Společný datum svatby 29.9.2007. Kdo ho ještě má?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky-hledám ty, které se taky vdávají 29.9.2007 jako já napište aťnám to uteče.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj-ano byla-vše i účes je v albu!-na líčení jdu v pondělí ráno to máme i koláče rozvezem a pak už fakt jen den déé 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli jasně no problém ;-) jo Jani záda humus zítra valím k mudr!! 8-(
Odpovědět
Aho Pavli :-D Koukala jsem do alba a budeme mít asi podobný učesy. Hele Masulenko, nechceš se přidat? M - držím palce u MUDr. A ať tě moc netrápí. kdyžtak ho kopni nebo něco ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jak přidat??-jako co účes?-mám v albu!-nechodím ke chlapovi ale mudr.ženě :-D
Odpovědět
tak se přidávám k vám.Máme to 29.9. v Miloticích.Už se moc těším.
Odpovědět
Ahoj holky. Vítám Tě, Pavli. To se berete ve čtvrtek? A kde? Já jsem teď taky doma, týden. Do úterka. Mám takovej jenom mini problém s mimi, ale mělo by to být O.K. a v úterý na injekci a hurá do práce. Aspoň si odpočinu. Jani, já byla zatím jenom za zkoušce líčení. To se mi nějak nezdálo, ale když jsem došla domů, tak se to nějak zcelilo a na fotkách to bylo moc hezký. Na zkoušku účesu jdu v pondělí ráno, ale je to těžký, mně se jenom tak něco nelíbí.. =-) Masulenko, tak Ti držím pěsti, páč záda jsou svinstvo. To je na dlouho.
Odpovědět
Lenka038 - to už jsi jako nevěsta nebo pořád maminka nevěsty?
Odpovědět
To jsem stále maminka ale já to víc řeším.nevadí snad,že si chci tajy popovídat?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky-jak problém s mimi!-ty skonč stou práci vím jak to dopadá!! Ano Lenička je maminka nevěsty a nám to nevadí!! :-D holky je to zlé-mám 2 týdny na to se uzdravit snad to dám.. ;-) papa
Odpovědět
Krásné ráno přeji :-N Jí bych spala, ať už je víkend a já nemusím vylízat z postele a můžu celý dopoledne ležet. Vůbec nic se mi nechce dělat. Zdravím naši maminku!!! Mamčo, a jak jdou přípravy? To je super, škoda, že naše mamka to tak neprožívá jako ty.
Odpovědět
Profilova fotka
Naši to taky strašně papají a hodně moc pomáhájí...
Odpovědět
pro jancule tak to nechápu! mladá dojde z práce a jen vždy shlídne volánky na kliky od aut, nechce stužky,tak jsem na auto šila šerpy ze závojoviny a na nich růžové květy.Dnes jsem si nachystala 20 věnečků,abych ozdobila ráno ubrusy na stůl.Snad nám počasí vyjde těším se na fotky v zámecké zahradě.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lenko:tvá dcera to bere strašně pasivně bere se z lásky?-měla by mít radost a starat se!-nechápu to trochu.. :-N
Odpovědět
Ahooj holky. Leni, nevadí, samo, že nevadí! Já jenom, že ses hlásila už na první straně, tak jsem si říkala, že by se odhodlala i sama nevěsta??? :-D Jsme rádi! Akorát mě taky zaráží, že to Tvoje nevěstinka bere až tak moc pasivně. Možná by to chtělo ji trošku nakopnout, taky bys neměla nechávat všechno na sobě. A to počasí jsem už objednala, tak žádný strachy! ;-) Jani, já už spím ve dne v noci a ráno už se mi ani nechce. Ti trochu vyspání půjčím, chceeš? To si dělám zásoby, až budu nevyspalá a vzteklá :-N :-D Holky, ale u nás je mazec. Rozeslala jsem oznámení. A přišlo i mojí tetě, kterou jsem nepozvala (z určitých důvodů..), jenže já pozvala jejich děti - bratrance se sestřenicí. Takovou scénu jste ještě nezažily. Normálně se mi ještě teď klepou ruce. A skončilo to tak, že milá teta se strýcem řekli, že jestli ty jejich děcka (plnoletý, nicméně doma živený) na svatbu jenom páchnou, tak je vyhodí z domu. Co na to říct...asi nic, ale potřebovala jsem se vykecat.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
...ty jo tak to čtu Borůvko docela drsný..my máme roznos koláčů a oznámení v pondělí-ale já nedávám sestřenkám ani bratránkům-no takže mě čeká podobný peklo jako máš s tetou..to víš všichni to čekají!-ale všichni na mě taky pěkně serou tak já taky x-) x-) x-) OPATRUJTE SE VY MOJE SPOJENKYNĚ..papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala. Taky máme termín 29.9. ! :-) Obřad je v okrese Ústí n.O. Všechno ještě zařízené není a už mě to začíná znervózňovat. Jaké máte šaty? Já mám uzoulinké ramínka a bojím se, že zmrznu. tak snad bude to babí léto. I když předevčírem jsem si koupila po té zimě kozačky a ejhle, začalo teplo, tak si pár dní před svatbou koupím zimní kabát a určitě bude teplo :-) Česat se budu sama, teda spíš si to umyju a vyfoukám, toť vše, možná přidám nějakou čelenku a líčit se budu musettaky sama. Co vy? Přeji všem pevné nervy při posledních přípravách !
