Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
lutsoušek:myslíš 100 tisíc obě strany dohromady..jako komplet svatba nebo jen vaše strana...??
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste mě teda nepotěšily s tím jídlem :-| ale naštěstí nemáme moc starších lidí, co by si potrpěli na tradice a svíčkajdu, tak to snad přežijou... budem mít zeleninovej hustší krém, kuřecí závitek a místo dezertu zmrzlinový sorbet, dort budem mít taky, cukroví jen tak na ozdobu, v létě o to stejně nikdo nestojí.... My budem mít hostinu u kámoše v hotelu a naštěstí jen za náklady, takže to vychází nějakých 500 - 700 na osobu, což je parádička. Na oběd plánujem 40 lidí a večer nejmíň dalších 40. Obřad jsme zamluvili dnes - volala jsem tam před 14 dny a měli plno volných termínů, dnes už jen ve 14 hod. No nevadí, tak budem poslední, ale aspoň nemusím vstávat v 6 ráno a maskovat kruhy pod očima x-) Co barvičky, jaký máte? A kytky? Já se rozhoduju mezi růžema, tulipánama a kalama. Ale vzhledem k tomu, že kytky jsou záležitost na 1 den, tak kaly asi nee, jsou drahý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak co se pití týká, tak taky dáme jen nealko, pivo a víno, panáky si platí každej sám, to bychom se nedoplatili
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: No těch sto tisíc byl původní rozpočet na celou svatbu. Ale už teď se to navýšilo a ještě se to navyšovat bude. Jsem v první vlně rozpočtu pro 30 lidí na hostinu myslela, že se vlezeme. (Těch dalších x lidí, co přijdou večer nepočítám) Ale pak se začalo kupovat a zamlouvat a ty ceny byly najednou někde jinde, než jsem plánovala :-) Třeba šaty jsem chtěla vlastní a tak do 10000, no a je z toho 16tis., to samé s fotografkou, hostinou atd. Změnili jsme hotel a taky ceny se zvýšily úměrně ke kvalitě služeb.. takže konečný rozpočet bude snad do 150tisíc, což je teda pálka :-( A peníze jsou zatím jen z mojí strany, ženichova se ještě nevyjádřila. Ale když přispějí, bude to fajn! :-) A vy to máte jak s financováním??? (jestli se můžu zeptat) lenya: nám dneska potvrdil oddávající termín, tak se s ním ještě zítra musíme domluvit na pevno na čase, chtěli bychom ve 13hod, abych právě nemusela vstávat se slepicema :-D A svatba bude bílo/ivory- zelená. No a kytky..u mě to vyhrály kaly v kombinaci s růžemi... jsou krásný :-) Ženich bude mít kalu jako korsáž a maminky jako kytičku taky kaly a družičky dostanou růže- malou kytičku, co se váže na ruku. A svědkyně tu samou jako družičky a svědek růži jako korsáž. Tak budou obě květiny rozdělené mezi hlavní svatebčany. A možná nechám udělat nějakou tu házecí, ale ještě nevím. No, bude to drahý... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak si představte že dnes jsem konečně dostala zpravu z okoře a bohužel v našem termínu se svatby nekonaj, tak bude obřat v lidicích :-) tam je to taky krásné
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79:tak já taky kaly...tulipány by jsi měla hnedka rozkvetné v tom horku co určo bude...
