě přiložila prstýnky a vypadá to fakt krásně i v realu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono fakt je potřeba to dát hlavně na ruku....mě co se třeba i líbili prstýnky, tak mi neslušeli....no klasika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, že každý prsten vypadá jinak na obrázku, v platíčku a pak na ruce... nám se líbily snubáky v klasické šířce 5mm a když jsem si ho dala na ruku, tak jsem ho, při tloušce svých prstů, měla jako dlahu :-D Takže máme šířku jenom 3mm a super :-) berennika: ta kombinace je právě moc hezká.. neotřelá a vypadá to moc dobře!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,nějak vás teďka nestíhám..onemocnělo nám dítě takže jsem furt lítala kolem něj :-( my teda zatím nic neobědnáváme..chci okouknout prstýnky a vše ostatní na veletrhu abych měla jasnou vyzi...
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: zrovna včera jsem ty tvoje prstýnky viděla v časopise :-) tak jsem si na tebe vzpomněla...
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666: fakt??? já je našla jen na netu nikde jinde :-( v pondělí pujdu ještě do posledního salonu :-) a dneska musim ještě na matriku něco vyplnit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jjj v časáku SVADBA....slovenský časák :-) Jich teď mám doma hafec z loňska a vůbec nemám čas je pořádně přečíst :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak už máme ty oznamka hotový... to je fofr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: to je teda fofr :-o já jsem si tam napsala o vzorek, tak jsem zvědavá, kdy přijde... ať nekupujem zajíce v pytli :-) renulem: taky nic nekupuju a čekám na veletrh, ale kámoška mi říkala, že na něm byli vloni na výstavišti a prej katastrofa :-( že u každýho stánku tlačenice a nedalo se na nic podvívata a tak z toho prej byli akorát nas...víš co :-) Tak doufám, že nám se zadaří sehnat co potřebujem ;-) V sobotu jdu zkoušet šaty do Belly, tak jsem zvědavá, co tam na mě bude čekat. Když nic, tak mám 2 možnosti ušití, buď v Brně se zkouškou za 11 tisíc anebo od nějaké paní přes net, co má všude dobré reference, jenže je to bez mezizkoušky, ale řekla mi předběžnou cenu 4.900,-. To je dilema... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
leya: to jsem zvědavá na tvoje dojmy z Belly :-) Já tam byla jen na čumendu, a když mi paní řekla, že si musím vybrat z katalogu a pak teprv mi ty šaty seženou po republice na den zkoušení, tak mě to docela odradilo :-( No a když jsme teda prolistovali všechny ty katalogy, tak se k nám nikdo moc neměl a tudíž po čtvrt hodině čekání jsme odešli :-( Nelíbil se mi tam přístup a ani to, že si z většiny šatů nemůžeš vybrat přímo až na místě..jak v jinejch salonech, když zjistíš, že ty co sis vybrala v katalogu ti nesedí a rozhodneš se zkoušet něco jinýho...takže, když mi to tam takhle vysvětlili...už jsem se tam nevracela. Ale třeba už je to jinak...přeci jen je to nějekej ten měsíc zpátky :-) Jo a taky mě odradilo to, že kamoška tam byla na inzerát....hledali "prodavačku", tudíž předpokládám, že chtěli někoho, kdo tomuhle oboru rozumí...kamarádka má VŠ oděvní a vše má v malíku.....ale když tam přišla, tak prý se paní majitelka ani nepodívala do životopisu nebo tak, prostě zkoukla jak vipadá a to bylo vše...pokud nebyla modelka tak ji nebrala :-( to mě docela zarazilo, snad potřebují nevěsty poradit a tak všechno...ne že se jen na tebe někdo koukne a řekne, to ti sluší a to zas ne....na tohe si bereš kamarádky...očekávám od prodavačky radu, nebo náhradní řešení, když něco nejde atd... No ale dost už...jsem se nějak rozkecala :-D :-D Pak písni jaký to bylo ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ted me ttak napadlo jak to udělate z vlasama???? nejdřív se jezdí ke kadeřnici a pak až se obléka do svatebních šatu, ale já se bojim že když je mam v celku , že nejsou odděleny od korsetu abych než se do nich dostanu si nezničila celej učes :-(
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: no já jsem na tom stejně. Navíc mi bude kadeřnice připevňovat do účesu i závoj :-D Budu potřebovat hooodně velkou asistenci... ale ještě se do těch šatů dá vlézt i normálně spodem, ne přes hlavu. Nebo aspoň mně to tak jde. Takže když mi někdo bude přidržovat sukni, abych si ty všechny vrstvy nepřišlápla, tak to snad zvládnu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít kadeřnici a kosmetičku v jednom a až do domu :-) tak to zvládnu buď už v šatech, bo to risknu a pak se to třebas doupraví...:-D :-d doufám že paní poradí jak se to dělá
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek : No já do nich pokud si vyberu ty ktere jsou zatim favoritky, tak jsou na zip a jinak než přes hlavu se do nich vlest neda :-( nikaa666: hmm tak se to tak budu snažit zařídit :-) moje kadeřnice jede totiž zrovna jako na potvoru 1.7 . na dovolenou :-( tak musim sehnat nějakou jinou .