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vítám tě v clubu 299 :-D :-D ty jo neblázni já mám určitě pelerínku s kožíškem!! =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já se přidávám, máme to 27.9., včera jsem rozvážela oznámka a koláče ve městě a okolí odkud pocházím a dneska ještě něco málo dokončit tady po Praze. Cestou vyzvednem prstýnky od zlatnice. Už se na ně šíleně těším... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no Pavli to je teda něco takový košíčky s koláčky... ]-( to já se ubalím k smrti-děláme balíky do celofánu na tácu -kde je min.15koláčů a hafo cukroví..kde je takový zvyk že bych se příště přestěhovala.. :-D :-D :-p
Odpovědět
Už teď koláče??? Ty budeme rozvážet den před svatbou - ve výslužkách. Tomu, kdo je po ruce, jinak to ostatní dostanou až na svatbě. Etoile-konkrétně moje šaty (i se mnou ;-) ) mám v albu, tak se mrkni, jestli chceš. Škoda, že nemáš album...
Odpovědět
Profilova fotka
já tady holky šaty nedám..neměl by nastávající vidět svou ženu v šatech před svatbou..a sem tam nechám otevřený beremese na pc a už by to bylo.. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
ale pošlu mejlem kdo by měl zájem.. ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky mám svatbu 29.9. a zdá se, že to utíká nějak rychle? šaty na albu sice mám,ale můj přítel nemá ani tušení, že chodím na svatební server, tak bude doufám, mile překvapen, album mu ukáži až po svatbě....
Odpovědět
Ahoj Soni, vítám Tě, dneska to máme přesně za 14 dní!!! :-D Jinak holky, to se šatama neřeším. Můj nastávající je se mnou byl i vybírat, takže na mě pověry moc neplatí. Hned jdu mrknout na sonulinčiny šaty!
Odpovědět
Moc hezký šaty!!! Holky, budete mít závoj některá? Já teda ne, i když snoubenec říkal, že je závojovej, ale i tak nebude. No, snad budu vypadat jako nevěsta....ozdoba do vlasů taky není nijak výrazná.
Odpovědět
ahoj děvčata. Tak asi jsem to špatně podala s tou přípravou,ale neva.Není to tak zlý s tím pomáháním,jen mám víc času,dělá servírku,tak v noci domů,o víkendu na stavbu aby se mohli po svatbě stěhovat.A z lásky se určitě berou po 4 letech.Tak držíme palečky.Taky má šaty bez ramínek,včera volala do salonu raděj zamluvit přehoz.Závoj bude mít dvoj jako ráno bude zahalená.tak se mějte hezky a at vám to hezky dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj-já mám závoj a taky se bereme po 4 letech přátelství z lásky kterou jsme si potvrdili naší dcerou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Soni!-znám tě od vidění já jsem z Havířova takže je to možný?? =-) no šaty super!! ;-) a také tě vítám v mém klubu 299 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koláče se u nás vozí týden před, ale to máme vinobraní (pekárny pečou spoustu koláčů a neberou objednávky od lidí ;-) ) - takže proto 14 dní před. Já závoj mít budu. Šaty přítel uvidí až v den D. Včera jsme si byli pro prstýnky, furt se s nima kochám, jsou nádherný. x-) :-D :-)
Odpovědět
Tak budu asi jediná bez závoje ;-) Mám kratší vlasy a chci mít vzadu trochu rozcuch, tak by se závoj nehodil. Jinak ještě jedna věc, kdo máte co na autě? A zdobíte auto ženicha?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?