Společný datum svatby 29.9.2007. Kdo ho ještě má?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky-hledám ty, které se taky vdávají 29.9.2007 jako já napište aťnám to uteče.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám!!-nedala jsi masulenkaa 2x a na konci!
Odpovědět
já si zkopírovala maila od tebe, tak nechápu. Zkusila jsem to znovul ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj už
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj-byla jsem dnes na zkoušku líčení Oriflame v Havířově mrkněte do alba vřele doporučuji!!!-jinak Orifko dělám kdyby jste chtěly :-D
Odpovědět
Ahoj Máši, kočka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díííky :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Maši, je to pěkný ;-) Já jsem byla na zkoušce u kosmetičky a nic moc... Asi se namaluju sama. Možná bych i vyzkoušela jinou, ale svatba je brzo dopoledne a budu ráda když stihnu kadeřnici. Asi se nalíčím sama. Ona mi hrozně divně vystínovala oči. Já jsem zvyklá na výrazný líčení, ale to její bylo prostě divný. Chci mít hodně výrazné oči a decentní rtěnku.
Odpovědět
Ahoj děvčata. Jani, do Litovle jedeme až den před svatbou pro šaty a všechno. Ale jestli tam jedeš, můžeš pro mě něco udělat??? Podívala by ses, jestli tam mají takový ty spirálky do vlasů se štrasovým očkem a kolik to stojí? Byla bych Ti moc vděčná, já bych si tam pak zavolala, až mi to schovají na den před svatbou. Chybí mi asi 4 do vlásků. Děkuju!!! Maši, líčení máš moc hezký, já budu mít i líčení do oranžova :-D
Odpovědět
Ahoj, borůvko, určitě se kouknu. Jen mám problé, snad nezapomenu. Jsem hrozná skleroza. Pak ti písnu, co a jak. Já půjdu ještě na zkoušku líčení k jedné holce, tak jsem moc moc zvědavá. Dneska jsem domluvila kytky. Holky, kolik Vás vyjdou kytky? Mě to vyjde celkem (při nejhorším 2500,- Kč) - je v tom moje kytka, korsáž ženicha, kytky mamkám, kytky na kliky auta, korsáž pro svědka a tatínky (menší) a kytka pro svědkyni a ještě kytky pro družičky (asi 3). Připadne mi to nějak málo. Pěkný večer |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,no Jano sorry,ale do kytek nemáš co společnýho!-to je starost ženicha a ženichovy kapsy!-holky máte dort v albu co dávám mamce za syna!pa ;-) do tedka jsme rozváželi koláče a ještě zítra a šlus! :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jak starost ženicha??? My tedy výdaje jedem na půl... ;-)
Odpovědět
My taky jedeme výdaje na půl. Jsme se tak domluvili. Řekl, že to nechá na mě, ať se domluvím, jaká se mi bude líbit atd. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mně se totiž nelíbí pravěké názory typu ženich koupí kytku a prstýnky, ten platí pití, ten jídlo... Myslím, že nejlepší je platit všechno napůl, tedy výdaje i hostinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte my to mame tiez 29.9. az teraz som nasla tuto diskusiu. Zacinam z toho byt trochu nervozna, aj preto lebo je to svadba tak trochu na dialku - v Spisskej Novej Vsi, pricom obaja byvame v Bratislave. Tak nech nam to vsetkym rychlo utecie do toho 29.! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sofi, ja už jsem taky nervozní a to to mám o dva dny dříve x-) :-) Dneska jedu objednat dorty, zaplatit zálohu na kytky a pokoupim jeste nejaky drobnustky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ono to nejsou pravěké názora ale my jedeme spíš s našima na půl a tohle jsem fakt nechala na Danovi,jeho mamka se vůbec nezapojila-finančně ..mám v albu novinky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasne Mašu, nic proti tobě, každej ať to dělá jak jemu to vyhovuje, já jen říkám jak to připadá mně. My to máme s placením taky poněkud složitší... