Společný datum svatby 29.9.2007. Kdo ho ještě má?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky-hledám ty, které se taky vdávají 29.9.2007 jako já napište aťnám to uteče.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
10...9...8...7...6...5...4....3....2....1.....0 :-D :-D :-D už je to tak a né jinak x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu teď na kosmetiku a zrovna se k pedikerce budu objednavat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak čtu na seznamu, že asi hezky mít nebudem, ani já ani vy... :-( :-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no prej je tomu tak-ale já tomu nevěřím! =-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
No mně se tomu taky nechce věřit... Slibovali babí léto a teď tohle... :-S
Odpovědět
Ahojky. Janiiiiii, co ty moje štrasový vrtulky v Litovli, nezapomnělas??? Holky, kosmetiku a pedikůru si dělám sama a taky se chystám (pedikůru dělám i bud.manželovi..líbí se mu to :-) ) Jinak, moje drahé nevěsty je to s počasím asi fakt v prdeli...pardon. Jestli to bude jak píšou dnes, tak to mě mrzí. A hodně. Ale jsem v klidu, protože podle mě můžou předpovědět počasí max. 3 dny dopředu. TAKŽE!?! Naděje umírá poslední! :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky doufám, že bude líp... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bude holky já tomu věřím že ano!-Boruvko já to právě myslela ale tak že je super si na pedik.zajít!-co myslíš já si taky dělám celý život sama,ale já si tak spočla na té židli že ani nevíš-a taky už mám v sobě 6 injekcí chodím každý den a nechci se ohýbat k nohám abych zase něco nepokazila ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,:-) Borůvkoooo!!!!! Ty spirálky mají a jedna stojí 25,- Kč!!! To bylo první, na co jsem se dívala. Jinak tam jedu ještě v úterý. Ale asi budu mít úplně jiný šatky, než jsem chtěla původně. Takový ty s tím červeným vyšíváním. Taky s děšem sleduji počasí, ale včera tam ukazovali 14 st a dneska už je tam 16 stupňů. http://www.e-pocasi.cz/pocasi-predpoved Holky, já už začínám taky nervoznět. Ale spíš z té organizace. V úterý a ve středu jsme měli rozlučky. Bylo to fajn, dokonce jsem v úterý po pár slivovicích překecala holky na ranči a půjčily mi kostým kankánové tanečnice, tak jsem šla vyzvat přítele k tanci a tancovala kankán. Nikdo to nečekam, tak byla sranda ..... Včera jsme meli na hradě v Ostravě, tak jsme zase zpívali karaoke. Včera jsem byla na líčení a dopadlo to dobře. Nehty budu mít gelovky, a to mi bude dělat od kamošky kamoška. Už 14 dní se je učím na těch prstech nosit. ALe hrůza. Nemůžu si zvyknout. Holky, pevné nervy !!!!! A počasí určitě bude hezky, hlavně aby celý den nepršelo !!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Čuste,no v příštím týdnu je celkem docela slibné počasíčko x-) ovšem co bude 29.9 netuším ;-( . Jani fajná rozlučka-my jdeme v sobotu do Venuše s holkama a manžel jde jinam. Já mám už nehty svoje akorád potažené gelem na zpevnění+nazdobené.Ted máme uplně jiné starosti,děda je od večera v nemocnici-mám strach!