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: tak to je mi líto. Nám dneska potvrdil farář, že nás oddá. Ještě mu to musíme poslat mailem a v červnu máme schůzku ohledně papírů atd.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek:tak ny to máme takhle..naši platí hostinu což je asi kolo 30 000,-.dále koláčky a zákusky což bude asi 20 000,- tedka nakoupí alkohol asi tak 5 000,-a tedka ty hodby před barákem a co nás povedou do kostela..pak v kostele a na hostině vše se dělí s přítelovou stranou na půl...za komplet všechnu hudbu zaplatíme 16 000 takže půlka je 8 000,- matka má nachystaných 70 000,-přítelova maminka taky tak pro jejich stranu 70 000,- a na nás zůstávám já komplet celá a přítel navíc prstýnky,výzdoba....myslím že tak 35 000,- takže jsme na 175 000,-
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: Tak to je teda dost...a kolik vás je celkem? Respektive, hostinu máte vcelku levnou, ale ty výdaje kolem máte hodně vysoký! Hudbu atd. My máme hudbu 6800, fotografku 7500, hostinu tak 30000 plus pití, prstýnky 8500 i se třema diamantama pro mě, moje šaty 16000, 1300 závoj, bižu stála 1000, figurka na dort a polštářek na prstýnky 1000 a ten zbytek je ženich komplet, boty pro oba, poplatky, výzdoba aut a hostiny, výslužky, dorty, květiny, oznámení atd. Takže doufám, že se dostaneme pod 120 000...
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek a to man nejni ještě dort,kytky,fotky...dort počítám tak 4 000,-kytka jen pro mě a korsáž a fotograf teda 12 000,-
Odpovědět
Profilova fotka
Noo, se vám to vyšvihlo pěkně... a kde tu svatbu máte? A v kolika lidech? Ale co, je to jednou za život :-) My si budeme platit možná jen prstýnky a výzobu. Šaty mi kupovala babička :-))) A ženichovi to koupí maminka. Já mu kupuju jen košili...prý je to zvyk. Ale 170tisíc za jeden den už je síla teda... ještě že máme tak hodný rodiče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek:tak hostinu máme v restauraci u racka v ostrožské nové vsi... http://www.uracka.wz.cz/Obsah_Stranek... máme asi 65 hostů a večer příjde asi ještě 15 kamarádů...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Je, ta je moc pěkná. Hlavně ta zahradní restaurace, tam to bude paráda! :-) A cena je při tolika lidech taky super! Ale ty ostatní výdaje máte teda vysoký.. :-( Já se to snažím zkrouhnout, kde se dá. Prstýnky budeme mít přímo od výrobce za úplně jiný peníze (hlavně za diamanty- v prodejně mi jeden nacenili na 3000 a výrobce na 2000 za všechny), kytky mám přes kamarádku a udělá mi k nim i vývazky, výzdobu z velké části zařídí přímo náš hotel a co bude třeba navíc, bude na velkoobchodní cenu. Výslužky hostům dávat nebudeme (jen nejbližší rodině), cukroví taky nebude, jen koláčky a jako poděkování dostanou ty mandličky a čokoládky s vínem... no uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
holky...tolik peněz? :-o já to teda ještě nepočítala ale čítám tak 40 000 hostina, 8000 šaty, 7000 oblek pro ženicha 2000 oboje botky, 700 závoj, 500 bižu, 1000 kosmetika a účěs, 5000 kytky, max 4000 dort, cukroví nebude...jen koláčky a to zatím nemám představu...jiank už jsem cca 4000 dala za výzdobu a 6000 dáme za obřad, hudba 800 na doh ...tj. cca 78 000 já doufám že se do 90 vlezem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa:a co prstýnky,fotograf,kamera??
Odpovědět
Profilova fotka
dort...
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: kamerovat bude strejda a zapoměla jsem napsat....fotografka už je pul roku zaplacená 7000 a prstýnky 5000 stály...dort už tam mám....takže je to těch 90 :-) jsem to opisovala z lístku a vypadlo mi to
Odpovědět
Profilova fotka
no ale fotografka je placená uplně mimo, takže to už do rozpočtu plánovaného nepočítám a nepočítala jsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
5 000 za prstýnky?? =-) kde jste je sehnaly??
