Společný datum svatby 29.9.2007. Kdo ho ještě má?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky-hledám ty, které se taky vdávají 29.9.2007 jako já napište aťnám to uteče.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Myslím, že určitě myslela, že jsme nervózní všechny....patřilo to všem. :-p
Odpovědět
Masulenko, můžu mít indiskrétní otázku? Kolik je Ti let??? :-N =-) :-D
Odpovědět
Ahoj Janulko vrtulko, díky moc za přání. To je krásný, že jsi si na nás vzpomněla. Boruvko, zítra jedu do Litovle a ještě budu zkoušet jedny - ty za krk. takže uvidím, který to nakonec vyhrajou. nechceš tam něco pozjišťovat a tak .... :-D Taky bych už chtěla, aby se mi zvětšovat hrudník (teda nejen ten). Ale musím počkat do Novýho roku a pak se těšit každý měsíc, kdy to konečně vyjde. Holky, já se nějak sklidnila - nervově, ale myslím, že to zase přijde. Pěkný večer PS: Koukaly jste na počasí? Nějak se nám to začíná horšit :-( Ale bude líp, že?
Odpovědět
Máši, jinak ta barva je super, kočka! HOlky, my budeme tak krásný, že nás ti naši ani snad nepoznají :-p :-D x-)
Odpovědět
Borůvko, s těma šatama jsi mi udělala radost. A chceš vědět zase něco ty? Kdyby jsi nebyla v Litovli dřív než já, tak jedny ze šatů, o které bych měla zájem jsou ty tvoje vybraný :-D . Jinak děkuji moc za pochvalu. Kdy si jdeš pro šaty, já v pátek. Jen, že by jsme se mohly jako že náhodou tam potkat ;-)
Odpovědět
Vrtuli, ty už chodíš na koníka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo Jani :-D :-D .Proč se ptáš Borůvko?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Borůvko co je to stvým albem?? Tam máš 5 a půl fotek!...?? =-) nechápu..
Odpovědět
Máši, vždyť tady je jedno, kolik kdo má v albu fotek. Ať si ho každý udělá jaký chce. Někdo třeba nemá žádný album.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo já jsem se přehlédla myslela jsem že z něj vymazala sebe ...jedá promíň! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mam poprvy v zivote gelovy nehtiky, jsou krasny. Pisu sice pomalejc :-D , ale snad se s nima nejak naucim zit. Byla jsem dneska jeste na pedikure, super pocit. Zacinam shanet nejaky pekný destnik na ctvrtek :-) Ale doufam, že by třeba zrovna na foceni nemuselo prset. :-) Zitra jedu pro dortiky, vyzvedavam satky, sjedu do restaurace doladit posledni veci, skocim na solarko a hotovo... ;-) Uz zacinam byt pekne nervozni.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já byla dnes manželové babičce pro dárek má na naší svatbu 69let -koupila jsem rychlov.konvici,přitom skokla na solaris,byla vyzkoušet pelerínku a spodničku pak na injekci večer jedu s mamkou na nehty a končííím 8-( !-v pátek je volno tak kytice atd.vyzv.už ve čtvrtek ;-) né ty živé ovšem- pač ty až v sobotu ráno! |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Jani, jdu si pro šaty v pátek.... :-p :-D , ale těžko můžu říct, jestli dopoledne nebo až odpo...ale třeba se potkáme :-) Masulenka mě tady obviňuje a já zatím ni nemažu!!!! ;-) Pavli, já jsem taky nikdy neměla umělý nehty a zítra jdu. Nechám si udělat francouzskou manikůru a vím proč jsem si vzala už ve čtvrtek volno. Neumím s tím taky žít a určitě bych si je zničila :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boruvko, ja mam supr delku, je to v poho, vypada to uzasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Né borůvko chtěla jsem se na tebe podívat abych odhadla kolik ti je let,a přehlédla jsem fotky co tam máš jako tebe víš :-D :-D zajímá mě proč se ptáš na ten věk?? Tebe odhaduji na 25 ....?? :-D :-D snad jsem něco neřekla něco špatně??-tak to promiň!! =-)
Odpovědět
Holky, já si nechala udělat gelovky na zkoušky před cca 14 dny a pořád jsem takový neohrabaná. Nevím, jestli je to tak dobře, ale ty nehty mám moc tlustý a nemůžu nic nabrat. Největší sranda je v obchodě při vracení peněz. Když mi to nedají do ruky, tak jsem ztracená :-N Borůvko, ty jsi mi teda dneska dala zabrat. byla jsem v Litovli. Koukala jsem tam na nějaký peří, co tam paní měla položený a já se ptátm, co to je a paní, že je to pro jednu nevěstu. mamka si tam prohlížela šaty a řekla, že ty tvoje se jí moc líbí. Já na to, že už je má zamluvený kamoška a tak jsme se shodli na jménu borůvka. A pak to začalo. Naušnice, po nekonečném zkoušení jsem dospela k tomu, že se mi líbí jedny jediné - paní na to, ty už má zamluvený jedna nevěsta. Já na to Borůvka a paní se jen pousmála a odkývala. Pak další - náhrdelník - ten už má zamluvený jedna nevěsta - Borůvka. No mě málem vynášeli. Tak jsem povybírala jiný. ale musela jsem se smát. Já nakonec vybrala ty šaty z nové kolekce ASM 3057. Jsou nádherný. Pojedu tam v pátek někdy kolem 15 hod. A co jinak přípravy? Já zítra ještě na chvilku do práce a pak pro panenky a už nějaké cukroví a večer do Vaňkovky vybrat nějaký prádýlko. Čtvrtek - Den cukroví - rozvážky atd.... Pátek - ráno nehty a pak pro dortu a hurá do Dubu s dortou a pak výzdoba kostela a hostiny. Nějak mi toho přibývá, místo aby ubývalo. Holky, pěkný večer a sluníčku zdar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Milá Pavli 24-na zítřejší den ti přeji -hlavně hodně pevné nervičky-a do života hodně ,síly ,lásky,zdraví a Boží požehnání!!!!!!!! Ze srdce přeje rodina Kulichová :-D :-D PS:nezapomeň říci A N O :-p :-D papa pusko těším se mockááá na fotečky....