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: aha, tak to jo.. já je mám teda taky na zip, ale nasadím je tak v pohodě. Záleží na střihu. :-| nikka666: já doufám, že mi to tak taky vyjde...ale pořád hledám kosmetiču, co mě nalíčí.. žádnou svoji nemám :-( a líčí se až po vlasech, takže pokud nenajdu nějakou, co by přijela, tak i ke kadeřnici pojedu... Já bydlím v Brně, ale naši se nedávno přestěhovali za Brno, no a jelikož se začíná v domě rodičů nevěsty, tak se je pokusím dostat tam. Nebo najít někoho šikovnýho v okolí...
Odpovědět
Profilova fotka
holky...učo někoho najdete někoho kdo za váma přijede...myslím, že dneska už je to takovej standard....většina kadeřnic a kosmetiček je ochotná dojet...a taky pak je větší kšeft třeba, protože se určo nechají nalíčit a učesat i maminky, družičky a holky ;-) Aspoň u nás teda bude mít zástup na česání a líčení :-D :-D Šaty mám na šněrovačku, takže by to šlo i spodem, ale zase mám starch abych je nepomačkala ty šatky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska jdeme vyzvednout zúženou vestičku a já jdu zkusit, jestli půjdou zkrátit ty moje šaty...tak mi, holky, držte palce, abych nemusela běhat na 10cm podpatcích!! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
náš kadeřník bydlí naproti, už je to s ním domluvený ;-) ale účesy začnem zkoušet až tak v květnu, času dost....na líčení taky budu muset někoho splašit...také odmítám někde běhat, takže s tím, že dorazí k nám, počítám. Naštěstí bydlíme v centru Brna, tak to snad nebude problém...
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: tak mám Bellu za sebou a SUPER! Byla jsem objednaná dopředu a paní se mě rovnou po telefonu ptala, zda budu vybírat z katalogu nebo ze salonu, takže jsem řekla ze salonu a nahlásila velikost. Mamku usadili na gauč, dostala kafe a vodu a čekala, až mě vždycky navlíknou a pak jen zhodnotila. Paní byla sice trošku familiérní a pořád mi říkala "beruško, bobánku" a nevím jak ještě :-D ale ochotná, milá, poradila. Vzhledem k tomu,že to byl teprve 3. salón, kam jsem šla, tak jsem neměla v úmyslu nic zamlouvat. Jenže....jedny prostě padly dokonale a dala mi na ně 1.500,- slevu, když je zamluvím hned...Mamce se taky moc líbily. Takže šatky jsou zamluvené!!!!! :-) Mám obrázek v albíčku. Samozřejmě jsem pořád na pochybách, jestli jsem se neukvapila....snad ne..... Takže já Bellu můžu opravdu jen doporučit. Kámoška si tam kupovala a také velká spokojenost. --------- Dnes se mi podařilo v Olympii koupit ve slevě v Triumphu podvazek za 108,- Kč. Ten jsem tam nemohla nechat :-) Taky jsme dneska s přítelem zkoušeli prstýnky a máme jasno v tom, že budou 7mm, chceme rozhodně nějaké mohutnější. Kupodivu vypadají na našich malých tlapkách líp než ty úzké. Tak už jen nechat někde udělat....
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: tak to gratuluju k šatkám :-) jsou krásné...máš je i v té stejné barvě jako na obrázku? Já očekávám podvazek od svědkyně na rozlučce :-)...ale už jsem měla nutkání si nějakej koupit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: děkuji ;-) moje šatky budou sněhobílé a bez kytky na boku (šaty už měl přede mnou někdo půjčené a tak jsem tu kytku, že tam má být, zjistila až doma při hledání těch šatů na netu. Ale jsem docela ráda, že tam ta kytka není). Á vidíš, to mě nenapadlo, že bych podvazek mohla dostat od kámošek... no pozdě... už je doma. Věřím, že holčiny vymyslí něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: holky my to řekli hned, že si ho nemám kupovat :-) ale když se tak zamyslím, co jsme kupovali na rozlučkový večírky....tak mám docela strach co holky napadne :-D už dokonce strašili ze striptýzem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky snad jsem tady správně :-).... prstýnek jsem dostala letos o Vánocích a termín jsme si zamluvili první prázdninovou sobotu. Jsem uča, takže to vidím na hektický konec školního roku :-). Už máme zamluvený obřad, minihostinu, vešla jsem do prvního salonu a mám šaty, moc jsem to neřešil, protože když mám moc na výběr jsem z toho nervozní a téměř vždy přeberu :-(. Teď řešíme prstýnky, ale nemůžem se nějak dohodnout....čekáme na veletr v Ostravě, prý tam mají být nějaké slevy, ale pochybuju... Nějak nemám kolem sebe kámošky, které by mi poradily co ještě mám zamlouvat a tak se chci zeptat, co ještě je dobré zamluvit, tak moc dopředu. Díky a přeju krásný večer...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
misutka007: ahoj a gratuluji k zásnubám a a šatičkám! :-) My na už byli na jednom svatebním dni u nás v Brně a slevy tam opravdu byly....ještě u nás budou dva, tak doufám, že tam seženeme zbytek věcí..takže tam určitě běžte! A kdybyste nic nekoupili, tak aspoň pro inspiraci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: jo, taky jsem zvědavá, s čím kočenky dolezou. Striptýz to snad nebude, protože ten jsem objednávala kámošce vloni já a právě ten jedinej schopnej striptér v Brně je můj kámoš :-D Každopádně doufám, že to bude dobrá jízda. Na kdy to plánuješ? Jak dlouho před svatbou?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?