Odpovědět
Profilova fotka
nika: A z jakého kovu jsou ty prstýnky? My chceme z bílého zlata a já s diamantama, takže za těch 9000 jsou nejlevnější, které jsem našla. Ale viděla jsem krásný i s diamantama z titanu... nevíte, jaký má vlastnosti titan? Jako jak dlouho vydrží, jestli netmavne a tak? Holky a co oznamka? Já se včera dívala a když už bylo nějaký dle našich představ, tak stálo 40Kč s potiskem.. to jsou další peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek:tak to jsme 2 co se tká oznámení tak děsně tápu...ještě jsem ani neviděla nějaké co by mě zaujalo.. :-( co se týká prstýnků tak chceme taky bílé zlato a když tam budou kameny tak chci diamanty...náš strop za prstýnky je někde u 15 000,-
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: no nám se taky ještě žádný nelíbilo natolik, aby sme řekli "jo", tohle berem... vždycky mi něco na něm vadí... :-( Tak těch 15tisíc je rozumná cena, za to jich mají hodně. Já teda chci s kamínkama určitě, někde jsem četla, že když je na zásnubním jeden diamant, mají být na snubním tři diamanty :-D Tak sháníme se třema.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsoušek:tak to jsem ani nevěděla... :-) dobrej tip.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: jooo, někde jsem to četla..taky by mě to normálně nenapadlo. :-D Ale když už to vím, tak bych to tak měla mít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci ty jsi z brna??proč si nenecháš udělat ty prstýnky na zakázku??v brně je nějaký chlápek a dělá je dost levně..asi se k němu pojedem taky podívat...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jsem. A nevíš který??? Já to slyším poprvý..jako že by nám udělal podle obrázku? To by bylo super..i když i ty, co jsme vybrali vyjdou přmo od výrobce na 9000, což není vůbec moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě je budpu dělat taky podle obrázku a vyjde to opravdu levněji . Já se rozhoduju mezi těma co mam v albíčku, ale nějak se furt nemužem schodnout.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Jiří Stacke a sídli v Brně Bystrci - obchodní centrum Max (ul. Kubíčkova č 8). Když jedeš šalinou směrem do Bystrce, tak je to zastávka Kubíčkova. Obchůdek je ve 2. patře a je takový pidi, tak musíš hledat. Buď si můžeš vybrat prstýnky z jeho katalogu anebo můžeš donést obrázek a on ti je podle toho udělá. Cena je 900,- Kč za gram zlata (nezáleží na barvě). . Bohužel pan Stacke nemá webovky, můžu ti na něho dát pouze telefon: 605 255 870
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: Jo, tak to vím, kde je. Moc děkuju, určitě se za ním zastavíme. Cena je supr. :-) My byli v sobotu v Brně na svatebním dni v hotelu Avanti a byla to hrůza :-( Všichni vystavovatelé měli zboží jen pro salony a když jsme řekly, že je to přímo pro nás, tak se tvářili jakože je otravujeme, protože nenakupujeme ve velkým :-( Dokonce když jsem chtěla vývazky, tak pan majitel se zarazil a řekl: "Aha, ono je to vlastně i pro veřejnost..hm." , pak se normálně otočil a už se začal bavit s lidma ze salonu. Nebo mi další chlap nechtěl prodat boty, dokud jsem mu neřekla, že mám vlastní šaty a ne půjčený. Že by mi je nemohl prodat, kdyby se dodával do toho salonu... takže fakt strašný zážitek. :-( 8-( Ale koupili jsme vestu s regatou a kapesníčkem...za 590Kč :-D Ty ceny byly holky neuvěřitelný...jak to měli nachystaný pro salony, tak košile 200-300, svatební šaty 9000, boty 500-800 atd. Jsem valila oči. Tu vestu a tak jsem viděla za 2500 prodávat, půjčují ji za 850 a prodávají za 590..síla. Ještě nám to paní říkala, že mají ceny pro salony a ve kterých v Brně je všude jejich zboží...Bella, Paloma atd.
Odpovědět
Profilova fotka
luci:tak to je mazec...tomu se říka biznis...neotevřem si taky salon???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?