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Koláčky vypadají úžasně :-p :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holký :-) chtěla jsem vás jen pozdravit, vdávala jsem se 29.9.2006 takže mám k vám trochu blízko ;-) Počasí jsme měli loni nádherný, měla jsem šaty na ramínka a to až do půlnoci fakt super, takže Vám přeju slunce do života a úsměv na tvářích ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Soni, koukala jsem do alba, bylas krásná nevěsta a s miminkem ti to moc slušelo... ;-) Už na něm pracujete? Závidím ti to pianko po ránu, my máme obřad v 10:30 :-N :-) Už se strašně těšíííííím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj SoniK-to ti závidím-a seš nám opravdu blízko a za nedlouho si budem ještě blíž :-D také mám šaty na ramínka a tenkou suknici s týlovou spodničkou...No jo Pavli naše koláče jsou rozprauka :-D :-D :-p :-p
Odpovědět
Ahoj, musím taky přihodit, jak to máme s financema. My jsme si řekli, že si svatbu komplet zaplatíme sami. Nebudu zatěžovat ani jednu maminku s pečením nedej bože obsluhou. Chtěli jsme, aby si svatbu všichni užili naplno a taky ať mi do toho nikdo nemluví, platíme to my. Samozřejmě, že s maminkou konzultuju a radím se, ale poradí a stačí. A co se týče účtů, tak my máme jednu domácnost, jsme jedna rodina, máme jedny peníze a z těch prostě platíme úplně všechno. Jani, já jsem zařídila kytky - pro sebe (9x oranž.kala - jednoduše svázaná), korsáž pro ženicha (to je ta desátá kala :-) ) a pro maminky máme oranž. gerbery s nevěstiným závojem = vše za 1 200,-. Tak si myslím, že máme obě docela dobrou cenu ;-) Svědkyně ani kytku nechtěly a družičky a takový srandičky mít nebudeme. Ahoj Soniku, hned se jdu podívat do Tvýho sv.alba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Soni super album!-ale my se asi taky budeme znát..a z toho Hradiště jak jste měli dorty tak tam bydlím :-D :-D -mé koláčky jsou od p.Godulové :-D sousedky.Jsi povědomá a byla jsi velice krááásná!!
Odpovědět
Soni, počasí jste měli nádherný. Fakt. Právě já jsem si taky říkala, když jsem byla požádaná o ruku, že jestli bude září takový, jako loni, tak by to byla nádhera....no uvidíme.. 8-)
Odpovědět
Masu, vy už máte fakt dorty a cukroví??? A bude to dobrý za 11 dní??? Já bych se bála. Minimálně o ty dorty.
Odpovědět
Profilova fotka
Dorty néé to se dáva při koláčích jen mamce za syna děkovní dort a cukroví jen do koláčů na svatbu ještě z těchto věcí nic to se ještě bude dělat v týdnu svatby a jsem Máša né Masu!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak co jak pokračujete, já začínám být trochu ve stresu a nedokáži se na nic kloudného v práci soustředit, neustále myslím na svatbu, co ještě nemám, - no snad všechno a raději začínám všechny spoludodavatele obvolávat jestli je vše o.k.
Odpovědět
Profilova fotka
No-tak já jsem doma na mateřské a taky se nedokážu vůbec soustředit :-( snad vše klapne jak má pač už je vše zařizené! Dnes jsem byla opět kupovat v Elánu manželovi košili na svatbu -ta první se nepovedla! :-D Varhaníka do kostela mám a to je to nejdůležitější+kněz! Jinak holky podvazek má být na levé noze že?-od srdce-a nevíte náhodou jak je to po půlnoci z dražbou podvazku?-určitě ho budu vydražovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky myslím furt na svatbu. Mám teď prázdniny, takže se můžu plně soustředit. Postihla mě sice rýma a zánět močového mechýře, ale do svatby bych měla být fit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste??-babky! Zajděte si na pedikuru jestli jste ještě nebyly-je to bezva pocit!! 8-) 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?