Odpovědět
ahoj holky(boruvka a jancule) to vite, ze jsem na vas nezapomnela :-N myslim na vas od te doby co jsem uz i ja vdana :-N a tak jsem videla toto tema a tak jsem tu bezela na cumendu a naststi jsem vas tu potkala ;-) no na konika jeste nechodime bo nemam jak prispivat i kdyz s manzelem uz se nsazime (teda zatim jen 3 tydny) a zatim asi nic, ale obcas chodim cist nejaky zajimavy temata :-D treba porod :-D jinak holky s pocasim si nelamte hlavu, ja mela taky hroznou zimu a den pred svatbou a den po svatbe taky prselo, ale na nalade to neubralo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
masulenko, dekuju moc, jsi hodná! dneska jsem mela jeste spoustu zarizovani, byl to stres, ale clovek si musi rict, ze pro ten krasny den stoji za to leccos vytrpet... ;-) ted vyzehlim zenichovi kosili a jdu spat... drzte palecky at aspon zitra neprsi a muzem udelat fotecky... prijemne cekani vam preje Pavla ;-) :-) p.s. kdybych sem nedorazila, v patek odjizdime na minisvatebku, tak hodne stesti vam vsem! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tak to se máš Pavli!-my jedeme na svatebku až příští rok :-N . Holky nevím jak vy |-| ale už to začíná =-) dnes mi jdou nervičky přes střeva,přivezla jsem si svojí babičku ,takže mám aspoň další velkou oporu.Snad budu do soboty free 8-) papa a držte se ..
Odpovědět
Pavli, přeji moc moc štěstí. Ať to všechno v pohodě zvládnete. A po minisvatebce šup sem honem s fotkama !!!
Odpovědět
Ahoj vrtulko, já pořád doufám, že bude pěkně a taky trošku sluníčka a teplíčka. 8-) Já zase koukám na koníka do Snažilek. Je to takový pěkný, jak holky odpadávají a zase přibývají. Jani, býváš ještě někdy na Skypu?
Odpovědět
Ahoj holky. Jani, tak teď jsem se fakt zasmála :-D To musela být v salonu šou. Ale zase jsi mě ujistila, že máme stejně dobrý vkus! :-) Jinak moje nehty - moc dlouhý a nejsem na ně absolutně připravená. Půl hodiny jsem se dobývala do baráku a na knoflíky u košile jsem musela počkat na ženicha. Ještě, že už nebudu do soboty nic moc dělat :-D Masulenko, je mi 26 (trefa! ;-) ) a zajímá mě, kolik nám holky je - v kolika se každá vdáváme.. hm? =-) Pavli24. ať vám to krásně dopadne. Hodně štěstí a drž se! x-) Jani (vrtulko), myslela jsem, že jste snažení odložili kvůli vysoké? Já jsem už na koníkovi byla, ale zdálo se mi to tam chladný, já nevím. Budu muset zabrousit asi konkrétněji. Třeba do května....nebo dubna? :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
na chvilku jsem dala do albicka satky ;-)
Odpovědět
Pavli, a kde jsou šatky? Už je asi pozdě, co? Smazáno :-( Tak počkáme do svatebního alba. Jinak ještě jednou k zítřku tfuj tfuj ;-) Boruvko: Docela byla v salonu sranda. Holky, přidávám se do prozrazování věku! mě je 27,5 :-D
Odpovědět
ahoj, no ja jsem napred rikala, ze to snazeni odlozime na podzim, abych nerodila na konci skolniho roku a nedelala vsechny ty zkousky, ale nakonec jsem vysadila na konci prazdnin, tak ted jen cekam, kdy se to ujme :-N boruvko, ja kdyz se jdu podivat na konika tak jedine na Olomouc, je to takovy fajn tema, rad bych tam prispela, ale jaksi nemam jak, ze?vsechny maminky tam uz maji svoje mimca, takze jen tak obcas prectu, ale jsou tam mily holky ;-) jo a jancule, mam novy skyppe, napisu ti ho do IP ju?tak se mejte krasne, uz se vam to krati :-D uz jen Dve svobodne noci :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojdá nevěsty...táák- Pavlinka se nám už stala paní x-) jinak slečny ;-) -29.9.2007- PŘEJI VÁM VŠEM OD SRDÍČKA-HLAVNĚ HODNĚ ŠTĚSTÍČKA A SLUNÍČKA ;-) :-D (kdybych se, sem už zítra nedostala |-| |-| )
Odpovědět
Holky, před dnešním maratonem a protože se sem už nedostanu, přeju vám všem i sobě, ať to hezky všechno zvládnem a sobě, abych nebrečela :-D Takže hodně štěstí a jsem na vás po svatbě zvědavá a na fotky taky!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jedním slovem nádhera... Nejkrásnější den našeho života. Mám nádherné fotky, postupně dodám, vyjíždíme na líbánky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blahopřeji-hezky si to užijte! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?