Odpovědět
Ježiš, masulenko, tak to mi je líto. A věř mi, že vím, jak se cítíš.. Můj budoucí tchán jde v pondělí na výměnu druhé kyčle a přece jenom...je to složitá operace a je to starší člověk... Neboj, všechno dobře dopadne. Dej vědět! Jani, strašně Ti děkuju!!!! Moc moc moc. :-) My rozlučku mít nebudeme. Protože už dávno nemáme žádnou svobodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem byla na zkoušce šatů, jsem nadšená, podařilo se mi zhubnout a cítím se v nich super. Pak jsme byli za varhanicí, zahraje nám přesně co chceme, viděli jsme dvě svatbičky, tak přesně víme co nás ve čtvrtek čeká... Jde to tedy jak na běžícím pásu, za 15 minutek hotovo :-D . Pak jsme byli na kafíčku u Karlova mostu, bylo nádherně. Kéž by přístí týden bylo hezky, nebo alespoň nepršelo...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
JOJO,KÉŽ BY BYLO PŘÍŠTÍ TÝDEN JAKO DNES :-D :-D ASPOŇ Z POLOVINY... ;-) :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jéjda to je ale kopr po včerejšku a dneska repetééé :-D :-D |-| jo a jinak sledujete to počasí jooo?????? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hodila jsem do alba dárek od mého svědka :-D :-D
Odpovědět
Ahojky holky! Taky se vdávám 29.9..v kostele v Hlučíně a hostinu budeme mít v Ostravě v Kolibě.. :-p Dneska budu balit koláče, už tak jakž takž všechno máme, jen ještě musím já na nehtíky, učes a líčení, doufám, že to nějak stihnu, strašně rychle to utíká, tak doufám, že mě nepohltí panika!! :-( A co holky oslava svobody, jak proběhla, já to teda nějak slavit nebudu, jsem už total bez peněz, tak si jen zajdu někam sednout se svědkyní a pokecat. pa žanet :-N PS: jancule: my jeden na svatební cestu do Egypta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík, taky zapíjení svobody neřeším, přítel ji měl včera a vypadá, že ji snad přežil v klidu :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já zapíjela včera a zrovna se vybíram z holkama zase :-D :-D včera ze svědkem.. 8-)
Odpovědět
čau holky, tak Vám přeji krásný vstup do posledního svobodného týdne!! Jak to u Vás probíhá. Já zítra jsem v práci a odpo jedeme pro víno, úterý dopo práce a pak jedu do Litovle konečně dovybírat šaty ;-) , středa asi chystání, dokupování, čtvrtek jedeme pro cukroví a budeme rozvážet výslužky a jedu půjčit auto (dodávku pro 9 lidí) a v pátek 9 hod nehty a pak pro dortu a hurá směr Dub a tam budeme zdobit kostel a hostinu a pak padnu. :-p :-p :-p Holky, koukáte pořád na počasí. Počád se nám ty teploty zvyšují a to pěkný počasí prodlužuje. Snad nám to vyjde. Co nervíky? Moje už chvilkama ujedou. Ale asi to tak má být. Hodila jsem vám do alba moješ snad vybrané šatky, tak piště kritiky !!! ]-( papa, pěknou neděli. My teď jdeme na Motodrom, na nějaké závody závodniček - aut a pak ještě na koncert Hradišťanu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani krááásné šatičky,ale mrzí mě že to album nemáš podrobnější jako z toho co už máte...jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No výslužky jsme definitívně uzavřeli měli jsme jich 35ks a výtěžek byl hezký :-D 10000kč :-D může být :-p
Odpovědět
Profilova fotka
6,5,4,3,2 ,1...............0 :-x :-D ;-)
Odpovědět
Čau holky, tak Vám přeji krásný sluníčkový den a týden a ať nám to sluníčko vydržé min do soboty večer !!! :-D Máme to za pár. ;-) :-N x-) :-. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
:-N jdu na barvu ke své kadeřnici.
Odpovědět
Profilova fotka
...hodila jsem do alba vlasy po úpravě ;-)
Odpovědět
http://zpravy.idnes.cz/ochladi-se-a-b... :-( :-)
Odpovědět
ahoj holky, omlouvam se, ze jsem vam tady tak vpadla, chci vam sem moc poprat at vam to v sobotu vsechno klapne, ale hlavvne hodne tfuj ttuj tfuj pro boruvku a pro janculi...holky myslim na vas a strasne moc se tesim na vase fotecky a uvidite jak prenadherny to bude pro vas den x-) a jak jinak?pripravy vrcholi, ze?nervozita stoupa :-D to znam :-D :-D vse bude O.K. ;-)
Odpovědět
Ahojky! Mášo, moc krásná barva vlasů. A vím, o čem mluvím, protože máš stejnou jako já :-D Jsi kočka! Já hodím na hlavu barvu zítra (sama). A dívala jsem se na dárek od svědka...akorát teda nechápu to s těma 10 ti tisícema. To jako fakt tolik stálo????????? =-) Janulevrtule: Jani, moc děkuju za podporu, vůbec bych to nečekala, že si vzpomeneš. Protože coby vdaná paní už chodíš jinam :-x x-) Nervozita stoupá, to máš pravdu, ale spíš překvapivě u ženicha. Já jsem byla nervozní doteď a poslední týden je nervózní jenom on :-D
Odpovědět
Jancule: Jani, šaty jsou super, super super! A moc Ti sluší! Fakt. A chceš něco vědět? Já jsem do tohoto salonu šla jenom proto, že tam měli šaty, co sis nakonec vybrala. Moc se mi líbily, ale bohužel mi byly krátký a taky mám do nich trochu větší prsa (teď ještě víc... :-N :-D ), čili mi nesedly. Jsou pro menší nevěsty (a to si myslím, že neměřím tolik! x-) ). Ale Tobě strašně sluší! Dobrá volba.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem čekala kdo se na ten dárek zeptá-nestálo,ale má hodnotu :-D :-D Juňule vrtule mluví asi o miminku jinak nevím-protože nervozní jsme asi všechny né?? :-N |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?